Zemūdens medības

Labdien. varbūt kāds varētu ieteikt kādu labu ezeru vai ūdens krātuvi kur ir tīrs ūdens? saldus pusē vai pie jelgavas!
29.jūlijs 2012, 13:43 | links
 
Varbūt harpūnu uzasināt un zivi piesiet:))))))))) Neuzdod muļķīgus jautājumus makšķerniekiem,kas ir pret žebērkļiem un citiem līdzīgiem zivju bendēšanas rīkiem!
29.jūlijs 2012, 17:10 | links
 
vaktē lielupi, mēmeli un mūsu. taču kad apnīk vaktēt, iemācies spiningot un būs kā man :) atmetu to nodarbi, jo spiningošana ir rezultatīvāka mūsu klimata joslā ;)
29.jūlijs 2012, 23:23 | links
 
gribēt izmēģināt šo padarīšanu. Ir kāda vieta kur var iznomāt ekipējumu? Kāds varbūt var ieteikt.
30.jūlijs 2012, 15:43 | links
 
Tā nodarbe godīgiem večiem, kas nešauj visu kas kustās, tā pat kā dzīvnieku medības. Laba lieta no vienas puses tās zemūdens medības,muguras sāpes ārstē labi:D Sāku arī es šogad peldēt, pirmās atziņas jau ir, ne vienmēr kaut ko nomedīsi un ne vienmēr tas vajadzīgs, labs laika pavadīšanas veids,labāk saproti kur zivs katrā laika posmā uzturas un uzbāzīgie ruduļi, kas uzbrūk:D ,bet uz spininga var vairāk noķert un lielākas līdakas, asarus.
30.jūlijs 2012, 17:04 | links
 
Nu johaidī tak ejiet uz tām zemūdens žebērkļotāju lapām un jautājiet, cieniet vairums copmaņus kuriem derdzas šī zivju šaušana, īpaši kad tev degungalā tāds uznirst ar zivju virteni uz kukana..
30.jūlijs 2012, 17:08 | links
 
Citiem makšķerniekiem, nepatīk citi makšķernieki kas ar velci braukā, citiem kas krastā sēž ar gruntenēm, kāda atšķirība, visi veidi labi,ja tie atļauti un ja to dara ar sirdsapziņu un godīgi. Pēc nomedīto un noķerto zivju daudzuma makšķernieki pārspļauj zemūdens medniekus 10 kārtīgi, ja ne vairāk.
P.S.
Es domāju ja to dara godīgi ievērojot likumu.
30.jūlijs 2012, 17:38 | links
 
Tikai nevajag demagoģizēt, cope ir cope, un zivju duršanai ar žebērkļiem nav nekāda sakara ar to. Tas vienkārši ir absurds ka virs ūdens stāvošs indivīds ar duramo rokā ir apkarojams maliķis, bet otrs ar mehanizētu duramo palīdis zem ūdens(tātad vēl efektīgāks) jau ir likumīgs un cienījams. Sviets! Aizbrauciet septembrī uz GNP un paskatieties kā šie dūrēji šiverē un bliež raibos, pavisam brīvi.
30.jūlijs 2012, 17:52 | links
 
Sēžu dzīļā mežā pašā vidū ezerā xxx uz carp un ierodas 2 ar zemūdens žebērkļiem .Gribēju boilas viņiem trubiņā sabērt. Paldies viņiem
30.jūlijs 2012, 18:17 | links
 
Man viss vairāk patīk, ka " gudrie" pilsētas makšķernieki māca visus lauciniekus kādā veidā zivis jāķer un uzspiest ka visiem jādzīvo pēc viņu izpratnes ka var tikai ar spiningu vai makšķeri.Tīkli un murdi , velce , zemūdens medības jāaizliedz un tiesības ķert tikai tādā veidā kā pilsētnieki, rodas sakarīgs jautājums, kas viņiem dod tādas tiesības lemt, kam un cik zivju un kādā veidā ķert ?
30.jūlijs 2012, 19:39 | links
 


Visinteresantākais tomēr ir zvejot ar tīkliem jūrā, tas nav pie ezera vai upes sēdēt un kaut ko raustīt, kad iegribas, bet gan plānot vai nākošā dienā tīklu varēsi izvilkt vai nevarēsi dēļ laika apstākļiem un daudz citu lietu, kas jāzina un jāplāno, lai dabūt vismaz kaut ko.
30.jūlijs 2012, 22:15 | links
 
...uun kaad dabon,-ta tik uz tirgu prom...:))
30.jūlijs 2012, 22:27 | links
 
tad, kad zemūdens medību regulējošie noteikumi būs nevis pie makšķerēšanas noteikumu sadaļas, bet medību, ar attiecīgi striktām prasībām un kārtību, tad būs VARBŪT kāda kārtība. Zemūdens medībām ar makšķerēšanu nav NEKĀDA sakara izņemot zivis...
to Malikis 2011. man ir pilnīgi vienalga vai ķer ar lazdas kātu, spiningu vai maču vai nemaz, bet man nav vienalga, ja spiningojot aizķeru tīklus ar beigtām zivīm, jo kāds zem kārtējā bocmaņa ir ielicis tīklu diemžēl ne savā pagalmā, bet neapjēdz kur... un tādu stāstu ir daudz. da ķeriet ar legāliem rīkiem ievērojot max atļautos kg un tad jau būs liels ieguvums...
30.jūlijs 2012, 22:56 | links
 
Nedod dievs, kādam no atbalstītājiem peldēties netālu no šā speciālista un sagaidīt nejaušu rokas nodrebēšanu.
Vakardienas ieraksts;
http://www.lzmk.lv/cgi-bin/yabb/YaBB.cgi?num=1136866495/1740#1740

Praveljnie tebe somi popadajutsja.! U menja toljko v svet popadaet, i ego boljwe net. V poslednee vremja uze plavaju s paljcem, na kurke i 1 4ert, neuspevaju nazatj, kak on uhodit. Ni odna riba ne boitsja sveta, a vot som....
30.jūlijs 2012, 23:09 | links
 
Pēc šādu tekstu izlasīšanas, peldes ūdenskrātuvēs būs ekstrēma un dzīvībai bīstama nodarbe. Sevišķi atkrīt peldēšana naktīs.
Sanāk ja negribi dabūt harpūnu vēderā, jāpeld un jābļaustās "NEŠAUJIET neesmu zivs"

Pilnīgs PĪĪĪĪĪĪĪĪĪĪ.
31.jūlijs 2012, 07:23 | links
 
Es pats ķerstīju vienu šāvēju kurš naktī Usmā klapēja zušus -daudz .Kad piedraudēju ar autiņa nodedzināšanu aizvācās uz citurieni Pagaidām Līžķērtē nav manīts
31.jūlijs 2012, 07:30 | links
 
Brusi Es zinu to cilvēku kurš rakstīja tās rindas
Usmā viņš iztramdīja brekšu nārsta vietu Un līdaka bija šeit ievietota ,kā noķerta nevis nošauta:DD Tā bilde arī bija Silverscalē
31.jūlijs 2012, 07:35 | links
 
Nesaprotu, ko tur visu laiku var vaidēt par tām zemūdens medībām, tad kad kādam dibenā iešaus, tad arī vērts satraukties, tāpat agri vai vēlu kaut kas notiksies.
Te Video par nākošo makšķerēšanas līmeni un viss pat beigās OK.
31.jūlijs 2012, 07:38 | links
 
Imation.Vaitad obligāti kkam jānotiek,lai to visu mēģinātu sakārtot???
Ak jā.LV savādāk nemaz nevar.Kamēr kāds nav sašauts,tikmēr viss ir bumbās.:))
31.jūlijs 2012, 07:44 | links
 
Nu varam taisīt akciju , par makšķerēšanas aizliegumu, pilnu internetu ar bildēm varēs pielikt, kā makšķernieki piecūko upju un ezeru malas, kā ķer maziņus samus, līdakas un citi pārkāpumi.Pie vainas nav atļautais veids, bet bez smadzeņu cilvēki kas ar to nodarbojas, tādu pietiek makšķernieku, zvejas veicēju, kā arī zemūdens mednieku vidū. Jāaudzina tie kas ir negodīgi, zemūdens medības tiešām varētu pielīdzināt parastām medībām, lai sākumā pamācās pieredzējušu mednieku vidū un nokārto eksāmenu.
31.jūlijs 2012, 12:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager