Makšķerlietas no Ebay

silpeiv I you bastard?:D:D:D

Haizivs8, 12.februāris 2013, 18:52



Piuttosto, si
12.februāris 2013, 19:05 | links
 
Varbū kāds zin sīkāk?

tiešām šādi lv muitā dara?


http://www.draugiem.lv/group/16001646/?f_tid=4683133&com_id=114270373
22.februāris 2013, 09:28 | links
 
Nja kā vienmēr draugi izceļas. Pie diskusijas tiek klāt tikai izredzētie.
22.februāris 2013, 10:02 | links
 
Nja kā vienmēr draugi izceļas. Pie diskusijas tiek klāt tikai izredzētie.

micuks, 22.februāris 2013, 10:02


Labdien!

Lieta tāda, ka pats šoreiz pirmo reizi esmu uzrāvies uz muitas nodevām, bet ne jau tur tas sāls!
Tātad, vienu dienu saņemu kārtējo Latvijas Pasta "lapeli" par to, ka atnākusi paka, bet ailītē, pie muitas nodokļiem, rakstīts -1 Ls. Nevis 1 Ls, bet -1 Ls. Sazinoties ar muitu. man atbildēja šādi: " Ja ir norādīts -1 Ls, tad muitnieks neesot spējīgs aprēķināt nodevu šai precei. Jādodas uz tuvāko muitu!"

Bet, Ebay pārdevējs man apgalvoja, ka uz paciņas ir norādīts 15$. Tad kādu informāciju muitai vajag vēl ?

Varbūt kādam ir bijusi līdzīga situācija ?
Nesekot diskusijai
Komentāri (25)Kārtot dilstoši
Ieva Zīvartevakar 16:28
ja muitai liekas, ka manta nav vērta 15 doļus, tad viņa atplēš un paskatās. muitai visticamāk vajag redzēt to, cik tu galu galā esi samaksājis, lai varētu uzlikt ciparu cik tev jāmaksā.
Atbildēt
Edgars Eglītisvakar 16:31
Tā tiešām reāli ir bijis ?
Atbildēt
Gunārs Ulasevičsvakar 16:52
Kādu lietu tu sūtīji ?

Es tew ar saku uztraukties,pasutiju preci kas maksa 4 reiz lētāk nekā Lv
Atbildēt
Edgars Eglītisvakar 18:18
Spoguļkamerai zibspuldzi
Atbildēt
Ieva Zīvartevakar 16:34
jap. man pašai pirms pāris dienām bija atplēsts, jo neticēja, ka maksā tikai 3.50 atkoda īsto cenu un uzlika. tikai nevajadzēja braukt uz muitu, bet varēju saņemt pastā.
Atbildēt
Binija ajinibvakar 16:34
oho
Atbildēt
Edgars Eglītisvakar 16:36
Lieta tāda, ka preces īsta cena bija 3x lielāka nekā norādītā ;D

a pēc kādiem kritērījiem viņi nosaka īsto cenu ?
Atbildēt
Kaspars Launertsvakar 16:31
Jādodas uz tuvāko muitu, ja Rīgā, tad pie lidostas. Iepriekš jau izdrukā visas maksājumu izdrukas vai pavadzīmes, ja tādas ir, iesaku iepazīties ar informāciju, vai precei ir CE sertifikāts, pretējā gadījumā var tikt aizliegts preces imports. Tālāk pēc tam, kā muitas darbinieki būs noskaidrojuši preces vērtību, dosies uz tuvējo banku vai pastu samaksāt pvn, un tālāk ar maksājuam uzdevumu atpakaļ uz muitu pēc pakas. Tas, protams ir ideālajā gadījumā ja viss notiek bez starpgadījumiem
Atbildēt
Edgars Eglītisvakar 16:36
Kā šo vērtību vini noskadro ?
Atbildēt
Kaspars Launertsvakar 16:37
Pēc maksājuma uzdevuma, ja tas muitas darbiniekiem šķiet ticams, vai pēc aptuvenās cenas internetā.
Atbildēt
Edgars Eglītisvakar 18:17
Bet, ja tā ir atzīmēta kā DAVANA ? Visticamāk, ka Āzijas valsts iedzīvotājs man sūtīts mantiņu, kura NAV no ES ;D

Paga, atvainojos, bet kas ir maksājuma uzdevums ?
Atbildēt
Gunārs Ulasevičsvakar 16:45
Ar kādām tiesībām muita atplēš paciņas ? Un uzliek savu cenu ?
Atbildēt
Kaspars Launertsvakar 16:49
Izlasi likumdošanu par preču importu ES teritorijā! kKaimiņu Jānis ar savu pārdesmit $ vērto mantiņu ir tāds pat importētājs kā uzņēmējs Juris ar 3 miljonu vērto kuģa palešu kravu.
Atbildēt
Viesturs Jekabsonsvakar 17:45
Nu jums tur LV ka PSRS laika KGB plesa pakas valaa,kad radi no arzemem sutija pacinas.
Vispar nav saprotams kaa var bez sanemeja klatbutnes ko plest valaa.
Atbildēt
Edgars Eglītisvakar 18:42
Tikko sazvaniju pastu un muitu.
Smieklīgi, ka čalis, kurš strāda muitā bija diez gan ironisks pret pastu. Bet, pie lietas!

Nu jā, nu arī atklājās, ka visu var pārrunāt pa e-pastu. Lieta tāda, ka tas ka man ir DĀVANA un virsū ir 15$ viņi ir tiesīgi atplēst, bet mūsdienās tomēr vairāk viņi izmanto tehnoloģijas, kurā var redzēt, kas iekšā atrodas.
Ja, muitnieks netic, ka prece ir 15$, viņš ir tiesīgs aizturēt preci.

Sakot, ka draugs kurš dzīvo HONG KONG`ā, darbinieks sasmējās, jo viņš atbildēja: " MUMS NOLIKTAVĀ STĀV 50 00 PAKAS, KURIEM DRAUGI IR HONG KONGĀ :D"

Ja tā tiešām ir dāvana, man pat derot vēstule, kurā "draugs" pasaka, ka prece ir 15$ vērtībā! Ja tas ir pirkums internetā, tad jāparāda konta izraksts!


Starpcitu, muitas darbinieks teica, ka pirkumi drīkst būt 22 dolāru/eiro/latu apmērā (es tiešām piemirsu kurā valūta), bet dāvanas 45 dolāru/eiro/latu. Ja nemaldos bija eiro!

Atbildēt
Viesturs Jekabsonspirms 49 min
Lidz 10 eiro vertibaa prece netiek aplikta ar muitas nodokli.
Davana lidz 45 eiro vertibaa.
UK un tml. valstis ja uz pakas uzrakstits davana lidz 45 eiro/dolaru vertiba neviens pat nedoma vel
veikt papildu izmeklesanas.Muito preces,kas parsniedz 10 eiro vertibu pirkumus.
Cik tad vel cilveks pazaude sava darba laika un transporta izdevumu,lai gala rezultataa pieraditu LV muitas ierednim,ka nopircis no Kinas piemeram foto objektiva vacinu par 2-3 eiro.
Un principaa kada darisana butu muitai,ja selleris ir atzimejis paku kaa davana lidz 45 eiro/dolaru veribaa.Ja uz papiriem taa ir,tad miers un basta.
Atbildēt
Gunārs Ulasevičspirms 41 min
Un it to no 3 pasaules valstīm

http://www.muitaspaligs.lv/

Un nejiet jau runa pa nodokli,bet par to plēšanu vaļā. Ar kādām tiesībām?
Atbildēt
Viesturs Jekabsonspirms 37 min
Vienkarsi runajot tas ir visrupjakais ipasuma tiesibu neaizskaramibas parkapums.
Par cilveku tiesibam vispar nerunajot.
Atbildēt
Jevģēnijs Lugovskispirms 27 min
Viestur, muitas nodoklis nav tas pats, kas PVN!
Atbildēt
Ieva Zīvartepirms 46 min
no 1. janvāra LV muito no 22 eiro nevis 10
Atbildēt
Viesturs Jekabsonspirms 42 min
Tad bus kas mainijies ari citaam valstim tarifos.
LV pasrocigi nemainitu muitas tarifus.Japapeta bus.
Atbildēt
Gunārs Ulasevičspirms 32 min
Vispār tiešām ir galīgi garām. Cilvēks meklē iespējas lai iegādātos preci lētāk,bet Lv kāds krāns atplēss un izdomā ka tomēr pa lētu tā prece.Jāuzmauc sava cena
Atbildēt
LĪGA Vasiļauskavakar 21:21
Man bija līdzīgs stāsts, arī man muitas amatpersonas pa tel. laipni paskaidroja, ka visu var atrisināt ar e-pastu, lai 5$ vērta sūtījuma dēļ, kura vērtību nepamatoti muitnieki apšaubīja, nebrauktu uz muitu. Visu info aizsūtīju uz e-pastu, kuru diemžēl muitas ierēdņi vnk ignorēja, finālā tāpat nācās braukt un personīgi uzrādīt visus dokumentus muitā.

P.s. Atplēsts nekas manā gadījumā nebija, pieļauju, ka aizvainots muitnieks izlozes kārtībā manam sūtījumam paprasīja to maksājuma apliecinājumu, jo muitots bija 31.12.2012.
Atbildēt
Edgars Eglītisvakar 22:26
kādus dokumentus Tu vedi ?
Atbildēt
LĪGA Vasiļauskavakar 23:50
izdruku no bankas konta par šo maksājumu.
22.februāris 2013, 10:06 | links
 
Kāpēc neviens nesatraucās, ja atnāk sūtījums bez mutas nodokļa, kur tam vajadzēja būt?!!
Vai ir vērts 1 Ls dēļ taisīt šādas "razborkas"!!!
22.februāris 2013, 10:14 | links
 
Tiešām šādi LV muitā dara. Tāpēc nevajaga spēlēt krievu rulleti ar muitu, bet vajag nedaudz nepaskopoties un uzrādīt nevis minimālo summu, lai nav jāmaksā muita, bet gan saprātīgu summu no kuras sarēķinās muitu un tad nebūs jāstreso. Man te pēdējo paku ar uzrādīto vērtību 200$ nemaz i nenomuitoja, laikam kāds bija slinks :D Tā ka nav ko skopoties.
22.februāris 2013, 10:15 | links
 
Aiwa, razborka ir nevis 1 ls dēļ, bet gan dēļ tā, ka muita ir uzplēsusi paku un noteikusi mantas tirgus cenu un tad no viņas arī rēķina nodokļus. Tas saucās žadnost frajera gubit :D
22.februāris 2013, 10:16 | links
 
Murgs,vispār uzskatu ar kādām tiesībā kāds plēss vaļā manu paku un uzliek citu cenu
22.februāris 2013, 10:19 | links
 
Viss ir vienkārši, dodoties uz muitu no ibankas izprintē to, cik samaksāji! Ja samaksāji 15$, problēmu nebūs! Ja vairāk - prasi, lai rāda kvīti/pavadzīmi, kas ir pakā vai uz pakas un no tās aprēķina!
22.februāris 2013, 10:19 | links
 
Nu vispār jau muitai ir tādas tiesības. Mazums ved iekšā kaut ko aizliegtu, vai arī nekvalitatīvu mantu utt. Priecājies labāk ka nepiešuj ļaunprātīgu izvairīšanos no nodokļu nomaksas :D
22.februāris 2013, 10:20 | links
 
Viss ir vienkārši, dodoties uz muitu no ibankas izprintē to, cik samaksāji! Ja samaksāji 15$, problēmu nebūs! Ja vairāk - prasi, lai rāda kvīti/pavadzīmi, kas ir pakā vai uz pakas un no tās aprēķina!

Bandito, 22.februāris 2013, 10:19


Kapēc 15 ?
22.februāris 2013, 10:21 | links
 
Nu vispār jau muitai ir tādas tiesības. Mazums ved iekšā kaut ko aizliegtu, vai arī nekvalitatīvu mantu utt. Priecājies labāk ka nepiešuj ļaunprātīgu izvairīšanos no nodokļu nomaksas :D

micuks, 22.februāris 2013, 10:20



Suņi,skeneri u.t.t Tapēc jau tās preces arī pazūd
22.februāris 2013, 10:24 | links
 
Ko nozīmē, kāpēc 15$! Tev takš uz kastes ir 15$! izprintē, ka samaksāji 15$ un uz priekšu! Ja vērtība un samaksāji 250$, nu tad ko Tu brīnies? :) Ja tā un esi gatavs nodokļus maksāt, izprintē maksājuma apliecinājumu un iedod muitā, lai rēķina nodokļus. Samaksā un miers! Ja jautā, kāpēc 15$ uz pakas - rausti plecus.... maz ko tas pārdevējs uzrakstīja!
22.februāris 2013, 10:29 | links
 
Draugam ar vakar atskaneeja zvans no muitas...pasuutiija spoli pa 190$...uz pakas veertiiba bij noraadiita 50$...tgd jaabrauc no Reezeknes uz Riigu...vai arii jaamaksaa 20Ls kkaadam kurjeram vai starpniekam...nezinu kaa vinju nosaukt... +21% no 190$ nevis 50$...jo, bez izprinteetas maksaajuma kviits no paypal, paku neviens neatdos....pakonsulteejoties ar cilveeku, kas ir lietas kursaa par to visu...izraadiijaas ka visi DHL, EMS un citi express suutijumi iet caur muitu...taaka izdevigaak ir suutiit pa parasto pastu...un appist nabaga valsti...
22.februāris 2013, 10:34 | links
 
bocman, nevajag d..! Arī parastais pasts iet caur muitu!!
22.februāris 2013, 10:37 | links
 
mja pasts ir teiksim tā "drošāks". Bet nu sūtīšanas laiks ilgāks. man gan pagaidām vēl nav bijis problēmas ar saviem sūtījumiem no Japānas - gan spoles, pat kāti ir nākuši bez muitas! tagad laikam būs jāsāk uzmanīties....
22.februāris 2013, 10:39 | links
 
Esmu ar ebay uz tu, principā, ja tās pakas nesūta katru dienu un ntās, tad problēmu nekad nav bijis, esmu app.....is muitu uz labām summām, īpaši pat neiespringstot, bet tavā gadījumā prātīgākais būtu painteresēties čo pa čom, vabūtr nav tik traki, jo piemēram man bija situācija ar kafiju, sūtīju kafiju no Jamaikas, mūsējie klauni muitā "tā ir akcīzes prece" un jāiziet visādi tur san ped un vēl kautkādi tur dienesti pašam klātienē, lidostā, saku ka viņam vajaga lai iet, man nav vajadzības, šie ietiepās, ka jāiet, zvanu uz galveno, tie pasaka ka nebvajadzētu būt problem, beigās pazvana tas pats gudrinieks un saka, ka viss ir štokos.
Runājot par tavu gadījumu ir tā, ka principā, viņiem ir jāveic cenu aptauja, ja nemaldos, ne mazāk kā trīs identiskas preces jāsalīdzina, tad viņi var piespies to PVN maksāt un ari ievedmuitu, ja to nav veikuši, tad sorry, kur ir problēma. Man ir vēruši vaļā preces pa 2.5 tūkst $$, un nodoklī neēsmu samaksājis neko, atver apskatās nu ok ir tie dzelži, a cik viņi maksā ta HVZ
22.februāris 2013, 10:40 | links
 
Bocmanis, draugs nolohojās ar 50$ norādīšanu. Tiklīdz summa ir muitojama, tā ir pofig vai tas ir pasts, vai kurjeri, nodoklis būs jāmaksā. Vienīgā starpība ir tāda, ka ar kurjeru ir baigā ņemšanās un papildus izdevumi. Tāpēc ar kurjeru var sūtīt tikai nemuitojamas mantas.
22.februāris 2013, 10:41 | links
 
aiwa nu tad man sadirsa :) peec taa, kaa ieviesa to likumu, ka no gandriizvai 3 kapeikaam pakas jaaatmuito...ar leeto piegaadi esmu sanjeemis ~40 pakas...nevienu nebij jaaatmuito...tas ir fakts :)
22.februāris 2013, 10:43 | links
 
silpeiv

Vakar vēl biji super zinošs ebay lietās, a šodien jau izrādās ka ....
Pareizi jau Micuks raksta, nevajag norādīt pārāk zemu preces vērtību un viss būs ok, ja būs nodokļi jāmaksā, samaksāsi pastā pie pakas saņemšanas.
Pretējā gadījumā nāksies laiku un nervu šūnas atstāt muitā.
Sūtot preci no ebay vienmēr rēķinos, ka var nākties maksāt pvn un muitas nodokli, un tikai aprēķinot visus iespējamos maksājumus skatos cik izdevīgs sūtījums man beigās sanāks, nenomaksāti nodokļi jau iet kā bonuss man.
22.februāris 2013, 10:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager