Sapali un to makšķerēšana!

būs jāpamēģina ar fīderi un maijvaboli svētdien. Pagājušo sestdien pludinot vaboli pa augšu, diezgan bēdīgi, upē līmenis arī sēžas ļoti.
31.maijs 2018, 06:06 | links
 
Sapalam tagad vēderā zaļi salātiņi.
18.maijs 2018, 22:48 | links
 
belijs23 [Vakar]: Pagaidām švaki ar maijvabolēm, ceru, ka vēl parādīsies, bet rādās, ka nebūs daudz, jo pagājušais bija vaboļu gadsMan saldetavā divi maisi no iepriekšējiem gadiem :D

Pluume, 18.maijs 2018, 19:56

man viens no pagājušā gada :D
18.maijs 2018, 19:58 | links
 
belijs23 [17.05.18]: Pagaidām švaki ar maijvabolēm, ceru, ka vēl parādīsies, bet rādās, ka nebūs daudz, jo pagājušais bija vaboļu gads
Man saldetavā divi maisi no iepriekšējiem gadiem :D
18.maijs 2018, 19:56 | links
 
Man ir cita metode :) pie pamatauklas piesienu pavadu apm 0.18mm kadus 2-3 metrus un maziņu trisžuburiti ! Jo lielie āķi vaboli nogremde ! Nolaužu vabolei cietos sparnus un āķi ieduru pirms galvas . Pec pirmas pludinašanas velkot ara auklu pieturu ar speķa gabaliņu , lai visa aukla ir iesmereta, tad aukla negrimst ! Aaa un vel pirms pavadas pielieku lielu pludu bez svina lai var tāluma redzet , ja pluds iet uz malu strauji tad zinu ka ir sapals paķeris :))
17.maijs 2018, 10:37 | links
 
Cietie spārni esot jānolauž
17.maijs 2018, 10:04 | links
 
belijs23 [11.05.18]: O!
Tēma tieši laikā, šogad vēlos noķert kādu sapalu pludinot maijvaboli, ka Jūs verat vaboli uz trīsžubura?

krupits, 11.maijs 2018, 22:36
es personīgi piesienu auklas galā adatu, tad adatu izduru cauri maijvabolei, lai aukla iziet cauri vabolei, tad adatu nogriežu un piesienu trijžuburi, vaboli ievelk trijžuburī tā, ka žuburi tik ārā paliek. Aizņem mazliet laiku viss process, bet toties ir rezultatīvas copes pārsvarā.
Var arī iztikt bez tās auklas griezšanas. Vienkārši galā sienot cilpu un tad to ievērt adatā, izdurt cauri vabolei un ievērt cilpā divžuburi.
17.maijs 2018, 08:19 | links
 
Pagaidām švaki ar maijvabolēm, ceru, ka vēl parādīsies, bet rādās, ka nebūs daudz, jo pagājušais bija vaboļu gads
17.maijs 2018, 07:36 | links
 
O!
Tēma tieši laikā, šogad vēlos noķert kādu sapalu pludinot maijvaboli, ka Jūs verat vaboli uz trīsžubura?

krupits, 11.maijs 2018, 22:36

es personīgi piesienu auklas galā adatu, tad adatu izduru cauri maijvabolei, lai aukla iziet cauri vabolei, tad adatu nogriežu un piesienu trijžuburi, vaboli ievelk trijžuburī tā, ka žuburi tik ārā paliek. Aizņem mazliet laiku viss process, bet toties ir rezultatīvas copes pārsvarā.
11.maijs 2018, 22:54 | links
 
O!
Tēma tieši laikā, šogad vēlos noķert kādu sapalu pludinot maijvaboli, ka Jūs verat vaboli uz trīsžubura?
11.maijs 2018, 22:36 | links
 
šovakar noķerts pirmais sapaliņš uz naktstārpu. Maijvaboli sapali pagaidām ignorē.
11.maijs 2018, 22:21 | links
 
ir vēlme pamēğināt uz tā saucamo kombainu ķert, varbūt kāds var padalīties ar niansēm?
21.jūnijs 2017, 06:41 | links
 
Nu bauskas pusē, mājvaboļu gads bija pagaišgad, bet sapalu gads šogad, vakar divos celienos ap 15 gab savilku, lielakie ap 2kg vai tuvu tam un mazie vispar netraucēja :) tas lielupē.
12.jūnijs 2017, 07:17 | links
 
viss notiek tieši tagad uz maijvaboli pa augšu. Turklāt šogad ir maijvaboļu gads, to ir ļoti daudz.

belijs23, 10.jūnijs 2017, 23:44

tu zini kur rīgas apkārtnē sapalus var noķert??

saimnieks01, 11.jūnijs 2017, 01:03

Mazā Jugla
11.jūnijs 2017, 21:10 | links
 
viss notiek tieši tagad uz maijvaboli pa augšu. Turklāt šogad ir maijvaboļu gads, to ir ļoti daudz.

belijs23, 10.jūnijs 2017, 23:44


tu zini kur rīgas apkārtnē sapalus var noķert??
11.jūnijs 2017, 01:03 | links
 
viss notiek tieši tagad uz maijvaboli pa augšu. Turklāt šogad ir maijvaboļu gads, to ir ļoti daudz.
10.jūnijs 2017, 23:44 | links
 
Kadu nedelu iestajies liels klusums uz sapaliem, pirms tam vini edienu neskiroja,nema uz kukuruzu uz garneli, tagad nav. Vai varbut pie vainas ir narsts,kura laika vini nebarojas???
10.jūnijs 2017, 09:13 | links
 
nekas nav nokavēts. Vakar čoms noķēra 1.5 kg. Un tieši tagad ir īstais laiks uz maijvaboli. Es personīgi spārnus tikai atloku, lai viņi stāv uz augšu, un ja ielaidīsiet upē vaboli, kad spārni ir uz augšu, tad ņēmiens garantēts 100 %. saimnieks01 par Daugavu gan nemācēšu teikt, bet nu pēc maniem novērojumiem Ogres upē, varu ieteikt, kā atrast labus sapalus: skaties vienmēr upē tālumā, pie labiem laikapstākļiem un dzidra ūdens, lielie sapali paši sevi nodod, viņi barojas no ūdens virsmas, taisot lielus apļus, dažreiz pat plunkšķus. tādai vietai nedrīkst pieiet par tuvu, ja nu vienīgi brienot pa upi, jo ejot pa krastu tuvāk, viņi aizmuks. meklē vietas, kur upē pie krasta pārliekušies koki, tur apakšā vienmēr zivis gaida, kad kāds kukainis pati iekritīs ūdenī no koka. tad vēl pirms krācēm, lielās bedrēs, kur ir strauja dziļumu maiņa no sekla uz dziļu ( tā saucāmās pārejas, kantis). Respektīvi tev upe jāmāk nolasīt, tad jau to zivtiņu atradīsi bez problēmām. Noķeršana, tas jau atkal ir cits stāsts :)
10.jūnijs 2017, 08:49 | links
 
Sveiki!
vai kās var ieteikt kādu labu sapalu vietu, lielupē vai daugavā, neesmu nekad tur makšķērējis sapalus , tapēc vēlos pameiģināt?

saimnieks01, 10.jūnijs 2017, 01:45


busi nokavejis sapalu aktivo laiku. ta kaimins stasta. es ar sapalus neesmu keris bet kad redzeju kaimina lomus 1,5-2,5kg tad jasak kasit pauris :) uz maijvaboli ar nodiratiem sparniem un kajam kerot bet gauja.

rexis, 10.jūnijs 2017, 02:13

UN kur gaujā?
10.jūnijs 2017, 02:29 | links
 
Sveiki!
vai kās var ieteikt kādu labu sapalu vietu, lielupē vai daugavā, neesmu nekad tur makšķērējis sapalus , tapēc vēlos pameiģināt?

saimnieks01, 10.jūnijs 2017, 01:45



busi nokavejis sapalu aktivo laiku. ta kaimins stasta. es ar sapalus neesmu keris bet kad redzeju kaimina lomus 1,5-2,5kg tad jasak kasit pauris :) uz maijvaboli ar nodiratiem sparniem un kajam kerot bet gauja.
10.jūnijs 2017, 02:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager