par kvokiem

Mīļie makšķernieki! Izlīdziet kaislīga makšķernieka sievai! ;) Gribu uzdāvināt vīram samu kvoku. Ieinteresējos par sudraba nama kvokiem ar bronzas pēdu (http://www.sudrabanams.lv/lv/sudraba/katalogs/71/1/makšķerniekiem.htm)
Pati no tā neko nesaprotu, gribas, lai būtu skaisti un lietderīgi. Vai kādam ir šie kvoki? Vai tie strādā? Kas ir jāņem vērā izvēloties (kaut kādi diametri vai kas?) Būšu ļoti pateicīga par atbildēm :)
13.jūlijs 2012, 10:53 | links
 
Ideja nav slikta, vienīgi vērā jāņem tas, ka ar 1 kvoku nav "aršana", tas būtu tas pats, kas iet makšķerēt ar 1 vizuli, vai skapī turēt 1 kleitu :D

Lieta tāda, ka vienā dienā labāk strādā tāds kvoks, otrā dienā šitāds, iepriekš to nevar zināt. Kā redzēji, kvoku pēdiņas ir apaļas un ovālas, izliektas un taisnas, katrai sava skaņa un lietošanas ērtība, piem lielos viļņos vai mierīgā ūdenī...
13.jūlijs 2012, 11:07 | links
 
raihs shos taisa un ko lai saka,samu vinjam tieshaam netruukst:))
13.jūlijs 2012, 11:20 | links
 
Pilnīgi piekrītu daddy. Es, kad laižu samos, man to kvoku ir vesels spainis līdzi. Gadās tā, ka pievakarē pārbaudīts , strādājoš kvoks nestrādā, bet tūlīt pārlaižot nakti rītausmā uz viņa sami ceļas.
13.jūlijs 2012, 11:53 | links
 
nu juus arii - ar kaut ko tachu jaasaak. vai kaads uzreiz peerk spainiar tiem struntiem?
13.jūlijs 2012, 15:20 | links
 
Mak.Sieva- nepērc tos mēslus! :)
Man divi tādi ir, likās, ka brāķis. Aizņēmos no drauga, kuram tāds pats. Izrādās, ka ne kā- tu-tū, nestrādā, ne viens, ne otrs! Prasu- kaut ko ir dabūjis ar viņu? šis atbild, ka nē! Tā lūk...
Labāk nopērc pāris pudeles šnabja:)
A, kā tu zini pa diametriem?
13.jūlijs 2012, 15:35 | links
 
Ruu , Raihs tos kvokus taisa un samu viņam netrūkst , tikai Raihs samus Latvijā neķer vispār , visi viņa milži ir ķerti Spānijā , nu tā viņš viss maz pats teica , nezinu vai samu cope Spānijā atšķiras no samu copes Latvijā , Spānijā uz copi nekad neesmu bijis .
13.jūlijs 2012, 16:37 | links
 
mefisto, vēl nevienu neesmu nopircis. Pats viņus izgatavoju.
13.jūlijs 2012, 16:48 | links
 
Moderators
Vai tu vispār uz kāda cita kvoka esi kādu samu noķēris, lai ap*irstu šitos? Spriežot pēc taviem komentāriem CL forumā, vienīgais,ar ko tu spētu noķert zivi ,ir divi vada gali ūdenī.

Mak.Sieva
Nesen nopirku veselus četrus Sudraba Nama kvokus-klapēt ar visiem ir ļooti viegli! Sami cēļās un ķērās tāpat kā uz maniem vecajiem kvokiem, bet ar šitiem krietni vieglāk sist! Arī viļņos! Četrus gab jau esmu nodušījis - viens 15. kg. Tā ka ņem droši B-2 vai B-3 variantus-ja Tavs vecis vispār kaut ko saprot no kvokošanas, tad noteikti arī noķers. 8)
P.S. Pieļauju, ka noteikti neesi lietas kursā, kas ir „moderators” copeslietas.lv forumā-varētu teikt-leģendāra personība. Izsit meklētājā šo niku, palasi viņa komentārus un Tev viss taps skaidrs. 8)
13.jūlijs 2012, 19:38 | links
 
Es šajā tēmā varu apgalvot tikai to,ka esmu šos kvokus uztaisījis maksimāli ērtus,izturīgus,smukus un viegli klopējamus. To,vai uz tiem jūs ķersiet samus,tas, draugi mīļie, ir atkarīgs tikai no jums...:)

moderators(kaats)
Tevi uz pāris stundām izlaida pakvokot vai arī patvaļīgi pāri žogam pārleci? Nu skaties tu man,rakaris tāds!
Un vēl-es kaut kā neatceros tevi kvoku pie manis pērkam-tavu ģīmi es noteikti būtu atcerējies pēc uzvedības un iepriekšējā profila bildes!
13.jūlijs 2012, 20:44 | links
 
Teikas Jankam laikam bifokālās brilles vajadzīgas, vai arī ar redzi nav kaut kas kārtībā?!
Kur tu redzēji, ka runa ir par taviem taisītiem kvokiem...

Mak.Sieva- tikko apskatījos kas tie par sudraba nama rokdarbiem...Ieteiktu palasīt internetā atsauksmes par šo namu. Sūdzību vairāk kā pateicības. Vai tā ir bronza, vēl jāpierāda! Un kāda vella pēc vēl tā peka vajadzīga no bronzas? Galvaniskais pāris savienojumā ar... Gan jau autors pats atbildēs
14.jūlijs 2012, 13:07 | links
 
Tad ta nu gan būtu uz ko krāpties-uz bronzu,ko veido varš+alva:)
Peka no bronzas-lai nodrošinātu asas šķautnes,lai nenodauzītos malas pret laivu,utt. kas tur tās nesaprotams? Un vēl tādēļ,ka neviens tā netaisa
14.jūlijs 2012, 13:38 | links
 
Bāba laikam paklausīja un nopirka šnabi:)
14.jūlijs 2012, 13:39 | links
 
Alvu jau "jāšķaida" ar sudrabu lai tiktu uz Kostariku:)
14.jūlijs 2012, 13:41 | links
 
moderators
Tu gribi parunāt ar mani par metālu sakausējumiem,to īpašībām,īpatsvaru un pašizmaksu?:)
14.jūlijs 2012, 13:45 | links
 
Nu re-admins ir ņēmis vērā manu ieteikumu un pārdēvējis tēmu,jo veidot atsevišķu tēmu par kādiem konkrēta ražotāja kvokiem būtu pārāk šauri.
Domāju,te varētu parunāt par kvoku meisariem,par kvoku materiāliem,leņķiem,izmēriem,utt. Ceru,šī tēma būs dzīvotspējīga!
17.jūlijs 2012, 15:53 | links
 
veči, runājiet ko gribiet, bet iestāstīt cilvēkam, kas ir kvoks, ja viņš ar to neko tolkom nav darījis ir bezcers.
17.jūlijs 2012, 23:13 | links
 
A mēs pamēģināsim!

18.jūlijs 2012, 00:12 | links
 
Šis ir Antonova kvoks. Arī Serova kvoks ir tādos pašos leņķos. Arī ar "pjatočokiem" var variēt. Gan apaļus ar iedobi uz iekšu, gan ar izcilni uz āru, gan plakanus. Arī forma var būt ne tikai apaļa, bet gan taisnstūra vai kvadrāta veida ar nedaudz noapaļotiem stūriem. Vēl pie mums daudz lieto Poltāvas kvoku Tas ir stāvāks ar citiem leņķiem. Izmaiņas ir roktura attiecībā pret nazi un "pjatočoka" attiecība pret rokturi leņķos.
Bet viens ideals visiem gadījumiem nav. Arī kvokotājiem rokas ir dažādas, kam delna vairāk lokas, kam mazāk. Arī kvoka garums ir jāievēro, lai būtu ērti strādāt. Laivas augstums, kvokotāja roku garums. Vārdu sakot, cik augstu delna atrodas virs ūdens.
18.jūlijs 2012, 10:55 | links
 
Nezinu,izskatās,ka es taisu pēc Atanova varianta:)

18.jūlijs 2012, 11:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager