Abava un tās pietekas.

Tā kā daudzi interesējās par copes vietām Abavā,tad dalīsimies pieredzē te.
A vadi tuvuma nebija,ātri iekšā, ātri ārā,visi gali ūdenī.Kas gan ir pāris zivteļu,toties viens kretīns mazāk:)))Bet vispār visu cieņu!!!
4.jūnijs 2013, 13:45 | links
 
Man tīklus likt nevajag,man pašam pietiek un radiem ar to ko noķeru ar pīcku!D
Viss jau no malas izskatās vienkārši,bet īstenībā tā nemaz nav! Pašv. policija aiztur,...saraksta savus papīrus.Tad jāsauc ārā Vides valsts inspekcija,kura arī tika tūlīt izsaukta.Kamēr atbrauc no Ventspils(~105 km.),jau paiet laiks.Atbrauca ātri,atkal papīri,...man vēl paskaidrojums(liecība) jāparaksta utt.Likumdošana zem katras kritikas!Vainīgais liedzās-,..redz viņš nav licis,..viņš tikai izņēmis utt. Jo tika aizturēts uz ceļa!Noteikti vēl dabūšu uz Ventspils tiesām entās reizes braukāt!Ja viņu aiz rokas neaizvedīs -viņš jau neieradīsies!Vispār esmu ķezā iekūlies-vieglāk bija lāču lamatas zem ūdens tajā brienamajā vietā ielikt!DD Tāda tā dzīve-es(un citi) baroju,-viņš zog! Tas tik pat kā man naudu zagtu-man pa barību ta jāmaksā.Vienīgais mierinājums,ka varbūt tie līņi dabūs iznārstot.Varbūt mani ar kādu mietu piesitīs.Ja kādu laiku neesmu netā-tad Jums skaidrs būs!
4.jūnijs 2013, 13:28 | links
 
Tagad āķi teev atbrīvojās vietiņa ......... kur pašam ielikt tīni :))))) Normāli tu esi atbrīvojies no konkurentiem :))))
4.jūnijs 2013, 12:27 | links
 
Cepur Nost!!! ;) Labs darbiņš padarīts.
4.jūnijs 2013, 12:22 | links
 
Super. Cerams ka sapratīs.
4.jūnijs 2013, 11:11 | links
 
Cik tur trūka,aakki,ka būtu jūs nolicis par to,ka tikai noskatāties un neko nedarat...
Nē,nebraukšu pie jums likt ķīnīzerus!Tādi neviesmīlīgi jūs tur!:))
4.jūnijs 2013, 10:35 | links
 
aakki kaa asa sizheta filmaas jums tur:)
4.jūnijs 2013, 09:56 | links
 
Vakar nerakstīju,tikai tāpēc lai neizbaidītu katrā gadījumā.Redzēju kā ieliek tīklu.Tad sazvanīju pašv. polic.,norunājām ka pavaktēs-lai noķertu ar pierādījumiem.No rīta ap 4.30it eju uz ļīņiem,..pa lielu gabalu redzēju ka viens pie stāvlaukuma stāv aiz krūma.Kā tuvojos noslēpās.gāju garām tai vecupei-zāles baigi izvandītas!Nodomāju-izspruka atkal!Labu laiku pacopēju citā vecupē,nācu atpakaļ un iegāju tās vecupes seklajā galā.Jā,zāles izraustītas konkrēti,ūdens rozes peld,bet viens otrs līnis vēl seklumā peras.kamēr pētu,-paskatos uz tālo galu-...kaste peld un viens krāmē tikai iekšā.Zvans....policisti-tūlīt būsim!Ātri viņš ieraugot mani sameta visu kastē un krastā!Čaļi skrien lejā,viņš pa otru taku augšā.No augšas zvana kur viņš ir,trīs lejā jau sauc....rādu ka uz ceļa jābūt.Policisti(4) mašīnā un pakaļ!Pārs minūtes un zvana....noķērām viņu-...+tīkls ar visām zivīm!Cik var badīgs būt? Uz trešo,vai ceturto piegājienu viņš tikai šajā naktī uzķērās.Vēl piecas minūtes un prom būtu!Viņš bija vandījis visu to vecupi,bet tīkla garums ko izņēma nosedza tikai trešdaļu! Vēlāk pa sankcijām!
4.jūnijs 2013, 09:42 | links
 
Kā jau tu teici, gan jau iekritīs un varbūt aizdomāsies. Žēl tikai ka pats nesaprot.
3.jūnijs 2013, 15:31 | links
 
Tieši tā-tas pats,šauj ar konkrēti lielās vaislas zivis!Un tagad jau tās vecupes pilnas ar lielajām-visas no trakās straumes salīdušas.Brekši,līņi vēl nārsto-kur vēl vieglāk nokāst līņus.Stundas laikā panest nevar!
3.jūnijs 2013, 12:47 | links
 
Es iepriekšējā vasarā tur ielaidu kādas 30 karūsas. Tādas no 300gr līdz kādiem 450gr. Bija doma ka kādu šogad izdosies noķert priekam un paskatīties kā paaugušās. Laikam nesanāks. aakki, tas brakars ir tāda gara auguma un suns ar paliels? Ja tā tad varu iedomāties par kuru tu runā.
3.jūnijs 2013, 12:17 | links
 
Tagad jau ūdens līmenis jau labi pakrities.No rīta,eju pa taku gar upi-skatos,labu gabalu priekšā viens nāk pretī.O,pazīstams brakaņiers(Z.) tērpies ūdenslīdēja tērpā stiep lielu plastmasas kasti un suns pa priekšu.Kā ieraudzīja mani,tā klupdams, kristdams,elsdams pa lielo zāli pa taisno uz krūmiem prom.Nu neskriešu es viņam pakaļ,un policija arī nebūtu paspējusi pārķert.Tā caur krūmiem uz savu dārzu/māju aizvilka.Noteikti tagad žāvē tīklus,visu kaimiņu(daudz dzīvokļu mājas) acu priekšā.Tie kas zina tādu vietu,"cirķeli" saukto,droši var necerēt uz lielām zivīm.Tur jau labi izbagarējis!!Kā bija lielais līmenis,bija miers.Tagad jau sāksies pa naktīm tie sirojumi.Ilgi jau tā ne turpināsies...iekritīs kā circenis pelnos!!!!
2.jūnijs 2013, 11:33 | links
 
Vakar pievakarē..-raudas no 200-..600gr. =18gb.,breksis ~1.9kg. Trīs nokosti āķi,atbrīvoti sapaliņi,divi varēja pat būt mēra un visi uz nakteniekiem.Raudas tā ierija,ka Nr;6 āķi nevar dabūt laukā.Dullās līdakas ar neko šajā pavasarī nav labu redzējušas tajā duļķainajā ūdenī.A ēst ta gribās viņām-tad lien uz barību līdzi citām zivīm un jauc copi!!
30.maijs 2013, 08:37 | links
 
Es tādā ūdenī nepludinu.Vispār ar mākslīgajām ēsmām nedarbojos.Mans princips ir vienkāršs;...pirmkārt uzzināt vai ir zivis.Vietas un upes posmi ,kuros visvairāk man interesējošās zivis uzturās- jau gadiem zināmas.Konkrēti pa ūdens virsmu es pludinu sienāžus,spāres,maizes garozas.Viss notiek pa visam vienkārši;..uzmet dažas maizes garoziņas, un vēro,mazie baksta( jau labi)...un tad jau pēc to sīko uzvedības var redzēt-vai tuvumā kāds lielais arī apakšā grozās.Ja jau paņem kādu garozu,tad jau nākošo ar āķi!Vispār ,jāuzzin kādā ūdens slānī barojās.Ir kad jāpludina 0.5-1m dziļumā,ir kad gar grunti.Sliktākais variants no visiem,-ja nobrauc laivotāji garām-tad vari pāris stundas sauļoties!Ai ,ko es te....kamēr nebūs normāls līmenis- copēšu tikai no grunts!
29.maijs 2013, 12:30 | links
 
aaki. Kādus veidus ieteiks vietējais specs pie šādiem ūdeņiem? Padarboties ar mazajiem salmo vaboļu mānekļiem vai mazajiem vobleriem?
29.maijs 2013, 11:43 | links
 
Ko(ēsma) Tu taisies pludināt? No grunts pa kādam labam sapalam trāpās,zemmēri pēdējā laikā katru reizi ir. Sapaliem un vimbām vēl atlikušie pieņi tecēja,tas dažas dienas atpakaļ.Ūdens līmenis jau tuvojas aprīļa vidū sasniegtajam.Vispār jau pa kādai zilajai spārei lidinās,tās jau arī ir viņu (sapalu,mežeņu,ālantu)ēdienkartē! Es domāju,ka paliks dzidrāks ūdens,varēsi pludināt.Pludināt-tas domāts pa ūdens virsmu ēsmu!! Ir jau citi veidi.
29.maijs 2013, 11:12 | links
 
Kā augstais un duļķainais ūdens līmenis ietekmē sapalu copi uz pludināšanu? Vai ir vērts braukt uz Abavu?
29.maijs 2013, 09:26 | links
 
Tikko no Abavas-jā-vimbu laikā ūdens bija tuč mazāk ;) Krāsa ar' labā.
28.maijs 2013, 22:43 | links
 
Es jau gandrīz sāku satraukties,...vai tad tiešām tas pērkona lietus nebūs!D Bet tomēr ap 19itiem bija klāt. Vismaz tā vieglāk ap sirdi palika,zivis droši var augt lielākas-ganīties pļavās.Ja nopietni,-tad jābrauc uz meža ezeriem,kādu līni paskatīties.Te jau uz tādiem nav ko cerēt!
28.maijs 2013, 19:26 | links
 
Jā izskatās ka tuvākā laikā var nebraukt ne uz Abavu ne Ventu, iegāju meteo.lv kopš vakardienas ūdens līmenis pacēlies par pusmetru.
28.maijs 2013, 11:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager