par kvokiem

Thu,bļin- kur tas programmētājs varēja tik debilu sistēmu bilžu un linku ievietošanai izdomāt! Stulbums kaut kāds
20.jūlijs 2012, 09:16 | links
 
Manuprāt,lieliska atbilde stulbam jautājumam!:)

[url=http://www.copeslietas.lv/site/jauta-ekspertam/eksperts/2/[url]
20.jūlijs 2012, 09:14 | links
 
20.jūlijs 2012, 08:08 | links
 
... aizmirsās pievienot linku
http://www.copeslietas.lv/site/jauta-ekspertam/eksperts/2/
20.jūlijs 2012, 08:05 | links
 
... te vēl labs padoms attiecībā uz vietas izvēli)))
20.jūlijs 2012, 08:04 | links
 
par epoksīd sveķu galvām un drupšanu- ir tāda lieta, ka apdrūp malas, bet ja plakanavā vidsmā iestrādā šķiedras elementus, un sveķiem pieliek bik mazāk cietinātāja, tad nav tik traki
20.jūlijs 2012, 08:02 | links
 
vienmer vados pec izjutam, nevis kaut kadiem parametriem, cik dzili esmu nolaist. Protams, ka 3 metros ipasi nevar eksperementet. Principa esma ir aptuveni kadi 1-1,5 no grunts.
20.jūlijs 2012, 07:31 | links
 
pieņemsim 3m, cik dziļi ēsmu šim padot ???
jeb cik proporcija aptuvenā, trešdaļa (1m no laivas)
jeb pusi no dziļuma ???
20.jūlijs 2012, 00:28 | links
 
Veiksmigi ar kvoku ir stradats pat 2,7-3 metros.
19.jūlijs 2012, 23:35 | links
 
cik minimālais dziļums, lai ar kvoku strādātu ???
jeb tikai no bedrēm šo var izmānīt........
19.jūlijs 2012, 22:46 | links
 
man ērāks liekas ar uz pusi stāvāku nazi, ap 20 grādi. Galvenais, lai pēdiņa ir perpendikulāra rokurim. Strādā kvoks tad, kad sams paceļas un ņem. Tas, ka vnk paceļās nav nekas, sams ir zinkarigs un vinju pacelj ari vilnji pret bortu...
19.jūlijs 2012, 19:06 | links
 
.... lielāko pats esmu noķēris tādu ap 3 kg, kuru tautā sauktu par kurkuli, tajā pat laikā mans kvoks un mana sišana pacēla samu, kurš čalim, kurš bija ar mani vienā laivā iztaisnoja sērkociņa biezuma āķi
18.jūlijs 2012, 22:40 | links
 
Ko Tu saproti ar vārdu "strādā" ? Tas ir-labi &viegli klopējas, vai tas domāts,ka sami reaģē? Es,godīgi sakot,bieži nesaprotu,ko cilvēki domā ar šo vārdu:)
18.jūlijs 2012, 21:42 | links
 
esmu taisījis pats, ap 10, pēc tās shēmas, kuru raih zemāk norādījis, reāli strādā kādi 2
18.jūlijs 2012, 21:38 | links
 
Es no sākuma pēc Siluro metodes no BISON epoksīda sveķiem pekas lēju. Bet tomēr pamazām drupa stūrīši. Tad arī izdomāju liet no bronzas
18.jūlijs 2012, 12:33 | links
 
Raihs, jā. Cik nojaušu, tad tās galviņas ir ar tukšu vidu? Pagājušo gadu izmēģināšanai vienu kvoku uztaisīju ar metāla galviņu ( izmantoju kautkāda skapīša rokturi ), bet pats Daugavā izmēģināt nepaspēju, jo aizceļoja uz Volgas lejteci. Uz Ahtubu.Pašam ir vairāki kvoki ar dažādu formu galviņām no plastmasas. Strādā.
18.jūlijs 2012, 12:31 | links
 
Nezinu,izskatās,ka es taisu pēc Atanova varianta:)

18.jūlijs 2012, 11:22 | links
 
Šis ir Antonova kvoks. Arī Serova kvoks ir tādos pašos leņķos. Arī ar "pjatočokiem" var variēt. Gan apaļus ar iedobi uz iekšu, gan ar izcilni uz āru, gan plakanus. Arī forma var būt ne tikai apaļa, bet gan taisnstūra vai kvadrāta veida ar nedaudz noapaļotiem stūriem. Vēl pie mums daudz lieto Poltāvas kvoku Tas ir stāvāks ar citiem leņķiem. Izmaiņas ir roktura attiecībā pret nazi un "pjatočoka" attiecība pret rokturi leņķos.
Bet viens ideals visiem gadījumiem nav. Arī kvokotājiem rokas ir dažādas, kam delna vairāk lokas, kam mazāk. Arī kvoka garums ir jāievēro, lai būtu ērti strādāt. Laivas augstums, kvokotāja roku garums. Vārdu sakot, cik augstu delna atrodas virs ūdens.
18.jūlijs 2012, 10:55 | links
 
A mēs pamēģināsim!

18.jūlijs 2012, 00:12 | links
 
veči, runājiet ko gribiet, bet iestāstīt cilvēkam, kas ir kvoks, ja viņš ar to neko tolkom nav darījis ir bezcers.
17.jūlijs 2012, 23:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager