Cope Pērnavas līcī un Pērnavas upē.

Dalamies ar iespaidiem un lielamies lomiem.
Paldies
12.janvāris 2013, 11:09 | links
 
Bums
Pirms 27 gadiem tādu uzparikti Pērnavā nepazina.Ciri un balalaikas parādījās gandrīz 10 gadus vēlāk.Astoņdesmitajos apakšā kāra baltu vai misiņa ne pārāk lielu vizuli,kuram pielodēja āķi.Muša-neliels 3žuburis ar sarkanu pušķi.Nākošais pisk modi-kapara bleķis 8-9cm garumā pilienveida ar lodētu āķi šaurajā galā.Izsvarots tā lai gultos uz grunts ar āķi uz augšu.Āķis vajadzīgs tā dēļ,ka uz šiem dzelžiem bieži uzkodās zandarti.Bieži aizķerti asari un luči.
Muša tāda pat kā iepriekš.
Tad tik 90to sākumā ciri un balalaikas.Jauna parauga mušas.
Gadījums iz dzīves.Aizbraucu ar veco aprīkojumu.Biju pārliecināts,ka tā nevar būt,ka to vairs neņem.Bija tak vilkts nonstopā.Un patiešām ni.Speci blakus kapāja pat pa 2cukurniekiem ,a uz veco štelli skuju vilis.
Vietējie profi strādā ar lielajiem un smagajiem ciriem.Aukla 0.4mm.Kas pats galvenais-pareizi piesieta muša.Āķi,protams,bez atskabargām.
Tik varu teikt vienu-mani šī Pērnavas cope nekad tā īsti nav aizrāvusi.Pārāk monotons darbs un izmērs pieklibo.Lai gan 80to sākumā bija gan kilogramnieki un 800gramnieki.Tad jau vīri sprieda,ka tā ilgi nevar būt.Novilks.Un novilka ar.
12.janvāris 2013, 11:07 | links
 
šeit var redzēt ledus stāvokli Baltijas jūrā http://www.smhi.se/oceanografi/istjanst/produkter/sstcolor.pdf
12.janvāris 2013, 11:07 | links
 
Mini, ir speciāla sadaļa uztaisīta saistībā ar atļaujām Igaunijā
12.janvāris 2013, 11:06 | links
 
Ieskaties peipusa sadaļā. :)
12.janvāris 2013, 10:57 | links
 
Sveiki.. zinu ka kaut kur ir bet negribas meklēt!
kur var nopirkt licenci internetā! ?
12.janvāris 2013, 10:54 | links
 
Uldēn, tur pat vēl ledus pirms nedēļas nebija, tagad varbūt var ar finkām uz salu tikt.
12.janvāris 2013, 09:26 | links
 
Nu ja mani ievizinātu līdz forvāterim,tad jau tiešām varētu jaunību atcerēties:)
11.janvāris 2013, 23:49 | links
 
Davai trehņom :DD ja kāds ievestu tad jaunību atcerētos :DDD Vels tad nu gan ciris no kluci jāvelk ārā un tāds riktīgs -koluns :DDDD

bums, 11.janvāris 2013, 21:35


Kā tur sastāv ar ledus ceļu uz Kihnu salu:)))atvērts vai kā
11.janvāris 2013, 21:41 | links
 
zaraza
Estos ir divi izmēri...vienam jāsakrīt.
11.janvāris 2013, 21:41 | links
 
Tur tais tabulās ix sapratīsi...el kvadrātā...el kubā!:)))Sapratu jau sapratu...19cm.!!!:)))
11.janvāris 2013, 21:40 | links
 
Nu jobcik -padomāsim:))) Rīt nopietni Krievvalodīgie džeki no Baltezera brauc uz kaut kādu metku , saka ka esot viss baigi labbb, rīt būs ziņas - noteikti atskaitīšos!!! Aicināja līdzi, bet es tik pa šeptēmmm:(( Ja nu kas tad ātrākais ir piektdiena(nākamā)!!!
11.janvāris 2013, 21:39 | links
 
Par izmēru tur estiem bija kaut kā jocīgi... 19cm bija jābūt , ja mēra kā pie mums no purna līdz astes spuras tālākajam punktam, a 16cm laikam bez astes...
11.janvāris 2013, 21:38 | links
 
Davai trehņom :DD ja kāds ievestu tad jaunību atcerētos :DDD Vels tad nu gan ciris no kluci jāvelk ārā un tāds riktīgs -koluns :DDDD
11.janvāris 2013, 21:35 | links
 
snipiens
19cm:-)
seedooo...eh es ar gribētu:-)....:-)
11.janvāris 2013, 21:35 | links
 
Bums neķer kreņķi, varu tevi s vetjerkom ieaijāt kaut uz Sāremā:)))
11.janvāris 2013, 21:31 | links
 
Paldies jeeska!Sanāk ka ,,zirgazobus"kaķim nevar ņemt,jo ja krastā pārbauda,tad ziepes...!:)Palasīju un cik uz fikso iebraucu,tad līcī no 16cm.drīkst ņemt.Par lučiem neko nesaskatīju!Kad es kādreiz braucu deviņdesmitajos,tad tika ņemts viss pēc kārtas!:)))

snipiens, 11.janvāris 2013, 21:23


Man gan liekas ka 19cm
11.janvāris 2013, 21:29 | links
 
Nezinu cik man jābūt piedzērušm lai noklunkurētu tādu gabalu ;DDDDDDDDDDDDDDDDDD
11.janvāris 2013, 21:24 | links
 
Paldies jeeska!Sanāk ka ,,zirgazobus"kaķim nevar ņemt,jo ja krastā pārbauda,tad ziepes...!:)Palasīju un cik uz fikso iebraucu,tad līcī no 16cm.drīkst ņemt.Par lučiem neko nesaskatīju!Kad es kādreiz braucu deviņdesmitajos,tad tika ņemts viss pēc kārtas!:)))
11.janvāris 2013, 21:23 | links
 
tiko zvanīju uz Pērnavu, saka ka asras ir bet ņem švaki, lielas temperatūras svārstības, sniegs uz ledus, un tāli jāiet 5-6km no pilsētas uz forvāteri...
11.janvāris 2013, 21:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager