Abava un tās pietekas.

Tā kā daudzi interesējās par copes vietām Abavā,tad dalīsimies pieredzē te.
Vakar asari ņēma labi,ja atrada.Pats ar savilku labus panneniekus.
Šodien laiks krasi izmainījās,un asaris palika pavisam ne aktīvs.Ar lielu kaitināšanu,pa retam kādu tikai izdevās piemānīt.Pēc tā lielā sala strauji palika siltāks,apmācās,un ap 16itiem jau sāka snigt.Tiesneši noreaģēja jau laicīgāk!D
8.februāris 2012, 17:49 | links
 
Nu vissu laiku jau nevar ķert.... Jāatstāj jau citiem arī... Es vēl nēesmu izbrīvējis laiku uzkāpt uz Abavas ledu. Viena brīva diena tad gribas aizskriet kur tālāk un kamēr es tā skraidīšu tu izvilksi zivi kam uz sāniem būs rakstīts beidzamā... Nu tas tā... Īstenībā man prieks ka upē ir zivis un kāds māk viņas noķert.
8.februāris 2012, 18:03 | links
 
Ir zivis,un priecē tas,ka zivis ir pat tādās vietās-kur gadiem ziemā nav bijušas.Varbūt tas saistīts ar lielo(3 mēneši) ūdens līmeni.Ir vēl viens plus...,kas priecē,reti var sastapt asari bez ikriem-pieņiem.Bija gadi,kad no desmit asariem vismaz viens ir tukšs.Tas vien liecina ,ka mazliet jau vairāk raustās ar tiem aparātiem strādāt!
8.februāris 2012, 18:12 | links
 
Nu par aparātiem ceru ka neviss raustās bet ir nākuši pie prāta. Vienalga kā bet prieks par to jo nēesmu vairs dzirdējis ka tur un tur ar elektrību vālētu. Pāris gadus atpakaļ gan tas nebija retums. Man jau liekas ka šis sezonas ūdens līmenis ir darījis savu jo rudenī kad atkoda īsto gumiju tad vilka vissi kas to zināja. Man pat palika bail ko mēs vissi darīsim ziemā. Jo vilka kā nekad , nu es vismaz nēatceros kad tā vēl ir bijis.
8.februāris 2012, 18:25 | links
 
Saliekat bildes ar zivīm un gummi uz kurām ķerat apskatei.Tad nebrīnaties,ka pēc laiciņa paši meklēsiet zivis kkur citur.Jo jūsu "grāvis" nav nemaz tik liels.
:)))
8.februāris 2012, 18:37 | links
 
Par grāvi var apvainoties. Zināmā mērā jau tasnība ir jo 20 un vairāk gadus atpakaļ bija divreiz dziļāka. Bet par zivīm prieks.
8.februāris 2012, 18:44 | links
 
Urmaas...Tādas tai "grāvi" var noķert!

Bez šaubām-nav jau HESu uzpludinājumi!!DD
10.februāris 2012, 07:14 | links
 
Abavā ir smuki asari! Pa vasaru nešķiet ka tā varētu būt. Pagājušo nedēļu vispār pirmo reizi pamēģināju uz ledus pacopēt un gāja labi. Trīs dienas no vietas gāju un nevienu dienu nebija zem 20 asariem un cik tad man tā sajēga tanī visā ir! Gāju jau tik uz vecabavām un bedrēm kurās pa vasaru makšķerēts un asaris krīt uz bļitkas kā traks. Tā kā jāiet un jāmeklē viņš.
10.februāris 2012, 11:47 | links
 
Šodien pēc darba abi ar puiku azskrējām līdz Imulām. Puikam viena laba cope , pat ceļot redzēju ka roku pumpē bet pamuka. Pats copi neredzēju . Rīt braukšu asarus patramdīt Ventā un kādu stinti noķert.
11.februāris 2012, 18:20 | links
 
Vakar no rīta-sarma,cope ne visai aktīva.Kā saulīte uzspīdēja,tad jau aizgāja.Vienā caurumā 14it pēc kārtas cepami!Tā tik urb,urb un(rociņas ta maziņas un sāp) copē ar vien sliktāk.Pēc 14itiem jau mazie pat man neņēma.Bet norma jau bija-diena laba,nogurums vēl labāks vakarā!
12.februāris 2012, 07:22 | links
 
Kurus Abavas liikumus iesakat labaak apmekleet un izstaigaat ar ziemas makskeriiti??
Mekleet zives bedrees vai gar malaam?
Vimbas jau ir maniitas Abavaa?
Paldies par atbildeem!
13.februāris 2012, 22:48 | links
 
Kā var ieteikt,ja nenosauc nemaz aptuvenu upes posmu!Ir atšķirība,ķert Rendā-vai augštecē,kur ir izteiktākas zivju uzturēšanās vietas ziemās!
Vakar 28 cepami asari,un bonusā vimba(~900gr.).Tā urbjot pa kādam lasīju,kamēr uzgāju tiesnešu sapulces vietu un panesās.Precīzāk būtu teikt-pārbaudīju vai nav sapulcējušies,vieta ta zināma.Interesanti,izvelku vimbu,veči lūr,saurbju vēl strīpu-nav.Eju tālāk,pēc laiciņa jau paskatos atpakaļ...tur jau skriešus klāt.Nu tik vilks!!DD
16.februāris 2012, 06:33 | links
 
aakki , es jau domāju vai tev ir jāmeklē... Labi ka pats palaboji ka pārbaudīj kur vajadzētu būt... Jo upē ap Kandavu un vēl nedadz tālāk pēc manām domām tev ir tikai jāpārbauda vai ir! Jo zini katru akmentiņu... Tikai nesadomājies... Bet tā ir taisnība!
16.februāris 2012, 16:10 | links
 
Zinu tos akmentiņus,kuri uz grunts.Bet šodien sačakarēju trīs kompl.nažus-tiešām kaut kas līdzīgs akmeņiem ledū.Tikai tāda skaņas maiņa urbjot,un zobs kā ar āmuru būtu uzsists.Tā arī pie labiem asariem netiku,tas rajons šai ziemai aizmirsts un netiks kontrolēts!
16.februāris 2012, 22:10 | links
 
šodien asaris neaktīvs bet līdaka gan ka traka nēma gan uz mormišku gan bļitku gan ūdu!
18.februāris 2012, 21:30 | links
 
rongo raksta;vakar abavā goļaks!
Var jau viņam daļēji piekrist,straumē asaris pēdējās dienas vispār neņēma.Kurš atrada,tas tikai savilka baigā seklumā-ledus biezāks nekā ūdens.Šodien kaimiņš ar seklumā dabūja smukus asarus.Visi baigi droši staigā pāri lielajām straumēm!Zem tās sniega vates,vietām ir baigi izskalots no apakšas.Kur bija ledus vēl pirms trim dienām lielā straumē~40cm,tagad +/-20cm.Sevišķi esiet piesardzīgi ejot pa iemītām pēdām pāri brasliem!!!Vakar gājuši,es šodien eju,kā viegli uzsit ar bakstāmo-tā cauri.Straume ar to siltumu baigi noēd ledu no apakšas.
20.februāris 2012, 16:19 | links
 
Ja tikai ar jauno mēnesi kaut cik salu sola,tad būs pa vēlu! Šodien jau ūdens uz ledus gar malām līdz pus lielam.Visu laiku līst,un pa visiem grāvjiem gāžas iekšā upē!Pamazām ceļ ledu uz augšu,krakšķ vien.Lejtecē vēl drusku labāk noteikti,bet augšpusē ūdens līmenis jau rīt būs pa 0.3m klāt!
23.februāris 2012, 17:06 | links
 
Manas prognozes piepildījās pa 200%!Upei ledus sezona beigusies,pat vecupēs ūdens virs ledus ir liels.Pašā vidū vēl tikai no rīta bija sauss ledus,pa vecajiem caurumiem ūdens burbuļodams nāca ārā.Ja vēl to ledu atrautu no krasta,tad jau paceltu.Bet tas ir tā piesalis ka nekā.
Dzirnavu dīķī pa trim stundām uzcēlās līmenis pa ~10cm.,copes nekādas.Ja jau pie apmākušajām debesīm +4*C-ko ta var gribēt.Tagad paliek tikai ezeri,kuriem nav lielas ūdens pieplūdes.
24.februāris 2012, 16:38 | links
 
Es cerēju svētdien uz Ventu bet rādās ka nespīdēs... Būs vien jādodas uz Usmu. Par Abavu tev taisnība.
24.februāris 2012, 16:50 | links
 
Pastaigājos pa vecupēm!Tagad jau no krasta var tikt virsū pa otro jauno ledu(8+cm...).Jaunais ir pa plaisām starp vecajiem salauztajiem ledus gabaliem.Urbšana vienreizēja,rokas atpūtinot.Vairāk kā 120 izurbu,trešdaļu vecajā.A tolka?,asaris neņem kustīgu,kaimiņš uz stāvošu ar slieku ik pa laikam izvelk.Es troiņikus tādus,kazas tādas,murmuļus-un ļoti reti.Bija kāda nepilna stunda,ka palika aktīvāki,tad pazuda apetīte.Pierijušies pa izplūdumiem,un cik tad tagad viņiem tā vieta puncī!Uz upes ar tiek,tikai vēl baigā straume,vecais ledus biezs-kur nav aizgājis.Tāda apmēram tā situācija,līdz sestdienai vēl līmenis nokritīsies,tad jau manīs......
8.marts 2012, 17:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager