Copes Lietu abonēšana

Grieseej! Viņš no viņa samācijās! :)))
8.janvāris 2011, 19:20 | links
 
Kaats tā neraxtīja. Izklausās pēc Vieplēna :)))))))
8.janvāris 2011, 19:18 | links
 
Tas nav Vieplis...tas ir Kātels ..iekļuvis pa sētas durvīm :))
8.janvāris 2011, 19:13 | links
 
Vai tik Tu neesi Vieplītis? :DDDDDDDD
8.janvāris 2011, 19:00 | links
 
man jau škiet, ka ārzemjlapu latviskotā dropžopa versija Latvijai tīri lapi kāja pie dūšas
8.janvāris 2011, 18:54 | links
 
ZG
a kā tracicina,laba nozīmē:DDDDDDDDDDDDDDD
8.janvāris 2011, 18:49 | links
 
nu labi, neraxtīšu
8.janvāris 2011, 18:49 | links
 
kāpēc
8.janvāris 2011, 18:48 | links
 
Sen neko CL žurnālam neesu raxtījis. Vnk nav par ko. Tas būtu, par visu, kas man šķiet interesants un ko esu izpētījis, izmēģinājis, jau pagaidām šķiet esu uzraxtījis.
Bet pamazām sāku briest vienai tēmai atkal. Bet laikam jau blogā labāk raxtīšu. Tur tomēr interesantāk :)))))
8.janvāris 2011, 18:42 | links
 
Veči, nu NEBŪS mūsdienās nekas bez reklāmas. Piemēram te, UK, ir superīgi copes žurnāli - Anglers Mail, Coarse fishing, Coarse Anglers, Pike and Predators, Angling Times, Sea Angling un daudzi citi. Tad lūk - 1/3 tajos ir reklāma, 1/3 ir internetveikalu reklāma un piedāvājumi un tikai atlikusī trešdaļa ir "raksti par tēmu". Toties kādi!!! Par visādām tēmām. Ja kādam interesē varu šo to ieskanēt un nosūtīt uz emīlu. Mūsējiem, protams vēl jāmācās. Mums pamatā raksta daži "eksperti", kas, tā vien šķiet, perfekti, pārzina da jebkuru tēmu un lieto tikai Salmo inventāru ;)))
Copes autoritātēm un meistariem vajadzētu vairāk rakstīt un dalīties savos piedzīvojumos. V.S.O.P. - es nedomāju, ka, ja kāds uzrakstīs kādus knifus izmanto savā upes līcī vai dīķī, tie noteikti strādās visās ūdenstilpnēs. Protams, ka jānomainās vairākām paaudzēm, lai saprastu un ievērotu MĒRENĪBU copē un citās lietās. Ehh, ilgi varētu bazarēt... Tikai negribu... :DDD
Es par to, lai vienmēr būtu uz ko tiekties.
8.janvāris 2011, 14:57 | links
 
Žurnālu taisa daži cilvēki. Tas ir viņu bizness. Ja nepirksim, tad bizness kaput. Reklāmas nebūs utt.. Ja kāds vēlas, var atbalstīt šo biznesu un dot savu pienesumu foto vai rakstu veidā. Es nevēlos. Man pašam savs darbs. Un cope ir tikai vaļasprieks.:)
8.janvāris 2011, 14:40 | links
 
ZG satracinās un lec mammim mugurā:) un visi laimīgi! paldies par reklāmu:))
8.janvāris 2011, 14:38 | links
 
Aigars82. Piekrītu! Bez reklāmas nekur, arī CL portālā! Kā mani tracina ta beibe sarkanā veļā!!! :))))
8.janvāris 2011, 14:22 | links
 
Trāpīgi Kilka. Paskatieties cik cilvēki žurnālā rakstus raksta. Daži (proporcionāli makšķernieku skaitam). Ko Jūs no tiem dažiem cilvēkiem gribat izspiest n-to gadu garumā???!!! Ja jūtaties daudz maz zinoši un varat kaut ko interesantā un sakarīgā veidā uzrakstīt par savu copes pieredzi, tad nestāviet malā un piedalieties paši žurnāla veidošanā. Esmu pārliecināts, ka sakarīgus rakstus no vietējiem makšķerniekiem par copi lv, pieredzes, tehnikas, barošanas u.c. niansēm žurnāls publicēs ar lielāko prieku, un iespējams, ka pat kaut ko samaksās. Žurnālam jebkurā gadījumā ir jābūt daudzpusīgam, jo šis nav specializēts izdevums par karpu, līņu vai marlinu ķeršanu. Ja kādam nepatīk/neinteresē konkrētais raksts, tad to var nelasīt, bet nevis apdirst, ka žurnāls ir sūds jo tur ir pārāk daudz info par copi ārzemēs vai dārgām boilām utt... Katram savas intereses. Un, bez reklāmrakstiem neiztikt nevienam žurnālam ne Krievijā, ne Anglijā, ne citur pasaulē.
8.janvāris 2011, 14:17 | links
 
Redaktoram nav ko rakstīt, tad arī raksta ko atrod. Maz ir tādu, kuri savu iemīļoto nodarbi uz paplātes citiem noliks. Par ārzemēm - tas ir daudz vienkāršāk, jo tur "ālandu masas" neaizbrauks un gaļas konservos copi nepārvērtīs.

Par marlinu copi - laikam tiešām pēdējais, ko ierakstīt noķeramo sarakstā. Pa lielam tāda kruizēšana pie galda sanāk ..
8.janvāris 2011, 13:59 | links
 
Kilka , es taču nereizi neteicu ka žurnāls ir sūds , teicu ka pārāk daudz ir tie pasūtījuma raksti par copi Gvatemalā vai kur citur , un par maz par par pašmāju copi , tādēļ es to vairs neabonēju . Es saprotu ka tā ir reklāma un par to maksā naudu , saprotu ka žurnālam naudu vajag , bet kas par daudz , tas par skādi . No sākuma es arī tos rakstus lasīju ar lielu interesi , bet nu jau apnika , cik var vienu un to pašu lasīt .
8.janvāris 2011, 13:01 | links
 
ar žurnāliem ir tāpat kā ar meitenēm-kuram māte,kuram meita a kuram vispār tikai kleita!
gaumes lieta,par kuru var diskutēt.tik strīdēties gan nav vērts.tāpat katrs paliek pie savām domām!
:)))
8.janvāris 2011, 12:51 | links
 
gintsgg - vispār jau tu pirmais iesāki...
Redzi, Sūnu ciema politika ir, ka viss, kas tālāk par degungalu vai kaimiņmājas stūri ir sūds un dārgs un tātad 2-kārt sūds ;))
Tieši to tev jerks mēģināja pateikt.
Labi, vispār man vienalga, uz Gvatemalu es tāpat nebraukšu, (vismaz pagaidām ;)) )bet palasīt un paskatīties bildes par to? - nav ne vainas un neredzu tur nekā nosodoša :)
Vispār jau neviens taču netraucē tevi vai kādu citu iesniegt redakcijai superaizraujošus rakstus par kādu copes metodi, par tās niansēm un knifiem, ar daudz foršām bildēm. Tā lai visiem ir interesanti! Tā lai pie kioskiem rinda stāv pēc CL.
Slabo? Nu ja, vieglāk ir pateikt ka žurnāls ir sūds ;)))
8.janvāris 2011, 12:45 | links
 
vot zolatije slova......
8.janvāris 2011, 10:28 | links
 
Kilka , varbūt tā izklausās , bet nebūt neesmu uzpūtīgs , tā bija tikai atbilde uz uzbraucienu , lūk jūs sūnu ciema zēni neko nevarat atļauties , tāpēc arī atbildēju , varam . Jā aizskāru kāda jūtas , atvainojos , nebija tāda nolūka kādu aizskart , bet tā ka tikam nosaukti par sūnu ciema zēniem , tad sūnu ciema zēnus abižot arī neļaušu .
8.janvāris 2011, 10:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager