Gauja

TAK VIENMER LAIPNI!
8.jūlijs 2016, 18:14 | links
 
Patin rekur šitajā sadaļā uz leju un redzēsi būs mēnes bilde un rakstīts Bralitis

kairucis, 8.jūlijs 2016, 18:00



paldies :)
8.jūlijs 2016, 18:08 | links
 
Patin rekur šitajā sadaļā uz leju un redzēsi būs mēnes bilde un rakstīts Bralitis
8.jūlijs 2016, 18:00 | links
 
Tur viss būs raktīts un ja nebūs tad vērsies pie mūsu spečuka Brālīša

kairucis, 8.jūlijs 2016, 17:53



Vari lūdzu man pateikt kā kontaktēties ar viņu?
8.jūlijs 2016, 17:54 | links
 
Tur viss būs raktīts un ja nebūs tad vērsies pie mūsu spečuka Brālīša
8.jūlijs 2016, 17:53 | links
 
Sveiki!
Neesmu īpašais makšķerēšanas speciālists, bet nesen atkal sāku aktīvi pievērsties spiningošanai :)
Dzīvoju Sedā, bet biežāk eju uz Gauju!
Ir 2 virsas vobleri, 1 dziļuma, pāris rotiņi, un gumijas zivtiņa. Nu ir arī pludiņmakšķere līdz :D

Tāpēc gribēju paprasīt dažus jautājumus.

1) Ko labāk izmantot Gaujā no manis minētajiem māņekļiem?

2) Kādā apmēram laikā iet?
3) Varbūt kādam ir kāda piebarošanas recepte ar ko varētu padalīties?

4) Kādas zivis ir cerība izvilkt uz spininga un pludiņmakšķeres, un arī ja nav grūti to atļauto garumu / daudzumu

Paldies jau iepriekš :)

Nauris_F, 8.jūlijs 2016, 17:40

Ieej Likumi.lv un izlasi ks ko cik kad!

kairucis, 8.jūlijs 2016, 17:48


Nu bet es jau tikai par garumiem neprasīju.
Par tiem es pats noskaidrotu ja neviens neatbildētu :D

Bet šaubos vai likumi.lv būs rakstīts, piemēram, Gaujā labāk copēt uz vobleriem :D
8.jūlijs 2016, 17:52 | links
 
Sveiki!
Neesmu īpašais makšķerēšanas speciālists, bet nesen atkal sāku aktīvi pievērsties spiningošanai :)
Dzīvoju Sedā, bet biežāk eju uz Gauju!
Ir 2 virsas vobleri, 1 dziļuma, pāris rotiņi, un gumijas zivtiņa. Nu ir arī pludiņmakšķere līdz :D

Tāpēc gribēju paprasīt dažus jautājumus.

1) Ko labāk izmantot Gaujā no manis minētajiem māņekļiem?

2) Kādā apmēram laikā iet?
3) Varbūt kādam ir kāda piebarošanas recepte ar ko varētu padalīties?

4) Kādas zivis ir cerība izvilkt uz spininga un pludiņmakšķeres, un arī ja nav grūti to atļauto garumu / daudzumu

Paldies jau iepriekš :)

Nauris_F, 8.jūlijs 2016, 17:40

Ieej Likumi.lv un izlasi ks ko cik kad!
8.jūlijs 2016, 17:48 | links
 
Sveiki!

Neesmu īpašais makšķerēšanas speciālists, bet nesen atkal sāku aktīvi pievērsties spiningošanai :)

Dzīvoju Sedā, bet biežāk eju uz Gauju!

Ir 2 virsas vobleri, 1 dziļuma, pāris rotiņi, un gumijas zivtiņa. Nu ir arī pludiņmakšķere līdz :D

Tāpēc gribēju paprasīt dažus jautājumus.

1) Ko labāk izmantot Gaujā no manis minētajiem māņekļiem?

2) Kādā apmēram laikā iet?

3) Varbūt kādam ir kāda piebarošanas recepte ar ko varētu padalīties?

4) Kādas zivis ir cerība izvilkt uz spininga un pludiņmakšķeres, un arī ja nav grūti to atļauto garumu / daudzumu.

Paldies jau iepriekš :)
8.jūlijs 2016, 17:40 | links
 
vakar pabiju Gaujā pie Carnikavas. Tāds tukšums sen nebija redzēts, 1 maziņa raudiņa un viss! No brekšiem ne smakas. Toties meženes klapē ne pa jokam, un vēl rīta pusē viens onka no otra krasta divus zandartus dabuja uz gumiju! Es tik secinu ka baltā zivs vēl nav ienakusi no jūras!!!!
3.jūlijs 2016, 10:04 | links
 
uz ko to zvēru meiģināt piemānīt??? nekad mežene nav uzsēdusies,kaut esmu metis precīzi kur viņa ārdās......uz kādu šūpi meiģināt jo krenkus manus viņas nekad neaiztiek... ?::D

waffenss88, 30.jūnijs 2016, 20:36


Meženes, pieaugušas, barojas pārsvarā ar vīķēm un auslejām, retāk grunduļiem, raudiņām, sapaliņiem. Apdullina tās pie ūdensvirsmas ar astes sitienu un tad uzlasa. Tā ka skaties pats kuri tavi mānekļi imitē nelielu slaidu gaišu zivteli un ir ar seklu iegrimi ;) Der gan šūpi kā tobiji un kastmasteri, gan vobleri (mailes un suņi), gan long roti. Esmu redzējis ka izvelk pat uz gumijām. Jāmet tālu un arī spēle šai zivij patīk enerģiska un ātra.
30.jūnijs 2016, 22:10 | links
 
shaiba
Tur ari meženes iet pa gaisu.

urmaas, 30.jūnijs 2016, 17:40



uz ko to zvēru meiģināt piemānīt??? nekad mežene nav uzsēdusies,kaut esmu metis precīzi kur viņa ārdās......uz kādu šūpi meiģināt jo krenkus manus viņas nekad neaiztiek... ?::D
30.jūnijs 2016, 20:36 | links
 
Cau biedri.
Uz ko vairak var ceret Strenču krācēs ?
asars, zala, mezene, vai sapals.
pavuts vairakas reizes bet izmeginot daznedazadakos maneklus stradaja vislabak rotins uz asari.
bet vai ar krenkiem vai kadu edamnieci kko citu varetu tur sagaidiit.
30.jūnijs 2016, 19:07 | links
 
shaiba
Tur ari meženes iet pa gaisu.

urmaas, 30.jūnijs 2016, 17:40

Arī. Bliež, ka nemetas
30.jūnijs 2016, 18:12 | links
 
shaiba
Tur ari meženes iet pa gaisu.
30.jūnijs 2016, 17:40 | links
 
gaujas matadori,skiet kur gaujā lejtecē teiksim zem siguldas ir kādi zāļainie un straujie posmi?? jeb tādu gaujā nav:) vnk te ap ādažiem vienassmiltis vien...!!

waffenss88, 29.jūnijs 2016, 20:06

Kam tev tās zāles vajag ? Man tieši Gaujas leja patīk ar to ka zāles ir ļoti maz, zāļainie brasli ir augštecē.

Sulla, 29.jūnijs 2016, 21:21
mans kkā domāt ka tas gaujas sapals vairāk pie,starp tām zālēm turās..... :)

waffenss88, 30.jūnijs 2016, 10:30

Siguļos pretīm Carnikavai vai arī otrādi. Sapali zvetē uz nebēdu. Vienīgais, ka bliež pa pašu upes vidu
30.jūnijs 2016, 17:36 | links
 
mans kkā domāt ka tas gaujas sapals vairāk pie,starp tām zālēm turās..... :)

waffenss88, 30.jūnijs 2016, 10:30

Gaujas sapals nav Lielupes vai Daugavas sapals :)

Sulla, 30.jūnijs 2016, 11:12

nestrīdos,iespējams,ka tā vnk gaujas aukštecē manā dzimtajā pusē viss notiek zāļainās krācēs.....te rīgaspusē plika smilts,kgan pavērojot upi var redzēt,ka ssapals dauzās pa virsu saulītē arī smiltīs.....:)
30.jūnijs 2016, 16:31 | links
 
Koroce ljabdien Tautiesi !!!!
Ko Tur meklet zales, nezales..................
Sedies laiva, un paris dienas pludinies leja, mekle, Vietas, siekstas, naras, smaras, pohas.....
P.S. Tiesa ekstra komercposma skiet saja sezonas laika cainjikveidigo laivotaju uz Koivas ir vairak ka tautas Riga uz Brivibas ielas......
P.S. Runa jau zinataji, ka musdienas istu originalu triperi venerisko vairs pat par brivu babuut nevarot............
Demokratija , un tirgus mehanisms odnako ;-)))))
30.jūnijs 2016, 12:27 | links
 
mans kkā domāt ka tas gaujas sapals vairāk pie,starp tām zālēm turās..... :)

waffenss88, 30.jūnijs 2016, 10:30


Gaujas sapals nav Lielupes vai Daugavas sapals :)
30.jūnijs 2016, 11:12 | links
 
gaujas matadori,skiet kur gaujā lejtecē teiksim zem siguldas ir kādi zāļainie un straujie posmi?? jeb tādu gaujā nav:) vnk te ap ādažiem vienassmiltis vien...!!

waffenss88, 29.jūnijs 2016, 20:06

Kam tev tās zāles vajag ? Man tieši Gaujas leja patīk ar to ka zāles ir ļoti maz, zāļainie brasli ir augštecē.

Sulla, 29.jūnijs 2016, 21:21

mans kkā domāt ka tas gaujas sapals vairāk pie,starp tām zālēm turās..... :)
30.jūnijs 2016, 10:30 | links
 
Sveicināti,kungi ap Valmieru!
Ir tā sanācis, ka uz 2 dienām jābrauc uz Valmieru.vakaru un nakti varētu izmantot pacopējot uz grunteni.Kurā vietā Gaujā Valmierā un tuvumā tas būtu reālāk iespējams?Ceru uz atbildi un jau iepriekš paldies!

mayway, 28.jūnijs 2016, 21:41


Zem krācēm no estrādes puses. Tur visu laiku visādas zives veči uz gruntenēm ķer.
29.jūnijs 2016, 22:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager