Copes Lietu abonēšana

urmaas. Es piecus gadus pirku Ribolov elite, Ribačtje s nami, kad bij iespēja Nahlist un copes lietas. Pirmkārt, nevarēju pavilkt finansiāli. Otrkārt noguru no informācijas daudzuma. Treškārt, 90% informācijas nebija iespējams izmantot. Vienkārši, fiziski nepietiktu laika! Es eju citu ceļu. Tagad, daudz interesantāk pašam atklāt kādu fīču, jaunu vietu utt.
7.janvāris 2011, 19:43 | links
 
Labi jau kad kāds ir kas nopērk to CL kā nekā -ar tā atbalstu varam uz šaru te cepties.:DDDDD
7.janvāris 2011, 19:42 | links
 
blackbox69 nepsiho
palasi tepat,šodienas postus,un viss būs skaidrs))
7.janvāris 2011, 19:39 | links
 
ZG TU nezini.mans savulaik abonēja,tad metu mieru.jo parasti iegāju DUS un pāršķirstiju-meklēju ko interesantu.tobiš kko jaunu.nu jau kādu gadu pat par žurnāliņu neinteresējos.jo ir tie paši RU žurnāli sakarīgāki par vietējo!!!
:)))
7.janvāris 2011, 19:33 | links
 
kas tas par murgu!!! pasūtīju gada abonimentu žurnālam "Copes lietas", kur bija rakstīts, ka saņemšu lasītāju karti, pienāca janvāra numurs, kartes nav. zvanīju uz redakciju man paskaidroja, ka saņemsu lasītāja karti ar marta vai aprīļa numuru. Tā tak ir čakarēšana. Reklāmā par abonēšanu tas gan nebija minēts. Un ko man tagad uz veikalu iet ar abonēšanas kvīti, lai atlaidi dabūtu, ko?
7.janvāris 2011, 19:27 | links
 
Es, vairāk sliecos piekrist jerkam! Nav ko salīdzināt divas dažādas lietas!
Mirtin! Es, laikam neesmu domājošs cilvēks! Redz, lasu Copes Lietas. :)))
Katru rakstu vai reportāžu var vērtēt dažādi. Piemēram, krievu žurnālos arī daudz raksta par copi ārzemēs un Krievijas attalos nostūros. Diez vai inženierītis, kas copē Usmaņkas krastos grundulīšus, var atļauties copēt čaviču Kamčatkā! Vai aizbraukt uz šeišeļu salām pamušot karanksus!
Tāpat, parasts raudiņu ķērājs nelasīs baložu fekālijas, nejauks ar apelsīnu mizām, lai ķertu lielraudas!!! Tādu rakstu ir pa pilnam!!!
Tepat, janvāra CL numurā Ingus Dukaļskis apraksta copi ar balansieriem. Es varētu pateikt-figņa! Zinu par tiem gandrīz visu! Tomēr skatos uz to no cita skatu punkta. Mani interesē citu makšķernieku pieredze. Tas tā...
7.janvāris 2011, 19:27 | links
 
Jerk
Tā ārzemju copes slavināšana entajos rakstos, naudas izgāšana boilu veidā utt arī ir iemesls no manas puses kāpēc žurnālu nepērku. Nu nav tur ko lasīt, konkurss ar tāds dīvains, nu nevar piemēram baltais sapals izaugt līdz 1,5 kg. Gribat - lasiet, man nevajag.
7.janvāris 2011, 19:15 | links
 
Izlasot visu žurnālu uzzināju ka Alaukstā it kā esot zandarti,citādi nekā interesanta.
7.janvāris 2011, 19:10 | links
 
jerk parādi man Simts cilvēkus kam reāli interesē cope gvatemalā-un riktīgu trauku uzlikšu:))


Satiksi Mirtinu viņš tev izstāstīs kas un kā,un par reklāmām arī:))
7.janvāris 2011, 19:10 | links
 
Jerk -tu tākā Bukstiņš vai Ješka no tiem sūnu ciema zēniem būtu, davai ņemam redaktoru aiz rokas ejam klāt nu Unīti CENTRS un parādām divus žurnālus lai redaktors pats pastās ko tauta izvēlēsies.
7.janvāris 2011, 19:04 | links
 
Mirtin!
Tu vispār esi interesants gadījums!
Ceru Tevi rīt, parit sastapt!
:)
7.janvāris 2011, 18:57 | links
 
Un ir vēl viens BET šajā sakarā!
Lieta tāda, ka mēs kārtējo reizi neredzam tālāk par savu degungalu. Tas, ka kāds nevar šodien atļauties aizbraukt uz Gvatemalu nebūt nenozīmē to, ka sava redzesloka un erudīcijas dēļ šādu info vajadzētu apmētāt ar dubļiem. Arī šodien ir simtiem cilvēku, kuriem šāda informācija interesē un patiesībā no reklāmas pircēju redzesloka, tas ir interesantākais segments uz kuru spēlēt.
Veči, ziniet ko?
Lasiet ko jūs gribat, bet atcerieties vienu. Ja neiemācīsieties skatīties tālāk par savu degungalu, Sūnu ciema zēnu statusu manīt sevī nespēsiet!!!
7.janvāris 2011, 18:56 | links
 
jerk - vari 3 x minēt, kādēļ es neabonēju copeslietas:D Tici man... domājošam cilvēkam tur nav ko lasīt:DDD
7.janvāris 2011, 18:52 | links
 
Cope ārzemēs nu jau aizņem ļoti nelielu žurnāla daļu. Nav vairs tie laiki, kad tautieši pa trim lāgiem devās silto ūdeņu vāravas gūstīt!
7.janvāris 2011, 18:51 | links
 
Es sen vairs neabonēju Copes lietas tieši šā iemesla dēļ , nu neinteresē mani cope Gvatemalā ar izmaksām nieka 10 000 un negāzīšu 200 ls dīķī karpu iebarošanai , Jā izdevējs nevar atrast tēmas par pašmāju copi , lai lasa pats par saviem marlīniem .
7.janvāris 2011, 18:47 | links
 
Tad, kad Latvijas reklāmas tirgus būs kaut mazliet līdzvērtīgs Krievijas reklāmas tirgum un kopproduktam kopumā, būs arī mūsu žurnāls 170 lpp un 250lpp. Bonusā varēs piedāvāt kaut Play Boy bonus bildes vai masāžas salonu dāvanu kartes.
Sākam ar to, ka paši izvērtējam savu pienesumu, protams, ne kaimiņu sašam!

p.s. Vismaz priek;s par to, ka kaut kur esam igauņiem priekšā. Viņiem žurnāla nav vispār :)
7.janvāris 2011, 18:47 | links
 
sit diben' pret zem- vislabākais no žurnāliem ir šitais te
7.janvāris 2011, 18:38 | links
 
tiko izlasiju īpašo piedāvājumu-ja uz e-pasta atsūtītu vēstuli tu abonē pa17ls tad parastā cena būs 18ls-santīmus nereiķinu.Tad 18ls:12mēneši=1,5ls-žurnāls 75lapas.OK super,deputāti ķer zivis Gvatemalā,Kārpu lietas iemetām barību 200ls vērtībā-neķērās sektors slikts,Hansabankas grāmatvedes aizraušnās ar fīderi-Arprāc tak padomājiet kas žurnalu pērk un abonē-nez vai Rēzeknē kur bezdarbs ir 40% intresē kā Bankas tante ķer zivis atvaļinājumā Kubā!!
Šodien nopēkot Rībačte Snami-2,35ls,žurnāls uz 170lapusēm,aktualas tēmas,(10 par ziemas makškerēšanu),2 par fīderi,4 par spiningu,nu ja noliek blakus 2 žurnalus tad mūsu izdevejam ir par ko padomat,un uzminiet kuram žurnālam ir dvd pielikums,nu neceļas roka sildīt ekonomiku,ja ne pašam lai ir Sašam.

Vienā labā dziesmā ir tā Kas neko nedara-Tam Jādomā.
7.janvāris 2011, 18:15 | links
 
Lasītāju karti saņemsiet kopā ar februāra numuru. Iepriekšējā karte derīga visu janvāri, atlaides un piedāvājumus skatieties žurnālā un www.copeslietas.lv.

Āķu burtnīcu saņemsiet kopā ar žurnāla aprīļa numuru.

Abonētāju loterijas uzvarētāji tiks publicēti žurnāla marta numurā, bet www.copeslietas.lv saraksts tiks publicēts 17.–19. februārī. Tad tiks sniegta arī informācija par balvu saņemšanu.

Žurnāla Copes Lietas redakcija
6.janvāris 2011, 23:26 | links
 
Decembra žurnālā abonēšanas reklāmā bija rakstīts, ka lasītāju karte februārī, jo tagadējā vēl derīga visu janvāri, a āķu burtnīca aprīlī.
Vai tad kaut kas mainījies? Jeb tikai es to esmu redzējusi?
6.janvāris 2011, 14:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager