Zandartu cope

Vakardienas zandartu vietā pa nakti tankeris noparkojies, blin...! Divus sīkaļas gan izkacināju. Tad sāku vizināties un meklēt. Vecajā ogļu ostā pa 2h 4 sīkie. Pārbraucu pie Mantesa. Tur zivi rāda, ka biezs, bet žani dabūt neizdevās. Daudz velcētāju tai akvatorijā. Pa kādam zandartam redzēju arī izvelkam. Tā arī pie sešiem zandartbērniem vien tiku.
Tikai mājās atbraucot sapratu, kāpēc man šodien salīdzinoši tik švaki. Pie visa vainīgas tās divas maizītes šorīt brokastīs ar marinētu vakardienas zandartu! Tak zināms, ka pirms copes zivi nedrīkst ēsts... :)
3.oktobris 2021, 18:09 | links
 
Šodien Daugava. No 05:00 līdz apm 15:00.
Sāku ar Vantinieku, cerēdams uz kauč 20+ mēriem :), bet tur nulle. Jau laižot laivu ūdenī, tie kas brauca krastā no nakts, teica, ka tukšā.
Tad pārbraucu zemāk un rezultāti priecē. 4 mēri uz marinādi un kādi +-30 mazie atlaisti. Darbojos gan uz DS, gan džigā.
Vējš gan iepūta bargs un dabūju pārliecināties, ka mans enkurs ir par švaku. Bet kopumā super pavadīta cope!
2.oktobris 2021, 16:21 | links
 
sigi [30.09.21]: Abavnieks [29.sep]: sigi [27.sep]: Abavnieks [27.sep]: sigi [0:17]: Abavnieks [Vakar]: sigi [Vakar]: Lielupes tēma laikam slegta? Nevaru pievienot komentaru. Tad nu rakstu seit. Gribeju pajautat kadas sekmes ar žani Lielupe akvaparka rajona? Vakar bija pilnigs klusums, neviens uzsitiens no 18:00-23:00. Asaris daudz, bet siks. Laivu maz..Pēdējās 5 reizes neesmu jutis nevienu zandarta copi tur :D
Es gan tā bez fanātisms, 2 stundiņas un ja nav tad nav. Vakar vakarā arī bijām. Uz džigu un ds neviena cope. Starp asariem viens caurspīdīgais zandartiņš gan trāpījāsHmm.. Neredzeju jus, toties sveiciens tiem diviem caliem, kuri neskatoties uz to, ka visa upe briva, elementari nobrauca gar mani un krastu uz kuru metu.. Apgriezas un pa to pasu trajektoriju atpakal.. Labi, ka esmu pieradis, ka taja gala ta biezi gadas..Tie gadījumā nebija ar elektro motoru? :DJa, tie pasi. :)Redzēju. Mēs bija pie tilta. Vēl domājām, cik ilgi Tev pietiks pacietība. :D bezsakars tajā rajonā notiek visu laiku, bet ko tādu vēl nebiju redzējis :DA, redzeju jūs. Galigi neatpazinu tevi. Bija doma tev uzrakstit, starpcitu, par kopīgu copi, bet lidz galam nezināju vai pats tiksu, negribeju trobelet. Par to gadijumu, man tur ir ta daudzkart gadijies, purms gadiem varara viena kompanija noairejas, pasmaidija un panautaja, ka ar copi.. Teicu, paldies.. Cope bija, vai bus.. Nezinu.. :D

Jus gan tur kaut ko tiem čaļiem pateicāt, tā izskatījās :)

Par copi: iespejams no krasta sezot tur labaki rezultāti, bija vienreiz doma mos pasedet uz fileju..
Obligāti vajadzētu aizlaist, kad sāks ķerties zandarts. Vakar vienu dabūju džigā un viss, bet tas no krasta.

Nu tā sanāca, man neturas mute ciet, redzot tādus kadrus :D

No krasta tur 50 % varbūtība, ka ieies kantī un nost būs. Baigie brīnumi tur tomēr apakšā no tiltu darbiem utt.
Otrā pusē ir tīrāks, tur sen atpakaļ ķēru uz astīti. Sen nav mēģināts, uz aktīvu mētāšanu tomēr šķiet interesantāk
1.oktobris 2021, 16:16 | links
 
Markuss [30.09.21]: Velējos pajautat Rīgas copmaņiem, kur no krasta Rīgā var noķert kādu Žani vai asaru? Uz džiga vai dropšota.
Privāti ;)
Vari mēģināt Daugavā!
30.septembris 2021, 16:22 | links
 
Velējos pajautat Rīgas copmaņiem, kur no krasta Rīgā var noķert kādu Žani vai asaru? Uz džiga vai dropšota.
Privāti ;)
30.septembris 2021, 13:18 | links
 
Abavnieks [29.09.21]: sigi [27.sep]: Abavnieks [27.sep]: sigi [0:17]: Abavnieks [Vakar]: sigi [Vakar]: Lielupes tēma laikam slegta? Nevaru pievienot komentaru. Tad nu rakstu seit. Gribeju pajautat kadas sekmes ar žani Lielupe akvaparka rajona? Vakar bija pilnigs klusums, neviens uzsitiens no 18:00-23:00. Asaris daudz, bet siks. Laivu maz..Pēdējās 5 reizes neesmu jutis nevienu zandarta copi tur :D
Es gan tā bez fanātisms, 2 stundiņas un ja nav tad nav. Vakar vakarā arī bijām. Uz džigu un ds neviena cope. Starp asariem viens caurspīdīgais zandartiņš gan trāpījāsHmm.. Neredzeju jus, toties sveiciens tiem diviem caliem, kuri neskatoties uz to, ka visa upe briva, elementari nobrauca gar mani un krastu uz kuru metu.. Apgriezas un pa to pasu trajektoriju atpakal.. Labi, ka esmu pieradis, ka taja gala ta biezi gadas..Tie gadījumā nebija ar elektro motoru? :DJa, tie pasi. :)Redzēju. Mēs bija pie tilta. Vēl domājām, cik ilgi Tev pietiks pacietība. :D bezsakars tajā rajonā notiek visu laiku, bet ko tādu vēl nebiju redzējis :D
A, redzeju jūs. Galigi neatpazinu tevi. Bija doma tev uzrakstit, starpcitu, par kopīgu copi, bet lidz galam nezināju vai pats tiksu, negribeju trobelet. Par to gadijumu, man tur ir ta daudzkart gadijies, purms gadiem varara viena kompanija noairejas, pasmaidija un panautaja, ka ar copi.. Teicu, paldies.. Cope bija, vai bus.. Nezinu.. :D

Jus gan tur kaut ko tiem čaļiem pateicāt, tā izskatījās :)

Par copi: iespejams no krasta sezot tur labaki rezultāti, bija vienreiz doma mos pasedet uz fileju..
30.septembris 2021, 10:25 | links
 
Ja pareizi saprotu, tad pie Andrejostas mola var asari un zandartu šobrīd ķert? Sanāca garām nobraukt, vakarā jau bariņš džigoja. Varbūt kāds var padalīties ar pieredzi nesenu? Paldies.
30.septembris 2021, 09:54 | links
 
Sveiki. Kāds var padalīties ar informāciju vai Daugavā pie Pļaviņām Liepkalnu tuvumā gadās noķert zandartu no krasta!
29.septembris 2021, 18:08 | links
 
sigi [27.09.21]: Abavnieks [27.sep]: sigi [0:17]: Abavnieks [Vakar]: sigi [Vakar]: Lielupes tēma laikam slegta? Nevaru pievienot komentaru. Tad nu rakstu seit. Gribeju pajautat kadas sekmes ar žani Lielupe akvaparka rajona? Vakar bija pilnigs klusums, neviens uzsitiens no 18:00-23:00. Asaris daudz, bet siks. Laivu maz..Pēdējās 5 reizes neesmu jutis nevienu zandarta copi tur :D
Es gan tā bez fanātisms, 2 stundiņas un ja nav tad nav. Vakar vakarā arī bijām. Uz džigu un ds neviena cope. Starp asariem viens caurspīdīgais zandartiņš gan trāpījāsHmm.. Neredzeju jus, toties sveiciens tiem diviem caliem, kuri neskatoties uz to, ka visa upe briva, elementari nobrauca gar mani un krastu uz kuru metu.. Apgriezas un pa to pasu trajektoriju atpakal.. Labi, ka esmu pieradis, ka taja gala ta biezi gadas..Tie gadījumā nebija ar elektro motoru? :DJa, tie pasi. :)
Redzēju. Mēs bija pie tilta. Vēl domājām, cik ilgi Tev pietiks pacietība. :D bezsakars tajā rajonā notiek visu laiku, bet ko tādu vēl nebiju redzējis :D
29.septembris 2021, 15:04 | links
 
Tu tak nevērtē nevienu bildi!:D...ko ta liks!?noķer kaut ziloni...
no tēvoča zvaigzni nedabūsi!:DDD

Willy, 28.septembris 2021, 12:56


taisnība :) par ziloni ielikšu ** (par zilonīti *) :)
28.septembris 2021, 13:09 | links
 

Vasarā bij!:)
28.septembris 2021, 13:01 | links
 
daddy_j [28.09.21]: Kur ir Rušons un kur ir Daugava pie TV torņa...

Svētdien tur laivas spietoja, arī šodien braucot upei pāri, dažas redzēju. Lomi?

Ja neviens nelielās 9bilžu naff, tad jau zemmērus skaldām, ja? :)
Tu tak nevērtē nevienu bildi!:D...ko ta liks!?noķer kaut ziloni...
no tēvoča zvaigzni nedabūsi!:DDD
28.septembris 2021, 12:56 | links
 
Kur ir Rušons un kur ir Daugava pie TV torņa...

Svētdien tur laivas spietoja, arī šodien braucot upei pāri, dažas redzēju. Lomi?

Ja neviens nelielās 9bilžu naff, tad jau zemmērus skaldām, ja? :)
28.septembris 2021, 12:46 | links
 
Sveiki, copmañi! Vai kāds var padalīties ar pieredzi zandartu copē uz filejām? Esmu dzirdējis labas atsauksmes.

Netālu no dzīvesvietas ir divi ezeri, kur mīt zandarti. Pārsvarā braucu ar pūsli un džigoju. Šogad łoti bēdīgi. Viens mèrs ~1,5kg.

Gribu pamēgināt citu taktiku. Ezers padziłš 5-7m. Doma sēdēt no krasta pa dienu un nakti. Vai ir kādi knifi, kuri raksturīgi copei uz fileju ezerā? Pārsvarā viss info ir par upēm. Vai ir veikalā pērkamas alternatīvas, kuras izmantot, ja raudas nekeras? Ieteikumi par to kā pareizi izgriezt fileju? No raudas nekas daudz nesanāk.

Zinu, ka jāmēgina, jāmēgina un vēlreiz jāmēgina, bet kaut kā škiet, ka kaut ko daru nepareizi. Priecāšos par ieteikumiem. Varat rakstīt arī privāti. Paldies!

Atelis, 24.septembris 2021, 17:13


Latgalē(Rušonā) Ūbeļu līci pagājušajā gadā un šogad esmu bijis dažas reizes, kad ar džigu pa dienu un vakarpusi izsit visu krustām šķērsām un ir 0, pa nakti biju iemetis arī makšķeres ar filejām un tās baigi labi palīdz izvilkt no 0 rezultāta. Lielākais uz fileju šogad bij 1.900. Par knifiem ezerā nemācēšu teikt, laikam baigo knifu jau nav, uzliki fileju un aidā ezerā. Kā fileju es vienmēr izmantoju to, ko noķeru turpat krastā - raudiņas, vīķītes, ruduļi, plicēni u.t.t.
Paskaties video, kā pareizi filēt zivi, man no 50 gr raudiņas sanāk smuka fileja.
Veikala alternatīva - varbūt saldētas renģes?
27.septembris 2021, 08:36 | links
 
Abavnieks [27.09.21]: sigi [0:17]: Abavnieks [Vakar]: sigi [Vakar]: Lielupes tēma laikam slegta? Nevaru pievienot komentaru. Tad nu rakstu seit. Gribeju pajautat kadas sekmes ar žani Lielupe akvaparka rajona? Vakar bija pilnigs klusums, neviens uzsitiens no 18:00-23:00. Asaris daudz, bet siks. Laivu maz..Pēdējās 5 reizes neesmu jutis nevienu zandarta copi tur :D
Es gan tā bez fanātisms, 2 stundiņas un ja nav tad nav. Vakar vakarā arī bijām. Uz džigu un ds neviena cope. Starp asariem viens caurspīdīgais zandartiņš gan trāpījāsHmm.. Neredzeju jus, toties sveiciens tiem diviem caliem, kuri neskatoties uz to, ka visa upe briva, elementari nobrauca gar mani un krastu uz kuru metu.. Apgriezas un pa to pasu trajektoriju atpakal.. Labi, ka esmu pieradis, ka taja gala ta biezi gadas..Tie gadījumā nebija ar elektro motoru? :D
Ja, tie pasi. :)
27.septembris 2021, 07:46 | links
 
sigi [27.09.21]: Abavnieks [Vakar]: sigi [Vakar]: Lielupes tēma laikam slegta? Nevaru pievienot komentaru. Tad nu rakstu seit. Gribeju pajautat kadas sekmes ar žani Lielupe akvaparka rajona? Vakar bija pilnigs klusums, neviens uzsitiens no 18:00-23:00. Asaris daudz, bet siks. Laivu maz..Pēdējās 5 reizes neesmu jutis nevienu zandarta copi tur :D
Es gan tā bez fanātisms, 2 stundiņas un ja nav tad nav. Vakar vakarā arī bijām. Uz džigu un ds neviena cope. Starp asariem viens caurspīdīgais zandartiņš gan trāpījāsHmm.. Neredzeju jus, toties sveiciens tiem diviem caliem, kuri neskatoties uz to, ka visa upe briva, elementari nobrauca gar mani un krastu uz kuru metu.. Apgriezas un pa to pasu trajektoriju atpakal.. Labi, ka esmu pieradis, ka taja gala ta biezi gadas..
Tie gadījumā nebija ar elektro motoru? :D
27.septembris 2021, 00:22 | links
 
Abavnieks [26.09.21]: sigi [Vakar]: Lielupes tēma laikam slegta? Nevaru pievienot komentaru. Tad nu rakstu seit. Gribeju pajautat kadas sekmes ar žani Lielupe akvaparka rajona? Vakar bija pilnigs klusums, neviens uzsitiens no 18:00-23:00. Asaris daudz, bet siks. Laivu maz..Pēdējās 5 reizes neesmu jutis nevienu zandarta copi tur :D
Es gan tā bez fanātisms, 2 stundiņas un ja nav tad nav. Vakar vakarā arī bijām. Uz džigu un ds neviena cope. Starp asariem viens caurspīdīgais zandartiņš gan trāpījās
Hmm.. Neredzeju jus, toties sveiciens tiem diviem caliem, kuri neskatoties uz to, ka visa upe briva, elementari nobrauca gar mani un krastu uz kuru metu.. Apgriezas un pa to pasu trajektoriju atpakal.. Labi, ka esmu pieradis, ka taja gala ta biezi gadas..
27.septembris 2021, 00:17 | links
 
sigi [26.09.21]: Lielupes tēma laikam slegta? Nevaru pievienot komentaru. Tad nu rakstu seit. Gribeju pajautat kadas sekmes ar žani Lielupe akvaparka rajona? Vakar bija pilnigs klusums, neviens uzsitiens no 18:00-23:00. Asaris daudz, bet siks. Laivu maz..
Pēdējās 5 reizes neesmu jutis nevienu zandarta copi tur :D
Es gan tā bez fanātisms, 2 stundiņas un ja nav tad nav. Vakar vakarā arī bijām. Uz džigu un ds neviena cope. Starp asariem viens caurspīdīgais zandartiņš gan trāpījās
26.septembris 2021, 15:39 | links
 
Lielupes tēma laikam slegta? Nevaru pievienot komentaru. Tad nu rakstu seit. Gribeju pajautat kadas sekmes ar žani Lielupe akvaparka rajona? Vakar bija pilnigs klusums, neviens uzsitiens no 18:00-23:00. Asaris daudz, bet siks. Laivu maz..
26.septembris 2021, 13:44 | links
 
Vīķe der. Kaut gan nesmādē jebkuru baltās zivs fileju...
24.septembris 2021, 17:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager