Abava un tās pietekas.

Tā kā daudzi interesējās par copes vietām Abavā,tad dalīsimies pieredzē te.
+\- ap Sabili, bet, gan jau ka ir visur, ja jau kustās. Vismaz vakar :) Vilka jau citi ar'
24.aprīlis 2013, 17:18 | links
 
Ūdens līmenis diennakts laikā pazemināji es pa ~20cm.Tagad jau kubikmetri mazāk paliek,ātrāk pie krastiem tiks klāt!Lejpusē jau no stāvajiem var mierīgi!
24.aprīlis 2013, 17:06 | links
 
jussit
Kurā vietā tad biji?
24.aprīlis 2013, 11:44 | links
 
Vakar 2atā ap 30 vimbas !! Pat 3 dupleti ! Pirmo reizi mūžā izbaudījām, kā ir noķert un bez problēmām atlaist ! :) Normu saķērām kādā stundā, bet mājās ta nebrauksi :)
24.aprīlis 2013, 11:35 | links
 
Šodien sezona atklāta-2 vimbiņas mājā :) Ūdens, salīdzinot ar 3dienu, krietni nokrities. Pagājušo svētdien vēl ezerā borēju ledu ap 50cm. Īss pārejas posms šogad :)
21.aprīlis 2013, 23:59 | links
 
Nu vimbu es ar tikai pavilkt-labāk jau sīka rauda sacepta ar sīpoļiem marinādē,bet kūpināta liela vīķe vispār exkluzīvs produkts..Tad jau Abavā kā Ventā-visa vimba neiet atpakaļ....Varbūt gadiem ejot šī pārtaps saldūdeņu zivē...
21.aprīlis 2013, 14:27 | links
 
Vimbas? Iet jau viņas arī līdz Sātiem,un paliek arī upē dzīvot.Es neticu ka viņas ietu atpakaļ uz Ventu...Varbūt es kļūdos,bet tādi mani novērojumi-secinājumi.Upes augštecē parasti pavasarī uz lielākiem bariem neesmu uzskrējis.Jā,jūlijā upē ir daudz vimbu.Godīgi -vimba nav tā zivs uz kuru es mērķēju.Pavilkt jau ir interesanti,bet speciāli nekad neesmu sēdējis uz tām.Pagaidām vēl ūdens līmenis augsts,es pat netieku pie gultnes pagaidām.Zem Sabiles var mēģināt no stāvajiem krastiem.
20.aprīlis 2013, 21:41 | links
 
aakki-saki,cik augstu Abavā vimba iet.Kādreiz virs Rendas dzīvoja tāds Goldmaņu Artis,tur ohūnās līdakas dziļumos redzējam bet nakts copi nojauca ķīši-zvanīja vienā laidā-nu baigi labās vietas-dziļš un zive liela...
20.aprīlis 2013, 12:45 | links
 
Ūdens līmenis ir liels,bet no augstākā punkta pamazām krīt uz leju.No 320cm otrdien,tagad esot 291cm Rendā mērījumos!
20.aprīlis 2013, 00:31 | links
 
Nu kā Abavā ar līmeni ...
19.aprīlis 2013, 20:51 | links
 
Nu tad beidzot upe izskatās kādai tai jābūt pavasarī, līmenis augšā, draza iet. Jāgaida tagad, lai nedaudz noskrienās ūdens un tad jau aizies cope.
14.aprīlis 2013, 17:30 | links
 
OI kā es tā nobremzēju -Ventas baseina kvartāls taču...
13.aprīlis 2013, 17:39 | links
 
Ziemeļkorejiešu -šie tūlīt bumbu metīs...Tu labāk par to kātiņu ko saki....
13.aprīlis 2013, 17:34 | links
 
Asais,a pie kura kvartāla Tevi skaitīt?:)))
13.aprīlis 2013, 16:25 | links
 
Klau aakki varbūt tu ,ko zini par vieglajiem spiningiem ,a to es iebāzos mikrodžigos -tur mani ignorē .Te jau tai forumā kā amerikā -bruklina,ķīniešu kvartāls u.t.t.Tādi kā svingeru klubi-totāls sviests...Koroče noskatīju Salmo kātiņu 2-12 gr kaut kāds tur diamonds vai dinamīts -ņepomņu.Varbūt ko zini par šo -padsmit latus maksā-neko vairāk negribu maksāt ,jo netaisos nopietni pievērsties tai štellei...A?
13.aprīlis 2013, 16:21 | links
 
Nu vo-a teici -katastrofāli zems...
13.aprīlis 2013, 16:07 | links
 
Vakar vēl veči pa vecupēm varēja no ledus sirdi piesiet,šodien viss!Žēlojos ka nav līmenis,tagad ar nakts lietu kāds metrs augšā.Nes visu,ko tikai straume var aizķert.
Nevajadzēs nekādu liegumu līdakām,tāpat normāli viņas varēs tikai ar kādu 10.05.pacopēt.
13.aprīlis 2013, 13:44 | links
 
Pavazājos gar upi ar pludiņmakšķeri stundas trīs.Ūdens līmenis katastrofāli zems,sekls.Pļavās sniegs uz vietas izkūst un iztvaiko.Pirmā vietā iebaroju minimāli,nepagāja minūtes 10it,un laba cope...lēnām viens velk straumē.Nodomāju,Ō lielās raudas būs,piecirtiens ir.Velku,līdacēns ~0.5kg norijis manu mormišku ar baltajiem,izvilku un tā aizpeldēja augt tālāk.Tā vēl baroju kādās piecās vietās,un vairāk labas copes neredzēju!Bet laiks kolosāls!
10.aprīlis 2013, 17:14 | links
 
Ledus sezona upē noslēgta.Rezultāts var teikt apmierinošs,pāris lielās pannas jau sanāks ar strīpaiņiem.Vēl jau rīt kāds trakāks pa mani uzlīdīs kādā rāmākā vietā,un tad tikai ar garajiem kātiem.Vakar jau vīri esot ar fīderiem vimbas pavilkuši-tā ciganskaja počta ziņoja!Jātaisās ar pludu,kamēr ūdens nav pļavās!
4.aprīlis 2013, 18:12 | links
 
Šorīt Abavā, aiz Sabiles rumbas platuma. Ledus labs, bet cope 0. Copmaņu arī maz. Mēģināju gan ar barotavu, gan asarus gar kanti meklēt, bet bez panākumiem
1.aprīlis 2013, 18:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager