Zandartu cope

Sveiki, vīri!

Kā šobrīd Daugavā ar ūdeni? Ir vērts mēģināt zandartu no krasta padžigot?

marciic, 4.aprīlis 2023, 08:58


Sveiks,pļaviņu pusē paliels ūdens,pa kādam mēra var izvilkt...
4.aprīlis 2023, 09:19 | links
 
Sveiki, vīri!

Kā šobrīd Daugavā ar ūdeni? Ir vērts mēģināt zandartu no krasta padžigot?
4.aprīlis 2023, 08:58 | links
 
Ezerā mēģināšu.Renģe atkrīt,raudiņu ziedošu.

bacis, 1.marts 2023, 06:39


Es domāju, ka zivs filejas gabalu arī nedrīkst lietot. Makšķerēšanas aizliegumi pēc noteikumiem:
25. No 1. marta līdz 30. aprīlim aizliegts izmantot ēsmai zivis jebkuros ūdeņos, izņemot Baltijas jūras un Rīgas jūras līča ūdeņus.
1.marts 2023, 12:50 | links
 
Ezerā mēģināšu.Renģe atkrīt,raudiņu ziedošu.
1.marts 2023, 06:39 | links
 
bacis [28.02.23]: Par ciklīdakām liegums,dzīvo zivtiņu nedrīkst izmantot,jautājums.Vai ziemā var noķert zandartu uz to fileju,vai asti kā te raksta?Un kā to fileju liek,ar zvīņām?
Vai patreiz var noķert, nezinu. Vis ticamāk, kā jā, ja zini perspektīvas vietas!
Es fileju nelieku. Es liku vai nu veselu brētliņu vai 1/3 reņģes, astes galu. Arī citas maizes tā pat lieku. Zvīņas nost netīru.
28.februāris 2023, 21:26 | links
 
Par ciklīdakām liegums,dzīvo zivtiņu nedrīkst izmantot,jautājums.Vai ziemā var noķert zandartu uz to fileju,vai asti kā te raksta?Un kā to fileju liek,ar zvīņām?
28.februāris 2023, 20:46 | links
 
Labdien zandartu copmaņiem! Interesē viens jautājums - lasot šo tēmu, redzu, ka Rīgas rajonā Daugavā bieži ēsma tiek pielietotas brētliņas/reņģes. Varbūt kāds šīs zivtiņas kā ēsmu ir mēģinājis pielitot iekšzemes ūdeņos? Doma brīvdienās uz gruntenēm uz Pļaviņām aizbraukt, baigi laika dzīvās nekur nebūs saķert, mož arī te zandarts ēd reņģes?:)

gincchs, 16.novembris 2022, 13:30


Gincchs, ja brauksi uz Pļaviņām, pēc tam lūdzu uzraksti kā gāja. Interesanti, kā Pļaviņu žanis reaģēs uz reņģi/brētliņu. Ezerā arī būtu vērts paeksperimentēt - saldūdens maile VS brēča.
16.novembris 2022, 19:03 | links
 
Man svaiga reņģe nav pieejama, bet domāju, ka strādās, pēc maniem novērojumiem, zandarts primāri reaģē uz asinīm, tā ka manuprāt reņģei vajag strādāt. Vīri ir uz salaku mēģinājuši- pie Kalnciema labi strādā...
16.novembris 2022, 17:02 | links
 
Labdien zandartu copmaņiem! Interesē viens jautājums - lasot šo tēmu, redzu, ka Rīgas rajonā Daugavā bieži ēsma tiek pielietotas brētliņas/reņģes. Varbūt kāds šīs zivtiņas kā ēsmu ir mēģinājis pielitot iekšzemes ūdeņos? Doma brīvdienās uz gruntenēm uz Pļaviņām aizbraukt, baigi laika dzīvās nekur nebūs saķert, mož arī te zandarts ēd reņģes?:)
16.novembris 2022, 13:30 | links
 
Paldies par info! - Cik var spriest no rezultātiem, tad tiem kas aprīkoti ar tehnoloģijām un prot tās pielietot, arī ir loms. Man gan šķiet, ka šogad tā mēreni pieticīgi. Es jau arī novēroju, ka "žanis" šogad negribīgi iziet pastaigās, ja neskaita tās Rīgas centra nakts tūres. Tāpat šogad tas ir atgriezies pie dabiskām vērtibām un ignorē gumijas un citus cietākus izstrādājumus. . Interesanta parādība, ka šoruden zandatrs jau agri ielīdis dziļumā. Citiem gadiem tāda rīcība liecināja par ātru ziemu. Diez vai arī šogad tā būs?
11.novembris 2022, 11:12 | links
 
Nekur nav informācijas par "Kokneses zandartu". Šķiet, ka sesdien bija sacensības? - Vai nu ļoti labi bija un veči klusē, lai atgrieztos, vai arī beštoks?

basks, 11.novembris 2022, 10:13


https://www.facebook.com/photo/?fbid=506852424696245&set=pcb.506852444696243
11.novembris 2022, 10:21 | links
 
Nekur nav informācijas par "Kokneses zandartu". Šķiet, ka sesdien bija sacensības? - Vai nu ļoti labi bija un veči klusē, lai atgrieztos, vai arī beštoks?
11.novembris 2022, 10:13 | links
 
nelietotaajs [27.10.22]: mions [12:57]: nelietotaajs [24.okt]: Daugavas lejtecē rudens zandarts, ar mainīgām sekmēm, kožās jau labu laiku. Bet... pēdējo nedēļu...divas, stipri pierunājams, vismaz man. Pēdējās divas copes vēroju, kā čaļi no laivas uz gruntenēm un reņģes gabaliņu ķer stipri labāk, kā visi, kas uz DS vai džigu. Arī izmērs smukāks.
Trīs copes reizes cietos, cietos un...nenocietos. Par cik šodien man brīvdiena, tad vakar uz CT, nopirku svaigu reņģi un šodien uz copi!
Viens kāts uz grunti ar reņģes asti, ar otru DS.
Rezultāts 3:12 reņģei par labu! DS visi trīs sīkie. Uz reņģi no 12 zivīm, 8 smuki mēriņi. Vēl daudz nerealizētas copes un protams, lielais aizgāja ar visu āķi!
Nākamreiz, ja sadomāšu, reņģes vietā ņemšu brētliņu, jo reņģe likās nedaudz par lielu. Brētliņai jabūt ideāli.Vai Daugavas lejtece ir pie tiltiem? Vai copēji tuvāk Bolderājai?Tuvāk Bolderājai. Pie tiltiem, pretī "Molam" arī esmu mēģinājis, bet man tur sekmes galīgi švakas.
Tas labi, ka tuvāk Boldim. Jo līdz tiltiem ar savu 4ZS ilgi jābrauc! Rīt mēģināšu
27.oktobris 2022, 23:02 | links
 
mions [27.10.22]: nelietotaajs [24.okt]: Daugavas lejtecē rudens zandarts, ar mainīgām sekmēm, kožās jau labu laiku. Bet... pēdējo nedēļu...divas, stipri pierunājams, vismaz man. Pēdējās divas copes vēroju, kā čaļi no laivas uz gruntenēm un reņģes gabaliņu ķer stipri labāk, kā visi, kas uz DS vai džigu. Arī izmērs smukāks.
Trīs copes reizes cietos, cietos un...nenocietos. Par cik šodien man brīvdiena, tad vakar uz CT, nopirku svaigu reņģi un šodien uz copi!
Viens kāts uz grunti ar reņģes asti, ar otru DS.
Rezultāts 3:12 reņģei par labu! DS visi trīs sīkie. Uz reņģi no 12 zivīm, 8 smuki mēriņi. Vēl daudz nerealizētas copes un protams, lielais aizgāja ar visu āķi!
Nākamreiz, ja sadomāšu, reņģes vietā ņemšu brētliņu, jo reņģe likās nedaudz par lielu. Brētliņai jabūt ideāli.Vai Daugavas lejtece ir pie tiltiem? Vai copēji tuvāk Bolderājai?
Tuvāk Bolderājai. Pie tiltiem, pretī "Molam" arī esmu mēģinājis, bet man tur sekmes galīgi švakas.
27.oktobris 2022, 19:26 | links
 
nelietotaajs [24.10.22]: Daugavas lejtecē rudens zandarts, ar mainīgām sekmēm, kožās jau labu laiku. Bet... pēdējo nedēļu...divas, stipri pierunājams, vismaz man. Pēdējās divas copes vēroju, kā čaļi no laivas uz gruntenēm un reņģes gabaliņu ķer stipri labāk, kā visi, kas uz DS vai džigu. Arī izmērs smukāks.
Trīs copes reizes cietos, cietos un...nenocietos. Par cik šodien man brīvdiena, tad vakar uz CT, nopirku svaigu reņģi un šodien uz copi!
Viens kāts uz grunti ar reņģes asti, ar otru DS.
Rezultāts 3:12 reņģei par labu! DS visi trīs sīkie. Uz reņģi no 12 zivīm, 8 smuki mēriņi. Vēl daudz nerealizētas copes un protams, lielais aizgāja ar visu āķi!
Nākamreiz, ja sadomāšu, reņģes vietā ņemšu brētliņu, jo reņģe likās nedaudz par lielu. Brētliņai jabūt ideāli.
Vai Daugavas lejtece ir pie tiltiem? Vai copēji tuvāk Bolderājai?
27.oktobris 2022, 12:57 | links
 
gincchs, tā kā raksti, 10-15m diapazonā var gadīties cope, bet stipri jāmeklē, jo ne tur kur parasti šajā laikā.
26.oktobris 2022, 15:48 | links
 
basks [26.10.22]: Pļaviņu jūrā ar mainīgām sekmēm. Copes negribīgas - pakarās uz āķa kā lupatas. Vairāk pa dziļumu, tuvāk krastam tikai nelielas līdaciņas. Ņem visu dienu, bet labāk, kā vienmēr - no rīta. Copmaņu samērā maz, kas nozīmē, ka īstā rudens cope nav sākusies. Ūdens arī tāds pasilts vēl.
Paldies par info. Vairāk pa dziļumu - 10-15 metros? Piektdien laikam arī būs jāaizbrauc beidzot :)
26.oktobris 2022, 15:22 | links
 
Kāds āķis iet uz "dzīvo" asti?

raimondsL, 26.oktobris 2022, 13:17



Es lieku to pašu DS āķi, 2#
26.oktobris 2022, 14:35 | links
 
Kāds āķis iet uz "dzīvo" asti?
26.oktobris 2022, 13:17 | links
 
Pļaviņu jūrā ar mainīgām sekmēm. Copes negribīgas - pakarās uz āķa kā lupatas. Vairāk pa dziļumu, tuvāk krastam tikai nelielas līdaciņas. Ņem visu dienu, bet labāk, kā vienmēr - no rīta. Copmaņu samērā maz, kas nozīmē, ka īstā rudens cope nav sākusies. Ūdens arī tāds pasilts vēl.
26.oktobris 2022, 11:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager