Naktstārpi

Kā uzglabāt naktstārpus
Piezvani , tur taču telefons ir norādīts .


Ak tu vells :D - paldies.
Atvainojos, atzīstu, ka esmu stulbs.
Man FireFoxam ir "NoScript" plagins, kas visus skriptus/reklāmas bloķē.
Telefonu arī nobloķēja, rādīja tikai (+371)
:)

-d.
5.septembris 2013, 14:01 | links
 
Piezvani , tur taču telefons ir norādīts .
5.septembris 2013, 13:40 | links
 
Sveicināti, kolēģi.
Pamanīju šādu sludinājumu:

http://www.ss.lv/msg/lv/entertainment/hunting-fishing/fishing-tackles-and-tackles/ppifx.html

Vai kāds nezin šī cilvēka kontaktu, vai arī, varbūt, šis cilvēks pats te piedalās?
Vajadzētu iegūt protoplazmu rītdienai-parītdienai-aizparītdienai, un "PieCenuKluba" man ir neizmērojami ērti un labi.

Ja nu kas, mans kabatas pārnēsājamais e-maila nummurs ir dadadd@gmail.com

-d.
5.septembris 2013, 13:36 | links
 
dzirciema 70
Uz vietas ir Poļu..
6.maijs 2013, 13:29 | links
 
Kurš te tirgo nakts tārpus? Rīga, Pārdaugava.
Apzvanīju man zināmos pārdevējus, beidzies.
6.maijs 2013, 13:00 | links
 
Es kā puišelis uzprasīšu.Man pie omas pa nakti nenormali nak augsa naktstarpi. Es taka domaju ka varetu vinus audzet, bet cik saprotu to never nekadi izdarit tikai vinus uzturet.
24.jūnijs 2012, 19:41 | links
 
Cik esmu novērojis svarīgāk par pašu sastāvu ir lai ir vienmērīga un vēsa temperatūra un tumsa. Ideāli jau pagrabs, nu vai ledusskapis, bet tur maz vietas un sievietēm reizēm neieper, kad tārpus tur ledusskapi. lol :D

Sūnas un vēsums baigi labi jamos "reanimē", šitā gadījās braucot uz somiju, - galā atklājās, ka tārpi galīgi ne kādi un daudzi jau sprāgoņas. Vispār perspektīvas visai kritiskas. Salasīju sūnas, aplaistīju ar vēsu ūdeni, pa virsu vēl divas 0.5 limonādes pudeles ar sasaldētu ūdeni un mākamā dienā jamie bija kā tiko no zemes, sparīgi un stipri.
13.maijs 2012, 20:47 | links
 
ir pagushas kaadas dienas 9 staavot uz balkona vienkaarshi zemee... no visa spaina taadi nekaadi ir tikai 4 gb no ~20 taarpiem, tagad izgaaju aaraa izbeeru visu saturu aaraa salasiiju 1/2 zaali peec tam sametu iekshaa izdziivojushos taarpus un uzbeeru veel nedaudz zaali virsu. Un caurumoto vaaku virsu un leduskapja zemaakajaa plaukta.
Paskatiisimies kas buus peec kaadaam dienaam 5
13.maijs 2012, 18:42 | links
 
shodien visus kas palikushi dziiivi salikshu zaalee un spainii ledusskapii apaksheejaa plauktaa iekshaa.
Ar elektriibu baigi maz sanaaca sadabuut pa 30min kaadi 5-7 gabali, vienkaarshi peec lietus ar lukturiiti pa taam 30 minuuteem var salasiit 30-40 gb ka nemetaas :) Un arii liederiigaaki ir salasiitie. Dziiviigaaki un nipraaki kaut peec nedeljas. Ar elektriibu sadabuutie jau peec 3 dienaam saak smakot.
13.maijs 2012, 16:29 | links
 
visvienkāršākais paņēmienslai noturētu naktstārpus svaigus ir saplūkt parastu zaļu zāli un apbērt ar to naktstārpus un viss :) Vienīgais ja tiešām marinē nedēļu,tad ik pa laikam vaig pielikt savu nāsi traukam un pasmaržot vai nav nepatīkamā smaka,ja ir,tad kāds ir beigts tad tas vainīgais ir jāātrod un jāatdala no dzīvajiem. Iet bojā parasti nejau tapēc ka uzglabā nepareizi...ir tak gadījies kad ar rokām velk ārā un tārps nepadodas sadalās gabalos cits atkal pārāk cieši bija sažņaugts velkot ārā nu un rodas kkādi iekšējie bojājumi,saspiedumi utt..tapēc arī atstiepj peku :)
13.maijs 2012, 10:58 | links
 
Naktstaarpi labi juutas arii pamitraa irdenaa maalaa,virsuu uzliekot veleenu. bet suunas arii labas,tachu ne ilglaiciigi.
13.maijs 2012, 09:35 | links
 
Kad vēl studēju, tad kojās turēju plastmasas toverītī ar melnzemi un naktstārpiem. Tā kā tējas dzērām bieži, tad visus biezumus tiki droši kaisijām uz zemes, kas bija toverītī. Šad un tad pat nācās daļu zemes izmest, lai toverī būtu vieta, jo viņas tēju itin ātri pārvērta sliekkompastā, droši vien tādēļ, ka bija saēdušās melno tēju un tas manuprāt bija iemesls, ka viņas kļuva īpaši kustīgas. :)
13.maijs 2012, 09:22 | links
 
Es darīju līdzīgi, kā andriskkk, 20l spainī iekaisīju melnzemi apm 5cm no apakšas tad 5 cm pūstošus augus no kampastkaudzes, tad atkal 5cm melnzemi un tā pa kārtām līdz palika kādi 7cm brīvi no augšpuses,lai neaizbēg. Šad tad augšpusē uzkaisīju ilietoto maisiņtēju saturu. Nostāvēja visu ziemu un pat pirmās vimbas izdevās saķert :)
13.maijs 2012, 09:13 | links
 
es kadus 150 ieliku leduskapi karbinas ar smiltim un suunu tad jau manis cik iztures pagashgad kadas 2-3 nedelas zaprosta ilgak nesanaca parbaudit vissi aizgaja copee
13.maijs 2012, 01:59 | links
 
Es taisu viņiem kišmiš rozīnēs. Melnzemi, biški kompostu, biški sūnu. Ik pa laikam aplaistu ar ūdeni, lai neizkalst. Tādu kišmiš ik pa nedēļai iemaisu jaunu. Turu pagrabā vai ēnainā/vēsā telpā. Var pāris mēnešus noturēt pie dzīvības.


Ja neizdzīvo arī tā, tad jau jādomā, ka ar elektrību no zemes ārā dzītie :)))
13.maijs 2012, 00:29 | links
 
Tas ir tikai sapleest suunas pilnu spaini un tureet vinjus ledusskapja apaksheejaa plaukta? :)
12.maijs 2012, 22:51 | links
 
mitrās sūnās blakus nesaldētai karbonādei
12.maijs 2012, 22:30 | links
 
Labs vakars, gribētu uzzināt, kā pareizi uzglabāt naktstārpus.

Uz doto momentu man ir ~5L spainīts ar zemi kurā esmu pievienojis klāt zāli... Naktstārpus šādā vidē izdodas uzturēt ~7-10 dienas daži izdzīvo ilgāk. Ir daļa kuri neizdzīvo tik ilgi. Šo spainīti turu uz balkonā ēnainā vietā.

Gribētu uzzināt padomu, kā pareizi tie ir jāuzglabā.
12.maijs 2012, 22:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager