par kvokiem

Šitas texts gan ir skaists:

diezgan bediigi.....cik laika esmu pazaudeejis un materiaalo liidzeklu.....kvokojot ar tiem,,kvokiem"......
28.augusts 2012, 10:18 | links
 
Šeit man gribētos piekrist urmaas.
Lai pārliecinātos par to vai kvks strādā, tam ar vienu reizi nepietiek. Ja jums izdevās ar to uzmānīt augšā samu un to piečakarēt, tas pa lielam ņemot ir tikai un vienīgi veiksmes un apstākļu sakritības jautājums. Un nemuļķojiet paši sevi.
Kvokam protams ir zināms un pareizs plokšķis jārada bet manuprāt lielāka nozīme ir tai vibrācijai kuru tas novada līdz gruntij un šļakatām kuras veidojas virspusē. Skaļumam galīgi nav nozīmes, par to varat pārliecināties ļoti elementāri, ienirstiet pats vai nosūtiet kādu zinkārīgo zem laivas un viņš jums pastāstīs kā tur īsti ir.
Es ar šo ārodu arī noņemos kādus gadus un nebaidos eksperimentēt un meklēt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem. Arī es taisu kvokus sev pēc rokas un tā attāluma no plaukstas līdz ūdenim. Galvenais ir ērts un parocīgs darba gājiens, pēc tam protams intervāli starp sitienu sērijām. Jo ne jau katrā kvadrātmetrā tas sams guļ un gaida kad kāds to iztramdīs, tādēļ svarīgāk ir vispirms atrast to vietu kur sams varētu gulēt un tikai tad to uzmanīgi iztraucēt.
Vēl es taisu kvokus tā teikt pa sērijām, viena veida ar atšķirīgām galviņām, to es daru tādēļ, ka ir dažādi dziļumi un atšķirīgi laika apstākļi. Mierīgā laikā vajag pavisam mazu plokšķi un vairāk vibrācijas bet vējainā laikā pa viļņiem, tieši otrādi, vajag gan skaņu (vairāk gan priekš sevis, lai dzirdētu ko dari), gan vibrāciju, jo kustīgs ūdens lielāko daļu to aprij.
Taču vissvarīgākais ir visas tās darbības kuras jādara lai paceļot samu no grunts piedabūtu to apēst jūsu paiku un tas manuprāt ir visas veiksmes galvenā atslēga.
Un nez kāpēc gribas domāt, ka sams barojas pārsvarā naktīs un tuvu krastam bet no rītiem un vakaros kad ir īstais kvokošanas laiks, tas uzbrūk visam kas kustas aiz tā apsvēruma, lai aizsargātu savu ligzdu, protams ir arī ,,klejojošie,, sami kuri apmierina savu zinkāri un pie reizes pa ceļam apēd kautko, tad nu tie varētu piederēt pie tiem eksemplāriem kurus noķer neraksturīgās vietās. Sams pa lielam ir bara zivs, tā kā ja noķērāt tur vienu, tad mēģiniet noķert vēl kādu un redzēsiet, strādā jūsu kvoks vai muļķi laiž.
28.augusts 2012, 00:04 | links
 
Kā jūs mācēsiet atšķirt strādājošu no nestrādājoša kvoka???
Kvoks nav meitene kura var patikt un var ari nepatikt.Strādājiet ar prātu nevis muskuļiem!
:)))
25.augusts 2012, 18:19 | links
 
Arī man ir kas piebilstams. Iztērēju kaudzi naudas par visādiem koka un karbona sūdiem, nekas man nesanāca, un tad ķēros pie darba pats no oša uztaisīju pēc savas rokas spalu un pēc tam ielīmēju pēdiņu, riukā uz urrā un lielos viļņos ar var uzsist!!!(pēc tā kad redzēju kā viens ar žagaram līdzīgu štrumu uzsita, tad sapratu ka ir jāpiešauj roka un tad jau kas noteikti sanāks) Ja kādam interesē varu parādīt , kā izskatās manis būvētā ručka , jo manuprāt tajā ir lielākā nozīme, kā tu turi kvoku. Par to kā strādā kvoks , te ir vāirāk jautājumu nekā atbilžu, var iedot reāli labu štrumu , bet ir tādas rokas kurās viņš nestrā'das nikad!!! Vispirms ir jāietrenē roka un tad var ņemt rokā štrumu, kā to izdarīt- ir tikai jādara!!! Ne asakas!

P.S. iedod man slotas galu un es uzsitīšu, ja kāds to var- tad var ņemt rokā štrumu-tas tā humoram:)))
25.augusts 2012, 18:12 | links
 
gintsgg nav jau zeel to 12, jeb 20 ls par kvoku(stradaajosu)..strunts.Lielaakaas izmaksas sakaas tai braukaasanaa un sedesaana uz upes, man braukaajot no Juurmalas liidz Daugmalei visu vasaru, diezgan bediigi.....cik laika esmu pazaudeejis un materiaalo liidzeklu.....kvokojot ar tiem,,kvokiem"...... nekad vairs nepirksu no tiem ,,meistariem".....taisiisu pats!
24.augusts 2012, 11:01 | links
 
Gluži manas domas , es arī esmu ar mieru samaksāt bez kaulēšanās tik cik meistars prasa , bet vispirms lai parāda ka viņš patiešām strādā un kā ar viņu pareizi ir jāstrādā . Jā pēc tam viņš man nestrādā , tas nozīmē tikai vienu , vaina ir manī pašā , bet kaķi maisā man arī nevajag . Elastīgi domājoši meistari pirms pirkšanas dod izmēģināt , jā patika - pērc , nepatika - nepērc .
23.augusts 2012, 19:04 | links
 
Gribu pastastiit savu kvokosanas(loti iiso) pieredzi un protams par kvokiem! Saaku pagajsgad, bij paris reizes pirms tam, bet taa nopietni no pagajsaagada ar eholoti, daudziem kvokiem un utt........
Viss sakaas ar pirktiem kvokiem Keepenee.....sakumaa nopirku, kaa davanu draugam, protams piepirkdams sev....un taa arii sakaas...........°
Pagajsgad noklapeejot, noseezot laivaa visu vasaru un klapeejot, sapratu , kad tie kvoki vienkaarsi nestradaa(vispaar nekaa, viena cope bij, bet tas jau nav raditaajs)! Keeros taisiit pats, saskatiijos uz kvoku veidiem, materiaaliem no kaa tiek taisiiti un utt! Sapratu vienu, vari taisiit jebkaadu, no jebkaa, nav noziimes vai Antonova vai kaa tur veel raseejums...jo pastatoties uz dazu kvokiem, tos pat par kvoku gruuti nosaukt:)), bet ar taadiem ker! .....
Atradu majaas trepju margas(sarkankoks, gana ciets), paneemu fleksi, nopirku slipejamaas ripas un sataisiiju pats, diezgan aatrs pasaakums un interesants, ja var teikt ,,izzsliipeeju" no vesela, taa skiet vieglaak, ja nav nekaadu galdnieciibas instrumentu...nemaz nerunaajot par metaalapstraades instrumentiem.....
Sogad esmu bijis tikai 2 reizes kvokot un abaas reizees bij pa copei, kvoks stradaa!!!nemaz neaizstiku pirktos, jo tie ir parbaudiiti jau pirms paardosanas, logiski, kurs pardos ,,stradaajosu" kvoku...NEVIENS!Tagad tikai viens kvoks parbaudiits, kurs stradaa noteiktajos dzilumos, pareejos neesmu nemaz meeginaajis, tik uzsitu paaris reizes!! Pastaisiitie 3gab, 4turtais tapa tikai vakar, visi vinji taisiiti ,,no galvas"neesmu meriijis nekaadus lenkus un utt.....galvinjas taisiiju, kadas tik galvaa ienaak...un protams visi nolakoti...Takaa, neredzu vairs jeegu tereeties, braukaat pirkt kaki maisaa, nesaku, kad visi ,,kvoku razotaaji" tikai maana cilveekus, bet lielakaa dala noteikti!Taisot kvokus,klapeejot no laivas esmu sapratis paaris lietas un utt........!
Es esmu gatavs samaksaat par ,,stradaajosu" kvoku kaut 50ls, bet par kaki maisaa 20sant buus zeel.....Takaa taisat pasi un eksperementeejat, par 50 ls tacu sanaak tik daudz materiaala.....:)
Ne asakas!!
23.augusts 2012, 18:08 | links
 
...D...
22.augusts 2012, 21:06 | links
 
the kvok :))))))
22.augusts 2012, 20:28 | links
 
clonk
22.augusts 2012, 20:28 | links
 
vai varētu kāds pateikt kā angliski rakstās KVOKS!
Paldies!
22.augusts 2012, 20:14 | links
 
Nu izskatās jau nu briesmīgi. Taču tādēļ nevar apgalvot,ka tādēļ kāds no tiem nav īsts šedevrs:) Lielākā bēda tādos ražojumos ir tā,ka katrs kvoks atšķiras. Līdz ar to tu nekad nezini,ko pērc,un vai kvoks strādās,vai tiksi kuls ūdeni...
21.jūlijs 2012, 23:02 | links
 
Ieraudzīju sludinājumos "SS" pārdošanā kvoki .Pirmkārt jau ļoti prasts darbs, otrkārt bez pārbaudīšanas nevar maksāt.Kaukas nav ar leņķiem.
21.jūlijs 2012, 22:51 | links
 
Ieejiet www.euro-som.de. Tā lapa ir izveidota Vācijā, bet ir krievu valodā.Tur ir jāpiereģistrējas un ieejot Forumā par kvokiem var tikai pabrīnīties- kādus tik cietu koku šķirnes cilvēki nemeklē, lai izgatavotu kvokus! Tur var apskatīt ļoti daudz dažādus kvokus. Kad dažus gadus atpakaļ, iesūtīju viņiem foto , kur kvoki bija ar plastmasas"pjatočokiem" un uz kuriem sami ceļas un ķeras, tad liels bija viņu izbrīns - vai tas var būt...?
20.jūlijs 2012, 19:09 | links
 
Es arī vienmēr visiem esmu teicis-lipini kaut vai no plastilīna! No jebkā,kas cietāks par ūdeni! Jo ne jau kvoks skan-skan ūdens!
Mani vienmēr ir smīdinājuši tie teksti,ka jātaisa no ābeles(apses,priedes,utt)+lai koks būtu griezts pilnmēmesī+ jāgrebj obligāti tukšā mēnesī+ un galvenais lai taisītājs pirms grebšanas nebūtu uz tualeti gājis.
Bik pārspīlēju,protams,bet ap to teksti parasti grozās...
20.jūlijs 2012, 17:49 | links
 
Vairs neatceros, kurš, bet dzirdēts krievu samu ķeršanas spečuks teica: kautvai no betona.
20.jūlijs 2012, 17:28 | links
 
par tēmu - kvokiem :DD
vai kvoku galvas var izgatavot arī no polimēriem? teiksim - teflona kluča izgriezt?
20.jūlijs 2012, 17:18 | links
 
šāda bilžu un video pievienošana ir daudziem forumiem, tāds "skelets" :DD
un nevajag vainot programmētāju, bet gan savu slinkumu un... khmmm.. izpratnes spēju, vai? (nezinu, kā lai maigāk nosauc tupumu :DD)
lejā taču smuki paraudziņi pieejami škaties šeit", bez tam vēl smuki 2 vārdi "rādīt pirmsskatu" uz kuriem uzspiežot vari redzēt, kas sanāks :DD
20.jūlijs 2012, 17:16 | links
 
Šitādas neveiksmīgi ievietotas bildes un video te var redzēt katru dienu. Protams,ka pats kaut kur kļūdījos,bet laikam jau tieši tā arī ir tā programmētāja kļūda-ievietošanas sistēma ir izveidota diezgan murgaini,un ir ilgi jāburās,kamēr saproti,ko un kā pareizi darīt
20.jūlijs 2012, 16:33 | links
 
vnk nemāki ievietot ;) nevaino programmētāju!
20.jūlijs 2012, 16:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager