Līdakas uz dzīvo ar pludiņmakšķeri

Uz to tīkliņu jau tās smukās zivis galīgi nenāk klāt. Kad viņu ceļ ārā, viņas parasti aizmūk. Priekš asara ok, vai priekš filejas. Pāris reizes esmu redzējis, ka kāda raudiņa normāla izceļās ārā ar mazajām, bet tā jau laimes spēle. Daudzreiz ceļot ar visu barību to tīkliņu - pilnīgi tukš... Ar makšķeri pat citas dienas ātrāk iet,bet kā kurā reizē.
2.septembris 2012, 18:14 | links
 
kaukas bernishkigs izklausas :D nu ja gribi mailu smelamo tad perc zirnekli kompakts erts buss starp paviljoniem 2 stava makshkernieku veikala pie grieztiem paluri karajas tadi 7ls kaukur maxa man tads ir kad mailes ir tad samelsi atri un viegli ka i gribieji!
2.septembris 2012, 18:14 | links
 
da ne tas. murds pec konstrukcijas 1 caurums katra gala bet mazaks stipri
2.septembris 2012, 18:08 | links
 
domaju tu runa par zirnekli kuram 4 spices uz kuram nofiksejas tiklins apkasha nu tak es tev saku ka ne vienmer var samelt sevishki jau augsta udeni sikas aiziet dziluma un pie krasta 0 atrask ar mashkeri dabusi citreiz ja ka met ta pilns tiklins visada kalibra atkariigs no dienas ir bijushas reizes kad ne tiklina ne uz mashkeri neka nedabut ej uzreiz majas ta gadas ar!
2.septembris 2012, 18:03 | links
 
ērts inovativs un kompakts veids ka saker sikos, pietam Tik ljoti vajadzigas mailes, grundulus, vikjes. ar makskeri labi 10 izbakstisi pa dienu
2.septembris 2012, 17:53 | links
 
Nu takš var iemest to murdinju, samet apkart maizi un sikas no dziljuma klat bus tonna vissapkart.

Ar makskeri dzivo nevienmer var sakert laicigi un vajadziga daudzuma, bet shads mazs murds ir ok, vinja lien ieksha tikai sikie taka acs pa mazu prieks lielam zivim, nav nekas jahakarejas piesien rulona striki un no laipas iet taisni zale ieksha pec 5 min pilns bus un visai dienai pietiks, kamer tev nervus bojas ar makskeri
2.septembris 2012, 17:52 | links
 
ja sikas ir pie krasta tad sasmelsi mierigi ar vinju ja sikas bus aizgajushas dziluma tad atrak nokersi ar makshkeri pluss tadam tiklam ka var sasmelt asariem domatas mazas zivtinas kuras uz maskhkeri nenokersi .
2.septembris 2012, 17:47 | links
 
Ir kads meginajis dzivo kert ar sikam zivim paredzeto murdu tirgu redzeju, vinja izmers ir ap 30cm, siks pinums, aiz strika piesien, Ieksha samet maizi pectam iemet zale un sikas saiet , nav jachakarejas ar makskeri sikos kert.
2.septembris 2012, 17:17 | links
 
-Vai pavadiņu caur žaunu un muti un mutes galā divžuburi.
18.jūlijs 2012, 21:45 | links
 
Ar vienzubura aki, car naasi, no augsas uz leju.
18.jūlijs 2012, 20:33 | links
 
Kā raudu likt uz āķa lai viņa ilgāk paliktu dzīva? patreiz biju licis uz dzīvo tikai karūsas jo raudas ātri nomirst.
17.jūlijs 2012, 08:43 | links
 
Varbūt kādam noder :)
16.jūlijs 2012, 06:45 | links
 
Jezup -a kas tur tik jocīgs,ko...?
Krieviem ir labs teiciens -lielam kumosam mute priecājas...(tulkots)...
...ne asakas !
12.jūnijs 2012, 22:05 | links
 
Nekā traka, es arī esmu stūmis ap 200 grami raudu virsū, uzsēdās līdaka ap 2.7kg.

Uz dzīvo gan ķeru tikai dažas reizes gadā, bet domāju, ka pavasarī / rudenī šāds variants būtu pat ļoti labs :)
12.jūnijs 2012, 21:59 | links
 
Man jautājums Krišjānim Krasovskim- jūnija Copes Lietās Tu saki , ka uz dzīvo ar pludiņmakšķeri uz līdakām var likt 200 līdz 300 gramus smagu dzīvo?Nav tā kā par treknu?Kādai tad aptuveni jābūt līdakai ja šāds dzīvais jānorij?
P.S.
Protams,visupirms noskatāmies futeni!
12.jūnijs 2012, 21:47 | links
 
tagad tavs uzdevums izstastit ka bus gajis :)
23.maijs 2012, 12:53 | links
 
Paldies, zēni! Atslēgvārdus iedevāt! :):):) Iegāju googlē ar Fox pyke drifter systems - un daudz kas atklājās. Izrādās, ka tur tomēr ar pludiņu vien nepietiek...
23.maijs 2012, 12:48 | links
 
Pats tadu viegli var pagatavot :)
23.maijs 2012, 09:15 | links
 
Tur shai filma sakuma jau ir par drifterpludiem paradits,kuri izskatas pec resnaam shautrinjaam :)
23.maijs 2012, 09:14 | links
 
principa Tev jamekle Youtube noteikti ,ja citur neko neatrod.
23.maijs 2012, 09:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager