Makšķerēšana Somijā

Makšķerēšanas licences un noteikumi Somijā
Radās iespēja aizbraukt līdz Somijai, tad pie reizes vēlme iemēģināt Somijas ūdeņus, bet kā ar licencēm Somijā? Vai kāds kurš nesen bijis zvejā Somijā varētu uzrakstīt cik maksā un kur jāsamaksā par makšķerēšanas atļauju!
Paldies!
13.septembris 2012, 09:49 | links
 
Samaksa pastā°(Somijas protams) atkarībā no reģiona, ir kopējā licenze un katram reģīonam sava, cena bija pa nedēļu kaut kur 10+5 aptuveni eiro
13.septembris 2012, 10:06 | links
 
Te atradu infromāciju
http://www.zanderland.fi/latviesu/licencu.htm
ka ir jāsamaksā ir nodeva un licence arī!
Vai tad tiešām nodeva un licence?
13.septembris 2012, 10:17 | links
 
Cenas un noteikumi www.ahven.net . Nopirkt var Ekiosk Somijā.
13.septembris 2012, 10:40 | links
 
klibais - paldies!

Mēģināju samaksāt, bet par starptautisko pārskaitījumu Swedbank internetbanka man saka, ka jāmaksā 5 Ls, tāpēc mēģināšu ieskriet kādā kioskā un nopirkt.
13.septembris 2012, 14:54 | links
 
Es kļūdījos. Tie kioski saucas (R-Kioski ). Es pirku Helsinkos pie Zivju tirgus.
13.septembris 2012, 16:22 | links
 
Njā es biju Oulu un pēc tam Kemi un vienalga kuram somam prasīju neviens nezināja kur nopirkt licenci he. Somi baigi brīnījās par mani.
24.septembris 2012, 14:34 | links
 
Sveiki!
Augusta beigās ir doma ar auto aizšaut pacopēt uz Somiju. Tāpēc uzskatu, ka šeit ir atbilstoša vieta, kur smelties noderīgu informāciju un dzirdēt atsauksmes kur labāk doties un ko labāk nedarīt! Pats esmu spiningošanas piekritējs. Tiek apsvērtas domas par dzīvošanu teltīs vai bāzēšanos kādā kempingā. Mērķa zivs savvaļas lašveidīgie, taču labprāt kādu dienu pavadītu arī pie kāda ezera izvelkot kādu zaļsvārceni.
11.jūlijs 2014, 08:39 | links
 
Labs stiliņš,braukt nezin kur un nezin kā, ar domu paķert lašveidīgos....:)Prāmī vietas vismaz rezervējāt? :D. Kādreiz es arī braucu uz dullo,bet tagad ar mašīnu vietām ir problēmas...Ja tā,tad mauc tik līdz pašam līča galam,kur robeža ar Zviedriju,-Kemi reģionam.Tur raibie paši krastā lecot...:)
11.jūlijs 2014, 09:51 | links
 
Somijā vēl trakāk, kā pie mums visur privātās teritorijas un nekur bez saimnieka atļaujas telti neuzcelsi un ezeram klāt netiksi. Vienīgās vietas ir pie vai zem tiltiem ,kas ir valsts īpašumā, vai municipalitātes publiskās stāvvietas, kur nav ne mazākā vēlēšanās uzkavēties ilgāk. Vislabāk tomēr savlaicīgi rezervēt vietu kādā kempingā, kur varēsi saņemt informāciju par copes vietām un vietējo ūdeņu kartes. Esam braukuši apkārt skaistiem ezeriem, bet 80 km garumā tuvumā nekur klāt neesam tikuši. Zviedrijā ir labāk.
11.jūlijs 2014, 10:22 | links
 
Sveiki!
Augusta beigās ir doma ar auto aizšaut pacopēt uz Somiju. Tāpēc uzskatu, ka šeit ir atbilstoša vieta, kur smelties noderīgu informāciju un dzirdēt atsauksmes kur labāk doties un ko labāk nedarīt! Pats esmu spiningošanas piekritējs. Tiek apsvērtas domas par dzīvošanu teltīs vai bāzēšanos kādā kempingā. Mērķa zivs savvaļas lašveidīgie, taču labprāt kādu dienu pavadītu arī pie kāda ezera izvelkot kādu zaļsvārceni.

Cieminsh, 11.jūlijs 2014, 08:39


Pamēģini parunāties ar Foxtravel, lietotājs Megafox šeit. Viņiem patīk ziemeļu zemes.
11.jūlijs 2014, 10:34 | links
 
 
Vai kāds ir bijis uz ziemas copi Somijā? Kur labāk interesēties par iespējām?
27.oktobris 2016, 10:02 | links
 
Vai kāds ir bijis uz ziemas copi Somijā? Kur labāk interesēties par iespējām?

halibute, 27.oktobris 2016, 10:02


Fox Cope
foxtravel.lv
27.oktobris 2016, 11:54 | links
 
Tur savu laivuar motoru ir jēga ņemt līdzi? Domāju nākamgad aizbraukt padzīvot nedēļu kotedžas pie kāda no ezeriem.
20.novembris 2016, 21:03 | links
 
Sveiki. Gribēju noskaidrot par līdaku copi ziemeļos, arhipelāga. Vai kāds ir bijis? Kā ar palikšanu? Un aptuvenās izmaksas nedēļas copei? Paldies
19.februāris 2017, 11:06 | links
 
Somijas ziemeļi un arhipelāgs (Ālandu?) ir pilnīgi dažādas vietas. Izdomā, kur gribi doties. Izmaksas arī ir ļoti dažādas. Iesaku pašam sameklēt vietu internetā, nevis iekrist uz reklāmu un pārmaksāt.
19.februāris 2017, 11:24 | links
 
Sveiki!
Vai kāds ir atklājis sezonu,padalās....?
9.maijs 2017, 17:11 | links
 
Ir divas brīvas vietas lai no 13-20.05 dotos uz Somiju padzenāt pavasara līdakas. Interesentiem sīkāk PM.
24.aprīlis 2018, 22:47 | links
 
Vai kāds var izstāstit kādi tagad Somijā liegumi un mēri zivim
24.februāris 2019, 20:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager