Abava un tās pietekas.

Tā kā daudzi interesējās par copes vietām Abavā,tad dalīsimies pieredzē te.
Tu laikam gribētu klātienē parunāt?
10.jūnijs 2014, 23:30 | links
 
regularitate baiga tev tur :))
10.jūnijs 2014, 10:43 | links
 
Ar draugu regulāri no upes velkam gan līdakas, gan sapalus, gan meženes. Protams, zivs ir tramīga un ārkārtīgi izvēlīga. Bildes albūmā.
10.jūnijs 2014, 10:35 | links
 
Tad jau jālaiž uz Ventu,pēc Abavas zivīm:)
Tad jau labāk uz Aivieksti!!D Vismaz cerība ka no Ventas vēl kaut kas uznāks uz augšu ar lielākiem ūdeņiem.Bet tā ņemot,tā Aiviekste jau arī nav dāvana copmaņiem.Bija atbraucis čoms/ kaislīgs copmanis,iepriekš Abavu ķemmēja,un stāstīja ka tur arī ne velna nav.
Jāgaida kamēr tie zuši izaugs,kurus ielaida.Vismaz kaut ko pa visiem gadiem.A varbūt to jau arī vairs nav!Labi,....nav jau tik slikti uz kopējā fona-gan jau sāks kādus breksīšus pavilkt!
10.jūnijs 2014, 09:33 | links
 
Un neaizmirsīsim pietekas, paši jau vietējie atnāk no Virbiem un Virbupi izkāš tukšu, regulāri nēģus un spožos piedāvā:(
Gan jau Valgalē tas pats...Sprīža forelēns un viss.
9.jūnijs 2014, 22:00 | links
 
Nesapratu,visa Abava tukša?Vai tikai posmi atsevišķi pie Kandavas?
Neticu,ka Abavā zivju nav,tad jābūt baigam piesārņojumam,a tāda nav.
Bet lēkā taču..
Izķert arī nevar..
Tad jau jālaiž uz Ventu,pēc Abavas zivīm:)
9.jūnijs 2014, 20:59 | links
 
laikam jau ta vien ir. nevar nepiekrist.
bet pienemt to faktu vienalga negribas :D

nekas. brivdinas jamegina paspiningot augsup no Rendas, redzes ka bus
9.jūnijs 2014, 20:16 | links
 
Nu nez ja spečuks āķis sak ka uz vienu raudeli jāgaida stundu, un man jau liekas ka viņš to upi pa savu mūžu izkodis līdz pamatiem tā teikt ;) Tāda ilgstoša necope tomēr nozīmē ka zivju blīvums strauji samazinājies. Es pats savulaik esmu Abavā pa jūniju pludiņojis, man patika uz maksteņiem, bez kādas iebarošanas, no brangām raudām i atkauties nevarēja, pa vidam ar kāds sapals. Par asariem uz sliekām nemaz nerunāšu.
9.jūnijs 2014, 20:01 | links
 
a bet zivis ta ir.
3 naktis esmu sogad palicis pie upes un vakara un rita stundas leka pa nopietno.
kustiba ir, bet cope....
9.jūnijs 2014, 19:18 | links
 
Vispār jau dikt jocīgi, parasti tā zivis nepazūd uz gadu ja tikai zems līmenis un duļķains ūdens. Nebūs kāds ķīmiskais piesārņojums vēl neatklāts? Vai arī kāda jauna cūkferma augštecē uzsista augšā..
9.jūnijs 2014, 19:03 | links
 
Ūdens ir tiešām neredzēti slikts.Pat tad kad ūdens kārstās vasarās zied/kā saka,tad upe tāda neizskatās.Man dīķī kur karpas rok grunti,...tur vispār redzamība ir padsmit cm. ,bet tas nenozīmē ka nevar asari noķert(un pat 1.5kg.). Tie asari jau ziemā nebija upē,ja kādu retu bariņu neuzgāja...Jāgaida plūdi,kārtīgs ilgstošs lietus un tad kaut kas pamainīsies!!
9.jūnijs 2014, 14:10 | links
 
jaa. ar asariem nopietnas problemas.

kadu zivi jau redz. bet nu tikai velas vakara in agras rita stundas.

vakar no rita 4:00-8:40 uz spiningu viena cope,likas ka zemmera lidaks. un viens asaris sekoja gumijai.
tas vieta kur parasti uz spininga var tiesam labi pavilkt.

es sliecos uz to ka udens pie vainas. zems, un netirs... redzamiba loti slikta.
9.jūnijs 2014, 13:44 | links
 
pievienojos, nobraucam divas dienas pa upi. Totāla 0. Vispar neredzēja nekadu kustibu. Udens zems, bet ljoti netirs. Varbut tas pie vainas.
9.jūnijs 2014, 12:50 | links
 
cope pilnigi 0....

Kāds jau noķer kādu vimbu,līdaku utt..Bet tāds tukšums upē pat 90itajos nav bijis.Ir meženes,brekši zināmās vietās,mazie sapalēni....,vecupēs kāds līnis.Izbrīna kur palikuši asari,tā pat raudas.Tāds gads nav bijis,jau pus gadsimtu.Ja raudiņu priekš dzīvā Tev stundu jāmedī!!Kāds jau kādu trofeju uzķer-bet tas nav rādītājs,pa vakaru nevar pannu ar asarīšiem saķert.Zivju nav jau no 2013.09.18....!! Labi,labi....kāda jau vēl peld,bet to jau parāda makšķernieku skaits..../retais kaut kur klīst...
9.jūnijs 2014, 10:16 | links
 
vakar ap 21:00 biju pie upes.lidz 08:00 gruntene un fideris. cope pilnigi 0
paris raudas un plicis. svaki attieciba pret to daudzumu ko iebaroju. ja baro tad parasti vismaz raudas un sapaleni if. nezinu kas par vainu.
bet plesigas gan lekaja ka trakas,gan vakara gan no rita,bet loti neilgu bridi.

sovakar biju nogajis ar spiningu.
vakars kolosals. sanaca ta ka biju tiesi pirms negaisa. un tad nu bija ko redzet.
pa zalem narstoja karpas un diezgan iespaidiga izmera. sakuma domaju ka breksi bet velak viss bija skaidri redzams.
z spiningu nekas ipass,paris asaru. lidz bridim kad redzeju mezenu lecienus. uzmetu kastmasteru. tals metiens u,paris spoles apgriezienu un blieziens tads ka pret sienu. minutes 8 cinins bija un beigas pluksss.... pat nezinu kapec aizgaja. bet nu izmers bija loti labs. ir dabutas 3.9 3.6kg bet nu sita bija konkreta skaistule.
rits jaiet uz citu vietu. tad jau iemetisu kadu info ja bus ko rakstit.
7.jūnijs 2014, 23:28 | links
 
saku jau gatavoties piektdienas copei. lai ka Abava sogad butu pievilusi, doma ir vel pameginat kadu balto zivi pakert.
doma ir uz gruntenem pasadet viena likuma zem Rendas,kados 20:00 sakt un tad uz agru rita copi pasedet.

kads varbut bijis pedejas dienas baltas kert?! noderetu kads pozitivs info, lai uzsistu asini :))

paldies!

p.s. pats protams atskaiti pec tam iemetisu :)
3.jūnijs 2014, 14:40 | links
 
es ar pēc ilga pārtraukuma biju pie āķa upes un saskumu dikt..
1.jūnijs 2014, 19:45 | links
 
kā jau teicu visa zive prom uz Vent :)
1.jūnijs 2014, 19:45 | links
 
pabiju 2 dienas pie Abavas. cope pilnigi piiii...

ne uz spiningu,ne grunteni,ne pludu nekas nenem.

kraces pilnigi tuksas. tada sajuta ka zivju nav.
1.jūnijs 2014, 19:38 | links
 
Sveiki kādi lomi tagad, un cik aktīvi ir spali šajās dienās:)?
22.maijs 2014, 20:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager