Rotiņi

Rotiņi
kāds nezin,kurā veikalā var nopirkt vecos balzer rotiņus?
26.maijs 2011, 12:57 | links
 
Nu re, es jau saku, ka katram savs. Es tādus mušas spārnus nopirku Francijā, kad te vēl tādus netirgoja - domāju, būs super uz forelēm. Neviens nestrādāja normāli. Nospriedu, ka ņet semji bez uroda, un vairāk neprovēju.
Pa ūdeni nesitu, bet arī lapiņas formu neesmu pārbaudījis. Var jau būt, ka upītē trāpīja pa kādu koku vai akmeni. Likās, ka nav predzēti darbam, velkot pa straum uz lejui.
Asariem lietoju Reflex - ķeras labi - un uz dažādiem krāsojumiem - tikai ļoti lēni jāvelk
26.maijs 2011, 12:50 | links
 
to: ArtursK
Lai rotiņu mētātu pa zālēm vajag pretzāļu āķi, tāpēc arī reizēm nomainu oriģinālo.
Ta kur tu saki ir tie Balceri dubultie par 1,85 nopērkami?
26.maijs 2011, 10:28 | links
 
Thunder bug strādā tiešam labi!!
man ari ir šitadas krasas rotiņš uz asariem dikti medigs!!
26.maijs 2011, 08:21 | links
 

Nezinu kapēc bet man vislabākais ir tieši šis krāsojums Ja kāds ska ,ka nestrādā muļķības ļoti labs tikai nedrīkst sist pa ūdeni notīrot no zāles Lapiņa deformējas momentāli Zāles ir vienīgās- jāņem flaķenes uz jādabū lapiņai atkal pareizais locījums.Serdenim jābūt koši sarkanam /runa par asariem/
26.maijs 2011, 07:27 | links
 
to sēriju sauca Thunder BUG, nu man viņa stradālabi, moš Tev vienkārši gadījies šķībs eksemplārs.
26.maijs 2011, 06:26 | links
 
Klausi tik Holbergu. Ir arī Mepps, kas nestrādā, jeb stāadā slikti - ar tādām kā mušu spārnu formas lapiņām. pilnīgi shit.
26.maijs 2011, 00:59 | links
 
Holbergs rakstija, ka principa strada visi roteri kas atgadina MEPPS lapinjas
26.maijs 2011, 00:38 | links
 
nu tagad jau meppu tas pac salmo, sapircies no ēsmas, tirgo par ļoti labu cenu. bet nu te jau gaumes jautājums
25.maijs 2011, 21:09 | links
 
tirgo jau salmo , nesen pirku Colonel dubulto gold, 1.85 ls stipri letak ka mepps rezultativitates zinja vienadi
25.maijs 2011, 21:05 | links
 
Balzer galīgi nav slikt produkts. rotiņi labi griežas, Colonel sērija man vismaz ir ļoti produktīva uz asariem. kapara vai sudarboti spīdīgie rotiņi, ar sarkanīgu lapiņu tiešām ir topā. Salmo laikam šos vairāk netirgo? neesmu tagad skatījies bodēs. katrā ziņā žēl.
25.maijs 2011, 19:05 | links
 
balzer gan konkure ar MEPPS
25.maijs 2011, 17:35 | links
 
ja nu meppam nav sevišķi daudz konkurenti, itsevišķi ne salmo!
25.maijs 2011, 17:30 | links
 
Nez man tops ir

1) Balzer dubultais Gold rotins
2) Spinnex dubultais šupins un rotins sudrabots
3) Salmo MAL4 LONG



Principa gumijas vairak patik, bet roinji asariem ir ideali
25.maijs 2011, 17:17 | links
 
tas gan ka vairāk copmaņu noķeršanai))) kādreiz gaju ar vienu rotiņu un bija tāpat zivs un tagad kad ar kasti pilnu aizet nezin ar ko lai sāk un tāpat zivju nav
25.maijs 2011, 16:15 | links
 
To ArtursK. Par lieliem un maziem, kas grābj rotiņu - kaut kur redzēju itāļu ķinīti par samiem Po upē. Tur tādus 50+ ķēra uz Nr5 Mepps aglia long.
Ir redzēta 5niece līdaka uz Nr2 Meps aglia.
25.maijs 2011, 15:59 | links
 
Laikam katram savs. Manuprāt rotiņš pareizi izvēlēts un vadīts ieliek visiem dzelžiem, vobleriem un gumijām, bet ne vienmēr, tāpēc tomēr ir vajadzīgi visi pārējie maku tīrošie izstrādājumi. Mans rotiņu tops:
1. Mepps, viennozīmīgi - līderis;
2. Abu garcia Reflex;
3. Mosca;
4. Myran (nezinu, kā rakstās, bet lido tālu);
5. Salmo
Balzer un Blue fox - kastītē ir, bet nav bijis vajadzības lietot - neprasās.
Lomos visas iespējamās plēsoņas, arī lielas.

Par Mepps līderību - manuprāt tas izveidojās vēsturiski - agrāk (sen) Latvijā nebij konkurentu - tikai Salmo, ko vajadzēja ievilkt, vai paštaisītie. Tagad kvalitāte izlīdzinās - izvēle - gaumes jautājums.
Visi tie verķi vairāk ir domāti nevis zivs, bet copmaņa noķeršanai.
25.maijs 2011, 15:49 | links
 
kam tev Balzer roteriem mainit akjus? ta tikai sachakaresi rotinja balansu, akji ir pieskanoti rotinja svaram,..

Balzer iebuvetie akji ir loti labi
25.maijs 2011, 15:19 | links
 
grūtāk ar 2 lapiņām
25.maijs 2011, 13:08 | links
 
kad salmo šos iztirgoja pats sapirkos, ir laba lieta. šie man tieši uz asariem strādā.
daudzām Moscām, un Pontoon21 arī āķus var ātri nomainīt.
25.maijs 2011, 12:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager