Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Copmanis

1000+++ Nemaz, nu nemaz nav līdzība :D:D:D
2.aprīlis 2015, 14:25 | links
 
Nav līdzība? :)
2.aprīlis 2015, 13:30 | links
 
Kā tad ,vecie aizies, jaunie nāk vietā, šodien pat atlaidu ap 50 līdaku no brakaru rīkiem, veco jau gandrīz nav, aizgājuši labākos zvejas laukos, jaunie, labi ka laiž vēl bez sajēgas.

Jaunība rullē, novele 'Copmaņa dēls', vai ''Kā rūdijās pareizais copmanis'' :)

opusums, 2.aprīlis 2015, 10:48

Jaftājums...A kā tur - līdakām vēl vēderi ir, vai jau tā kā iet uz to pusi, ka nafff?

andris-gu, 2.aprīlis 2015, 11:15
Nārstoja, tāpēc tāds skaitlis un ezers ne pārāk liels, tātad lielajos vēl nārstos.

Malikis2011, 2.aprīlis 2015, 12:42


Nu jā, tā es arī domāju, tad vēl trakāk ar tiem brakariem, kuriem lielais poveris uzlikts uz visu...
2.aprīlis 2015, 13:10 | links
 
Kā tad ,vecie aizies, jaunie nāk vietā, šodien pat atlaidu ap 50 līdaku no brakaru rīkiem, veco jau gandrīz nav, aizgājuši labākos zvejas laukos, jaunie, labi ka laiž vēl bez sajēgas.

Jaunība rullē, novele 'Copmaņa dēls', vai ''Kā rūdijās pareizais copmanis'' :)

opusums, 2.aprīlis 2015, 10:48

Jaftājums...A kā tur - līdakām vēl vēderi ir, vai jau tā kā iet uz to pusi, ka nafff?

andris-gu, 2.aprīlis 2015, 11:15

Nārstoja, tāpēc tāds skaitlis un ezers ne pārāk liels, tātad lielajos vēl nārstos.
2.aprīlis 2015, 12:42 | links
 
Andri, ko tas dos ja uzrakstīšu to pašu – „kārtējo reizi tu apgalvo citu vietā kaut kādas muļķības, lai pašam būtu ko apkarot un attaisnot savus melus.”

Atšķirībā no tevis vairumu rakstītā varu apliecināt ar faktiem un dokumentiem, atlikusī daļa ar laiku pierādās pati no sevis, no tevis nāk tikai tukšvārdība, sadomāti apgalvojumi un apsaukāšanās. Pēdējais vien norāda, ka argumenti sen beigušies.

Neesot pārmests, ka mosp rīko par maz aptauju … nesmīdini, MRK vēl mosp sastāvā nodarīja uz to, ka Balodis bez kopsapulces lēmuma no statūtiem izņēma punktu, kurš lika apzināt makšķernieku viedokli un tas netiek darīts.

Neviens tevi merkantilismā neapvaino, jo tas vienkārši ir acīm redzams no tā ko ik pa laikam uzraksti. MRK nav ne konta, ne naudas, ne projektu un tādu arī nebūs.
Mosp algu neviens nesaņem, esi pārliecināts? Vari paskaidrot kāpēc SIF projekta logo mosp lapā ir pie noteikumiem. Vari nosaukt visas aktivitātes ko SIF apmaksā? Līdzdalība lēmumu pieņemšanā nav viena no tām?

Piedod, par MRK kļūdām, pagaidām divām, atkārto lai neviens nepamanītu daudzās pašu kļūdas vai to ka pretēji apgalvotam mosp pie priekšlikumiem nestrādāja, bet sāka vētīt visus saņemtos un kaut ko mainīja darba gaitā? Kāds kaut ko nepārlasīja, visa mosp valde nepamanīja, ka Riekstiņš atstājis balansieru liegumu upēs, tev nu vismazāk būtu par kļūdām ko šļupstēt.

Izskaidro kāds var būt naids pret mosp? Tās ir tevis ģenerētas muļķības, kuras visiem centies ieskaidrot. Ir konkrētas pretenzijas pret VSOP un tevi, pēc atsevišķām sarunām, vairums mosp biedru no Jūsu izdarībām norobežojas.

Vari paskaidrot, kam meklē risinājumu, tam, ka vienas organizācijas divi pārstāvji nespēj sadarboties ar citiem un piesedzoties ar mistisko vairākumu uzskata sevi par galvenajiem?
Vienu problēmu iezīmēji pareizi, tā vietā lai dalītos ar informāciju, izvilktu visiem pieņemamo, konsultējoties ar aktīvākajiem, tiek darīts viss, lai bardaks turpinātos un izdabāts tiem, kuru iegribas to nodrošina. Jo tad atbildības nekādas. Darbs pie noteikumiem to spilgti demonstrē, tici man par visu atbildēs padome, bet aizkavēšanās būs notikusi dēļ makšķernieku kašķiem. Cik saprotu esošie noteikumi, kurus ZMZD taisās virzīt uz apstiprināšanu neapmierina daudzus, ko tālāk?

Varu tev pateikt vienu vienkāršu patiesību, kamēr LMSF, MOSP, LMA, MRK un citi aktīvākie nespēs apsēsties pie viena galda, risināt jautājumus līdzvērtīgi, izmaiņu nebūs. Varbūt beidzot tev aizies, ka Padome tika veidota tam lai makšķernieku viedokli izšķīdinātu un tas pazustu starp citiem. Tāpēc arī ir kas tā nevēlas makšķernieku padomi, jo spēcīga grupa, kuras vadītājs neluncināsies pa kabinetiem, bļaustoties, ka to dara citi, var pieprasīt sakārtot lietas un tas nav vajadzīga ne ZM, ne VARAM, jo tad būs jāstrādā. Bet tas no pašiem prasīs ieguldīt laiku, nepietiks ar kopā savākšanos un papļāpāšanu par šo un to.
2.aprīlis 2015, 12:34 | links
 
Akmens Viesi!!!! Runā tak!!!!! Tauta gaida!!!!
2.aprīlis 2015, 12:21 | links
 
Kā tad ,vecie aizies, jaunie nāk vietā, šodien pat atlaidu ap 50 līdaku no brakaru rīkiem, veco jau gandrīz nav, aizgājuši labākos zvejas laukos, jaunie, labi ka laiž vēl bez sajēgas.

Jaunība rullē, novele 'Copmaņa dēls', vai ''Kā rūdijās pareizais copmanis'' :)

opusums, 2.aprīlis 2015, 10:48

Jaftājums...A kā tur - līdakām vēl vēderi ir, vai jau tā kā iet uz to pusi, ka nafff?

andris-gu, 2.aprīlis 2015, 11:15


Pirmdien treniņā viens mednieks pastāstīja ka brīvdienās nošāvis divas, abas tukšas.
Ezeru nezinu.
Jaunībai ir tas trūkums kas ātri pāriet.
Ar cieņu.
2.aprīlis 2015, 11:49 | links
 
Kā tad ,vecie aizies, jaunie nāk vietā, šodien pat atlaidu ap 50 līdaku no brakaru rīkiem, veco jau gandrīz nav, aizgājuši labākos zvejas laukos, jaunie, labi ka laiž vēl bez sajēgas.

Jaunība rullē, novele 'Copmaņa dēls', vai ''Kā rūdijās pareizais copmanis'' :)

opusums, 2.aprīlis 2015, 10:48


Jaftājums...A kā tur - līdakām vēl vēderi ir, vai jau tā kā iet uz to pusi, ka nafff?
2.aprīlis 2015, 11:15 | links
 
Av. Kā vienmēr-raksti daudz bet satura nekāda. Būtu jau labāk atbildējis uz konkrētie jautājumiem. Skaties i jēgas no tā būtu vairāk.

urmaas, 2.aprīlis 2015, 10:54

Dzejnieks!
2.aprīlis 2015, 11:15 | links
 
Av. Kā vienmēr-raksti daudz bet satura nekāda. Būtu jau labāk atbildējis uz konkrētie jautājumiem. Skaties i jēgas no tā būtu vairāk.
2.aprīlis 2015, 10:54 | links
 
Kā tad ,vecie aizies, jaunie nāk vietā, šodien pat atlaidu ap 50 līdaku no brakaru rīkiem, veco jau gandrīz nav, aizgājuši labākos zvejas laukos, jaunie, labi ka laiž vēl bez sajēgas.

Jaunība rullē, novele 'Copmaņa dēls', vai ''Kā rūdijās pareizais copmanis'' :)
2.aprīlis 2015, 10:48 | links
 
Un tagad īstajā sadaļā. :D

Cenšos lasīt, kas te notiek, bet tā līdz galam detaļās nesaprotu.
Es varu teikt no sava skatpunkta, ka noteikumi un kontrole nebūt nav tas svarīgākais, kas veicina resursu saglabāšanu un godprātīgu rīcību. Tas drīzāk ir savstarpējā sapratnē, ilgtermiņa domāšanā un apziņā, ka te kādreiz makšķerēs kāds cits, te kāds gūs patīkamas emocijas, atslēgsies no stresa, izbaudīs dabu un to, ko tā sniedz.
Katra rīcībai ir atskaņas apkārtējos. Redzu, ka daudzi manas paaudzes (pa vidu uz 30) cilvēki tomēr cenšas attiekties pret apkārtējo vidi ar cieņu. Protams, es nevaru to teikt par visiem, bet es redzu izaugsmi.
Es varu sevi nosaukt kā piemēru, es esmu metis zemē izsmēķus, papīrus, esmu grēkojis ar makšķerēšanas noteikumiem, bet tas ir bijis tāpēc, ka nav bijusi izpratne, kādas ir manas rīcības sekas. Tagad es mierīgu sirdi, ejot pastaigā ar suņiem, savācu mežā pudeles, plastmasas iepakojumus un aiznesu uz šķirošanas konteineru. To pašu daru pie ūdeņiem - sakopju copes vietu, jo man pašam nav patīkami tur atrasties, ja ir piedrazots. Arī pret zivju resursiem cenšos attiekties ar cieņu un ilgtermiņa domāšanu - es vēlos, lai Latvijā būtu zivju, vēlos, lai būtu tīrs un sakopts.
Un es zinu, ka mana rīcība ir pamudinājusi rīkoties līdzīgi vai vismaz likusi aizdomāties manus vienaudžus un ne tikai, tāpēc labākais, ko varam darīt, ir būt godīgiem pret sevi, atvērtiem pret citādi domājošiem un lūkoties uz visu plašākā mērogā.

Morbidejs, 2.aprīlis 2015, 01:53

Tieši tā, man skatoties uz tevi ar vairs benčikus mētāt pa upi roka neceļas :) Labākais veids kā ilgtermiņā saudzēt dabu un tās resursus ir būt pašam par piemēru. Skarbi skan, bet vecie brakari un gaļinieki ar laiku aizies citos medību laukos un cerams jaunā paaaudze būs saudzīgāka pret resursiem neskatoties kādas muļķības gudrajie būs sarakstījuši (vai nesarakstījuši) noteikumos.

kraft, 2.aprīlis 2015, 10:33

Kā tad ,vecie aizies, jaunie nāk vietā, šodien pat atlaidu ap 50 līdaku no brakaru rīkiem, veco jau gandrīz nav, aizgājuši labākos zvejas laukos, jaunie, labi ka laiž vēl bez sajēgas.
2.aprīlis 2015, 10:38 | links
 
Un tagad īstajā sadaļā. :D

Cenšos lasīt, kas te notiek, bet tā līdz galam detaļās nesaprotu.
Es varu teikt no sava skatpunkta, ka noteikumi un kontrole nebūt nav tas svarīgākais, kas veicina resursu saglabāšanu un godprātīgu rīcību. Tas drīzāk ir savstarpējā sapratnē, ilgtermiņa domāšanā un apziņā, ka te kādreiz makšķerēs kāds cits, te kāds gūs patīkamas emocijas, atslēgsies no stresa, izbaudīs dabu un to, ko tā sniedz.
Katra rīcībai ir atskaņas apkārtējos. Redzu, ka daudzi manas paaudzes (pa vidu uz 30) cilvēki tomēr cenšas attiekties pret apkārtējo vidi ar cieņu. Protams, es nevaru to teikt par visiem, bet es redzu izaugsmi.
Es varu sevi nosaukt kā piemēru, es esmu metis zemē izsmēķus, papīrus, esmu grēkojis ar makšķerēšanas noteikumiem, bet tas ir bijis tāpēc, ka nav bijusi izpratne, kādas ir manas rīcības sekas. Tagad es mierīgu sirdi, ejot pastaigā ar suņiem, savācu mežā pudeles, plastmasas iepakojumus un aiznesu uz šķirošanas konteineru. To pašu daru pie ūdeņiem - sakopju copes vietu, jo man pašam nav patīkami tur atrasties, ja ir piedrazots. Arī pret zivju resursiem cenšos attiekties ar cieņu un ilgtermiņa domāšanu - es vēlos, lai Latvijā būtu zivju, vēlos, lai būtu tīrs un sakopts.
Un es zinu, ka mana rīcība ir pamudinājusi rīkoties līdzīgi vai vismaz likusi aizdomāties manus vienaudžus un ne tikai, tāpēc labākais, ko varam darīt, ir būt godīgiem pret sevi, atvērtiem pret citādi domājošiem un lūkoties uz visu plašākā mērogā.

Morbidejs, 2.aprīlis 2015, 01:53


Tieši tā, man skatoties uz tevi ar vairs benčikus mētāt pa upi roka neceļas :) Labākais veids kā ilgtermiņā saudzēt dabu un tās resursus ir būt pašam par piemēru. Skarbi skan, bet vecie brakari un gaļinieki ar laiku aizies citos medību laukos un cerams jaunā paaaudze būs saudzīgāka pret resursiem neskatoties kādas muļķības gudrajie būs sarakstījuši (vai nesarakstījuši) noteikumos.
2.aprīlis 2015, 10:33 | links
 
Vēl akmentiņš varētu dot konkrētu atbildi par to, kur tika iztērēta SIF naudiņa.
Vai tiešām norvēģi labu gribēdami paredzēja šādu "sponsorēšanu"?

Vai akmentiņš var paskaidrot, kāpēc MOSP rīkotajās sacensībās dalības maksa sportistiem par piedalīšanos bija jāpārskaita uz ospreju(privātu Baloža SiA)?

Vai akmentiņš var paskaidrot kāpēc vienai sabiedriskajai organizācijai bija nepieciešams sabiedrisko inspektoru vajadzībai, kuri pat nevar aizturēt pārkāpēju, BUSTER L motorlaivu ar elektro motoru, kurš maksā pāri par piecām štukām latu?

Vai kāds Ventspils makšķernieks ir redzējis Ventspils zonder komandu džugnījot ar kuteri un elektro motoru? Kad Ventspilnieki vispār pēdējo reizi to kuteri ir redzējuši?

Redziet, ja visu laiku ir kāds ienaidnieks, kuram visu laiku jābrauc virsū, jāvaino visos pasaules grēkos, ja visu laiku jāseko un jāraksta par Urmasu un Zvaigzni, tad publika parasti klausās vārdos nevis skatās uz darbiem.

Tāpēc CL lasītājiem ir uzspiests šāds komunikācijas veids un neceriet, ka MOSP vai MIGi un šmigi sāks aizstāvēt makšķernieku. SIFi un dažādi citi eiropas projekti piedod jeb kādu nelietību, jo nauda nesmird.

guntarskl, 1.aprīlis 2015, 22:34



Akmentiņ es gaidu atbildi.
2.aprīlis 2015, 09:47 | links
 
Akmentiņ, es tavus melus neuzskaitīšu, nav jēgas, jo tu tos atkārto ar tādu regularitāti, ka pats jau tam sāc ticēt:)

Es tev uzjautāju konkrētas lietas, esi mužiks, atbildi!
2.aprīlis 2015, 09:27 | links
 
Kaspar, kārtējo reizi tu apgalvo citu vietā kaut kādas muļļkības, lai pašam būtu ko apkarot un attaisnot savus melus.

MRK iesniedz protestu par to, ka makšķernieki nav daudz aptaujāti, bet CL Kļava piesienas, ka neesot tiesību mums ierosināt aptaujas. Man tas neiet kopā, un loģiski tas neiet kopā. Būtu pārmetuši, kapēc tik maz aptauju, kaut vai. :)

Turklāt, ir ir aptaujāti, ir arī zinātnieki aptaujāti, un šis nav vienīgais resurss internetā, vienkārši skaļākais un cieš no interneta huligāniem.

MRK protestē, ka neesot profesionāli kaut kas darīts..., bet algu te neviens nesaņem. Mēs saņemam tikai apvainojumus merkantilismā, ko nez kāpēc ģenerē konkrēts viens avots, dažiem aprobežotajiem piebalsojot.

Ka nav pietiekami daudz makšķernieku piedalījušies - varu publicēt, kāds bija tas pašu MRK dokuments, kuru atkal neviens cits nav pārlasījis, izņemot Zvaigzni. Citādi taču teikums neaprautos pusvārdā, vai ne? Jeb priekšsēdis Kļava aizkavējies 90tajos gados un lasītprasme apgrūtināta?

Tad savā MOSP naidā jūs labojat arī tādus priekšlikumus, kas novērš likumu spraugas, respektīvi, strādājat maliķu labā.

Un pat tādus priekšlikumus, kas novērš savulaik haosā radītas neērtības, kā jūrā ar 8 āķiem uz 3 kātiem, kur loģiski būtu 9 āķi (pat LMA savā versijā ir ielabojis 9 āķus).

To visu savelkot kopā - kungi, ir skaidrs secinājums, ka jūs interesē čakarēties un trokšņot. VIsus šos faktus jūs cenšaties aizziest ar komentāru skaitu un apsaukāšanos.

Tāda ir tā diena pēc smieklu dienas.

Es ierosinātu līdzīgi kā Micuks -

daudzu kašķīgu organizāciju vietā labāk būtu strādāt vienam ar cieto algu apmaksātam tiesībsargam, ombudam.

Taču arī organizācijām ir, ko darīt....
Te cita bēda - Valsts labprāt izmantotu sabiedrisko darbu, un nedarītu vispār neko, un tā tas iet kādu laiku... bet kad sabiedriskie atklāj valsts slinkumu, tad valsts apvainojas un cenšas sabiedriskumu likvidēt vispār, vai dažādi ierobežot.
(Nesen kādai amatpersonai uz šīs problēmas bāzes algu samazināja par 15%)

Tāpēc organizācijām arī būs būt, bet lai gatavo kvalitatīvākus pamatojumus specifiskākās tēmās, bāzējoties uz praktisko pieredzi, kas iegūta vidē (ne interneta protams).

Es apkopošu šajā laikā fiksētās problēmas un iesūtītos argumentus, tādu kopsavilkuma atskaiti un publicēšu arī šeit - bet tas nav sabiedriski darāms apjoms, un tas nebūs ātri.

Lielie ieteikumi varētu būt divi - 1) ne tikai ieviest vienu sabiedrisko tiesībsargu, kurš saņem garantētu algu un palīdz kā dispečeris šajā daudzu biedrību un viedokļu tusiņā, un faktiski šķirotu, kas ir problēma, kas nav. (piemēram zveja iekšējos ūdeņos ir tur problēma, kur vispār pastāv... procentuāli tas nav daudz)
2) bet arī paraudzīties, kāpēc tomēr ZM ZD tik ļoti domāšanā atgādina BALT RIB VOD, kurš bez zvejas vienkārši nesaprot iekšējo ūdeņu problēmas, tāpēc nekādas jēdzīgas stratēģijas nav, un šajā sakarā Latvijā ir nobriedusi vajadzība pēc vai nu amatpersonas rotējošiem, vai nu strukturāliem lēmumiem.
Ja par ūdeņiem atbild pašvaldības, tad iekšējie ūdeņi ir VARAM. Piemēram. Vai arī notiek kāda saņemšanās pašā ZM ZD.

Hau.
2.aprīlis 2015, 09:18 | links
 
Un tagad īstajā sadaļā. :D

Cenšos lasīt, kas te notiek, bet tā līdz galam detaļās nesaprotu.
Es varu teikt no sava skatpunkta, ka noteikumi un kontrole nebūt nav tas svarīgākais, kas veicina resursu saglabāšanu un godprātīgu rīcību. Tas drīzāk ir savstarpējā sapratnē, ilgtermiņa domāšanā un apziņā, ka te kādreiz makšķerēs kāds cits, te kāds gūs patīkamas emocijas, atslēgsies no stresa, izbaudīs dabu un to, ko tā sniedz.
Katra rīcībai ir atskaņas apkārtējos. Redzu, ka daudzi manas paaudzes (pa vidu uz 30) cilvēki tomēr cenšas attiekties pret apkārtējo vidi ar cieņu. Protams, es nevaru to teikt par visiem, bet es redzu izaugsmi.
Es varu sevi nosaukt kā piemēru, es esmu metis zemē izsmēķus, papīrus, esmu grēkojis ar makšķerēšanas noteikumiem, bet tas ir bijis tāpēc, ka nav bijusi izpratne, kādas ir manas rīcības sekas. Tagad es mierīgu sirdi, ejot pastaigā ar suņiem, savācu mežā pudeles, plastmasas iepakojumus un aiznesu uz šķirošanas konteineru. To pašu daru pie ūdeņiem - sakopju copes vietu, jo man pašam nav patīkami tur atrasties, ja ir piedrazots. Arī pret zivju resursiem cenšos attiekties ar cieņu un ilgtermiņa domāšanu - es vēlos, lai Latvijā būtu zivju, vēlos, lai būtu tīrs un sakopts.
Un es zinu, ka mana rīcība ir pamudinājusi rīkoties līdzīgi vai vismaz likusi aizdomāties manus vienaudžus un ne tikai, tāpēc labākais, ko varam darīt, ir būt godīgiem pret sevi, atvērtiem pret citādi domājošiem un lūkoties uz visu plašākā mērogā.
2.aprīlis 2015, 01:53 | links
 
Kaspar, tiko bija 1 aprilis:!
2.aprīlis 2015, 00:39 | links
 
Jūs vēl par to pašu vai ko jaunu!?:)) Kādas izmaiņas makšķerēšanas līkumos uj likumos!? :))
2.aprīlis 2015, 00:34 | links
 
Kadmij, šoreiz es tavam viedoklim pievienojos.

guntarskl, 2.aprīlis 2015, 00:19


Šaubos vai kadmijs to tā bija domājis.
2.aprīlis 2015, 00:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager