Bļitkošana

Zemledus makšķerēšana - bļitkošana...
CAT [19.jan]: copeetaaja [Vakar]: Es šitā un nekādu problēmu.Jap. Arī 70NM?
100 NM pāri, jāskatās tad precīzi
20.janvāris 2024, 07:57 | links
 
copeetaaja [19.jan]: Es šitā un nekādu problēmu.
Jap. Arī 70NM?
19.janvāris 2024, 23:58 | links
 
klavisimo [19.jan]: CAT [18:54]: Sveiki. Varbūt offtopic. Bet gribās pajautāt. Ar kādu Skrūveni urbjiet ledu?? Protams zinu ka 120NM Makita to darīs labi un daudz gadus. Bet vai švakāks Dewalts ar 70NM normāli stradās ar 130 vai 110 diametra urbi.? Vai atmest domu un neiznicinat Dewaltu. ? Nav pieredzes šajā tēmā aķeni likt uz ledusurbja tapēc tāds jautājums.135 heinola speed run griežu ar dewalt dcd 796 70nm.Nekādu problēmu. Galvenais lai ir brushless(bez oglītēm)
Man tas pats 796. Nopirku pusotru gadu atpakaļ 5 skrūves esmu ieskrūvejis ar viņu. Paldies par info. Tad jau 130 griezīs..
19.janvāris 2024, 23:56 | links
 

Es šitā un nekādu problēmu.
19.janvāris 2024, 22:56 | links
 
klavisimo [19.jan]: CAT [18:54]: Sveiki. Varbūt offtopic. Bet gribās pajautāt. Ar kādu Skrūveni urbjiet ledu?? Protams zinu ka 120NM Makita to darīs labi un daudz gadus. Bet vai švakāks Dewalts ar 70NM normāli stradās ar 130 vai 110 diametra urbi.? Vai atmest domu un neiznicinat Dewaltu. ? Nav pieredzes šajā tēmā aķeni likt uz ledusurbja tapēc tāds jautājums.135 heinola speed run griežu ar dewalt dcd 796 70nm.Nekādu problēmu. Galvenais lai ir brushless(bez oglītēm)
Baterija gan obligāti 5ah
19.janvāris 2024, 22:46 | links
 
CAT [19.jan]: Sveiki. Varbūt offtopic. Bet gribās pajautāt. Ar kādu Skrūveni urbjiet ledu?? Protams zinu ka 120NM Makita to darīs labi un daudz gadus. Bet vai švakāks Dewalts ar 70NM normāli stradās ar 130 vai 110 diametra urbi.? Vai atmest domu un neiznicinat Dewaltu. ? Nav pieredzes šajā tēmā aķeni likt uz ledusurbja tapēc tāds jautājums.
135 heinola speed run griežu ar dewalt dcd 796 70nm.Nekādu problēmu. Galvenais lai ir brushless(bez oglītēm)
19.janvāris 2024, 22:44 | links
 
CAT [19.jan]: Sveiki. Varbūt offtopic. Bet gribās pajautāt. Ar kādu Skrūveni urbjiet ledu?? Protams zinu ka 120NM Makita to darīs labi un daudz gadus. Bet vai švakāks Dewalts ar 70NM normāli stradās ar 130 vai 110 diametra urbi.? Vai atmest domu un neiznicinat Dewaltu. ? Nav pieredzes šajā tēmā aķeni likt uz ledusurbja tapēc tāds jautājums.
viss atkarīgs cik intensīvi un cik biezā ledū urbsi. mana pirmā 60nm makita netika galā ar manām prasībām un karsa augšā
19.janvāris 2024, 19:09 | links
 
MT9 [18.jan]: šie gan maigi izsakoties sūdīgi

svens76, 18.janvāris 2024, 18:51
Jā, nav diez ko kvalitatīvi, bet priekš pāris eiro, ir ok. Mums gadās ziemas, kad ne reizi nenoder, jo sniegs uz ledus. Apsveru domu uzreiz zolē radzes ieskrūvēt, bet dažreiz, ja ūdenskrātuve netālu no mājām, uzreiz braucu zābakos un tad tas nebūs labākais variants.
man šis tevis piedāvātais variants bija sākumos, reāli besīja, regulāri slīdēja nost no zābaka, čoms ar tādiem gandrīz potīti izlauza, knapi savācās uz ledus:) sačakarējot kāju tas izmaksās stipri vairāk nekā pāris eiro:) līdz ar to uzreic čoms pārgāja uz tādām radzēm kā man ir uz zābakiem un laimīgs pēc velna
19.janvāris 2024, 19:08 | links
 
Sveiki. Varbūt offtopic. Bet gribās pajautāt. Ar kādu Skrūveni urbjiet ledu?? Protams zinu ka 120NM Makita to darīs labi un daudz gadus. Bet vai švakāks Dewalts ar 70NM normāli stradās ar 130 vai 110 diametra urbi.? Vai atmest domu un neiznicinat Dewaltu. ? Nav pieredzes šajā tēmā aķeni likt uz ledusurbja tapēc tāds jautājums.
19.janvāris 2024, 18:54 | links
 
svens76 [18.jan]: MT9 [18:46]: Man šādi joki, bet, kā radzams bildē, pāris radzes jau pazaudēju un periodiski šis stiprinājums slīd nost no zābaka. Iespējams, ja būtu par izmēru lielāks, turētos labāk.šie gan maigi izsakoties sūdīgi
Jap. Tie ir vieni no tiem ko pazaudēju. Vai pārplīsa, neatceros.
18.janvāris 2024, 19:58 | links
 
šie gan maigi izsakoties sūdīgi

svens76, 18.janvāris 2024, 18:51

Jā, nav diez ko kvalitatīvi, bet priekš pāris eiro, ir ok. Mums gadās ziemas, kad ne reizi nenoder, jo sniegs uz ledus. Apsveru domu uzreiz zolē radzes ieskrūvēt, bet dažreiz, ja ūdenskrātuve netālu no mājām, uzreiz braucu zābakos un tad tas nebūs labākais variants.
18.janvāris 2024, 19:48 | links
 
Tepat 220.lv un citos e-veikalosar nopirkt dažādas radzes. Es lietoju zabakiem ar 43 izmēru ~ 11€:
https://220.lv/lv/sports-turisms-un-atputa/turisms/turisma-preces/apavu-bahilas-pretslides-uzlikas/neslidosas-ledus-tapas-wirezoll-m-42-45?id=25161871
18.janvāris 2024, 19:30 | links
 

Šie kruti. Amazon Jp.
18.janvāris 2024, 19:15 | links
 
MT9 [18.jan]: Man šādi joki, bet, kā radzams bildē, pāris radzes jau pazaudēju un periodiski šis stiprinājums slīd nost no zābaka. Iespējams, ja būtu par izmēru lielāks, turētos labāk.
šie gan maigi izsakoties sūdīgi
18.janvāris 2024, 18:51 | links
 

Man šādi joki, bet, kā radzams bildē, pāris radzes jau pazaudēju un periodiski šis stiprinājums slīd nost no zābaka. Iespējams, ja būtu par izmēru lielāks, turētos labāk.
18.janvāris 2024, 18:46 | links
 
Ķēdes gan nav trūkušas, bet lūzt tērauda stieples
stiprinājumi.
18.janvāris 2024, 18:08 | links
 
Bruno variants ir labākais gan funkcionalitātē, gan budžetā. Radžu augstums nodrošina saķeri gan tīrajā ledū, gan arī visos tā atvasinājumos ar sniegu, gan stāvēšanā uz ragavu sliecēm. Ērti lietošanā un noņemšanā. Makšķerejot uz vietas, ņemu tos nost, lai netrokšņotu seklās vietās. Lielās līdakas troksni nemīl ... Vienīgā nelaime (laikam tikai man), ka ar finkām sanāk saraut ķēdes. Pusspēkā atsperties nesanāk !!! :)))
18.janvāris 2024, 17:59 | links
 
RaimisD [18.jan]: Neatradu piemērotu tēmu. Uzrakstīšu šeit.

Ieķēru šodien uz pirmo acu uzmetienu normālas dzelkšņu gumijas. Patīk ka fiksācija laba. Dēļ šīs problēmas esmu vairākus pakāsis.

Izmērs varēja būt bišķi lielāks. Knapi uzstīvēju virsū 45tajiem putiniekiem. 46tais būt maksimālais kam varētu.

Sākumā nepamanīju, priekšai ir garie knibuči.

Salmo cena 21eur

Ja kāda šaize šamiem , gribētu zināt.
Bet ne šodien, kaut dienu ļaujiet papriecāties ;)))
savējos pirku dekatlonā, tādus kā bruno fotogrāfijā. labākie kādi testēti
18.janvāris 2024, 17:32 | links
 
Jāpiebilst gan, ka man tie dzelkšņi nebija uz metāla platformas, bet gumijotās, plastmasīgas
18.janvāris 2024, 17:20 | links
 
BrunoL [18.jan]: Lietojam šādus. Ekselenta saķere “finkojot” gan ejot, gan lašupju stāvkrastus forsējot, gan tajās ledus kantes taustot.
Bija man līdzīgi. Nepatika ka uz plika ledus kāja uz viņiem šķobās. Baigi garie, biezākā sniegā uz ledus izcili.
18.janvāris 2024, 17:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager