Zandartu cope

Daugavā diezgan feini ir aktivizējušies zandarti, vakar 3 piemāniju, diezgan interesanti bija tas, ka zandartiem vēderā atradu mazos zandartus, patiesībā pirmo reizi kko tādu redzu, man pagaidām ir divi varianti kāpēc tā, vai nu bijis ļoti labs zandartu nārsts un ir daudz mazo zandarteļu, vai ari zivis ar ko parasti barojas zandarti ir aizgājušas citur, tašu parasti tādā gadījumā zandarti tām iet pakaļ. Gudrs katrā ziņā netiku, gidu sienāža komentāru :)
29.oktobris 2011, 16:52 | links
 
Sena patiesība.Lielākā "skunste" atrast zivi.Noķert var katrs.
Za ribalku!
7.oktobris 2011, 13:14 | links
 
Nu jā , Bums ,ja pusi dienas nēsājas pa ezeru ar daunrigeru un to koncentrāciju atrod , kāda vairs jēga pāriet uz džigu? Tad tik jāturpina vilkt. Feini būtu nepielādēt laivu ar nebeidzamo loriņu kaudzi un tā vienkārši , pieairēt pie kantes , paņemt kātiņu, mazo gumiju kastīti un ... Man šoruden, kārojot zandartus, līdz i džigi , i vobleri , i bļitkas ar atbilstošiem kātiem + spinings parastais ar bleķu kaudzi līdakai + motors ar diviem aķiem , eholote , sačoks utt. Jāsien bomis pāri kā siena vezumam. Un ja vēl daunrigers ar visām bumbām un , dievs pasarg , mailes ar ķeramo un uzglabājamo!
5.oktobris 2011, 17:56 | links
 
Brauc uz dienvidu tiltu.

Pa labi uz pussalas pusi ir bedriites un met tik iekshaa,buus galaa.uz mailiiteem-godiigi.
5.oktobris 2011, 09:08 | links
 
Kā viņus dabūt? --- velcēt ar lieliem dziļiem Rapalam
5.oktobris 2011, 08:59 | links
 
TINKA galvenais ir viņus atrast /koncentrāciju/Tu tokš redzēji ,kā es meklēju.:DD
5.oktobris 2011, 08:45 | links
 
Anrij , jā tas nav pārāk tālu no Rīgas , varu parādīt kā zanderu ārā dabūt , jā gribi raksti privāti .
5.oktobris 2011, 08:43 | links
 
Tas vairāk izklausās ne pēc Latvijā esoša ezera.
5.oktobris 2011, 08:23 | links
 
Tas ir kārtējais slepenaies ezers?!
5.oktobris 2011, 06:43 | links
 
Būtu ļoti pateicīgs, ja kāds man pakonsultētu par zandartu ķeršanu! Ezers ir paliels, apmēram tads kā Juglas ezers pēc platības, vidējais ezera dziļums ir 15 metri, ir pāris sēkļi kur dziļums ir ap 6m. Pie krasta apmēram 2 - 4 metru dziļums. Krasts pārsvarā zāļains, bet ir vietas kur ir tikai akmeņi.


Īsti nezinu kur lai copē, ar ko lai copē, esmu mēģinājis 20 gr dažādus voblerus, karotes, gumijas, bet lielākais ko esmu dabūjis pāris asarus uz rotiņa piekrastē!
Vietējie runā, ka te ir vilktas līdakas virs 10 kg, ka arī ir milzīgi zandarti, kuri sežot dziļumā, bet kā lai pie viņiem tiek.....? Būšu ļoti pateicīgs par kādu noderīgu padomu.
4.oktobris 2011, 22:56 | links
 
Es domāju ezerā vobleris > gumija. Daugavā viennozīmīgi gumija ir nr1 :)
27.septembris 2011, 19:56 | links
 
Nu cerams ka sāksies kaut kad.
Vēl pagāšgad, vai šovasar es teiiktu, ka tajā pašā Daugavā es ar džigu tajās pašās vietās viennozīmīgi saķeršu vairāk, kā ar vobleri - tas no pieredzes. Tagad nezinu.
Dzīvais ieliek visām siistēmām, tikai nu nepatīk man ar viņu ķeršanu čakarēteis.
27.septembris 2011, 14:36 | links
 
Never, Daugavā zanderu cope sāksies ap oktobra beigām, novembri. Pašlaik ir tukšais laiks + zobainajiem nepatīk ka ūdeni tā rausta.

TINKA cik es zinu ezerā gumijas nav diezko aktuālas, vobleris būs labāks :)
27.septembris 2011, 13:28 | links
 
Pie Ikšķiles pilnīgs - kā viņu tur sauc.
Laiks labs, vējš arī, izmēģināju visu - džigu, velci dažādos dziļumos, pamētāju ar, tā arī nesapratu, kas notiek. Arī eholotē pilnīgs tukšums - tajā gan zivis parasti neskatos, sekoju tikai reljefam.

TINKA - kas ir cienījams? Zandarti ķeras uz džigu, pagāšgad ķērās lielāki.
Džigs darbojas tikai tur, kur daudzmaz cieta grunts.
27.septembris 2011, 13:13 | links
 
Vai kāds Usmā pēdējā piecgadē ir ko cienījamu noķēris ar džigu? Strādā daunrigers , redzu vīrus "sēžam" uz dzīvo , reizēm ir produkcija Talsu tirgū , tātad , arī tīklos. Šogad četras reizes provēju pie vecās liepas un Nāves dziļumā. Pa nullēm. Neesmu liels zandartu speciālists bet dažādās citās vietās ir veicies tīri labi. Varbūt šeit gumijas vienkārši nedarbojas ?
27.septembris 2011, 12:09 | links
 
-> never,

nu kā ta bija - dabūji kādu pie Ikšķiles?
26.septembris 2011, 17:14 | links
 
24.o9. biju Voleros --- 2.mērā zonderi, 1.nokratījās...6.ašuki 200-800gr. Viss džigs.
26.septembris 2011, 16:09 | links
 
Es sarēķināju - man Usmas zandarta fileja maksā 25.LVL kilogramā, bet vienalga garšīga.
Rīt mēģināšu kādu izmānīt no Daugavas - Ikšķiles apvidū, varbūt, ka sanāks lētāk.
23.septembris 2011, 17:34 | links
 
Ja salīdzina tīri no gastronomiskās vērtības, tad uzskatu, ka Zandarts ir labākā zivs ever.

Ne velti veikalā zandarta filejas maksā 14 ls kilogramā.
16.septembris 2011, 09:47 | links
 
es karpas ne ķeru ne arī ēdu!!!
15.septembris 2011, 12:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager