Rotiņi

Rotiņi
kas tie par frīkiem?
29.maijs 2011, 11:56 | links
 
nē,bet tev ir?
28.maijs 2011, 20:34 | links
 
A tādi ir kādam?
UNION Propeller Spiner Inessia PS-2
28.maijs 2011, 20:18 | links
 
http://www.fishquest.com/c-images/bfvx-classicvibrax.jpg

Esmu redzējis, ka Blue Fox rotiņiem iepakojumā papildus nāk 1žubura āķis. Tad jau laikam maināms!?Varbūt kāds zina, kā var nomainīt?
28.maijs 2011, 19:54 | links
 
nu jā, ir arī tādi kas pēc iemetiena, grimstos jau sāk nedaudz griesties... piemēram Mepps XD sērija.
28.maijs 2011, 18:38 | links
 
man patīk ja rotiņš griežās gan pie lieliem gan maziem apgriezieniem...... bet ir tādi ja neuzrauj tikmēr negriezās lapiņa un ja samazia ātrumu.........
28.maijs 2011, 18:17 | links
 
rotiņu var iedarbināt ar asāku rāvienu, vai kā jau te minēja palocīt lapiņu ar flaķenēm. bet nu brāķi jau gadās visiem, ar to ir jāreiķinās...
27.maijs 2011, 23:38 | links
 
Pērkot rotiņus vēlams pievērst uzmanību viņu uzbūvei. Pirmkārt skaviņa, kura tur lapiņu, lai vispirms balstītos uz mazākas lodītes, zem tās lielāka lodīte. Brīvi karājoties lapiņa nedrīkst balstīties uz rotiņa serdenes. Jebkurš rotiņš palaidīsies labāk, ja tā lapiņas stiprināmā skava būs stieples nevis presēts bleķis. Pēc rotiņa iegriesšanas, turot to rokā aiz stiprinājuma gredzentiņa, lapiņām ir jāapstājas pēc iespējas līganāk nevis strauji.
27.maijs 2011, 22:40 | links
 
Paloci ar flaķenēm. Lapiņai nepareizā forma. Rāviens nav variants - tiklīdz lēnāk pavilks, atkal nerotēs. Vajag dabūt lapiņai pareizo formu/izliekumu!
27.maijs 2011, 22:33 | links
 
antonsb! čau! Tev atkal sūdu iesmērēja! Toreiz ar Izumi tas pats! Iesaku nekad vairs Latvijā neiepirkties! ;)
Labi - tas joks! ;)
Patiesībā ar rotiņiem pats esmu saskāries ar šo problēmu. Iemetot uzreiz visi negrib griezties.
Nu jau par ieradumu kļuvis pēc rotiņa 'piezemēšanās' izdarīt rāvienu un tad vilkt. Tad viss čiki! Kātā un it sevišķi ar pīto var just, kad griežas un kad nē. Iesaku darīt tā un bēdu nebūs! LJohn nav slikti roti!
27.maijs 2011, 22:31 | links
 
kad sāc tīt pamēģini stigrāk uzraut tad varbūt iedarbināsi-tā ir bijis kad ar rāvienu aiziet))
27.maijs 2011, 22:29 | links
 
vienkarsi perc kvalitatīvus rotiņus piem meps mosca utt man bija lidzigs gadijums ar laimīgā dzona rotiņiem
27.maijs 2011, 22:29 | links
 
iegadajos mazinu rotinu uz asariem lakija jona firmaz un smagi vilos vispar negrib griezties lapina!vai kads nezina ko tur varetu darit lietas laba lai grieztos ta lapina?????paskatoties uz rotinu vis liekas ir ok bet nespele!!????
27.maijs 2011, 22:04 | links
 
A ņēē, mazie man i vien čupa lieka(nāca komplektā jebajā).... tos gandrīz neizmantoju. Paldies!
27.maijs 2011, 19:03 | links
 
to zogs
mazs polšiņš un infa pie Tevis))
Rīgā Birznieka-Upīša ielā vakar bij dažādas Aglijas))
3 numurs
man jau tikai ašukiem)),lielāki laikam jau nebija
27.maijs 2011, 18:55 | links
 
Kurā bodē? Es ar gribu!
27.maijs 2011, 18:45 | links
 
man jau citreiz pārsteidz cena Mepsam 1.50))
nopirku-salīdzināju ar dārgāko brāli -viens pret vienu))
iepriekšejie strādāja vakar vēl pārīti nopirku(citā veucī)-notestēs tad jau manīs
jocigi ja par dārgu slikti,bet ja lētāk tad jāuzmanās
a kāda jums pieredze par Mepss cenām?))
tikai Mepss)
27.maijs 2011, 18:14 | links
 
paldies, Artūr, būs jāpapildina kolekcija.
27.maijs 2011, 11:24 | links
 
Ja pa zalem tad tikai mazas gumijas
26.maijs 2011, 17:14 | links
 
Salmo daugavgrivas tur dubultie roteri 9 grami 1.85 LS

parastie supinji Balzer 18-22 grami pa 55 - 70 santikiem :D
26.maijs 2011, 17:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager