Copes Lietu abonēšana

Mailīt!!! 2011.gada februārī notiks izloze - kas tur nesaprotams!!!!!!!!!!
19.decembris 2010, 12:25 | links
 
nupat ieraudziju baneri:
http://www.copeslietas.lv/zurnals/cl-abonentu-loterija-2011

tur teikts, ka:
3. Loterija sākas 2010. gada 15. oktobrī un beidzas 2011. gada 17. februārī.

tatad: kurs te ir nohalturejis? abonesana.lv vai baneristi?
16.decembris 2010, 11:18 | links
 
mailite nea netiks gan ņemts vērā..
16.decembris 2010, 10:57 | links
 
sveiki

nupat ieks abonesana.lv pasutiju zurnalu 12 menesiem.
pasutot pamaniju, ka akcija par tam 12 laivam un motoriem ir speka tikai lidz 15. decembrim? tatad sodien pasutitais abonements vairs netiks nemts vera?
16.decembris 2010, 10:46 | links
 
Copinieks-CL088,tā ir atlaide 0,92 Ls,pasūtot .abonesana.lv.
7.novembris 2010, 20:57 | links
 
Sveiki vai kāds gadījumā nevarētu iedot kodu copeslietu lētakai abonēšanai? Pagājušo gadu pasūtīju copes lietas un žurnālā parasti bija arī atlaižu kods! Paldies jau iepriekš!
7.novembris 2010, 10:28 | links
 
Neesu bijis ne Peipī, ne Ālandos, ne Volgā :(, bet sevi cienu :DDD
Speciāli copēt (ne pa sporta līniju) esu braucis tikai uz Klaipēdu mencot. Nu bērnībā, exkursijā braucot ar ģimeni, esu tārpu peldinājis Karēlijā, Karpatos un Baltkrievijā. Bet tas neskaitās ;)
P.s. Un arī netaisos us Ālandiem, Peipi un Volgu. Ir arī inčīgākas vietas, kur gribētu reiz pacopēt. Varbūt kādreiz paveiksies.
19.jūnijs 2010, 15:37 | links
 
Groz!
Diemžēl tavs redzes loks ir diezgan šaurs. Es neapgalvoju, ka visas lietas, kas ir šajā žurnālā ir galīgi garām. Man patika raksts par dropšotu, patika vēl dažas lietas, taču kopumā varētu teikt, ka puse no žurnāla nekam neder, un tā domāju netikai es.
Par copi ārzemēs, protams, kaut ko var uzrakstīt, taču ne jau četras līdz piecas lapas. Es arī neuzskatu, ka, ja cilvēks nav pabijis Peipusā vai Volgā, tad viņš nav tikpat labs copmanis kā pārējie. Uz ārzemēm lielākoties brauc cilvēki, kas vēlas izrādīties (Šeit es domāju konkrēti par copi), jo Latvijā viņiem panākumi nav lieli. Protams, tas neattiecas uz sacensībām.
19.jūnijs 2010, 15:20 | links
 
Raksts par dropšotu tavā izpratnē nav pamācošs un tik ļoti nevērtīgs copmaņa kvalifikācijas paaugstināšanai????
Mīļais cilvēk, starp mums ir milzums skaits ļautiņu, kuriem interese cope ārzemēs un kuri ir gatavi maksat naudu par informāciju, kā konkrētā vietā uzvesties.
Katram sevi cienošam copmanis ir jāizmēģina savi spēki gan Peipī, gan Ālandos, gan Volgā. Tas paplašina cilvēka skatījumu.

Piedod, bet tavs komentārs ir tik lauciniecisks un prasts.
19.jūnijs 2010, 14:01 | links
 
Zaika man pašam ir pēdējais copes lietu žurnāls, taču neko īpaši noderīgu es tur nesaskatu. Jā, protams, ir interesanti palasīt interviju ar Robertu, taču tur nav nekā no copes. Man patīk praktiskas lietas, kuras žurnāls varētu aprakstīt vienkārši un ilustratīvi, lai visi saprot, kā darbojas kāda konkrēta sistēma. Cope ārzemēs nozīmē kaut ko tālāku par Lietuvu vai Igauniju. Šajā numurā tā ir Zviedrija. Piedod, dižais makšķerēšanas guru, bet zivju uzvedība Zviedrijā un Latvijā ir ļoti atšķirīga. Faktiski, rubrika: cope ārzemēs būtu jāizmet. Žēl, ka copes lietām nav neviena konkurenta, kas žurnālam varētu likt sasparoties.
19.jūnijs 2010, 13:44 | links
 
Es , laikam vai nu sen, vai vispār nav žurnālu rokās turējis vismaz pēdējo gadu. Protams, ja par ārzemēm uzskata arī Lietuvu un Igauniju... vai ārzemēs notiekošos čempus.A man patīk, patīk gan ka ir par inventāru, gan dažādi copes veidi, lomi ko noķēruši Latvijā - bet cilvēkam ar lielo vārdu ES patīk parunāt par to ko nezin
18.jūnijs 2010, 13:49 | links
 
Diemžēl žurnāls ir salīdzinoši slikts. Informācijas ir maz un ne visa no tā ir derīga. Ļoti nepatīk, ka katrā žurnālā ir raksts par copi ārzemēs vismaz 4 lapaspušu apjomā. Faktiski ir nepieciešami uzlabojumi, taču redakcijai ir vienalga.
17.jūnijs 2010, 20:17 | links
 
Ja kādam interesē ne pirmā svaiguma RIBAČTE S NAMI ,tad Rīgā tie pa 30-80 santīmiem nopērkami stendā, kas atrodas dzelzceļa stacijā blakus NARVESENam ,.t.i. ja no tirgus puses, tad labajā pusē pie ieejas. Žurnāls komplektā ar disku.
17.jūnijs 2010, 19:52 | links
 
Iepriekš pasūtīju caur pastu un viss bija ok, bet šoreiz pateicoties reklāmai žurnālā un internetā- pa taisno redakcijā....telefonu arī vairāk neceļ...varbūt ka jau nav vairs kam celt...
16.jūnijs 2010, 16:28 | links
 
Līdz šim problēmas nav bijušas, man pat parasti iemet kādu dienu pirms mēneša sākuma. Tas ir Salaspils pilsētā.
16.jūnijs 2010, 14:43 | links
 
Labdien!
Gribēju jautāt, vai man vienam ir problēmas ar abonomentu vai arī citiem...gribējās jau kā labāk bet sanāca kā vienmēr...18.12.2009. pasūtīju(uzreiz tajā pašā dienā arī apmaksāju) žurnālu visam gadam. Nesaņēmu ne janvāra ne februāra nummuru...katru mēnesi zvanot uz redakciju saņēmu martu, aprīli un maiju, bet nesaņēmu solīto lasītāja karti ne arī kalendāru...jūnija nummuru, lai arī esmu jau kārtējo reizi zvanījis uz izdevniecību, vēl joprojām neesmu saņēmis...Cik esmu sapratis no zvaniem uz izdevniecību, esmu pieļāvis lielu kļūdu pasūtot šo žurnālu....Reklāmdevējiem arī ieteiktu uzmanīties, jo skaidri redzams, ka izdevniecība nespēj pildīt savas saistības.....
16.jūnijs 2010, 12:35 | links
 
Ja salavecis nebūtu atnezis abonomentu, pats 100% neabonētu, bet nopirktu, ja, kas interesētu- žurnālā max 3-4 raksti, kas tiešām pašam liekas interesanti.
29.janvāris 2010, 12:12 | links
 
Jau kādu laiku esmu konstatētijs ka LV nav normālu copes žurnālu (es domāju tos kas ir izdoti LV), tapēc regulāri lasu krievu Ribačtje s nami. vienu nesaprotu kapēc LV plānam žurnālam ir jāmaksā kkur 1.5 ls, bet žurnālam, kas tiek sūtīts no krievijas ir reizes 3 biezāks, turklāt manuprāt saturiski bagātāks, var maksāt 1.96??? šī žurnāla rakstu autori manuprāt ir tiešām kompetenti, man ir patīkami lasīt rakstus, un manuprāt šajā krievu žurnālā katrs copmanis var atrast tēmas un rakstus pa savai gaumei. starp citu tur publicējas arī latviešu copmaņi.
saprotu ka ir krīze un ka CL jau izsenis pieder Salmo, bet nu nesaprotu kapēc visulaiku ir jāauzspiež Salmo preces??? tāda sajūta ka LV nekā cita kā Salmo nav! es jau nesaku ka visas lietas ir sliktas no šīs firmas, bet tomēr... kontrasta pēc jau varēja arī kādas citas firmas štrumus un inventāru patestēt.
Šis ir, protams, tikai mans personīgais, subjektīvais viedoklis...
29.janvāris 2010, 10:41 | links
 
Šodien nedaudz biju pārsteigts- paskastē CL žurnāls, pēc iepriekš lasītā nebiju gaidījis, ka žurnāls tik ātri pienāks :)
29.janvāris 2010, 10:31 | links
 
mirtin, vērša ekskrementi, saki ? :o)
18.janvāris 2010, 20:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager