Bļitkošana

Zemledus makšķerēšana - bļitkošana...
Kas tieši tur ātrāk? :)

irseejs, 10.decembris 2019, 15:34


Irseej
Veči tin tā saucamo astotnieku, un vēl no lielākiem dziļumiem, reāli ātri.
Cieņā.
10.decembris 2019, 15:41 | links
 
Kas tieši tur ātrāk? :)
10.decembris 2019, 15:34 | links
 
Ne kāts, ne sars nav uz ledus. Viss rokās. Arī zivi nokabinot nav jānovelk dūraiņi. Āķi bez atskabargām. Ja nu vienīgi baigi dziļi ierij.
10.decembris 2019, 15:25 | links
 
Kads piņkeris? 10x ātrāk nekā ar spoli. Tā pēc jau ir tas ķeksis.
10.decembris 2019, 15:22 | links
 
Varu iedomaties to piņķeri 9 metru dziļumā bez spoles :)
10.decembris 2019, 15:18 | links
 

Kungi, varu padalīties pieredzē.
"Dzelzi raustu" un tikai, apm, 50 gadus. Spole- lieks atribūts, ja nu vienīgi lielo, piem, zandartu kātam. Tik pēc iespējas viegla un kompakta, lai izspēlētu, uzsveru izspēlētu nevis izraustītu mānekli un lai rokā un "spinnim mozgom" justu zivs dvašu un pieskārienu gan māneklim, gan saram.
Piev. foto.
1. Zandartiem
2. "Ķeksis" Peipim un dziļiem ūdeņiem.
3. Mazākiem un seklākiem. Burtnieks.
10.decembris 2019, 14:46 | links
 
MT9 [10.12.19]: Sveiki!
Jau ilgu laiku meklēju sev sakarīgu “ziemas spiningu”..
Varbūt kāds var ieteikt komplektińu līdz 100eur?
Interesē lai būtu iespēja strādāt tikai ar kātiñu un spoli, nevis mest kātu zemë un vilkt aiz auklas.. :D
Mērķa zivs līdaka, asaris uz bļitkām un balansieriem!

Releasecatch, 10.decembris 2019, 08:42
Man ir šāds komplekts no LJ. To vairāk asariem lietoju. Bet līdakas arī piesakās, pagaidām gan nekas dižs. Vēl ir arī zandartu kāts, kurš aprīkots ar lētu bezinerceni, to gan pagājušajā sezonā maz lietoju, jo pārsvarā asarus medīju.
Man jau trešo sezonu tādas ir 2 dažāda izmēra spoles. Trešais kātiņš aprīkots ar multu.
10.decembris 2019, 14:41 | links
 
MT9
Tā jau ir. Inventāru izvēlos parasti, vairāk vai mazāk, piemērojoties copes vietai.
Vairs nestaipu līdzi kātus, ar kuriem braucu uz Peipusu vai Pērnavas līci, ja braucu tepat uz Babīti, vai kādu citu no seklajiem ezeriem.
Parasti gan tagadējās ziemās, ledus laikā, vairs nemeklēju piedzīvojumus svešās vietās, pilnīgi pietiek ar tiem, kuri jau bijuši.
10.decembris 2019, 14:32 | links
 
MT9
Bļitkot jau var katrs ar ko vien tam patīk.

Jozis2, 10.decembris 2019, 13:02

Man ir vairākas arī kompaktas makšķerītes bļitkošanai, kuras sver 10 gramu robežās, bet šis ir piemērs, kuru prezentēju Releasecatch. Ja copēju dziļumā vai reljefs strauji mainās, man patīk šāda tipa makšķeres, jo pāris sekundēs var gan iztīt auklu, gan, piespiežot pogu, momentā nolaist uz grunts. Piedevām, ar šo joku var nevilkt nost cimdus, kad zivs jāvelk ārā no āliņģa ;) Katram rīkam savs laiks un vieta ;)
10.decembris 2019, 13:25 | links
 
MT9
Bļitkot jau var katrs ar ko vien tam patīk.
Man pašam simpātiskāki ir kompaktie rīki, ērtāk novietot pārvietošanai un arī uz ledus, manuprāt, ērtāki.
Bet ir jau arī Pērnavas kombaini un visādi citādi ar dažādām bezinercenēm, kas droši vien arī nav slikti, jo praktiskajā copē lielas atšķirības jau nav, ja nu vienīgi svarīgi ir stils, un dizains, un apziņa - man arī tāds ir.
Un varbūt arī, ka tikai man vienam ir šādas domas.
10.decembris 2019, 13:02 | links
 
Sveiki!
Jau ilgu laiku meklēju sev sakarīgu “ziemas spiningu”..
Varbūt kāds var ieteikt komplektińu līdz 100eur?
Interesē lai būtu iespēja strādāt tikai ar kātiñu un spoli, nevis mest kātu zemë un vilkt aiz auklas.. :D
Mērķa zivs līdaka, asaris uz bļitkām un balansieriem!

Releasecatch, 10.decembris 2019, 08:42

Man ir šāds komplekts no LJ. To vairāk asariem lietoju. Bet līdakas arī piesakās, pagaidām gan nekas dižs. Vēl ir arī zandartu kāts, kurš aprīkots ar lētu bezinerceni, to gan pagājušajā sezonā maz lietoju, jo pārsvarā asarus medīju.
10.decembris 2019, 12:08 | links
 
Sveiki!
Jau ilgu laiku meklēju sev sakarīgu “ziemas spiningu”..
Varbūt kāds var ieteikt komplektińu līdz 100eur?
Interesē lai būtu iespēja strādāt tikai ar kātiñu un spoli, nevis mest kātu zemë un vilkt aiz auklas.. :D
Mērķa zivs līdaka, asaris uz bļitkām un balansieriem!

Releasecatch, 10.decembris 2019, 08:42


Domāju, ka tev tādu nāksies ilgi meklēt.
Bet ieteikt varu kādus pāris gadus atpakaļ vēl veikalos bijušu, ap 50 cm garu, neesmu tā īsti to garumu mērījis, kātiņu ar ļoti nelielu multiņu, un spicītes galā, aiz riņķīša, atstātu vietiņu sardziņa uzlikšanai, ja tāds ir vajadzīgs.
Pats lietoju palielu bļitku un pīto auklu, 0,10 mm, ļoti ērti vilkt no dziļuma, vai arī pārejot no cauruma uz caurumu ietīt auklu spolē un pēc tam izlaist.
Un vēl viena priekšrocība - spole pieguļ kātiņam un sistēma ir ļoti kompakta, nevis kā tagad piedāvātās ar mazo bezinerceni.

Arī pats gribēju sev nopirkt, diemžēl par vēlu, otru tādu pašu, taču veikalos vairs nav izdevies atrast, meklēšu vietās, kur pulcējas kolekcionāri.
10.decembris 2019, 10:53 | links
 
Sveiki!
Jau ilgu laiku meklēju sev sakarīgu “ziemas spiningu”..
Varbūt kāds var ieteikt komplektińu līdz 100eur?
Interesē lai būtu iespēja strādāt tikai ar kātiñu un spoli, nevis mest kātu zemë un vilkt aiz auklas.. :D
Mērķa zivs līdaka, asaris uz bļitkām un balansieriem!
10.decembris 2019, 08:42 | links
 
Urbejs [08.12.19]: Tome pa ziemu jau pāris gadus slēgta .
Paldies!;-)
8.decembris 2019, 16:06 | links
 
Tome pa ziemu jau pāris gadus slēgta .
8.decembris 2019, 13:46 | links
 
Kas Tomē notiek?kādi tur ziemā noteikumi? Sen nav būts...kādreiz bij 8Ls divas makšķeres un laikam 5foreles...
7.decembris 2019, 20:31 | links
 
Emocijas nevar nopirkt! :)
7.decembris 2019, 20:28 | links
 
Kengurs24 [07.12.19]: Re....
Vai neiegūt!
7.decembris 2019, 20:20 | links
 
Kengurs24 [07.12.19]: Re....
eto ņe za kakije ģeņgi ņe kupiš:)
7.decembris 2019, 20:18 | links
 

Re....
7.decembris 2019, 20:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager