Mušiņmakšķerēšana

paldies par informaciju captain_hook
11.marts 2008, 19:37 | links
 
Es ari pa ziemu sakomplekteju sev musinkatu.Un pirmo copi jau redzeju (protams ara izvilkt nevareju)un si lieta mani baigi ieintereseja.
11.marts 2008, 06:10 | links
 
es ar spinu eju no 8 gadiem, un man ir vēl ko mācīties ;))))
10.marts 2008, 16:38 | links
 
Nav jau neko īpaši sen - pāris sezonas, bet vēl jau tik un tā ir daudz ko mācīties.
10.marts 2008, 15:25 | links
 
izskatās ka pats nodarbojies ar mušošanu? sen jau?
10.marts 2008, 15:15 | links
 
Visās mušiņnieku sacensībās ir profesionāli instruktori, kas paralēli sacensībam apmāca mušot gribētājus un arī praktiski demostrā savas iemaņas. Tā ka vajag tikai darīt un viss izdosies.
10.marts 2008, 15:14 | links
 
zinu ka ir apmācības mušošanā!
10.marts 2008, 15:08 | links
 
varētu toč kādu izbraucienu kur varētu pamācīties mētāt mušas
10.marts 2008, 15:04 | links
 
=>parole12
Kāta izvēle sākumam noteikti būtu 5 vai 6 klase. Šīs klases kāti derēs jebkurai mūsu epēs sastopamai forelei, alatai, sapalam.
Arī tevis noskatītajam Diamond SkyFly nav ne vainas - pietiekami labs kāts par labu cenu. Bet vēl jau paliek spole, aukla, bekings, līderis un protams pašas mušas.
Spoli sākumam arī nav jēga pirkt par lielām naudām, jo tā tik un tā lielākoties domāta auklas uzglabāšanai. ja vēlāk sāksi spiningot lašus, taimiņus vai arī tās pašas līdakas, tad gan spoli vajadzēs nopietnāku. Normālu spoli pagaidām vari iepirkt 20-30 Ls robežās.
Auklu skaties attiecīgi kāta klasei - 5. klases kātam - 5. klases aukla utt. Vienīgais, ko gribētu ieteikt - sākumam pērc DT classic peldošo auklu. Tā ir koniski veitota abos virzienos. Respektīvi tās priekšrocība - kad tās viena puse būs nolietojusies - droši vari pārtīt auklu otrādi un atkal to lietot.
Kā sasiet bekingu ar auklu un līderi - pamekē i-netā "Ar makšķeri" arhīvā, copes lietu žurnālos vai www.fishing.lv. tur ir arī ilustrācijas.
Vēl viena lieta - kad mācīsies mētāt - ieteiktu galā nesiet mušu, bet vienkārši mazu dzijas gabaliņu vai kaut ko tamlīdzīgu. Tas lai tu vairāk koncentr;etos uz metienu nevis uz ziivi. Kad būsi vairāk vai mazāk metienu apguvis - tad vari sākt ar sausajām (peldošajām) mušām.
Lai nu kā - vislabākais būtu sarunāt kādu pieredzējušu mušotāju izbraucienam pie ūdeņiem un kopā pamācīties - jo teoriju izlasīt jau var katrs, bet praktīskās nodarbības ir kas cits.

Cerams, ka kaut kā palīdzēju - NE ASAKAS!!!
10.marts 2008, 14:48 | links
 
nu es izlemu es pirksu 6 klases katu.
a pa cik var dabut normalu katu preks iesaceja??
un ka var piesiet pamatauklu??
9.marts 2008, 07:49 | links
 
Nu nezinu vai pareizi klases grupeet peec miikstaaks,cietaaks??wtf.1,2 klase ir ultralight,var viikjes mushot 5,6,7 normaals Forelju kaats,pats lietoju 6 klasi,kas ir diezgan viegls,pieljauju ka 8taa klase ir divrociigie lashu,liidaku kaati,bet tas taa,neesmu mushoshanas specs,tikai pirmo gadu saaku apguut sho interesanto parikti..Mans shtuks taads,ar viegliem riikiem arii mazas zivs izvadiishana ir forshs sports,taapeec paraleeli mushoshanai gribu izmeegjinaat ultra light spiningoshanu kaats 1,80 tests liidz 10g,maza spoliite,aukla 0,15-0,18..vieniigi labs kaats shaadai klasei baigi saaliits,jo kaut ariii lieto super mazus roteriishus,voblerus..uz shaadaam eesmaam,panjem arii praavas zivis,taatad kaatam jaabuut,gan izturiigam,gan vieglam..
9.marts 2008, 00:45 | links
 
ar makshkeri speciaali gaaja raidiijums iesaaceejiem, mushoshanaa, tur visu pa klaseem utt iztaastiija :)
www.tv.lv
8.marts 2008, 16:57 | links
 
to tev nemācēšu pareizi pateikt! zinu ka klases ir 8, kur 8 mīkstākā, 1 cietākā! pameklē netā bildes, atceros ka viena baigi labi ilustrēja šīs klases!
8.marts 2008, 16:54 | links
 
kuras kklases katu labak pirkt??
8.marts 2008, 16:37 | links
 
to gan nepateikšu! tajā lietā arī neko nesaprotu! Pajautā valdim h. viņam vajadzētu zināt
8.marts 2008, 16:36 | links
 
kuru labaak pirktumuru??
8.marts 2008, 16:34 | links
 
redzēju vienreiz vienu vidiku tur ar mušām tādas zemmēra līdaķeles ķēra
8.marts 2008, 16:32 | links
 
līdakas ar mušu? nezin gan... klase norāda kāta cietību - respektīvi cik daudz kāts liecas!
8.marts 2008, 16:30 | links
 
kada klase ir laba prieks lidakam un forelem?
8.marts 2008, 16:28 | links
 
ļoti svarīga ir mušiņmakšķeres klase! pats ar mušām nenodarbojos, esmu forelists, bet uz spina! kaut gan visulaiku domāju ka jāsāk mušot!
8.marts 2008, 16:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager