Zandartu cope

Es arī izvēlētos zandartu ,kaut arī nav tā ka karpas mani galīgi neinteresētu.Manā uzskatā ka zandarts ir viena no neparedzamākajām zivīm.Plus pie tā visa tai ir ļoti laba redze un oža.Zandartu copē visu izšķir nianses,no pirmā skatiena pat nenozīmīgas,sākot ar mānekļa krāsu un lielumu,vikšanas ātrumu un tehniku,pavadas garums un diametrs.Bumsis jau arī labi paskaidroja sīkas nianses ķerot uz mailes.Tas jau arī visvairāk piesaista ,ka patstāvīgi ir jaeksperementē.Vienīgais kas mani nesaista zandartos ir cope ar dzīvo ,izņemot maiļšotu un velce(lai piedod mani tie kas piekopj šīs metodes). Ar karpām ir savādāk tur ir noteiktas aksiomas ,kuras jāievēro.
15.septembris 2011, 11:35 | links
 
Es arī izvēlētos zandartu , arī mani karpas pilnīgi neinteresē , jā nu kādreiz sagribētos kādu karpu - var taču Maximā nopirkt .
15.septembris 2011, 08:26 | links
 
Es tak ar neesmu kar Pists :))
15.septembris 2011, 00:00 | links
 
Braaliit, nemaz nestriidos un saprotu, ka tev taisniiba, bet man taa zivs neinteresee....
14.septembris 2011, 22:59 | links
 
30 kg karpa tavu zandarta kātu salauztu driskās ...tāpēc sienāzi labāk ķer zandartus :))) Tos vieglāk dabūt laukā :))
14.septembris 2011, 22:53 | links
 
es te agra pavasarī nejauši iecemerēju vienu.....energijas 1000% un adrenalins ap tā...ar to vieglo Salmiku ar kuru to mailšotē - bijis aizraujoši..
14.septembris 2011, 22:49 | links
 
Man varētu piesolīt noķert 30 kg karpu, vai 5 kg zandartu, es bez domāšanas izvēlkētos zandartu. Nezinu kāpēc, bet karpas neraisa ne mazāko interesi...
14.septembris 2011, 22:35 | links
 
..kad tas bizness aiziess, man zonderi būs pie vienas vietas....būs karpam jāķerās:)))
14.septembris 2011, 22:19 | links
 
nja...jaataisa savs pisnes...lai var copeet, kad grib :)))))))
14.septembris 2011, 22:15 | links
 
..bišk pasmējos...es arī atv. pasūtīju no 14.10. ---zonderu deļ... nervozēju , vai iedos
14.septembris 2011, 22:12 | links
 
andzuk, tev priekš pirmās sezonas grēks sūdzēties, te nevienam taadi izmeeri nav, kaa vilki visu vasaru :)
14.septembris 2011, 22:11 | links
 
Es arī gribu ko nopietnu pacelt, redzēs, vai ezers atļaus :) Jābrauc, jāeksperimentē, jāmēģina. ūdens paliks vēsāks, kautkādai kustībai tač būtu jāsākas uz rudeni-pirms ziemas tač tauciņš jāuzkrāj.
14.septembris 2011, 22:01 | links
 
Gints, tāds kodiens kā ir jūnijā, noteikti nebūs, bet būt būs. Es pašlaik ieepauzēju un sagatavoju rīkus. Sākšu septembra beigās, gribu pacelt ko nopietnāku no kaulģīmjiem, ja vēl noveiktos ar atvaļinājumu :)
14.septembris 2011, 21:54 | links
 
Vietējie matadori stāstīja, ka pagaišgad oktobrī sākuši ņemt.. Kā būs šogad, laiks rādīs. Pagaidām nesanāk pamēģināt, jo vietās nevar lāga nostāvēt-pūtiens traucē.
14.septembris 2011, 17:21 | links
 
Sienaazi , arī šogad vēl viss notiksies .
14.septembris 2011, 17:12 | links
 
andzuk, pavasarii vis notiksies.
14.septembris 2011, 16:59 | links
 
Andzus69- Tu taču Aluksnē visus zonderus pa vasaru esi izķeris!:))
14.septembris 2011, 15:46 | links
 
7dien biju zanderot. Nepagāja ne stunda, kad pirmo izDēeSoju. 45 cm. Releasēts. Piesēdu uzpīpot un savu kātu čomam iedevu, kā arī iemetiena virzienu parādīju. DSojis viņš pirmstam laikam nebija. Viņam 1majā vai otrajā metienā - 43cm. Arī protams releasēts. Turpmāk spots klusēja. Nācās pabraukāties un pameklēties.
Pie cita manis iecienīta spota satikām dažus šeit zināmus Microjiggerus ar NG.
Garām brauca lava, kurā ...
... nu sadomāju kādai meitenei ar roku pamāt. Un zanders, nepieklājīgais, izdomāja tieši tai laikā kosties siliconā.
Kādu brīdi pār apkārtni plūda klusi, dažu man zināmu, nepieklājīgu vārdu savienojumi, ...
Bet divreiz tai pašā virzienā vadītais DS rigs, tam nepieklājīgajam parādīja, kurš te ir ...
Un tātad viņš (50 - 52cm, aptuveni) šovakar ieradīsies pie manis vakariņās ;)
12.septembris 2011, 16:00 | links
 
Usi nav tik traki , par cik tēma ir zandartu cope , tad tā arī uzrakstīju - zandarti 0 , bet 2 līdakas uz velci tomēr dabūjām , pareizāk dabūja Vinijs , man arī uz līdakam tā pati 0 .
12.septembris 2011, 15:52 | links
 
Sēnes arī nav, kur nu vēl zandari... tuvojas 2012. gads :)
12.septembris 2011, 15:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager