Līdakas uz dzīvo ar pludiņmakšķeri

Sveiki, kāds būtu labakais paņēmiens noenkurot ūdu starp zālēm.
12.oktobris 2012, 10:41 | links
 
Nezinu, man parasti apsprākst jau pēc 3-4 stundām...kur nu vēl nedēļu...
5.oktobris 2012, 11:31 | links
 
Vislabāk turēt mājas apstākļos karūsas.Ielaiž spainī ,pirmās 3 dienas vajag pamainīt ūdeni,jo viņš kļūs melns,pēc tam vispār nekādu problēmu -man viņas dzīvoja piecus mēnešus,galvenais neturēt siltā vietā ,ūdenim jābūt vēsam .
5.oktobris 2012, 11:29 | links
 
to frenkam
tas jau tāds venters iznāk....ko inspektori saka...
5.oktobris 2012, 09:40 | links
 
Uz balkona plastmasas kaste , uz balkona turu taapeec , lai nerastos dziivajam soks no uudens temperatuuras mainas,kad araa paliks aukstaaks laiks, veel citreiz udeni nomainu un gaisa padeve, kaa akvarijam, tikai iesledzu to citreiz!
5.oktobris 2012, 08:01 | links
 
Es pagāšgad vienkārši 20l.spainī turēju pagrabā un nodzīvoja līdz pēdējam ledum.Ūdeni mainīju katru trešo dienu,ja neaizmirsu!:)Visu ziemu dzīvojās gan rudulīši,gan raudiņas,gan plicīši!Ja veikalā akvārijā dzīvo karūseles,kāpēc lai uz leduskapja dzīvoklī tās nadzīvotu...!?:)))
4.oktobris 2012, 20:08 | links
 
Sveiki,man jautajums,kur jūs mājās uzturat dzīvās ēsmas zivtiņas.
4.oktobris 2012, 19:56 | links
 
Kas par sviestu: sestdien notupēju visu dienu uz dzīvo, no 7-iem rītā līdz 6-iem vakarā un praktiski visu laiku nekā, jau domāju ka vai nu te zivju nav, vai es ko ne tā daru... Bet mazāk kā stundas laikā (ap 15:00) piecas līdaku copes, divas laivā pārējās nopurinājās... Tām kas laivā, pilnīgi tukši vēderi... Pēc tam atkal klusums. Tas Daugavā starp Ķegumu un Aizkraukli...
10.septembris 2012, 11:42 | links
 
Mans karūsiņu murdiņš ir pa visam vienkārš. Kartupeļu grozs apvilkts ar smalku tīkliņu.Apakšā zem groza piesiets pusķieģelis, virspusē izgriests neliels caurums ,nu tāds apmēram uz 8 cm diametrā, un pie groza roktura piesieta gara aukla, lai grozu var iesviest dīķītī tā tālāk Grozā pa caurumu sabāžu maizes šķēles(vislabākie ir maizes galiņi, jo tos tik ātri karūsiņas neaprij ), un grozu vakarā iesviežu dīķī. Piesietais pusķieģelis grozu vienmēr nostāda pareizā stāvoklī- ar caurumu uz augšu, pa kuru karūsiņas salien grozā pie maizes.No rīta karūsiņu pilns grozs.Vienreiz baltās karūsiņas bija ap 200 gab.
7.septembris 2012, 21:49 | links
 
muļķības, ātri vien viņā salien sīkzivis, ja ir barība iekšāaa...
7.septembris 2012, 20:41 | links
 
Ok, šodien vēlējos nopirkt murdiņu, bet aprunājāmies ar pārdevēju, un itkā sanāk, ka pirmkārt ar to murdu nedrīkstot ķert, bet tas takā vel sīkums, jo var aizbildināties, ka vēžus ar viņu ķerot, bet kas man visvairāk nepatika bija teicins, ka viņš uz nakti jāatstāj, vai uz daudzām stundām, tikai tad tās zivis salīdīs normāli iekšā. Tā ir taisnība ? Kā tur ir ar to murdu dzīvās zivtiņas saķert ? Ja es no rīta aizbraucu copēt, iemetu uz pus stundu, tad man viņš būs tukš ? (protams ar priekšnosacījumu, ka es viņā sametu barību)
7.septembris 2012, 20:11 | links
 
Brivdienas pavadiju cope tepat pie Rigas uz dzivo, sestdien 7 copes, 2 asari, 3 zemmeri, viens mers, viens noraviens. Kopuma cope jestra, bet mazas zivtinas jau pagrutak nokert. Keru ar zirnekli, biezak gadas mazie asarishi ieksha, laikam tie dumjaki. Keru uz kevlara pavadas ar vienu aki.
3.septembris 2012, 11:33 | links
 
Es savu shpinu 2.7 sen ar pludu uztaisiju, jo laivas apnika, keras uz blekjiem zemmeri, ta aireshana pret veju galigi garam un super dargie vizulji. Uz dzivo ari lielaka shanse izvilkt lielu lidaku/asaru un copes vairak
2.septembris 2012, 20:10 | links
 
un spainim/kannai ir chakars ka jaamaina udens reizi 2h savadak sikie nobeidzas. Murdinja iemet un visu dienu ir okzz
2.septembris 2012, 20:05 | links
 
nujaaa bet lazukatu mugursoma neiemtisi, pietam ari spaini vajag kur uzglabat sikos. A murdinja var gan sakert gan uzglabat vienlaicigi
2.septembris 2012, 20:03 | links
 
Var jau arī pa starinke...!Divi lazdukāti,starp kuriem iesiets tīkliņš ar mazām acīm.Tīkliņa apakšmalai vajag piemontēt svariņus,lai grūžot to uz priekšu,kur mailītes tusē,tās pa apakšu nepasprūk prom.Es izmantoju svina auklu,tādu kā tīkliem(ķīniešiem)apakšā.Identiska ir dabonama šūšanas piederumos.Ķeselei jābūt ar ,,kuli"!Likumpaklausīgajiem gan jālasa likumi par izmēriem un tīkla acu izmēriem!:)))
2.septembris 2012, 19:59 | links
 
Ta shtelle siko zivju murds centraltirgu/latgalite noperkama. maksa ap 3 Ls, ja nokaulē.

Labaka varianta ka sakert dzivo manuprat vnk nav.

Rudeni ari var maukt, dzivie pie krasta ari tuse vnk vajag kartigi piebarot lai atpeld no dziluma un bus minutes laika bez probzam.
2.septembris 2012, 19:48 | links
 
pietam murdinja sikam zivim domataja parastos veikalos noperkama, var ari mailes uzglabat piesie pie laipas un sedi
2.septembris 2012, 19:45 | links
 
jā ar murdiņu var saķer dīķos karūsiņas un upē es mailes un visādus citus sīkos priekš asariem. atnesu spainī mājās un ielaižu 200L mucā ar ūdeni, jo kad ir asars Ventā tad sīkos ar uguni jāmeklē.
2.septembris 2012, 19:28 | links
 
Jā, ar murdiņu ir ļoti ērti. Maizi iekšā un vakarā iemet murdiņu dīķī/upē. Ja viss ir pareizi, tad no rīta ēsmai zivtiņu būs pārpārēm. Ir gadījies, ka pa nakti murdiņā ir sagājušas pat pāri par trīsdesmit karūsiņām.
2.septembris 2012, 18:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager