Gauja

Es jau parasti domāju par mārliniem.... , bet prieku man sagādā arī labi pavadīts laiks pie ūdeņiem, bez liekas kompānijas :)
Lai gan ir bijušas reizes, kad kompānija tikai uzlabo garastāvokli, jo izdodas viņus apķert, jau iepriekš raidījumā rādītā vietā, tikai es ķeru no upes otras puses. Aizgāju, bet pretī jau sēž, nu neko darīt, īpaši kautrīgs neesmu, centos īpaši netraucēt, bet metu sev zināmajā vietā. Man ķērās viņiem ne īpaši, šie aizlaidās vēl pirms process ritīgi aizgāja!
14.novembris 2013, 20:57 | links
 
RobisRobis
Nu ka jau Latvijas tauta.
Katrs otrais Latvietis ir copmanis,bet zivis jau diezvai ir tik daudz.Es gan domaju par lielam nevis zemmera zivim
14.novembris 2013, 20:34 | links
 
:):):) kam jāzin tie tāpat atpazina to vietu, tur veču pietiek, svešus nevajag, nav to vietu tur tik daudz

Veči gadus velta, lai atrastu Gaujā copes vietas, jo tā ir sarežģīta upe, bet Tu gribi precīzas koordinātes:):), pietam... Ja jau tur tikai maizes bija, tad priekš kam Tev viņas vajag ??? :):)

VarDaugavas HESos daudz maz precīzas vietas nosaukt, bet ne Gaujā vai vēl mazākos ûdeņos :):), posmā ko nosaucu ir padsmit līdzīgu un pat labāku vietu, arī biki virs Valkas ir superīgākās bedres, brauc gar upi, dur iekšā katrā ceļgalā, paejiet biki pa mežu un atradīsi savas vietas....
14.novembris 2013, 20:34 | links
 
Tas ir tikai apsveicami, ka nesaka precīzi, kur, tāpat jau acīgākie atšifrē. Arī iepriekšējā vieta jau ir ieguvusi zināmu popularitāti un tad vietējiem katreiz jāiet ar domu, būs brīva vieta, vai kāds slinķis jau priekšā! Ar raidījumiem viss ir kārtībā, ļoti interesanti visu pastāsta un parāda, bet tas taču nenozīmē, ka citur zivis nav.
PS. pats neesmu pēdējās dienas bijis līdz Gaujai, bet šodien ziņoja, ka ūdens cēlies par ~ 40cm un tāpat jau augsts bija. Vēl ziņoja par brekšu kustību.
14.novembris 2013, 20:27 | links
 
Redzējis neesmu, bet neko stulbu nesaskatu. Paskaties kaut vai kartē, nekāds baigais klucis jau nu starp Valmieru un Valku nav... Ar auto esmu braucis to posmu, mazs pūtiens uz ~30min...
14.novembris 2013, 17:59 | links
 
Sveicinati cienietie copmani.
Kads(a) ir skatijies to klipinu ko Edgarst ielicis Baltais sapals.
Un tur cienitais Normonds teica,nu mes atroadamies strarp Valmieru un Valku.:))
Pats to galu nezinu,bet skaneja jau stulbi.
Tas pats, ka teiksu nu taja posma nu starp Liepaju un Rigu.:D
14.novembris 2013, 17:45 | links
 
Gaujā lejpus Paideriem nav ko darīt. Viss ir galīgi brūns- palaists ūdenis pa izbagarēto hesa kanālu.
13.novembris 2013, 16:41 | links
 
Pirms, vai aiz ir tas pats kas pa pusei pilna, vai pa pusei tukša. Viss atkarīgs no kurienes un kā skaties. :))
19.oktobris 2013, 19:19 | links
 
DD

9.20.2. makšķerēt Gaujā ar mākslīgo ēsmu un ēsmas zivtiņām;


makšķerēšana -as, s.; parasti vsk.
1. Darbība → makšķerēt.
2. Sporta veids — zivju zveja ar makšķeri.
--------------------------------------------------
makšķerēt -ēju, -ē, -ē, pag. -ēju;
intrans. Zvejot ar makšķeri.
--------------------------------------------------
spiningot -oju, -o, -o, pag. -oju; intrans.
Makšķerēt ar spiningu.
--------------------------------------------------
velcēt -ēju, -ē, -ē, pag. -ēju; intrans.
Zvejot ar velci .

--------------------------------------------------
zvejošana jur.
1. Zivju iegūšana no ūdenstilpēm (jūras, okeāna, upēm, ezeriem, dīķiem, ūdenskrātuvēm u. c.), izmantojot zvejas ierīces (tīklus, murdus, stāvvadus, traļus, āķus u. c.) un zvejas kuģus (treilerus, seinerus, laivas u. c.).
-----------------------------------------------
2. zvejot -oju, -o, -o, pag. -oju; trans.
1. Iegūt (zivis, arī, piemēram, ūdens bezmugurkaulniekus) ar zvejas rīkiem.

Mobilā versija: tezaurs.lv/wap
19.oktobris 2013, 19:07 | links
 
pag es šūpiņam uz āķa pielikšu naktnieku un teikšu ka tas bleķis tik spožumam! červjaks tak ir dzīvā esma :D
19.oktobris 2013, 18:38 | links
 
Nav svarīgi kur tā vieta ir, Gaujā pašreiz var spiningot visā tās garumā, jo aizsalusi taču nav. Jo jautājums jau nebija vai drīkst, bet gan vai cilvēks var. Domājams, ka cilvēks ir bez kustību traucējumiem un var piekļūt pie Gaujas un attiecīgi arī pacopēt. :D
19.oktobris 2013, 18:21 | links
 
"gauja aiz lilastes ezera pie juras"
Kāds varbūt varētu kartē parādīt, kur ir šī mistiskā vieta, visu mūžu dzīvoju pie Gaujas, Carnikavā, bet man tāds apzīmējums nav izprotams!

RobisRobis, 19.oktobris 2013, 17:44


čukča tak ziemeļnieks, uz Gauju dodas D virzienā, aiz Lilastes tad sanāk :)
19.oktobris 2013, 18:10 | links
 
Te jau tāpat kā Murakami romānos sāk parādīties mistiskas vietas un sirreālas dimensijas:))) Pilnmēness:)
19.oktobris 2013, 18:07 | links
 
var*
19.oktobris 2013, 17:53 | links
 
tieši tādēļ tur arī spiningot
19.oktobris 2013, 17:52 | links
 
"gauja aiz lilastes ezera pie juras"
Kāds varbūt varētu kartē parādīt, kur ir šī mistiskā vieta, visu mūžu dzīvoju pie Gaujas, Carnikavā, bet man tāds apzīmējums nav izprotams!
19.oktobris 2013, 17:44 | links
 
gauja aiz lilastes ezera pie juras var spiningot pec 1. oktobra..? nevaru atrast nekadu informaciju.:)

coomaa90, 19.oktobris 2013, 12:40


kur tas ir? ;) gauja aiz lilastes pie jūras!!!!!!!!!!!!
19.oktobris 2013, 17:42 | links
 
gauja aiz lilastes ezera pie juras var spiningot pec 1. oktobra..? nevaru atrast nekadu informaciju.:)

coomaa90, 19.oktobris 2013, 12:40


Var!
19.oktobris 2013, 17:06 | links
 
gauja aiz lilastes ezera pie juras var spiningot pec 1. oktobra..? nevaru atrast nekadu informaciju.:)

coomaa90, 19.oktobris 2013, 12:40


ir dzirdēts par tādu Google ne?
19.oktobris 2013, 13:00 | links
 
19.oktobris 2013, 13:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager