Gauja

vis biistamaakaas ir tinu nogremdeetaas shnjores,tur ir naaviigi ja ierauj.
26.decembris 2011, 22:30 | links
 
klausos un domaaju,taads labs snorkeleetaajs vareetu savu blekju bodi atveert:)un peldeeties Gaujaa neieshu,pilnas kaajas aakjiem saraushu
26.decembris 2011, 22:28 | links
 
vecā metāliskā pudeļu kaste un krāj ap sevi voblerus ,vizuļus!! Tās kastes jau vakaros tiek pārbaudītas-vietējais jau uz tirgu pēc bleķiem neies!!DD
26.decembris 2011, 22:18 | links
 
Salacaa blekji paliek vairaak iespruustot starp akmenjiem, nevis aizkjerotie..
26.decembris 2011, 22:12 | links
 
Nu jaaaa, atkal teema izveertusies :D tas cilveeks, kuru biomasters aprakstija par tiem norautajiem 9gab vienaa reizee esmu es :D Šobriid lietoju Sufix 832 0,18. Ir taa, ka jaatin uz koka gabala, lai norautu, kad ir aizkjeeries. Gauja virs siguldas apeed daudz mazaak inventaara, kaa lejaa. Adazhos ir ljoti daudz kjeeraaju tieshi tajaas vietaas, kur visbiezhaak ir kjeeriens, tapeec arii atstaajam tur padaudz inventaara. Ir tur kadri, kuri nepazaudee vizuljus un nokjer pa rudeni 5 raibos un viss, jo nemet tur, kur var noraut. Mees citreiz aizejam uz 3 stundaam un katrs 5gab izraujam, jo tu tak neej pie upes skatiities makaa. Ja nevar atljauties mest kur ir zivs tad nevar braukt uz Adazhiem-Carnikavu, jo tur tieshaam sistemaatiski ir jauni kjeeraaji. Es taa videeji reekjinu, ka 2gab pa copi paliek... Un mana sieva prasija vedeejmaatie, vai Taveejais idiots arii 6 dienas nedeeljaa ir pie upes? :D Es gan reekjinu, ka nedeeljaa esmu pie upes 3-4 reizes :) Tiiri matemaatiski sanaak triisciparu skaitlis :)
26.decembris 2011, 22:10 | links
 
Viss ir ļoti vienkārši. Viss ir atkarīgs cik resnu auklu lieto un kā vadi mānekli, vai skaldi pa gultni vai ļauj brīvi planēt ūdeni sazin kādā dziļumā neaizsniedzot dibenu. Var jau kā Salacas aborigēni, liek 0.7 mono un labi ja pāris bleķus pa sezonu norauj.
26.decembris 2011, 21:55 | links
 
ezerā ar var noraut vizuļus,tik pareizos ezeros jāspiningo..:) gaujā diezgan bieži apgrozos,tur noraut k-ko nācies reti,varu uz vienas rokas pirkstiem saskaitīt cik tur esmu atstājis.:) Ja no krasta ezerā mētā,es teiktu ka iespējas noraut vizuli ir pat lielākas,jo īpaši pierīgā..:) Tur meslu daudz vairāk kur to vobleri,vai vizuli ieķert,jo upe tomēr visu dzen uz priekšu,bet ezerā stāv kāda vecā metāliskā pudeļu kaste un krāj ap sevi voblerus ,vizuļus un visādas gruntsmakšķeres sistēmas..:)
26.decembris 2011, 21:25 | links
 
Antonsb
Runa iet par Sufix,ja esi piemirsis!Bet lai nu paliek.
:)))
26.decembris 2011, 21:23 | links
 
Labi katram savs! Nav te ko lieki runāt! Man nevienam nekas nav jāpierāda! Es šodien Braslā 4 vizuļus pakāsu! A cits pa sezonu!
26.decembris 2011, 21:20 | links
 
Jā par lejteci arī galvenokārt runāju!
26.decembris 2011, 21:18 | links
 
iemetu aci copes dienasgrāmatā. Pat zaļš 20 gadu gurķis būdams, lai arī copēju tolaik visintensīvāk, 80-100 reizes sezonā, apgūdam arī daudz nezināmas upes, norāvu labi ja 20-30 vizuļus. Šogad piemēram tikai 5 :)
26.decembris 2011, 21:18 | links
 
Gaujā vienu dienu aizej 10 reizes met vienā punktā un 11 reizē zaceps, vot atrod vizuļa āķis kādu miniātūru saknes galiņu, kas rēgojas ārā no smilts un še tev! Piekrītu micukam! Ja baidies noraut ķer tikai līdakas ezera! Tur jau tā lieta uldeen, ka pēdējos gados jo vairāk norauj, jo labāks rezultāts! Sen jau vairs nēju uz veikalu pēc 3 bleķiem ko nākamajā dienā noraut! ņemam uzreiz 10 un vairāk!
26.decembris 2011, 21:18 | links
 
biomasters
nu skaidrs man 29 un copeju ar no 6gadiem!!!!!nu pa gauju zinu vienu to ka man pie gaujas ir lauki!!un piemeram ka gauja tik taja vieta nemaina gultni jau tris gadus pec kartas viss ir identiski tris gadus no vietas!!taka zinu ko runaju!!!varbut zemak lejtece ta ir bet manos laukos ta nav!!!!
26.decembris 2011, 21:15 | links
 
Nu tāpat biomaster labi pirmo reizi ejot nezināmu posmu aprausi,bet nākamreiz jau tanī pašā vietā piedomājot neaprausi,bet nu ja jau nagļakā mietos šūpiņu līdz gruntij vēlies ieslidināt tad jau var arī apraut visu pēc kārtas:) īstenībā tas vis ir po galvenais lai pakampj:)) ne asakas
26.decembris 2011, 21:13 | links
 
Īstenībā nevajag uz lašiem braukt ar X-rapiem utt. bet gan ar Spinexiem pa 0.7ls gabalā un tad jau pofig norauj 1 vai 10. Lai gan, ja nespēj atļauties noraut bleķi tad tāds vaļasprieks nav tev vajadzīgs :D
26.decembris 2011, 21:13 | links
 
urmaas
neskaitu ta tik uzskiceju!!!un to talako tekstu nesapratu!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????
26.decembris 2011, 21:12 | links
 
Man ir 28 gadi! Copēju no 6 gadu vecuma!
26.decembris 2011, 21:10 | links
 
vot svetkus te dazi labi nav beigusi svinet ar tiem gradigajiem un raksta tadus stastus ka parnirgties var!!!!!!!!!!!!!
26.decembris 2011, 21:10 | links
 
Antonsb
Neskaiti kapeiku svešā ķešā.Vai tad piemirsi kā par "diega spolīti" visu netu pie..... ?:)))
26.decembris 2011, 21:10 | links
 
Negribu strīdēties! Un savu taisnību nekā nevaru pierādīt! Arī man ir zināmas upes kas katru gadu nemainās vai mainās minimāli un tur vizuļus praktiski nenorauju! Bet Gauja tas ir cits stāsts! Pāris nedēļas atpakaļ ar čomu spinojām Gaujā es norāvu vienu a šis 9 roterus! Tā lūk! Un nemakšķerējam mēs pa sestdienām, bet katru otro trešo dienu esam pie upes!
26.decembris 2011, 21:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager