Copes Lietu abonēšana

48 lpp priekš žurnāla gan biku par īsu, toties kalendārs un pludiņš bonusā :)) Es to lasu selektīvi - fīderēšana, laši, foreles un ceļojumu stāsti mazāk interesē, bet citiem tieši tas patīk. Abonēju, jo cipars ir tik pieticīgs, ka mazā kafija EXstatoilā dārgāk maksā :)
20.janvāris 2021, 20:08 | links
 
Ilgus gadus Ziemsvētku vecītis nes CL abonentu un man, atšķirībā no Zarazas, pārsvarā tīri labi patīk arī visi tie putniņi (tipa, forelistu poēzijas), ceļojumi, atmiņu gabali, Zirņa (asprātīgs un plašu redzesloku cilvēks tās padara baudāmas) intervijas un krietni mazāk ārkārtīgi niansēti apraksti par spoļu tehniskajiem jaunievedumiem:) Protams, interesē arī praktiskie gabali, īpaši Mārtiņš Babris. Tā ka novēlu CL drusku sakārtoties, sasparoties un raut tik uz priekšu.
20.janvāris 2021, 17:59 | links
 
Zaraza, nu katram savs par tiem ceļojumiem. Žurnāls jau nav gluži avīze, kur jāraksta tikai "ziņas un kas jauns". Tur var rakstīt arī tādas lietas priekš lasītāja ziņkāres un iztēles. Lai ir par ko pasapņot. Es arī ar interesi palasu par Exist, lai arī copēju ar Fuego.

Par tehniski-tehnoloģiskajām lietām no sērijas "kas lācītim vederā" es pilnīgi piekrītu un man arī patīk pašam visu ko paskrūvēt, tāpēc minēju rakstu par spolēm pēdējā LL kā lielu vilšanos.
20.janvāris 2021, 17:51 | links
 
Man tas LL izskatās kā tāds CL pielikums, tie paši autori un nekā tāda būtiski atšķirīga.
20.janvāris 2021, 17:17 | links
 
Tikai CL vēl var uzslavēt par interesantiem ceļojumu rakstiem un atskatiem pagātnē.

showtime, 20.janvāris 2021, 14:38


Lūk šo gan nekad neesmu spējis saprast kā var būt interesanti ceļojumu, it sevišķi tālu eksotisku un mazam lokam pieejamu pat teorijā, apraksti vai kaut kādā pseidoestētika tipa "sēdēju pie upes saulrietā putniņiem čivinot"... Nu sorry, neesmu spējīgs saprast, rupjš tēviņš :) Ja žurnāls pretendē uz komerciāla masu medija statusu, tad galvenokārt jādod arā tas, ko vēlas plašas tautas masas... A tauta , pa lielam, grib zināt praktiskas - kur,kā, ar ko, uz ko noķert zivi tepat LV vai nu vismaz ne tālāk par Sakndināviju... Pie tam, interešu sadalījums , uz aptuvenu čuiņiku man sanāktu apmēŗam 70%-spinings/plēsējs, 15%-fīderis/gruntene, 10%-pludiņš, 5% visa pārējā ne-masu eksotika tipa mušiņošana, pro-karpas utt. Atsevišķi ziema un jūra... Mārketings, protams, arī ir un būs, ja nebūtu, tad mēs joprojām uz lazdas kātiem un zirga astriem ķertu, pat vislabākā lieta un izgudrojums nekļūs plaši izplatīts, ja par to nestāstīs...
Man pašam personīgi, gan kā kā lasītājam, gan kā rakstītājam, visinteresantākās liekas tehniski-tehnoloģiskās lietas no sērijas "kas lācītim vederā" arī tā ir hobija sastāvdaļa....
20.janvāris 2021, 17:16 | links
 
No LL varu izcelt willow.lv rakstus, tur kaut kas ir ;)
20.janvāris 2021, 14:42 | links
 
Konkurence protams ir laba lieta, bet nevarētu gan teikt, ka LL ir kaut kas diži labāks. Diezgan sekli raksti, seklas intervijas ar viena vārda jautājumiem un principā saturs tāds pats vien ir. Intervijā par spolēm neko par spoļu remontu neiemācījos. Tikai CL vēl var uzslavēt par interesantiem ceļojumu rakstiem un atskatiem pagātnē. Pārējais jau viss ir mārketings. Novēlu CL pielāgoties un iet uz priekšu ar otro elpu :)
20.janvāris 2021, 14:38 | links
 
Es ar saņēmu, paldies par pludiņu!
20.janvāris 2021, 14:12 | links
 
O, tomēr janvāra numurs ir atnācis janvārī :)

šodien saņēmu!
20.janvāris 2021, 13:54 | links
 
j0nis [19.01.21]: CL laiks norietējis ,lai dzīvo LL un viņa pižiks :)
Šaubu nav! Āķis Lūpā!
20.janvāris 2021, 04:27 | links
 
CL laiks norietējis ,lai dzīvo LL un viņa pižiks :)

j0nis, 19.janvāris 2021, 17:35


Labi teikts!
19.janvāris 2021, 21:07 | links
 
CL laiks norietējis ,lai dzīvo LL un viņa pižiks :)
19.janvāris 2021, 17:35 | links
 
Ņemot vērā, ka iepriekšējos eksemplāros nomācošais daudzums bija Rudzinska raksti, tad pieļauju, ka viņam rezerves krājumi beigušies un jāiesvīst, lai kaut ko jaunu izspiestu. Jautājums cik ilgi tā turpināsies.
19.janvāris 2021, 17:15 | links
 
Vispàr pofig.)
19.janvāris 2021, 16:28 | links
 
Agonē tas žurnāls. Nav jau kas raksta, liela daļa autoru viņus nah pasūtīja, jo ne sūda nemaksā, pie tam vēl iepriekšējo redaktori, kas vēl kaut kā to turēja kopā, atlaida un tagad tur pats šefs Rudzinskis fīre. A tas kundziņs ar putniem, lecīgs un jocīgs, salecās ar visiem pēc kārtas. Un pats arī no vidējai tauta interesantas copes neko nejēdz, tīrs biezais karpists. Un tagad vēl jauns un aktīvs konkurējošais žurnāls "Lielais Loms", kur jauns un enerģisks, tautā labi pazīstams redaktors Ančevskis. R.I.P. Copes Lietas, žēl jau vecu pierastu žurnālu, bet ēra beigusies... Šogad vēl varbūt izvilks uz savākto abonomentu inerces bāzes, bet nu ar maz ticams...
19.janvāris 2021, 15:54 | links
 
Arī neesmu saņēmis žurnālu. Jocīgākais ir saņemt informāciju par tekošo mēnesi tad ,kad tas iet uz beigām
19.janvāris 2021, 12:24 | links
 
Es arī vēl neesmu saņēmis.
19.janvāris 2021, 11:07 | links
 
Saprotu, ka janvāris praktiski vakar sākās, bet es kaut kā sāku uztraukties, kur ir žurnāls. Jums jau ir pienācis?
18.janvāris 2021, 22:19 | links
 
sveiciens visiem!

Esmu abonējis copes lietas gadam, kopš oktrobra, bet ar šodienas žurnālu neesmu saņēmis ne kalendāru ne vēl tur kaut kas bij, kaut gan kalendāru rimčikā redzēju jau ar novembra nummuru, citiem tāpat?

tas tā, normāli, ka žurnāls iznāk vienu mēnesi tādā datumā, citu mēnesi pēc nedēļas?

vajadzēja abonēt lielo lomu :D

Freezeetaajs, 16.decembris 2020, 12:52


Es par šo jau uzrakstīju viņiem, saņēmu atbildi, ka kalendāru nākamā gada abonementi saņems kopā ar janvāra numuru. Ņemot vērā, ka tirdzniecībā viņš bija novembrī, tas ir tā biki jocīgi, bet nu katrs jau ar savu biznesu dara kā grib, mēs balsojam ar saviem maciņiem. Ja kāds būtu abonējis tikai uz trim mēnešiem, tad pieļauju, ka tam būtu riktīgi "obidno".
16.decembris 2020, 12:59 | links
 
sveiciens visiem!

Esmu abonējis copes lietas gadam, kopš oktrobra, bet ar šodienas žurnālu neesmu saņēmis ne kalendāru ne vēl tur kaut kas bij, kaut gan kalendāru rimčikā redzēju jau ar novembra nummuru, citiem tāpat?

tas tā, normāli, ka žurnāls iznāk vienu mēnesi tādā datumā, citu mēnesi pēc nedēļas?

vajadzēja abonēt lielo lomu :D
16.decembris 2020, 12:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager