Gauja

Koroce ljabdien Tautiesi !!!!
Ko Tur meklet zales, nezales..................
Sedies laiva, un paris dienas pludinies leja, mekle, Vietas, siekstas, naras, smaras, pohas.....
P.S. Tiesa ekstra komercposma skiet saja sezonas laika cainjikveidigo laivotaju uz Koivas ir vairak ka tautas Riga uz Brivibas ielas......
P.S. Runa jau zinataji, ka musdienas istu originalu triperi venerisko vairs pat par brivu babuut nevarot............
Demokratija , un tirgus mehanisms odnako ;-)))))
30.jūnijs 2016, 12:27 | links
 
mans kkā domāt ka tas gaujas sapals vairāk pie,starp tām zālēm turās..... :)

waffenss88, 30.jūnijs 2016, 10:30


Gaujas sapals nav Lielupes vai Daugavas sapals :)
30.jūnijs 2016, 11:12 | links
 
gaujas matadori,skiet kur gaujā lejtecē teiksim zem siguldas ir kādi zāļainie un straujie posmi?? jeb tādu gaujā nav:) vnk te ap ādažiem vienassmiltis vien...!!

waffenss88, 29.jūnijs 2016, 20:06

Kam tev tās zāles vajag ? Man tieši Gaujas leja patīk ar to ka zāles ir ļoti maz, zāļainie brasli ir augštecē.

Sulla, 29.jūnijs 2016, 21:21

mans kkā domāt ka tas gaujas sapals vairāk pie,starp tām zālēm turās..... :)
30.jūnijs 2016, 10:30 | links
 
Sveicināti,kungi ap Valmieru!
Ir tā sanācis, ka uz 2 dienām jābrauc uz Valmieru.vakaru un nakti varētu izmantot pacopējot uz grunteni.Kurā vietā Gaujā Valmierā un tuvumā tas būtu reālāk iespējams?Ceru uz atbildi un jau iepriekš paldies!

mayway, 28.jūnijs 2016, 21:41


Zem krācēm no estrādes puses. Tur visu laiku visādas zives veči uz gruntenēm ķer.
29.jūnijs 2016, 22:51 | links
 
Sveiki vīri , vai kāds no jums būtu tik laipns un pastāstītu man kas notiek ar copi Gaujā ap Ādažiem.
29.jūnijs 2016, 21:48 | links
 
gaujas matadori,skiet kur gaujā lejtecē teiksim zem siguldas ir kādi zāļainie un straujie posmi?? jeb tādu gaujā nav:) vnk te ap ādažiem vienassmiltis vien...!!

waffenss88, 29.jūnijs 2016, 20:06


Kam tev tās zāles vajag ? Man tieši Gaujas leja patīk ar to ka zāles ir ļoti maz, zāļainie brasli ir augštecē.
29.jūnijs 2016, 21:21 | links
 
gaujas matadori,skiet kur gaujā lejtecē teiksim zem siguldas ir kādi zāļainie un straujie posmi?? jeb tādu gaujā nav:) vnk te ap ādažiem vienassmiltis vien...!!
29.jūnijs 2016, 20:06 | links
 
Sveicināti,kungi ap Valmieru!
Ir tā sanācis, ka uz 2 dienām jābrauc uz Valmieru.vakaru un nakti varētu izmantot pacopējot uz grunteni.Kurā vietā Gaujā Valmierā un tuvumā tas būtu reālāk iespējams?Ceru uz atbildi un jau iepriekš paldies!

mayway, 28.jūnijs 2016, 21:41

Kā teica NG,tur esot labāk ar zivīm ar copi nekā pie Cēsīm un to tuvumā.Neesmu no tās puses,tāpēc nepateikšu.
28.jūnijs 2016, 23:40 | links
 
Sveicināti,kungi ap Valmieru!
Ir tā sanācis, ka uz 2 dienām jābrauc uz Valmieru.vakaru un nakti varētu izmantot pacopējot uz grunteni.Kurā vietā Gaujā Valmierā un tuvumā tas būtu reālāk iespējams?Ceru uz atbildi un jau iepriekš paldies!
28.jūnijs 2016, 21:41 | links
 
Paceļu šo tēmu augstāk,varbūt kāds atsauksies.Bet ja ne,ne.Lieta tāda,ka neesmu nekad Gaujā copējis.Un man tuvāk ir Gauja pie Cēsīm,Ķūķu klintīm,Amatas ietekas-nu tajā rajonā.
19.jūnijs 2016, 21:19 | links
 
Kāds varētu padalīties ar info,kā zivis ķerās Gaujā pie Cēsīm un to tuvumā .Interesē uz spininga noķerāmās zivis un arī uz pludiņmakšķeres ar slieku (asari,raudas,varbūt brekši vai kas vēl).
19.jūnijs 2016, 17:26 | links
 
Sitajam......Fon BassPlanet !!!!!!!
Ja Tu velies es ta dozetu varetu Tev izstastit kas un ka darams taja posma Viresi ( labak Vidaga, vel labak Lejasciems-Strenci )
Daudz personigi esmu tur laivojis, gan ari klidis ar kajam, copejis taja 'Tumsaja gala 'tobis senaas Talavas zemes....
Vispar senjuridiski posms līdz apm Lipsu tiltam ( tas pirms Valkas asfaleta celja, kur beidzas Estu poiss robeza, pirmais dzelzbetona tilts par Koivu ), vairak pieder pie Atzeles ( sennosaukums apm Koivaliinai-Gaujienai). Jauta BassOnkul, uj Tev tiks atbildeets.

ApedZivi, 11.jūnijs 2016, 16:33
11.jūnijs 2016, 17:28 | links
 
Sitajam......Fon BassPlanet !!!!!!!
Ja Tu velies es ta dozetu varetu Tev izstastit kas un ka darams taja posma Viresi ( labak Vidaga, vel labak Lejasciems-Strenci )
Daudz personigi esmu tur laivojis, gan ari klidis ar kajam, copejis taja 'Tumsaja gala 'tobis senaas Talavas zemes....
Vispar senjuridiski posms līdz apm Lipsu tiltam ( tas pirms Valkas asfaleta celja, kur beidzas Estu poiss robeza, pirmais dzelzbetona tilts par Koivu ), vairak pieder pie Atzeles ( sennosaukums apm Koivaliinai-Gaujienai). Jauta BassOnkul, uj Tev tiks atbildeets.
11.jūnijs 2016, 16:33 | links
 
Nosacīts klusums. Ir daži zemmēra zanderi, pa retam gadās vietējais asaris (vakar -680 g). Brekši vēl jūrā (zvejnieki velk atspērušies), asaris un zanders arī. Ja sēdēsi uz fīderi, būs pusplaukstas pliči un pa kādam 200 -300 g breksēnam. Nav vērts, tad jau labāk mēģini pie Carnikavas, šosejas tilta vai Ādažos, te švaki.

andreiko, 7.jūnijs 2016, 18:19

paldies, ja nosacīts klusums, tad ir vērts mēģināt. redzēs kā būs

Abavnieks, 8.jūnijs 2016, 13:08

Pamēģināt jau var, bet rezultāts diez vai būs apmierinošs. Pēdējās nedēļas laikā ir pabūts upē. Iznākums nebija iepriecinošs. Ne asakas. P.S. copēju ar fīderi.
8.jūnijs 2016, 13:40 | links
 
Nosacīts klusums. Ir daži zemmēra zanderi, pa retam gadās vietējais asaris (vakar -680 g). Brekši vēl jūrā (zvejnieki velk atspērušies), asaris un zanders arī. Ja sēdēsi uz fīderi, būs pusplaukstas pliči un pa kādam 200 -300 g breksēnam. Nav vērts, tad jau labāk mēģini pie Carnikavas, šosejas tilta vai Ādažos, te švaki.

andreiko, 7.jūnijs 2016, 18:19

paldies, ja nosacīts klusums, tad ir vērts mēģināt. redzēs kā būs
8.jūnijs 2016, 13:08 | links
 
Sveiki.
Jūlija sākumā atvaļinājuma laikā ir doma ar spiningu nobraukt pa Gauju no Virešiem līdz Valmierai,varbūt kāds varēs par to posmu pastāstīt kā tur ar copi? un cik liels alko-laivotāju spiediens uz to posmu?esmu braucis no Cēsīm līdz Siguldai, sajūta kā piektdienā pēc darba uz Rīgas ielām sastrēgumā!

BassPlanet, 7.jūnijs 2016, 15:02


Gabaliņš ir, jāskatās kartēs, kādi 120km, varbūt vairāk. Ja gribēsi vairāk nodoties copei, airēt maz, tad 9-10dienas reiķini. Daudz maz relaxsētai copei vairāk pa 12-15km dienā nav ieteicams, ideāli būtu 10km. Bet nu mēs jau arī parasti skrienam 13-18km dienā, kā kurš posms, copēt sanāk pārbaudītās vietās. Uz ūdens dienā pavadām vidēji 12st, citreiz vairāk citreiz mazāk. reiķinies arī ar to ,ka Gaujā parasti vienmēr ir pretvējš.
7.jūnijs 2016, 21:05 | links
 
Nosacīts klusums. Ir daži zemmēra zanderi, pa retam gadās vietējais asaris (vakar -680 g). Brekši vēl jūrā (zvejnieki velk atspērušies), asaris un zanders arī. Ja sēdēsi uz fīderi, būs pusplaukstas pliči un pa kādam 200 -300 g breksēnam. Nav vērts, tad jau labāk mēģini pie Carnikavas, šosejas tilta vai Ādažos, te švaki.
7.jūnijs 2016, 18:19 | links
 
Varbūt kādam ir kaut jāds info kas notiek pašā Gaujas lejtrcē? Gauja, Carnikava. Ir doma rīt uz nakti pasēdēt.
7.jūnijs 2016, 17:55 | links
 
Vireši - Valmiera esmu laivojis 3 reizes, 1 reizi līdz Strenčiem. Visas reizes maija pirmajā nedēļā. Parasti 5 dienas airēšana, Tas vēl ar vecajām tūrisma smailēm, pieļauju ka ar gumijnieci ir nereāli 5 dienās, vismaz nedēļa. Un nekāda zivju leiputrija tur nav, jau 90.to beigās bija pašvaki. Cēsu-Līgatnes posms man maijā liekas daudz bagātāks ar līdakām, sapaliem. Pieļauju ka vasarā tajā posmā noteikt laivotāju ar netrūkst, īpaši nedēļas izskaņā. Tūrfirmu pašlaik dafiga kas organizē braucienus visā Gaujas garumā, vīkendos kanoe rindā vien peld. Bet maija sākumā līdz Strenčiem mēs nesastapām nevienu laivotāju tūristu, tikai pāris vietējie ar kādu koceni.

Sulla, 7.jūnijs 2016, 15:41


Alko-Tūristi parasti parādās tad, kad jau ir krietni silts,ne tikai uz upēm laivojot, bet arī ierīkotās atpūtas vietās pie ezeriem un upēm,parasti tas ir vasarā,maija sākuma samēra mazs spiediens, pieņemu jūlijā būs arī tur daudz tūristu, laiks vel ir,padomāšu, bet šis posms ir manā velmju sarakstā,sen gribu izbraukt, ir viens bet, nepatīk, kad daudz tautas,patīk miers un klusums...
7.jūnijs 2016, 15:48 | links
 
Vireši - Valmiera esmu laivojis 3 reizes, 1 reizi līdz Strenčiem. Visas reizes maija pirmajā nedēļā. Parasti 5 dienas airēšana, Tas vēl ar vecajām tūrisma smailēm, pieļauju ka ar gumijnieci ir nereāli 5 dienās, vismaz nedēļa. Un nekāda zivju leiputrija tur nav, jau 90.to beigās bija pašvaki. Cēsu-Līgatnes posms man maijā liekas daudz bagātāks ar līdakām, sapaliem. Pieļauju ka vasarā tajā posmā noteikt laivotāju ar netrūkst, īpaši nedēļas izskaņā. Tūrfirmu pašlaik dafiga kas organizē braucienus visā Gaujas garumā, vīkendos kanoe rindā vien peld. Bet maija sākumā līdz Strenčiem mēs nesastapām nevienu laivotāju tūristu, tikai pāris vietējie ar kādu koceni.
7.jūnijs 2016, 15:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager