Sapali un to makšķerēšana!

Chau, ar kādu ēsmu jūs ķeriet sapalus un vai Gaujā esiet ķēruši???
20.decembris 2007, 17:18 | links
 
A par kādu makšķerēšanas veidu interesējies -grunteni , mušiņmakšķerēšana , pludiņmakšķerēšana ? Ēsma ,kur esmu copējis sākot no maizes - beidzot ar maziem dzīviem grundulīšiem.
20.decembris 2007, 17:28 | links
 
Ventā arī labi ņem uz konservēto kukurūzu. Tikai vajag caurspīdīgo pludiņu t.s. burbuli.
20.decembris 2007, 17:29 | links
 
Es domāju kā ir uz pludiņmakšķeres!!!
20.decembris 2007, 17:32 | links
 
Es arī to teicu par pludiņmakšķeri.
20.decembris 2007, 17:35 | links
 
Šogad iemēģināju roku sapalu ķeršanā, un tieši Gaujā. Ķēru pludinot pa ūdens virsu sienāzi vai maizi. Ar maizi vienīgi problēma tāda ka mazie sapalēni vai vīķītes neļauj īsti pludināt. Vispār baigi interesantā nodarbe.
20.decembris 2007, 22:03 | links
 
Varu vēl ieteikt, ja pludina ar maizi, tad reizēm labu efektu dod, ja pirms pludināšanas iemet vairāku nelielus maizes gabaliņus. Tiem jāļauj pārpeldēt potenciālajai vietai un tad jāpludina īstā ēsma, tas laikam uzsit apetīti sapaliem.
20.decembris 2007, 22:09 | links
 
No rīta uzturās dziļākās vietās , pa dienu un vakarā ūdens virspusē .
20.decembris 2007, 22:14 | links
 
Protams ir arī izņēmumi !
20.decembris 2007, 22:16 | links
 
Būs jāmēģina vasarā noķert kāds sapals!!! Vai man izdosies noķert kautko pludinot sienāzi???
20.decembris 2007, 22:43 | links
 
Kaut ko 100 punkti ! Tā ir viena no tramīgākām zivīm , tāpēc klusums un piesardzība 1 vietā! Auklas plānākas , pludu neuzkrītošāku utt.
20.decembris 2007, 22:51 | links
 
Es parasti, ķeru uz pludinaashanu, ēsma, sienaži un spāres. bet ir gadījies nokert arii uz garneli un neģa gabalina(Gruntene)!!!
21.decembris 2007, 04:37 | links
 
pilnīgi noteikti uz pludināšanu! uz āķa kādu kukainīti - tipa sienāzi, mušu vai ko citu! Roluks piekrītu par klusumu! vienreiz vaidavā ķerot sapalus gadijās tā: vasaras vidus, agrs rīts man mājās nesēžas tapē agri no rīta devos uz vaidavu uz sapaliem! atradu atvaru un viss notika! sapali ņēma uz maziem kukainīšiem ļoti labi! vienīgas upē ļoti daudz visādas siekstas tapē pludināt bija grūti! nu cope iet labi, bet te pēkšņi kā par nelaimi man sāka zvanīt mobilais!!! ka tevi nelabais pēc zvana visa cope dibenā! nevienu sapalu nedabūju! tapē tagad uz sapaliem eju bez mobilā! =)
22.decembris 2007, 18:28 | links
 
Sapals ir tāda zive kas ķer visu , gan rotieri , gan spāri , gan meža zemeni :)) Ļoti veiksmīgi vasarā makšķerēju viņus uz gliemežiem (bez mājas uz muguras) , tos ķēra arī asari , raudas gan nē.
22.decembris 2007, 18:44 | links
 
interesanti, šogad būs jāpamēģina...
22.decembris 2007, 22:38 | links
 
ko tieši zemeni vai gliemezi ?:))
22.decembris 2007, 22:58 | links
 
es dzirdēju ka uz siļķes gabaliņiem arī ņem sapali.varbūt kāds ir mēģinājis?
23.decembris 2007, 00:53 | links
 
abus divus! par zemeni esmu gan izbrīnīts =))) uz siļķēm esmu mēģinājis - man bija sausā!
24.decembris 2007, 15:13 | links
 
Nu uz zemenēm , tajā vietā vienkārši viņas auga gar krastu , varbūt tāpēc kādam sapalēnam bij pazīstams, bet uz šiem gliemežiem(bezmāju)! Kāpēc patīk šie un pat asari kāri ņēma .....(tārpu neņēma)?
24.decembris 2007, 19:17 | links
 
citi džeri močī krabju nūjiņas un vēl visādu hrenovinu.... dažreiz rodas sajūta, ka sapali ķeras uz visu ko vien var ķerties =))))
25.decembris 2007, 21:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager