Copes Lietu abonēšana

ali - tur jau nav rakstīs, ka saņems līdz 6.janvārim, vai kopā ar 1. numuru. Vienkārši "saņems" ;)))
6.janvāris 2011, 14:12 | links
 
http://www.copeslietas.lv/zurnals/cl-abonentu-loterija-2011/

noklikšķini uz plakāta
6.janvāris 2011, 14:09 | links
 
man atnaaca viens pats žurnāls, nekas vairāk, vai kas bija solīts, neatceros.
6.janvāris 2011, 13:58 | links
 
vēl kādam, vai tikai man zurnālam līdzi nebija solītā lasītāja karte un tā āķu burtnīca?
6.janvāris 2011, 13:28 | links
 
žurnāls ir pilns ar reklāmām, raksti tendēti uz iepirkšanos Salmo. Bet tomēr tā ir laba vieta kur iegūt informāciju par kaut kādu tehniku un citām lietām. Katrā ziņā zaļajknābjiem kā man laba lasāmviela pirms miega.
5.janvāris 2011, 19:26 | links
 
CL ir parasta reklamas brosura,jau hvz cik gadus nelasu un nemaz ari nevelk!Vissu nepieciesamo informaciju gustu interneta,turklat no pirmavotiem*tas ir no parastiem copmaniem ka mes ar jums*!Ka zinams daudzi sportisti,eksperti ir atkarigi no sponsoriem un vienmer labaka prece buss tiesi sponsora piedavata! )))
Turklat ja velas uzzinat ko izglitojosi,noderigu-ir pieejami dazadi video...
5.janvāris 2011, 18:55 | links
 
Mirtin
Krāsnij arī neder tāpat kā veikalu reklāmas - nedeg- pārbaudīts.
5.janvāris 2011, 18:53 | links
 
Bebrs - kategoriski piekrītu. Neabonēju jau vairākus gadus. Tur reti kad var izlasīt ko jēdzīgu. Esmu jau izpaudies, ko tur ir vērts lasīt. Lielākā daļa ir krāsnij:D
5.janvāris 2011, 18:49 | links
 
Pagājušogad man Salavecis atnesis bija, bet nu...2-3 interesanti raksti žurnālā! Pašam roka neceļas abonēt, vienīgi ja kas ļoooti interesē'jošs, tad nopirkšu veikalā pats.
5.janvāris 2011, 18:49 | links
 
Ko jūs mocās ar to žurnālu. Neesmu ne pircis ne lasījis mēnešus septiņus un kaut kā arī nevelk to darīt.
5.janvāris 2011, 18:44 | links
 
pazvanīju uz pasta nodaļu, viņi skaidri un gaiši pateica. sākumā tirgošanā izliekas šis žurnāls un tad to piegādā uz māju.
5.janvāris 2011, 15:19 | links
 
zaikalv
Rolis - zvanīju uz redakciju žurnāls tikai šodien Rīgā parādījies, tā ka diez vai varēsi ātrāk nopirkt - labākā gadījumā parīt, un visu laiku iznākšot ap 5 vai 6 datumu.
4.janvāris 2011, 17:04
5.janvāris 2011, 14:19 | links
 
Es nedomāju ka pasts ir vainīgs, sieva savu privāto dzīvi vienmēr saņem laikus.
protams ne jau no rīta pirms dodies ārā no mājas, uz to jau nav pat ko cerēt, bet nu vismaz dienas laikā šie atgādā.
Interesanti kā ir tiem cilvēkiem kas abonē piemēram Dienu vai dienas biznesu, tiem kam ir svarīgi saņemt avīzi pirms darba.
5.janvāris 2011, 11:58 | links
 
Decembrī aizrakstīju redakcijai e-mail, lai pajautātu, kā varu abonēt žurnālu arī janvārim, jo internetā piedāvāja sākt abonēt no februāra numura tikai. Tā arī man neatrakstīja, iztikšu bez, tāpat pagājušo gadu mājās atnesa 3 dienas pēc tam, kad jau bija veikalos pārdošanā.
5.janvāris 2011, 11:21 | links
 
Te zvana Jums no pasta,vai Jūs pasūtījāt CL?Lūdzu nosauciet savu ārdurvju kodu!/DDDDD
5.janvāris 2011, 11:14 | links
 
nu jā domāju ka abonējot būs ērtāka saņemšana, laicīgi varēšu izlasīt lietas utt :)
fig, laikam tomēr narvesenā vienkāršāk paņemt.
5.janvāris 2011, 11:09 | links
 
-veči ,ko nervozē ,ceļi aizputināti ,mašīnas iestrēgušas un kamēr pārrēķinās par piegādi jaunajās benzīnā cenās ,ātrāk nebūs... :))) !!!
5.janvāris 2011, 10:51 | links
 
vakar no pasa rita jau zvanija un jautaja, kads ir ardurvju kods.

sodien pirms darba zurnals jau pastkastite.

dzivoju riga.
5.janvāris 2011, 10:47 | links
 
switch-kas Tu domaa, ka citiem abonentiem jau majas CL??? gaidi ar maisu! :D:D:D
5.janvāris 2011, 10:41 | links
 
kur mans žurnāls? jau 5. janvāris un no žurnāla ne vēsts.
5.janvāris 2011, 10:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager