Līdakas uz dzīvo ar pludiņmakšķeri

Gaujaa es arii makskereju, tur ja es copeeju liidakas tad es lietoju grunteni, ar svinu , lai tas velas pa grunti, tas arii noder zandartam, vajag tikai bedres zinat!
17.marts 2012, 13:01 | links
 
Uz dzīvā makšķerēju tikai Gaujā, nezinu par cik strauju Jūs viņu uzskatāt, bet man problēmu nav. Un starp citu, tad kopš, kura laika līdakas dzīvo lielā straumē? Vienīgais, ja tiešām vajag mest pāri upei, tad lielāks pluds sevi varētu attaisnot..
17.marts 2012, 12:56 | links
 
Ja vieglie pludini ir tikai ezeriem, vai leenai straumei!
Lielupee dazreiz lietoju sisteemu, ka svins ir nolikts uz grunts.
Pateiksu vel vienu lietu- Ja liidzi ir piebarojamaa bariiba, tad to var iemest blakus pludinaam ar dziivo, lai sanaak siikaas, tas uzlabo copju skaitu, jo paarejaas var aizmukt no liidakas , bet viena paliek uz uz vietas
17.marts 2012, 12:03 | links
 
Par ezeriem ,Lielupi ar vieglo pludu varētu piekrist,bet straujākās upēs gan negribās lai dzīvais zālēs vai zaros sapinās,arī līdaka pieradusi visu sparīgāk darīt,pats lieku 15-18 gr pludu,tik svinu nostāk no ēsmas zivtiņas.Tas dod iespēju pārmest upei pāri un pludināt.Cik nav bijis ka ar fīderi vai pilkeri makšķerējot,gar tevis noskatītu un iebarotu vietu līdaka sāk medīt,bez tam zem šī pluda lieku spirālīti ar barību baltajam zivīm,starp citu aakkis ieteiktu gudrību smēlos.
17.marts 2012, 10:55 | links
 
Es pavadiņas pinu pats no trim 0.3 monofīlajām auklām. Viss ir diezgan vienkārši, ja vienreiz iemācās tā pa riktīgam, tad var uzpīt tādu 5min. Galvenais, ka pats var noteikt pavadiņas garumu. Neko labāku izturības ziņā neesmu redzējis, jo ja līdakai pārkož vienu auklas pinumu, tad paliek vēl 2 (divi man vēl nekad nav pārkosti). Arī naudas ziņā, tas ir lētākais variants, jo parasti izmantoju iepriekšējo sezonu vecās auklas pavadiņu pīšanai. Šo paņēmienu man iemācija sencīts, ja godīgi nezinu, kur viņš to aizguva, jāuzprasa.
Par pludiņiem.. Arī tos taisu pats no vīna un šampaniešu korķiem. Lietoju pēc iespējas vieglākus pludus, jo piekrītu opusumam, ka mazai zivtiņai nav jāstāv vienā kvadrātmetrā, bet brīvi jāpeld pa ūdenstilpni. Un ja nu kādreiz gadās uzbāzt to 100 gramīgo raudu, tad vienmēr var atšķirt, kad pludu parauj rauda vai līdaka, ja nē tad var aiz auklas pajūtināt, lai noteiktu, kas ir galā - līdaka vai asaris, bet tas jau ir pavisam cits stāsts..
17.marts 2012, 10:08 | links
 
Protams viss atkariigs no dziivas zivtinas, bet jaabuut kautkaadai attieciibai , lai dziivaa nenomirst no lieelaas piepuules velkot lielu pludu, liidaka arii mazaak juut, ja ir sabalanseets pluds svins dzivaa.......
Nu nevar maza raudina staigaat bez piepuules ar 100gr pludu, pludinam ar dziivo ir jaastaigaa pa udenstilpni, nevis jaatrodas vienaa kvadratmetraaa!!!
17.marts 2012, 09:45 | links
 
Ko Jūs te gramojās!Pludam jābūt tādam,lai dzīvā zivs nevilktu pludu patstāvīgi zem ūdens.Ko man dos tie 12gr.,ja es lieku 100+gr. dzīvo!Viss atkarīgs no copes apstākļiem.Ir veči kuri vispār nelieto pludu-peldina brīvi,tas cits stāsts.
17.marts 2012, 09:37 | links
 
Par pludiniem, esmu lietojis 20 gr pludu un 18gr svinu- man nepatika.Sobriid lielaaku par 12 nelietoju, uz katru copi man liidzi ir sagatavoti rezerves pludi ar sviniem (10gr pluds -svins8gr.12gr-10gr...) pludiniem jaabuut gareniem, tad mazaaka udens pretestiiba.
17.marts 2012, 09:27 | links
 
nekur, iznjemot paarbrauktuvee! man laukos ir zinaamas 2 vai 3 vietas kuraas vienmeer var piekjekseet tik cik vajag :) a ja nobeidzas, tad var spiningot uz beigtu dziivo! veel jau var nopirk pa 5 sanchi gabalaa! ja nemaldos tad alantinji laikam...
17.marts 2012, 02:39 | links
 
Īpaši, kad viņi nekur neķeras un ir pusi dienas jāmeklē :D Noķer trīs, četrus un viņus 10min laikā visus aprauj :D Un atkal stundu ilgs rituāls, lai kādu mazzivtiņu piemānītu :))

Drīz jau raudas varēs ķerstīt uz pludu un tūlīt jau maijs :)) Karūsas, līdakas, līņi.ahhhh...... Trīc jau rokas iedomājoties :D
17.marts 2012, 02:32 | links
 
siikos i kaifs vilkt!
vajaga pavasari iesildiit roku uz paarsimts viikjeem un auslejaam! taads sportinjsh!

arii rudenii i savs kaifs kjert siikos! nezinu, bet man patiik!
17.marts 2012, 01:54 | links
 
uz dzivo norm kert bet sikos sakert nervu spriedze
17.marts 2012, 01:50 | links
 
vo, toshna, kevlaars! :) seedies pieci! :) nu veel man rezervee parasti ir 0.4 cinkotaa metaala stieple,! noknieb cik garu vajag, un maini cik biezhi gribi! nekaadu emociju un atskjiriibu copee ar nejuutu! To stiepli es izmantoju bishkopiibaa stiepljojot raamiishus! :) vopshim ir daudz un dazhaadi panjeemieni, kaa izvairiities no aakja nokoshanas! veel var pirkt taas leetaas tievaas pavadas pa pacmit sanjkjikiem! paaris reizeem viena pietiek! :D
17.marts 2012, 01:38 | links
 
Pīto vēl vieglāk nogriezīs nekā mono. Tad jau labāk kevlaru (pieļauju, ka par to arī runā)... Ja vēl nav nogriezts, tad vienkārši ir paveicies, ka pret zobu nav rīvējies... Pats kevlaru izmantoju asaru copei, kad ir arī liela līdaku aktivitāte. Savādāk paliek neinteresanti, ka katrs otrais piecirtiens = pīrsings līdakas zobos :)

Ja 0.35 mono knapmēriņi nogriež īpaši neiespringstot (šogad reiz piemirsu pavadas līdzi), tad pret lielāku kukaini diez kas nebūs, bez metāla pavadiņas :)

Protams, mans subjektīvais viedoklis, uz dzīvo aizcilpoju pāris reizes gadā, tomēr spinings tuvāks sirdij :)
17.marts 2012, 01:30 | links
 
pavadu vietaa vajag uzlikt normaala diametra piito un viss buus kedaa! es lietoju taadas kas liigas piitajai, kaa saucas tas materiaals neatceros... vopshim kaa paresns diegs gandriiz..
17.marts 2012, 01:02 | links
 
upusum, kaada pretestiiba? tu vispaar esi baitrunneru tureejis rokaas? man taa shkjiet ka no tiem pludinjiem i daudz lielaaka pretestiiba kaa no baita! nu jaa, viss jau atkariigs, cik shtengri tu to runneru piegriez...
17.marts 2012, 01:00 | links
 
opusums
Ja ir maza pretestība, tas līdakai tikai piedod ašumiņu ātrāk ierīt dzīvo.
Ne asakas!
16.marts 2012, 23:53 | links
 
pret volframa pavadam nekas slikts nav, ipashi ja tieva materiala.

tas ka sanurcas nekas slikts nav
16.marts 2012, 23:30 | links
 
Itaaali- forsa ideja par baitruner spoleem! Bet vai liidaka pretestiibu nejuut?
Var arii ar trijaam makskereem makskereet, to es daru vienmeer ar treso keru dziivaas.
16.marts 2012, 22:31 | links
 
vnk vajag feeder baitrunner spoles un lieta dariita! man patiik! i pachuraat var mieriigi i ar otru copeniiti padarboties :)
16.marts 2012, 22:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager