Cope Pērnavas līcī un Pērnavas upē.

Dalamies ar iespaidiem un lielamies lomiem.
ivoper zivis ir pa visu līci šodien pagaidām labākie lomi pie akvaparka 4,2km no krasta pret forvateru.
9.janvāris 2013, 13:18 | links
 
es te tā drusku palasīju šausmu lietas, es 20gadu Pērnavas makšķerēšanas praksē neesmu dzirdējis tādas muļķības man labāks cirvis man sliktāks jūs pat nezinat elementāras atšķirības starp cirvi un laiviņu arī ar labiem dzelžiem jāmāk strādāt.
9.janvāris 2013, 13:10 | links
 
Ja nav žēl dalīties ar konkurentiem, tad, kur pašlaik meklēt asari, Tahkurannā, Ulu, vai pie Staļļiem?
Varbūt otrā krastā Lao, vai pie Gorbačova villas? Cik tālu no krasta?
42-48km ledus, ja ir, vēl laikam nedrošs?
ps. Links var noderēt:

http://www.smhi.se/oceanografi/istjanst/produkter/sstcolor.pdf
9.janvāris 2013, 11:14 | links
 
Vot vot...labāk par lomiem parunājam nevis kam čibriks garāks:D Asaris ir liels Pērnavā vai izmērs prasītos cerīgāku?
9.janvāris 2013, 10:32 | links
 
Un vispār pričom te Pērnava :DDDDDDD
9.janvāris 2013, 10:23 | links
 
CEpaties kā gribat ne Tiltiņa ne VIX apjomos nedragāšu NEKAD Man pietiek darba ar pasūtījumiem PEZ BOLDI :DD par to var sapņot jebkurš aroda meisters gan ārsts gan zeltkalis gan metālu grauzējs ,ka nav kā apmātam jāskrien pa pasauli ar savas mantas piedāvājumiem.Un tad andelmaņi sāk sūkt sulu Pa dārgu,neies ,realizācija -mani visi šie MURGI NESKAR.Man darba pietiek
P.S gan Tiltiņam gan VIX uvažuha es viņiem maizi neatņemu viņi rubī savā stilā es savā
9.janvāris 2013, 10:21 | links
 
Savā laikā pirātu labi pazinu;) Tagad čalis velk mencas Nor., un LV ir uzlicis lieli nikolu. Jā viņa verķi bīja cool. Čalis vsu bīja izkodis līdz niansēm...tur ne tikai cirvītis ir Nr.1 Tur visam jābūt uz Nr1. Gan kātam, gan sistēmai ,gan sarziņam un protams lai rokas aug no pareizās vietas un galva ir uz pleciem.
Es paris reizes ķēru ar viņu kopā un ar viņa štrumiem....superrrr. Es pat mormeni neņēmu no kastes ārā...tik tās zivis pēc tam nezināju kur likt:)
9.janvāris 2013, 10:19 | links
 
NEVIENU atkārtoju NEVIENU ne Vix ne Tiltiņa bļitku klonējis neesmu Tāpēc uz visām savām lieku virsū iniciālus ES AR SVEŠĀM BĻITKĀM NEĶERU izņēmums ir 1 VIX bļitka ielocītā-laba bet to neatdarinu otra Salmo nr3 /ir matrica ,bet to arī neklapēju -ja kāds ir rokās turējis BUMS kloni no Salmo 100 ls prēmija Tā patās no Tiltiņa Ja šie meisteri griezisies pie manis ar pretesziju -ne jau tu manāz acīs tu esi pilnīga 00/ tad laipni uzklausīšu kur es esmu viņējos noklonējis :DDDD
9.janvāris 2013, 10:11 | links
 
Daža Tiltiņa modelim kājas aug Valmieras pusē.Vizuāli-plaša patēriņa produkts.Cik dzirdu,zivis nesmādē.
Ir viena interesanta lieta.Ne katra rokā katrs dzelzis strādā.
9.janvāris 2013, 09:46 | links
 
Apelsīnam -laba doma ,bet atceros, ka tā jaunā partija ar Pirāta sudraba cirvjiem toriez nemaz tādus "pēterlomus" nevilka!
p.s. man pat toreiz Pirāta meita iekabināja-jā tas bija Meistars !
9.janvāris 2013, 09:18 | links
 
Bums, tu liec mierā bļitkas un pievērsies urbjiem, jo nestrādā tavas bļitkas un punkts, pat Imants Tiltiņš teica ka tu neesi bļitku meistars, un es viņam ticu jo daudz viņu modeļu tiek klonēti.
9.janvāris 2013, 08:51 | links
 
Es pats pa Pērnavu jau sen neesmu ņēmies, bet bija kādreiz forumā tāds Pirāts - viņš to lietu bija izkodis līdz niansēm un parādīja man ar kādiem verķiem jāstrādā. Viņš vienam meistaram bija izstāstījis ko tieši vajag un tas tad arī uztaisīja sudraba "cirvīti", tikai tas viņa "cirvītis" pēc formas galīgi nebija līdzīgs jūsu apspriestajiem. Viņam bija nenosakāmas formas sudraba klucis ar apaļām un noapaļotām malām, kas cēlienā uz augšu taisīja vajadzīgo skaņu. Un viss! Nekādi āķi, nekādi nošķeltie pusbumbieri! Tam verķim ir jātaisa skaņa un tikai!, visu pārējo (zivs ķeršanu) izdara divas mākslīgās mušas. Var jau mērīties ar čibrikiem, kuram smukāks kuram resnāks, bet ja čibriks nepilda galveno funkciju, tad stilam nav nozīmes...

suits, 8.janvāris 2013, 22:26

Man arī Pirata sudraba cirīši ir. Vispār tajā partijā, kas tika pasūtīta pie juveliera, bija 2 veida un vienu nosacīti par pusbumbieri var saukt. Tā kā Buma peršings tīri ok izsktās. Un vēl baigi kruta fīča par tām vibrācijas frekvencēm, ko Bums minēja, izklausās. Būs jāaiznes Bumam, lai noklonē no kada lētāk materiāla.
9.janvāris 2013, 03:01 | links
 
Te būs Ļoti maza daļa no Pērnavas ašukiem . Tāds izmērs bij 90 % no loma ,10% daudz lielāki . Pārējos tīrīju mājās siltumā . Ārā tīrot nagi sala :))
8.janvāris 2013, 23:42 | links
 
Par ''kreisajiem "vai "labajiem" var spriest tikai tas kas ar viņiem ir ķēris . Es no tā neko nesaprotu :)) man ir sava galva un savas domas .Ne Bums ar saviem meistardarbiem ne Vasja meistars mani nav spējīgi ietekmēt tā ,ka sākšu viņus pielūgt.Uzticos tikai tam ko redzu un savai pieredzei ...un protams ja man kāds blakus sāks vilkt ar to uzparikti labāk - tad gan pajautāšu kur tādu var dabūt. Bet.Ja ir kļovs tad man šķiet piekar kaut karoti .Tas ir vairāk ticības jautājums.
8.janvāris 2013, 23:22 | links
 
Atbildēšu par sevi Tā žļurga ik pa laikam klīst pa Rīgu
NETAISU es lietas kuras mērāmas spaiņiem Un tirgo katrā iebrauktuvē UN NETAISĪŠU ir 2 vietas kur tās var nopirkt -VIŅI MAN VIŅAS PSŪTA un pēc šīs operācijas man pat interese nav cik viņas maksā tur.Neviens amatnieks par milijonāru NAV palicis pretstatā tirgoņiem Tie kuri ir naskāki sameklē Opi Bumu un viss Ardievas šaj sadaļai jo uz Pērnavas līci nebraucu 27 gadus un laikam nebraukšu atlikušo mūža daļu :DD Zviedrija Peipuss un Usma tie ir mani lauciņi :DD
8.janvāris 2013, 23:16 | links
 
Ogo, iebāzu degunu ar šeit, es agrāk ķēru vienkārši ar mormišķu vēl tagad ir saglabājusies un visiem rādu un stāstu kā bija un cik ar to ir Pērnavā noķerts, cirvīši- nu labi ! Vai tad būs atdzimusi tā pagrimusī puse, tik daudz labu atmiņu par šo vietu!!!
Nu dodiet metku ar cipariem!!!
8.janvāris 2013, 23:02 | links
 
Brālīt, nu tik zolīdi jau nu gan nepateica, kā mini, bet daļa sarkasma un žultiņas jau bija, Bumu te vispār nemanīju.
Katram mums savs pašlepnums, ar baltiem cimdiem jau gluži nevajag, bet pēc frāzes ''kreisie'', diezvai kāds klusētu...

Kā jau teicu, kā mežā sauc, tā atskan...
8.janvāris 2013, 23:01 | links
 
Kadmij a kurš neciena . Izlasīju vissu no A-Z . Pašlepnums Bumam tika aizķerts kad Māris pateica ka meistari kas taisa cirvīšus ir daudz. Un viss ! A kas tur nepareizs .Vissu Māris pareizi pateica. Ir daudz cilvēku kas taisa labus cirvīšus ,bļitkas,vizuļus utt. Tikai viņi dzīvo savās alās un nemāk sevi pasniegt.Bums māk . Un pareizi dara . Un iesaku visiem to darīt. Jau iepriekš teicu - tas ir kapitālisms .
8.janvāris 2013, 22:55 | links
 
Ledus ir sakustējies, par cirvīšiem viss skaidrs , vajag lai skan , laikam jau no kāda damaskas tērauda jāgatavo . Lūdzu pastāstiet ko sīkāk par pašu copes vietu , kurā kilometrā , cik tālu jāiet , vai jābrauc . Ja jā tad ar ko jābrauc , mašīnu,moci un t.t. Kas ar izmēriem un licenzi? Lūdzu nelamāt , lasīt visu ieprieš rakstīto nav laika.
8.janvāris 2013, 22:53 | links
 
Es jau veco pieclatnieku placinu ..... salasījos ka vajag sudrabu.Sievas ķēdīte ar derētu .... bet tā viņai uz kakla :)))))
8.janvāris 2013, 22:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager