Copes Lietu abonēšana

Katru mēnesi žurnālā ir meneša loma konkurss?
26.jūlijs 2023, 13:28 | links
 
Berjoza [25.jūl]: Jūlija Copes lietas jau ir paskastēs? Vai es vienīgais neesmu saņēmis?
Es arī nē.
25.jūlijs 2023, 23:55 | links
 
Jūlija Copes lietas jau ir paskastēs? Vai es vienīgais neesmu saņēmis?
25.jūlijs 2023, 21:56 | links
 
Nē, es pērn arī pasūtīju, tak to kalendāru esmu piemirsis, laikam arī izmetu ārā, jo bildes laikam kaut kā neuzrunāja. Vismaz istabā pie sienas neliku, značit nozūmēju.

andreiko, 20.janvāris 2023, 12:36


Pēc daudziem gadiem pasūtīju CL. Nu kalendārā zīmētas raudiņu un citas zīmētas bildes ne visai.
Rakstos kaut kādi ceļojumi. Kas notiek. Pasūtīju arī Lielais Loms. Kalendārs OK, žurnāls - skatīsies, kad atnāks.
20.janvāris 2023, 13:37 | links
 
Nē, es pērn arī pasūtīju, tak to kalendāru esmu piemirsis, laikam arī izmetu ārā, jo bildes laikam kaut kā neuzrunāja. Vismaz istabā pie sienas neliku, značit nozūmēju.
20.janvāris 2023, 12:36 | links
 
Lai apskatītos, kam šodien ir vārdadiena, laimīgajam kalendāra īpašniekam galva jāsagriež galva no vertikāla stāvokļa horizontālā un tad jāmēģina izboksterēt (Oļģerts, Aļģis u.c.). Kas man pēc tam apmaksās kakla un mugurkaula remontu, kas ir neizbēgams pasākums cītīgam CL kalendāra lietotājam? Kā ar šķību un sāpošu skaustu varēs doties uz copi?
Bļin, mākslinieciskā debilisma ieviesēji, kas būs nākamgad? Vārdadienu apsveicamie būs iedrukāti ar "kedām gaisā". Kas jūs īsti esat - copes vai jogas žurnāls??? :)

andreiko, 20.janvāris 2023, 06:54

Tev, laikam, pērn Copes Lietu kalendārs gāja secen, jo tā izkārtojums bija identisks ;)
20.janvāris 2023, 12:22 | links
 
Oi, meiteņu gana. Ir pazīstamas. Divas Ināras, Anita, Vita u.c. Tādi meituki, kas copē visiem večiem pogas rauj ārā.

andreiko, 20.janvāris 2023, 09:27


ĀA! tad tik īstās dejas jāatlasa. Butēm, manuprāt, līnijdejas būtu OK (gar krastu)
20.janvāris 2023, 09:31 | links
 
Oi, meiteņu gana. Ir pazīstamas. Divas Ināras, Anita, Vita u.c. Tādi meituki, kas copē visiem večiem pogas rauj ārā.
20.janvāris 2023, 09:27 | links
 
...varētu CL foruma "tancmandu" noorganizēt, vienīgi meiteņu pamaz... es esmu smuks no vaiga, bet traki garš un resns...

Tu siesi lakatiņu ap roku?? :) (c)Mērnieku laiki
20.janvāris 2023, 09:22 | links
 
Agrā jaunībā esmu dejojis tautas dejas (vairākus gadus) un drusciņ arī modernās (vienu). Kad atnācu no armeijas, māsīca aicināja mani dejot uz TDA "Danci" (viņa pati tur ilgi dancoja). Es teicu - nu nē, tur gads studijā jāņemas, kamēr tiec sastāvā, māsīca - nē, tu tiksi pēc diviem, trim mēnešiem. Vispār tā bija liela izšķiršanās - iet uz dejām (ārzemju braucieni - tas notika 1985. gadā, kad neviens nekur īsti netika) vai atgriezties basketā. Abus apvienot nav iespējams, turpināju spēlēt basīti.
Māsīca tagad ir viens no galvenajiem Deju svētku rīkotājiem, pirms gadiem pieciem vai vairāk pat saņēma Trīs Zvaigžņu oooordenu par danču organizāciju. :)
20.janvāris 2023, 09:12 | links
 
...dejas piemirsi -

Tūdaliņ,
Tāgadiņ
Taimiņš atnāk griezdamies

vai

Patais manim bāleliņi
Sausa koka spinindzīti,
Man jāieti līdakās'i
Pļik, pļek pļok.
20.janvāris 2023, 08:58 | links
 
Deidī svinīgā balsī paziņo - Tautas zivju deju un dziesmu festivāls ir atklāts :)))
Kur tu teci, kur tu teci, asari mans!
Zied vimbas Siguldā, Siguldā, Siguldā!
Ik rītus butīte kā cielaviņa pretīm skrien.

:)))
20.janvāris 2023, 08:26 | links
 
Jūs, mazticīgie...

...skaidrs, ka ar plikām prognozēm nodarbojas tikai diletanti-amatieri... profiņi mēģina zivju dievu ieēdināt un iepriecināt ar dejām & dziesmām...

Nākamajam gadam CL var padomāt par speciāliem upur-pulverīšiem, kā arī zivju dejām (atsevišķas dejas lašiem, līdakām, līņiem)... vai dziesmām - piem - karpa nāk, karpa nāk, karpa vienmēr laikā nāk... vai, kur tu teci, kur tu teci, breksīti mans...

:))
20.janvāris 2023, 08:12 | links
 
Precīzi teikts! Es to kalendāru ātri apskatīju un pa taisno atkritumos iekšā. Šitādu sviestu sen nebiju redzējis. Ja nav, ta nav.
20.janvāris 2023, 08:01 | links
 
Pirmais šī gada CL numurs pārsteidza. Nē, ne jau ar saturu, ar to viss kārtībā (personiski, protams, patika lielā intervija ar vecu kolēģi un ļoti labu draugu Aldi Jermaku). Bet Pievienotā Vērtība!!! Kas tas tāds? Nu, protams, kalendārs šim gadam. Ar nosaukumu - Veiksmīgas copes prognožu kalendārs.
Pirmkārt, pilnīgi visi sakarīgie (ne gaisā parautie) copmaņi zina - copi iepriekš (un vēl sūda kalendārā gadu uz priekšu) prognozēt nav iespējams, turklāt citkārt un citur prognozētās "veiksmīgās copes dienas" parasti izrādās pilnīgs fufelis, savukārt dienas, kas iezīmētas ar "bezcopi" dažkārt izrādās ļoti ražīgas, to jau gandrīz katrs savureiz ir pārbaudījis. Visus tos prognožu sastādītājus kopā ar numerologiem, astrologiem un citiem alķīmiķiem jau sen vajadzēja nosūtīt kārtīgā aizraujošā darbā uz Getliņiem. Tad nu, lūk, jaunajā CL kalendārā (lai gan nosaukumā solīts kas cits) neatradu pat šito bulšitu, tur vienkārši katra mēneša lapas apakšā savilktas strīpas ar gradāciju - veiksmīga cope 70%, 60 utt līdz pat 40%, kuras nav attiecinātas uz nevienu konkrētu datumu. Nu labi tas vēl būtu sūds uz CL mietiņa, bet vārdadienas! Lai apskatītos, kam šodien ir vārdadiena, laimīgajam kalendāra īpašniekam galva jāsagriež galva no vertikāla stāvokļa horizontālā un tad jāmēģina izboksterēt (Oļģerts, Aļģis u.c.). Kas man pēc tam apmaksās kakla un mugurkaula remontu, kas ir neizbēgams pasākums cītīgam CL kalendāra lietotājam? Kā ar šķību un sāpošu skaustu varēs doties uz copi?
Bļin, mākslinieciskā debilisma ieviesēji, kas būs nākamgad? Vārdadienu apsveicamie būs iedrukāti ar "kedām gaisā". Kas jūs īsti esat - copes vai jogas žurnāls??? :)
20.janvāris 2023, 06:54 | links
 
 
Abonēju žurnālu šim gadam. Kolēģis vakar ievēroja, ka abonentu loterijas uzvarētāji februāra numurā netika publicēti. Pārbaudīju, tiešām šī gada numuros uzvarētāju vārdu, uzvārdu nav.
1.maijs 2021, 18:28 | links
 
paldies par pludiņu un lasītāja karti, bet- ir ļoti jāsaņemās Jums šogad, lai nepazaudētu, jau esošos abonētājus.
20.janvāris 2021, 20:52 | links
 
pasūtīju abus žurnālus, pa diviem kopā sanāk viens ideāls
20.janvāris 2021, 20:35 | links
 
Paceļ roku, kurš var nosaukt kaut vienu atšķirību starp CL un LL!? Neskaitot nosaukumu uz vāka :D
Tak prasta CL kopija, pārvilinājuši visus CL autorus un izdot identisku žurnālu.
Pašķirstīju veikalā, viss tas pats - intervija, Grabovskis, beztolkā 15 raksti par spiningošanu, kur sen jau tā tēma ir izsmelta.. pietrūkst tikai lielāko lomu konkurss :D
20.janvāris 2021, 20:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager