Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
A man labāk patīk 11.6 punkts :)
Vēl aizmirsa pierakstīt-....un ostas akvatorijas robežās. :)
Nu pus Lielupe, Daugava gandrīz līdz HESam, Buļupe, kanāls uz Ķīsīti, Juglu un pašu ezeru dziļākās (nu daļa no vietām;) )daļa, tas tikai Rīgā- nu nebūs tur copēt no laivas un ledus (nu tik gar krastiņu pa sēklīšiem)-tas laikam jāsaprot, ka saudzēsim zivju narsta vietas :):):)
19.marts 2015, 12:36 | links
 
imations- zvejniecības likumā ka var kontrolēt pilnvarota persona — sabiedriskais vides inspektors, bet jaunajos tikai amatpersonas.

Malikis2011, 19.marts 2015, 11:59



Vienas nevar, bet var kopā ar :”VVD un DAP, kā arī vietējās pašvaldības pilnvarotas amatpersonas……………… , kopā ar Valsts vides dienesta pilnvarotajām personām vai bez tām.”

Likumā ir norādīts, ka sabiedriskie var veikt kontroli, kur pretruna? Tas, ka nevarēs veikt individuāli vai  patstāvīgi, tas jau likumā nav atrunāts, tas atrunāts noteikumos. Kā iekšējos ūdeņos, tā jūras krastā, bez problēmām KOPĀ AR….., nevajag lasīt likumu un pieņemt vēlamo par reālo.
19.marts 2015, 12:22 | links
 
imations- zvejniecības likumā ka var kontrolēt pilnvarota persona — sabiedriskais vides inspektors, bet jaunajos tikai amatpersonas.
19.marts 2015, 11:59 | links
 
Kļūdījos, jaunajos MN jau iekšā ka pilnvarotās personas nevarēs kontrolēt, tikai amatpersonas, tātad par aplūkošanu domāts APK, bet tas tad iznāk pretrunā Zvejniecības likumā teiktajam:
Latvijas Republikas iekšējo ūdeņu, teritoriālo ūdeņu un ekonomiskās zonas ūdeņu zivju resursu aizsardzību un uzraudzību veic Valsts vides dienests un Dabas aizsardzības pārvalde, kā arī Valsts vides dienesta pilnvarota persona — sabiedriskais vides inspektors Latvijas Republikas iekšējos ūdeņos un jūras piekrastē un pašvaldības pilnvarota persona — attiecīgās pašvaldības administratīvajā teritorijā.

Malikis2011, 19.marts 2015, 10:11


Nav tur nekādas pretrunas, MK noteikumi reglamentē šo sabiedrisko inspektoru darbu. Tagad makšķerniekus varēs pārbaudīt tikai kopā ar kādu no minētām amatpersonām, jūras zvejniekus vispār viņi nevar pārbaudīt, paliek tikai iekšzemes zvejnieki, bet es domāju tas ir tikai laika jautājums.

Vai pa visu laiku, kamēr eksistē sabiedrisko inspektoru institūcija - vai tik tiešām kopumā ir bijusi atdeve no viņiem, to ko es redze tas ir tāds Zvaigzne sabiedriskais dīvānists, tāds Nazis, kas šo statusu izmanto lai ar LM pelnītu naudu, tāds LMA, kas nodibinājis sabiedrisko zonderkomandu un slauc naudu no valsts un tas ir tikai minimums un tie tikai ir CL varoņi. Ideja jau laba par tiem sabiedriskiem un atbalstāma, bet rezultāts kopumā vairāk nekā bēdīgs.
19.marts 2015, 11:42 | links
 
Es dalos ar dzīves pieredzi, jaunībā liela daļa sūta, bet gadās ka pasūta to kuru nevajadzēja, bet neviens jau no svešām kļūdām nemācās ;D

Bet teorētiski ir jādarbojas likuma ietvaros, ja pats inspektors pārkāpj likumu, tad ar, ko viņš atškiras no likumpārkāpēja, kurš to dara regulāri?

opusums, 19.marts 2015, 11:08

Vispār atšķiras. Ja likumu pārkāpj makšķernieks vulgaris, tad tas, protams, ir nesmuki, bet ja likumu pārkāpj inspektors, tad tas ir 10x nesmukāk.
19.marts 2015, 11:15 | links
 
Es dalos ar dzīves pieredzi, jaunībā liela daļa sūta, bet gadās ka pasūta to kuru nevajadzēja, bet neviens jau no svešām kļūdām nemācās ;D

Bet teorētiski ir jādarbojas likuma ietvaros, ja pats inspektors pārkāpj likumu, tad ar, ko viņš atškiras no likumpārkāpēja, kurš to dara regulāri?
19.marts 2015, 11:08 | links
 
Imation, ko darīsi ja kādriez sapratīsi, ka LMA ar MRK ir tāda saistība, ka abu šo organizāciju pārstāvji spēj sarunāties savā starpā un tas arī viss?
Neceru ka tas notiks, jo tad tev pašam paliek acīm redzams, ka sarakstītais sviests un pēdējo pāris gadu dabības ir tikai pret MRK un mani vērsta ķengāšanās kampaņa. Ģēnijs taču nekļūdās.
Ko labu vari pateikt par "Baloža" noteikumu 12.2. punktu?

Zvaigzne, 19.marts 2015, 08:26


Gluži Zvaigzne nav tas viss, MRK pat īsti vairs papīrus nemāk rakstīt, bet māk tikai parakstīt, bet raksta Saimnieks, kas būs nākošais ko MRK darīs…….

http://www.dzivaisudens.lv/pdf/arlietas-3-mrk-atzinums.pdf

Par to, ka jāziņo VVD par lielu daudzumu sprāgušām zivīm ir tikai normāli, ja cilvēki nesaprot, ka vide, kā tāda  - dabas, sociālā, privātā ir jāsakārto pašiem un pašiem jāatbild par to, tad laikam pareizi ierakstīts punkts.
19.marts 2015, 11:07 | links
 
Jau ceturto gadu esmu PRET LM publiskajos ūdeņos? Maldies. Nekad neesmu bijis PAR un tuvākajā laikā savas domas nemainīšu. Jo Jūs neesat pamatoti/argumentēti pierādijuši par LM lietderību publiskajos ūdeņos!
Manā skatijumā LM ir tikai kārtējais ierobežojums Makšķerniekiem vulgaris. To pierāda esošā prakse!
Par to, ka neko neesmu spējis padarīt:
Neesmu nevienam neko solijis izdarīt. Es vienkārši nevēlos, lai kautkādi pašpasludinātie makšķernieku virsaiši sasip manu vaļasprieku copi! Es pie ūdeņiem vēlos atpūsties nevis pildīt pārtikas programmu.
Ja esmu PAR brīvu piekļuvi publiskajiem ūdeņiem, esmu PRET nejēdzīgiem ierobežojumiem, tad to sauc par marasmu? nunu.
Es gribu copēt kā līdz šim. Jo līdz šim esošie noteikumi mani personīgi apmierināja, izņemot pāris punktus.
Esmu par kārtību pie ūdeņiem. Bet kārtību var panākt ar KONTROLI, nevis ar MN maiņu. Kamēr pie ūdeņiem nebūs pienācīgas KONTROLES, tikmēr jelkādiem noteikumiem nav nozīmes!
Nesaprotu kādos noziegumos mani vaino ventiš makslinieķelis! Ne es šamā dzīvokli nopārdevu un notrallināju "reidos", ne es viņa veselību sabojāju. utt.
19.marts 2015, 10:51 | links
 
Izskatās, ka akmens viesis strādās pie noteikumiem arī pēc to stāšanās spēkā:DDD

Arī pret MRK viņš cīnīsies pat tad, kad nebūs vairs par ko cīnīties:))))

Mākslinieks, ko tu padarīsi:)))

guntarskl, 19.marts 2015, 10:21


Guntar piebiedrojos.
Tiem komentāriem vajadzīgs tulks, par praktisko copi saprašanas minimums.
Kā filmā teica Bendrs.
Kisa sakiet kā mākslinieks māksliniekam, Jūs zīmēt protat?

Ar cieņu.
19.marts 2015, 10:36 | links
 
Ak Kurzeme,Kurzeme,kur vējš no augš un apakš pūš! Tā sapūtis,pareizāk,sagriezis nopietnu virpuļviesuli-prāta vētru,ka dažs labs prominents personāžs nonācis neizprotamās pretrunās. Te virza,ne tikai makšķerniekiem,bet visai Latvijas tautai kaitniecīgus un nedraudzīgs projektus,te krass pagrieziens civilizācijas virzienā.
Par pareizajiem vējiem arī Rīgas pievārtē!
Čpokš!
19.marts 2015, 10:24 | links
 
Izskatās, ka akmens viesis strādās pie noteikumiem arī pēc to stāšanās spēkā:DDD

Arī pret MRK viņš cīnīsies pat tad, kad nebūs vairs par ko cīnīties:))))

Mākslinieks, ko tu padarīsi:)))
19.marts 2015, 10:21 | links
 
Ne ne, parīt padome par šo balsos un pēčāk neko vairs nemainīs:)

guntarskl, 18.marts 2015, 20:52
Nu cik saprotu tad jau vēl nodos LPS skatīšanai un priekšlikumiem.. Un negribas ticēt ka šādus MK izlaidīs cauri Tieslietu ministrija...?

CakssNoriss, 18.marts 2015, 21:42



Nē, LPS jau piedalās padomē. Tālāk iet uz valsts sekretāru padomi.
19.marts 2015, 10:17 | links
 
Kļūdījos, jaunajos MN jau iekšā ka pilnvarotās personas nevarēs kontrolēt, tikai amatpersonas, tātad par aplūkošanu domāts APK, bet tas tad iznāk pretrunā Zvejniecības likumā teiktajam:
Latvijas Republikas iekšējo ūdeņu, teritoriālo ūdeņu un ekonomiskās zonas ūdeņu zivju resursu aizsardzību un uzraudzību veic Valsts vides dienests un Dabas aizsardzības pārvalde, kā arī Valsts vides dienesta pilnvarota persona — sabiedriskais vides inspektors Latvijas Republikas iekšējos ūdeņos un jūras piekrastē un pašvaldības pilnvarota persona — attiecīgās pašvaldības administratīvajā teritorijā.
19.marts 2015, 10:11 | links
 
"Bet tāda pastāvīgi kampaņa izskatās ir tikai viena. Pietiek salīdzināt CL ierakstu skaitu un apeņu apjomu."

-Es nezinu Akmentiņ ko Tu pīpē, bet pūt ārā...

"Gribam copēt kā Igaunijā, tur sakārtota sistēma. Bet sakārtot sistēmu negribam, gribam bardaku. Pielīdzināties noteikumos ni un ni"

-Gribam "bardaku", jo "bardaks" ir 100% labāks par murgojumu, kura izveidošanā esi pielicis roku.

"Ierasts taču internetā skricelēt, bet praksē neko jēdzīgu nedarīt - tāpēc automātiski šķiet, ka visi ir tādi."

-Labāk tomēr būtu pīpējis, nevis ko praktiski darījis. Labuma būtu vairāk.
19.marts 2015, 10:07 | links
 
opusums- Pašiem lielajiem Gudrīšiem, kas uzskata sevi par krutāko puisi ciemā un visus var sūtīt un po , parasti beidzas ar nelaimes gadījumu, pats vai kāds palīdzēja neviens nekad neuzzin, ūdeņi bīstami;D

Malikis2011, 18.marts 2015, 23:03
Un ko tādu deklarē inspektors? Man tiešām kauns.

Loner, 19.marts 2015, 09:27

Es dalos ar dzīves pieredzi, jaunībā liela daļa sūta, bet gadās ka pasūta to kuru nevajadzēja, bet neviens jau no svešām kļūdām nemācās ;D
19.marts 2015, 10:01 | links
 
Man gan šķiet, ka dežūrzvejnieks imations jums pašiem vairāk piespēlē. I lētas popuparitātes vairāk, i cietēja aura spožāka.

Bet tāda pastāvīgi kampaņa izskatās ir tikai viena. Pietiek salīdzināt CL ierakstu skaitu un apeņu apjomu.

Ceturto gadu ilgusī MRK uzturētā bezjēdzīgā pret LM kampaņa, lai tracinātu ierindas makšķerniekus pret ūdeņu apsaimniekošanas pionieriem, kuru vidū ir pietiekami daudz zivju un makšķerēšanas patriotu, nav devusi nekādus rezultātus un kaitē itin visiem.

Uz ko novelt vainu tagad?

Ierasts taču internetā skricelēt, bet praksē neko jēdzīgu nedarīt - tāpēc automātiski šķiet, ka visi ir tādi.

Ierēdņiem tracis izdevīgs, raksta ko vēlas, sabiedrības līdzdalību daudziem labpatiktu izgāzt. Urmass kā parasti, gudro kaut kādu marasmu un sprauž batonus citiem makšķerniekiem.

Gribam copēt kā Igaunijā, tur sakārtota sistēma. Bet sakārtot sistēmu negribam, gribam bardaku. Pielīdzināties noteikumos ni un ni.

MIG vērtē, kas atkal ir ierēdņu pusē pēdējā brīdī sačakarēts (vēl jau paspēs, šī arī nav pēdējā sērija) un raksta iebildes.
19.marts 2015, 09:42 | links
 
Lielās oglēs šie noteikumi ir sviests, ja sunim nav ko darīt viņš laiza sev olas, ja ierēdnim nav ko darīt viņš izdomā jaunus noteikumus.
Es esmu par simts % pret aizliegumu velcēt ar diviem kātiem, neredzu tam jēgu. Ja drīkstu noķert 3līdakas, tad kam *is, vai es to daru ar vienu vai diviem kātiem. Man liekas visnotaļ ērti, ka var izmēģināt vairākums mānekļus reizē.
19.marts 2015, 09:35 | links
 
Tas tikai norāda uz likuma nevarību un bezspecību manā priekšā :)
19.marts 2015, 09:32 | links
 
opusums- Pašiem lielajiem Gudrīšiem, kas uzskata sevi par krutāko puisi ciemā un visus var sūtīt un po , parasti beidzas ar nelaimes gadījumu, pats vai kāds palīdzēja neviens nekad neuzzin, ūdeņi bīstami;D

Malikis2011, 18.marts 2015, 23:03

Un ko tādu deklarē inspektors? Man tiešām kauns.
19.marts 2015, 09:27 | links
 
Ar vien vairāk liekas, ka Urmas pie visa vainīgs....

guntarskl, 18.marts 2015, 23:09

:D :D :D
Tā vietā lai MIG strādātu un veltītu savus spēkus sakarīgu noteikumu izstrādei, lielāko daļu sava laika šamie ir vērsuši oponentu noķengāšanā un centienos, savādāk domājošos, novākt pie malas. Tagad, jau rīt, MN ir jāvirza tāļāk, a pa lielam vēl nekas nav izdarīts. Un ko nu? Kuru ta tagad vainot notikušajā? Malači!!! :))
19.marts 2015, 08:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager