Zandartu cope

basks [01.09.21]: Kas darās ar to stiklaci? Ķeras vai vēl gavē? - iesmu ievērojis, ka pirmie normālie lomi sāk nākt no Daugavas un Lielupes lejteces un caurajiem piejūras ezeriem. Kamēr tur nekā nav, tikmēr iekšūdeņos nav ko meklēt, neatradīs. Aizkavēšanās ir vismaz pāris nedēļas, bet dziļūdeņos pat jāgaida līdz oktobrim.
Veči klusē, pat tādi copes indikatori kā Willy un Svens neko nesaka.. tad jau laikam par agru vēl?
Lielupē pie buļļupes labi un daudz ķeras, vidusūdenī, bet nu tadi 30-45cm
1.septembris 2021, 08:42 | links
 
Kas darās ar to stiklaci? Ķeras vai vēl gavē? - iesmu ievērojis, ka pirmie normālie lomi sāk nākt no Daugavas un Lielupes lejteces un caurajiem piejūras ezeriem. Kamēr tur nekā nav, tikmēr iekšūdeņos nav ko meklēt, neatradīs. Aizkavēšanās ir vismaz pāris nedēļas, bet dziļūdeņos pat jāgaida līdz oktobrim.
Veči klusē, pat tādi copes indikatori kā Willy un Svens neko nesaka.. tad jau laikam par agru vēl?
1.septembris 2021, 08:31 | links
 
mezadjadja [01.09.21]: Labrīt cienījamie zanderi copes zinātāji.

Gribēju jautāt...
Gribeji jautāt, bet tā ar nepajautāji! Viens vienīgs bla...bla...bla...
1.septembris 2021, 08:27 | links
 
:-)
1.septembris 2021, 07:08 | links
 
mezadjadja [01.09.21]: Labrīt cienījamie zanderi copes zinātāji.

Gribēju jautāt...

Lai arī no bērnības copeju mūsu ciema netālajā Ķīšezera...man zanderi cope ( neesmu uz to specializējies īpaši ) nez kāpēc saistās ar zanderi copi NAKTI,sentēvu zanderi bedre,tautā saukta " cornije kamnji " ( gruntene,esma- dzīvais )

Tāpēc mani nedaudz pārsteidza nosacīti nesen,aprili- maijā,DIENAS laikā paša acīm redzētie ,noķertie pieklājīga izmēra 2 gab zanderOnkuli ( uz aci virs 1,5 kg svara )

Vēl izbrīnījās tas ka minēto zanderi Slakteris, bija svešs,nepazīstama,ij Zanders saķēra vieta,kur viņiem nebūtu jābūt.
Līdzena gultnē,nekādu biedru,tiesa....lieliska vieta mazZivju ķeršanai.

Vienkārši copetajs ķēra " uz dzīvo " ar klasisku " old school " ekipējumu,neko super slepenu,agrāk neredzētu viņam ekipējuma nenoveroju.

Vienīgais kas mani nedaudz " nomierināja neziņas fissku " bija tas ka laiks bija patiesi draņķīgs,apmācies,lietains,vējains.

Lūgums mani neaplamat,neizskatās ka ....un....kas pieņemts i-neta vidē.

p.s. Allaž esmu uzskatījis ij pie tā pieturas,kā nav nozīmes ar kādu super-uber ekipejumu copes steigšus ATNAK, bet tas...ar kādu lomu viņš AIZIET.
Tieši pie " old school " inventāra lietotājiem,spoles " Nevskaja " barotavas " samoduri " esmu redzējis pārsteidzoša izmēra un daudzuma zivis ( šeit runa par brekšiem,karūsām )

Būšu pateicīgs par sniegto padomu.
Savādāk naktīs slikti guļu..pliki zanderi radās,kas erotiskās dejas danco. :-)))

Za ponjimanije,Za ribalku tovarisci.
Djadja!
Centies ieturēt vienotu stilu, nevis vienā vietā raksti kropļotā valodā, bet citur normāli. Savādāk nevar saprast, vai esi alkaš vai vnk idiots!
1.septembris 2021, 07:01 | links
 
Labrīt cienījamie zanderi copes zinātāji.

Gribēju jautāt...

Lai arī no bērnības copeju mūsu ciema netālajā Ķīšezera...man zanderi cope ( neesmu uz to specializējies īpaši ) nez kāpēc saistās ar zanderi copi NAKTI,sentēvu zanderi bedre,tautā saukta " cornije kamnji " ( gruntene,esma- dzīvais )

Tāpēc mani nedaudz pārsteidza nosacīti nesen,aprili- maijā,DIENAS laikā paša acīm redzētie ,noķertie pieklājīga izmēra 2 gab zanderOnkuli ( uz aci virs 1,5 kg svara )

Vēl izbrīnījās tas ka minēto zanderi Slakteris, bija svešs,nepazīstama,ij Zanders saķēra vieta,kur viņiem nebūtu jābūt.
Līdzena gultnē,nekādu biedru,tiesa....lieliska vieta mazZivju ķeršanai.

Vienkārši copetajs ķēra " uz dzīvo " ar klasisku " old school " ekipējumu,neko super slepenu,agrāk neredzētu viņam ekipējuma nenoveroju.

Vienīgais kas mani nedaudz " nomierināja neziņas fissku " bija tas ka laiks bija patiesi draņķīgs,apmācies,lietains,vējains.

Lūgums mani neaplamat,neizskatās ka ....un....kas pieņemts i-neta vidē.

p.s. Allaž esmu uzskatījis ij pie tā pieturas,kā nav nozīmes ar kādu super-uber ekipejumu copes steigšus ATNAK, bet tas...ar kādu lomu viņš AIZIET.
Tieši pie " old school " inventāra lietotājiem,spoles " Nevskaja " barotavas " samoduri " esmu redzējis pārsteidzoša izmēra un daudzuma zivis ( šeit runa par brekšiem,karūsām )

Būšu pateicīgs par sniegto padomu.
Savādāk naktīs slikti guļu..pliki zanderi radās,kas erotiskās dejas danco. :-)))

Za ponjimanije,Za ribalku tovarisci.
1.septembris 2021, 00:03 | links
 
Kā iet ar zandartiem Rīgas Daugavā? Vai ir kādi rezultāti no laivas džigojot?
27.augusts 2021, 09:05 | links
 
ok, paldies .. es ta jauns šajā zandartu lietā . Brauc līdakā , bet ķeras zandarts. ņēmuši gan roteri, gan gumijas . tagad uzieta tāda stabila vieta, un sāk patikt tā zivs . Lielākais zandarts 2.480g , otrs 2100g . vairāki uz 1kg -1.5kg. Bet tiklīdz izdomāju kaut ko piemērotāku tieši zandartam uzlikt , tā klusums .
paskatīšos kādu viedeo .
6.augusts 2021, 21:45 | links
 
Šodien Daugavā, Volleru rajonā super zandartu cope. Zivis dikti daudz, tik izmērs švaks. 3 mērus atvedu ko iemarinēt. Viss uz velci, 4-6 m dziļumā. Visa baltā zivs tusē šajā dziļumā, tur arī zandarts. Ar džigu vai DS tādiem netiek klāt.
Piezvejā breksis 1.2 kg ar visu āķi mutē, pavadu un barotavu!:)
6.augusts 2021, 18:22 | links
 
Girts5 [06.08.21]: domāju šāda tipa mānekļus .. spēles astei nav. viņi var būt rezultatīvāki par mānekļiem ar aktīvu astes spēli ?
Tā ir gumija paredzēta dropšotam. Tu viņu esi uzlicis uz džiga. Protams, ka tavā variantā šī mānekļa spēle būs krietni švakāka.
6.augusts 2021, 18:13 | links
 
Vislabāk zandarts ķer dabīgo zivteli, gan dzīvu, gan beigtu. Pie kam, tās ir ļoti ekoloģiskas - nekādu porolonu, silikonu, sitētisko krāsvielu un citu herņu, kuru ražošana pieķēzī vidi un piesārņo jau tā piegruzītos ūdeņus. . Tikai tūlīt sāks mani apsaukāt par dinozauru makškerēšanas industrijas atbalstītāji un viltus humānisti.

basks, 6.augusts 2021, 14:29

Nepiekrītu!! Esmu padsmit gadus ķēris uz dzīvo, un lomi bijuši iespaidīgi. Izbraucot krastā, teikuši, ka ar makšķeri tas nav paveicams. Uz dzīvo lielākais 7kg Spiningojot arī džigojot cope daudz reiz intensīvāka. Kad sapratu kur un kā, noteiktā laikā, stundu vai pusstundu bez tukša metiena! Šad tad lomā gadījās pa kādam padsmitniekam.
Tiesa, manas vietas pēdējos 3-4 gadus klusē, jo tiek intensīvi “presētas”. Paša muļķības dēļ. Nenocietos vienu brivdienas rītu, kad ezerā velcētāju motokross.
6.augusts 2021, 16:30 | links
 
domāju šāda tipa mānekļus .. spēles astei nav. viņi var būt rezultatīvāki par mānekļiem ar aktīvu astes spēli ?

Girts5, 6.augusts 2021, 08:19


Nezinu, vai varētu būt rezultatīvāks, bet man šāds variants strādāja ar Lunker City Fin-S Fish 4", bet kombinācijā ar ausaini, nevis džiggalvu (neesmu mēģinājis likt džiggalvu). Manuprāt, ar ausaini šādam māneklim sanāk aktīvāka spēle, jo tad māneklis kustās uz šarnīra.
Ir arī speciālie svari (ekscentriskie) pasīviem mānekļiem, kuri spēj to mānekli normāli iešūpot. Tā kā ir jāmēģina, jāeksperimentē...
Iesaku noskatīties šo video, daudz vērtīgas informācijas: https://youtu.be/LixWG4wqpQs
6.augusts 2021, 15:52 | links
 
To basks
Arī rezultāts šai ēsmai ir daudz labāks... un lētākais ceļš pie trofejas izmēra. Bet cilvēks ta slinks, paņem no kastītes un nekādu mājas darbu. Var sasladēt to zivtiņ, tik fizikālā izturība tiek zaudēta.
6.augusts 2021, 15:04 | links
 
Vislabāk zandarts ķer dabīgo zivteli, gan dzīvu, gan beigtu. Pie kam, tās ir ļoti ekoloģiskas - nekādu porolonu, silikonu, sitētisko krāsvielu un citu herņu, kuru ražošana pieķēzī vidi un piesārņo jau tā piegruzītos ūdeņus. . Tikai tūlīt sāks mani apsaukāt par dinozauru makškerēšanas industrijas atbalstītāji un viltus humānisti.
6.augusts 2021, 14:29 | links
 
To Girts5
Parolona zivs ar lab ķer zandartus. Tur laikam vēl mazāk spēles kā šim. Manā mazajā pieredzē mānekļiem uz Z ir 1.krāsa, 2.izmērs,kas sastāda kopā 50proc.
6.augusts 2021, 13:32 | links
 
6.augusts 2021, 08:21 | links
 

domāju šāda tipa mānekļus .. spēles astei nav. viņi var būt rezultatīvāki par mānekļiem ar aktīvu astes spēli ?
6.augusts 2021, 08:19 | links
 
jautājums..
jūsu viedoklis, kas labāk , klasiskās gumijzivis ar kustīgo asti, vai bez kustīgas astes, kur pašam jātaisa visa spēle ?
6.augusts 2021, 08:17 | links
 
Sveiki,biedri,uz kādu mānekli labāk ķērās zandārti?? Uz dzīvo vai m/d Liepājas ezerā???
2.augusts 2021, 09:28 | links
 
Willijam nebijusi un izcila bilde :))
Loms ļoti labs!
20.jūlijs 2021, 12:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager