Zandartu cope

Kola , tikai baigi švaki ir dabūt mailes .
15.jūlijs 2011, 20:13 | links
 
Paldies, Gint! :) Rīt būs jāaizbrauc.
15.jūlijs 2011, 19:39 | links
 
Kola , Tu lūdzi pateikt kad sāksies , ir , un arī Zivnieka galā arī ir , pārbaudīju .
15.jūlijs 2011, 16:37 | links
 
Akella, paeksperimentē ar āķa izvietošanu māneklī. Priekšā, pa vidu, aizmugurē. Un labāk ir likt nelielu trijžuburi tuvāk pie čeburaškas.
15.jūlijs 2011, 16:13 | links
 
..pēc 2 stundam pārbaudīšu..īstenībā baigi gribās..visu dienu lomkas:))
15.jūlijs 2011, 16:06 | links
 
Akella

man tā ir bijs pagaišgad .uz džigu ...daudz tukšo copju.. sāku mainit esmas tvisterus paralonkas aķus .bet nekā ..beidzot nomainiju tempu džigot - nevis tris apgriezenus spoles bet pusotra divas maximum - un ilgākas pauzes līdz pat 5 sek ....uzreizi sajutu rezultātu kad otra gala uzsedās 1.5 kg zanders un ierija tā ka nacās ar garo štrumentu aķi atknabināt )))) pameģini Ne asakas
15.jūlijs 2011, 15:37 | links
 
A es esmu dzirdējis, ka ķīšiem dikti smeķē plaužu izkārnījumi un tāpēc tiem seko. Ja pie grunts ķerās ķīši, tad 20-80cm augstāk jābūt plaužiem. Nu a zanderiem garšo gan vieni, gan otri, tāpēc apkārt tiem ganās.
15.jūlijs 2011, 12:43 | links
 
Akella, ja būs laiks, varam nākamnedēļ iebraukt kopā uz tavu točku, paprovēt ar manu sistēmu. Varbūt ka tu ar dzigu met pie malas :))
15.jūlijs 2011, 09:41 | links
 
Labrīt..vakar biju Lielupē ar dzīgu, atradu vienu točku ar zondariem..dabūju vienu- ap 1,2 ...trijs nokratījās, arī pēc pretestības virsmērā UN AP 15 nerealizēto ščelčoku :(( ..ko tik negudroju..čeburahu naņem, mazāku naņem..un spriežot pēc ščelčokiem arī nebij nekādi donori...
tas pats pag.gad Voleros..tur ap 18 garam...
Kas ko var ieteikt?? Tik lūgums bez ha-ha, jo vakar jau dūmi no dusmām no ausīm paradījās...
15.jūlijs 2011, 08:37 | links
 
Kiļka, tu neesi krimināllietu šķetinātājs :)

Tev nemaz nevar teikt ko pazīstu, piešūsi man lietu :))))))))
13.jūlijs 2011, 15:37 | links
 
žēl, ka čīsi nekā nevar noķert :)) Pa gadu esmu noķēris tik 2 čīšus, tos pašus ziemā.
13.jūlijs 2011, 15:33 | links
 
Ģeniāli, bet nepilnīgi ;))
Pilnā ķēde ir šāda:
Visi taču zin, ka čīšiem garšo potamobentoss un makrobentoss, no makrobentosa īpaši jau hironomīdu kāpuri, jeb visiem labi zināmais "motilis". Savukārt brekšiem arī viss tas pats labi smeķē, bet viņiem sliktāka redze un ķīsi vieglāk ieraudzīt kā motili. Tāpēc viņi seko ķīšiem, zinot, ka šamējie noteikti urķējās pa dūņām hironomīdas meklējot. Savukārt zanderiem ir breksi vieglāk ieraudzīt kā ķīsi, un tāpēc tie seko brekšiem, labi zinot, ka brālēns ķīsis būs turpat tuvumā. Beigu beigās, tātad, ja redziet makrobentosu, tad ziniet - turpat tuvumā noteikti atrodams zanders!
:DDD
13.jūlijs 2011, 13:03 | links
 
Lūk arī izskaidrojums , tikai droši vien atkal būs kāds , kurš nezin ka zanderam ķīši garšo .
13.jūlijs 2011, 12:26 | links
 
Gints
Tas tāpēc,ka ir pierādijies - kur brekši,tur čīši.A čīši zanderiem ari garšo.
:)
13.jūlijs 2011, 11:45 | links
 
Es nezinu kāpēc , bet tas ir sen visiem zināms likums , kur ir brekšu bars - tur ir zandarti , brīnos ka tik izcili makšķernieki , to nezina . Labi , šodien laidīšu atkal pārbaudīt , cik ta ilgi šie var badā sēdēt .
13.jūlijs 2011, 11:43 | links
 
Kola , bet tur jau no krasta , 3 - 4 metros , cik tālu no krasta var iemest , uz neko lielāku , īpaši cerēt nevar ,uz 9 - 10 metru beru kantēm mazliet savādāk izskatās , vispār doma laba , būs jāaizskrien Zivnieka galu pārbaudīt .
12.jūlijs 2011, 23:35 | links
 
Oj, Kilka :DD, apsasmējos...atcerējos vienu teātra izrādi, vairs neatceros kādu, bet arī tur bija "breksis", riktīgs ar sarkanām ūsām :D
Jā, tagad viss skaidrs :D..plds :)
12.jūlijs 2011, 22:00 | links
 
Čau eMKa, saproti, brekši ir tādi, kā pahani, vismaz Daugavā, bet zanderi ir tiem šesķorkas - ķip piedzen paiku, meičas sagādā, labākās atpūtas vietas atrod. Ne jau velti pat par cilvēkiem saka "tas ir baigais breksis"! Vai tad esi dzirdējis, ka kāds teiktu - "tas i baigais zanders"?? Nu, respektīvi, kur brekši šālē savās kingu darīšanās, pakalpiņi zanderi vienmēr līdz skraida. Tāda ir tautas teika "Par breksi un zanderu".
;)))
12.jūlijs 2011, 21:39 | links
 
:DDD
12.jūlijs 2011, 21:26 | links
 
Esmu zanderu tik bildēs redzējis, bet var uzdot jautājumu? Kāda mārrutka pēc zanderam ir jāseko brekšu baram...Tam ir kāds lūriķa sindroms vai kā??!!
12.jūlijs 2011, 21:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager