Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Zvaigzne, Tev vajag rekordus – bez problēmām varu dabūt jebkuru rekordzivi, kas tikko peldējusi, rudenī lašus līdz 20 kg, tagad brekšus līdz 3 kg un vimbas līdz 900 gr., mencas ap 3-6 kg, zandartus līdz 8-10 kg – vēl dzīvas un jestras, bet tās nebūs ar makšķeri dabūtas. Pēdējos gadus LMA visu dara uz papīra arī kilometru tīklus izņem uz papīra, bet valsts finansējums gan nav uz papīra.

Filma tāda ir:Rējiens saimnieka uzdevumā 2
8.jūlijs 2013, 16:08 | links
 
... kurš gan būtu ieteicis skatīties spogulī ...
8.jūlijs 2013, 16:03 | links
 
Vai nebūtu tā, ja LMA vēlētos šos noteikumus izbīdīt, tie netiktu atklāti publicēti un pieejami saiedrībai? Tas ir makšķerniekiem par tiem vienkārši nebūtu iespējas diskutēt? Šis sarakstes vienkārši nebutu?

Cik ir zināms par pārējiem grozījumiem ko iesniegusi kāda no organizācija vai ko dara citas organizācijas? Piemēram vai ziniet, ka Kurzemes reģionā ezerus plānots apsaimniekot ieviešot LM?
Laikam arī pie šī projekta piedalās LMA?

MRK var godīgi pateikt, pagaidām izmaiņas ne MN, ne LM noteikumos nav iesniegtas, kad tās tiks iesniegtas dokuments būs pieejams MRK mājas lapā lai arī pārējie makšķernieki var paust savu viedokli.

Attiecībā uz LMA vadītāju katram var būt savs viedoklis, man ir tikai viens jautājums, kā nemakšķerējošs cilvēks var iekļūt IGFA reģistrēto rekordistu vidū?
8.jūlijs 2013, 15:50 | links
 
:):):) par savstarpējo kasīšanos , stāvot malā, nāk smiekli, vēl jo vairāk tāpēc, ka visus iesaistītos pazīstu personīgi un nevienu pie garīgi slimiem nepieskaitu :):), lai gan palasot pēdējās pāris lapas komentāros rodas zināms riebums pret šīm intirgām, attiecīgi arī pret šo tēmu ... .

Tāpēc mans ieteikums domājošajiem copmaņiem, visus šos mēslus diskusijā varat nelasīt, nav vērts, tikai zosādu uzdzīs, bet .... to MN projektu gan iesaku izlasīt, lēnām, apdomājot .... uhhhh kā tur kāds ir "pastrādājis", šis gara darbs ir radīts ar domu, jo gudrāk un sarežģītāk uzrakstīts, jo mazāk kāds grib tajā iedziļināties un vieglāk panākt sev vai noteiktai grupai vēlamo rezultātu.
Es nekad, jau gadus desmit vis maz, neesmu slēpis savu nepatiku pret LMA, konkrētāk pret patreizējo šīs organizācijas vadītāju, tās ir personīgas antipātijas pret šo garīgi slimo cilvēku, kurš pats nemakšķerē, tiesa... darbaspējas ir apbrīnojamas un šis garadarbs ir kārtējais LMA meistarstiķis, palasiet un pievērsiet uzmanību dažu interesantu liegumu laikiem :):), ar neapbruņotu aci redzams, ka daļējs šo "izmaiņu" mērķis ir sagatavot likuma augsni jaunām licenzētajām vietām, kā tas bija ar Salacu. Atgādināšu kā tas notika, agrāk Salacā bija pavasara licenzes, vasārā varēja visur copēt brīvi unt ad rudens lašu liegumi atsevišķiem posmiem, bet pēc tam ,pēc tās pašas LMA ierosinājuma Salacu, visa tās garumā, uztaisīja par slēgto upi, IZŅEMOT licenzētās vietas :):), jaunajā projektā Buļļupei ir sagatavots tieši tads pats liktenis :), tieši tāpat kā punkts 29., kur ir paredzēts aizliegt jebkādu copi VISOS kanālos un caurtekās arī rudenī un ziemā, ne tikai nārsta migrācijas laikā, tātad arī tiek gatavota augsne jaunu LM vietu izveidei :)
Es neesmu pret LM, noteikti nē, bieži braucu uz tādām vietām, esmu pret lietāM, kuras notiek šādi ...
Man tur apakšā vēl prasās piebilde, ka LMA sniegs pašvaldībām pakalpojumus LM nolikumu izstrādē un LM ieviešanā :):):), kā tas bija Salacā, no kurienes gan beidzot šie "konsultanti" ir padzīti :):)

No otras puses .....ne es pats, ne LMSF, kuru pārstāvu, neesam sagatavojuši nevienu , pat aplamu, labojumu vai izmaiņu MN, te cilvēks ir centies, pilnmēness laikā cītīgi rakstījis..., tāpēc it kā nav tiesības nevienam neko pārmest, tāpēc uzskatīsim šo par manu monologue, gaidot pilnmēnesi :):):)
8.jūlijs 2013, 15:22 | links
 
Jūtos tā ka laukos sēž tantuki ar soliem pretī un viens otrai gruzī . Ka tai tur kaķis tomātus izbradājis,ka tā parāk skaļu krāc jo var dzirdēt aiz sienas u.t.t :D:D
8.jūlijs 2013, 13:11 | links
 
Šķiet, ka tas ir tāds komunikācijas paveids, kuru šī blice attīsta... vispirms nolamā un apsūdz iespējamās sazvērestībās, pēc tam apvainojas, ka saņem adekvātu attieksmi, bet apņemas cīnīties līdz spēku izsīkumam... :) cietēju loma garantēta!!! Tāpat kā iespēja kompensēties rokoties pa svešas veļas grozu un meklējot kaunuma matus svešā veļā, lai pēc tam analizētu to iespējamo ietekmi uz valsts iedzīvotāju lasītprasmi... Bet varbūt visai sabiedrībai tā ir labāk :) Kas zina, kas notiktu, ja šie personāži kur citur sāktu pašrealizēties...
8.jūlijs 2013, 13:08 | links
 
Pēc tā, ka divus gadus MRK biedrs urmas kā papagailis apvaino mani neesoša LM ieviešanā,
un ko vakar sarunāja MRK valdes loceklis guntarskl,
ir ļoti dīvaini pārmest man izturēšanos pret citādi domājošiem kā naidniekiem un personālijām.

spogulī apskatieties.
8.jūlijs 2013, 12:37 | links
 
Nezinu par ar ko lai sāk, sarakstīts daudz un krustu šķērsu.

Ievadam. Organizācijas var darboties divos veidos. Atklāti vai slēpti, atšķirība ir tajā vai idejas, priekšlikumi ir pieejami plašākam personu lokam apspriešanai vai par tiem īsti nekas nav zināms līdz faktam.
LMA ir izstrādājusi priekšlikumu, sliktu, labu, pieņemamu, nepieņemu tas ir pavisam cits jautājums. Galvenais ir tas, ka priekšlikums ir atklāts, pieejams visiem un par to var spriest, iebilst, mainīt, ieteikt, uzlabot.
Var rīkoties savādāk, izstrādāt priekšlikumus, tos plašākai publikai nerādīt un tad šaurā lokā diskutēt par to, kas nepieciešams „makšķerniekiem”. Cik zināms tad viena organizācija ir iesniegusi labojumus noteikumiem, kuri regulē licencēto makšķerēšanu, tikai šie priekšlikumi makšķernieku apskatei nav pieejami. Arī MOSP vairs nav nepieciešams apzināt individuālo makšķernieku viedokli, jo tas beidzot ir izmests no statūtiem.
Skaidrībai priekšlikumus ir iesniegusi LMA, tie nav MRK priekšlikumi. LMA iesniegtais un visiem pieejamais tiks izskatīts un izspriests MRK un savu biedru viedokli (ieteikumus, labojumus utt.) noteikti izteiksim savā mājas lapā un iesniegsim ZM. Ceru, ka radīsim iespēju MRK mājas lapas lasītājiem diskutēt par jaunajiem MN. Šeit to darīt ir bezjēdzīgi, jo diskusija par noteikumiem ātri pāriet par diskusiju par visu ko citu un vēlāk par personālijām.
Tiem, kas pievērsuši uzmanību LMA priekšlikumam, novēlu nepalikt arī tālāk vienaldzīgiem un atrast kam izteikt savas domas, priekšlikumus, iebildumus, labojamo.

Par pārējo. Pareizi VSOP ir paudis domu, ka LMA rakstītais vēl tiks apspriests un kādi MN izskatīsies pēdējā redakcijā vēl neviens nezina. Tāpēc iesaku turēt roku uz pulsa.

Atvainojos, ka Jums jālasa sekojošais.
Izskatās, ka atsevišķām personām kārtējo jāsēj panika par jebkurām ar viņu nesaskaņotām un pēc viņa prāta nepareizām darbībām. Kas liedza MOSP izstrādāt grozījumus MN un iesniegt tos ZM kādam ko prasot vai neprasot? Aicinājums pēc nedaudz cieņas pret tiem, kam vajadzētu sēdēt pie viena galda ir vispār smieklīgs, ja necieni citus un esi [cenzēts], tad neprasi lai ciena tevi un nebrīnies, ka tevi neciena. Par „glamūrīgo” pavadvēstuli, notiekošajā MRK ir spējis paust savu viedokli vai atbalstu kādam no priekšlikumiem, par to ko darījuši citi un kāda pret to ir LMA attieksmi nekomentēšu, bet no rakstītā par to, kas ko darījis, teicis, nedarījis vai rīkojies varu apliecināt. Ja kāds, kas nav piedalījies šajos procesos klātienē un var pateikt kā bija, laipni lūdzu. Attiecībā uz aicinājumu par konstruktīvām diskusijām, varbūt lai MOSP vai VMK sāk pirmie un izveido kaut vienu atklātu un konstruktīvu diskusiju. Savādāk sanāk kā ar tiem Buļļupes saistošiem noteikumiem, sapulces organizatore SIA pazīst tikai vienu makšķernieku organizāciju MOSP, bet CL tiek rakstīti muļķiem veltīti teksti par to, ka citi nav vēlējušies reāli strādāt, bet tikai runājot. Saprotams arī visur Grīnberga kungam ir taisnība, kas domā savādāk ir ienaidnieki, protams, ka MRK nevar spriest par sabiedriskajiem inspektoriem un par laivām, jo nevienam no MRK biedriem nav bijušas laivas un neviens no MRK biedriem nav sabiedriskais inspektors un vēl ļaunais MRK vēlas izmest makšķerniekus no Buļļupes. Par ziņu RADĪŠANU, esmu vienkārši atturējies no komentāriem CL par šīm pērlēm. Bez tā RADĪŠANA notiek arī CL, jau pieminētais, ka MRK vēlas Buļļupi slēgt makšķerniekiem, LM esot sarkanā lupata, skaužot jaunā laiva un citas „ziņas”. Šis vispār nogāza no ķebļa, „Lai pārstāvētu makšķernieku intereses, ir vajadzīgs, lai tevi uzskatītu par "pilnu rubli" ” ja arī pašvaldība VMK par pilnu rubli, tad par to kā uztver valsts institūciju darbinieki MOSP Jums ļaunākajos sapņos nav rādījies. MRK netiecas pēc publicitātes, savādāk arī RADĪTU ziņas, ka noticis pirmais salaku makšķerēšanas festivāls, jo tas nav noticis, kaut gan varbūt tiešām šādām „pērlēm” MRK netikt līdzi.

p.s. Zvaigzne taču melo, šausmīgi melo, visdrausmīgākie Zvaigznes meli redzami viņa albūmā Atrodi atšķirības, kas pēc mirkļa būs izveidots.
8.jūlijs 2013, 09:40 | links
 
Khmmm :) Guntar, ja Tu saki off, tad tā arī izdari kādreiz. Man ir pieejams jebkurš medijs, jo es RADU jaunas ziņas. Tev ir pieejamas 2 mājas lapas, kurās riet pakaļ un apmelot, Tu nekad netiksi līdz. Līdz nāve mūs šķirs.

1. Es šo MN projektu uzskatu par provokāciju un apspriest netaisos. Vienīgā piebilde - tie ir mēnesi jākrata ar mērķi - izteikt vienkāršāk. Un pietrūkst konceptuāla stāsta "uz kurieni" - par to jāsāk saruna. Nevis kārtējais naidnieku apraksts, un pēc tam kārtējais stāsts "mēs uzsākām, mēs panācām, mēs vienīgie" utt.

2. Speciāli urmasam - es uzskatu, ka ienākumi vides aizsardzībai vismaz manā reģionā ir rodami ES projektos un tūrismā, nevis LM. Un tas nekādā veidā nav "urmasu" nopelns, kāpēc es tā domāju. Ir tāda lieta kā realitāte, novēlu iepazīties.

3. Ja runājam par iespēju legāli noķert jūras foreli, tad vienīgā iespēja arī jaunajā MN versijā IR tikai licencētā makšķerēšana - t.i. zivs par naudu. Kliedziet pret to, ja jums LM ir tik sarkana lupata.

4. Padomājiet, kur motivācija šai brēkai? Atmetot skaudību par jauno laivu.... Varbūt kādam varētu būt izdevīgāk, ka Latvijā nekā nav? - Lai vīri naudu labāk atstāj Zviedrijā, kamēr valda sociālisms, kura fonā zivis izzog... eu, nu kas tad izzog - jūs zināt? Pārsvarā ne jau legālie zvejnieki, vismaz manā novadā. Jā, ir arī zvejnieku kanāli, kas legalizē nelegālo zivi. Bet tos nevar izķer webā čatojot un nevar izķert arī upē un ne vienā gadā, ja kas. Varbūt citur ir citādi, nestrīdēšos. Varbūt labāk liekam galvas kopā un darām? Jāsāk ar vienojošo un tad jāvirzās uz priekšu. Nevis jākaro ar visiem un jāvirzās pakaļā.

5. Paralēli mums strādā arī objektīvā realitāte. Gribat apgalvot, ka zvejnieki iekšējos ūdeņus ir tīšām saduļķojuši jeb tomēr kaut kas cits ir mainījies pēdējos 80 gados?

6. Lai pārstāvētu makšķernieku intereses, ir vajadzīgs, lai tevi uzskatītu par "pilnu rubli" un jāprot rezultatīvi sarunāties ar ZM ZD, VARAM, VVD, BIOR, ūdeņu apsaimniekotājiem, pašvaldībām un atvainojiet, ko vēl nenosaucu.
Tas nenozīmē smaidīt un visam piekrist, bet tas nozīmē iztikt bez šīs klaunādes, veco kareivju "birku" dalīšanas. Apkampieties ar LZF un leciet Daugavā kā L-plēsis vai citādi to risiniet, man vienalga.

Galdam ir jābūt tīram, lai kāds pie tā vispār sēstos.
7.jūlijs 2013, 23:46 | links
 
guntarskl, ja mēs te visi, kam šīs batālija apnikuši aiziesim no cl tad cl administrācijai tas nepatiks. Kā nekā reklāmdevēji grib lai lapai būtu apmeklējums.
Tā ka taisiet vien savu tēmu, mums arī būs vieglāk izsekot līdzi, jums arī būs mazāk darba vācot kopā ko kurš kuram ir teicis lai var jaunu kašķi pacelt :D
7.jūlijs 2013, 22:51 | links
 
VSOP, ja jau LMA kāds ir pacenties sastādīt jaunus MK, tad jau arī cer viņus izdzīt cauri un ir arī kāda personiskā interese, sevišķi šinī redakcijā. Vispār jau LMA ir baigi ražīgi rakstītāji, tādus palagus sacepuši, ka lielākā daļa studentu no skaudības mirtu nost.
Vēl viena lieta kas galīgi neriktīga jaunajos MN ir prasība, ka copē līdzi ir jābūt personu apliecinošam dokumentam. Tas nozīmē, ka man ir jāņem līdzi pase vai ID karte, jauniešiem dzimšanas apliecība. Sviests. Vecajā redakcijā, ka jābūt personu identificējošam dokumentam ir daudz labāka, jo tad der gan visa veida vadītāja apliecības, skolēniem - skolnieka apliecība utt.
7.jūlijs 2013, 22:48 | links
 
Micuk, ventspilnieku vienīgā tāfele ir CL, tā ka Tev būs jāpacieš, vai jāiet.......
7.jūlijs 2013, 22:47 | links
 
Tā tavuprāt ir atbilde??? :DDD
7.jūlijs 2013, 22:45 | links
 
:)
Akmentiņ, pilnmēnes man tieši pa rokai:D
Tik nebrauc no viena grāvja otrā, jo Buster L motora jauda ir 30 - 50 Zs....:)
Par konstruktīviem jautājumiem varam parunāt, sāc pirmais:)
Šodien ne, es OF.....
7.jūlijs 2013, 22:44 | links
 
Ē cienītie MRKisti un Ventspilnieki, šeit tēma ir MK nevis kurš klubs ir krutāks un kurš kuram samazgas vairāk uzlies virsū. Ejiet ka uz kādu tēmu aļa MRK vs MOSP, Ventspilnieki un ķengājiet viens otru cik tik tīk.
7.jūlijs 2013, 22:44 | links
 
Vai tavs konstruktīvais jautājums, urmas, bija par to, ka, tavuprāt, eiropas projekta īstenošana uzliek pienākumu atpelnīt finansējumu un tāpēc man jāīsteno tavs sapnis un pagrīdē jāievieš LM?

Nē, urmas, tas nav konstruktīvs jautājums. Tā ir tava nezināšana, labākajā gadījumā.
7.jūlijs 2013, 22:39 | links
 
Kad biju mazs puika brīnījos, kā kaimiņsētas čalis spēj pārmīzt šķūnītim.Pēc laika izskaidroja metodiku, pārbaudījis neesmu, bet ja kādam trūkst citu argumentu pašapziņas uzturēšanai, par taisnīgu atlīdzību varu padalīties :)
7.jūlijs 2013, 22:36 | links
 
Es gaidu skaidrojumu, bet tu gānies, viss ir vienkārši. Pilnmēness tuvojas, piebilsti vēl ko, vieglāk paliks.
7.jūlijs 2013, 22:35 | links
 
MRK, pierādiet, ka spējat sarīkot kaut 1 konstruktīvu diskusiju par JEBKURU tēmu un tad uzrunājiet makšķerniekus.

Lai nu kurš būtu runājis par konstruktīvu diskusiju.Lai tāda veidotos ir jābūt vismaz diviem.No kuriem viens jautā otrs atbild un otrādāk.No tevis vēl NEVIENU konstruktīvu atbildi uz uzdotajiem jautājumiem neesmu saņēmis.Tā kā pirms kārtējo reizi kādu vaino padomā ko pats esi izdarijis, lai tāda diskusija veidotos.
7.jūlijs 2013, 22:34 | links
 
Akmentiņ, ilgi gan domāji:)
Ak tad septiņdesmit piecinieks tomēr:D, kuram bendžu paši pērkat:D
Kā jums neiet!!!!!!!:):):)
Kur tu bobik redzi, ka MRK grib makšķerniekus no Buļļupes izmest!!!!!??????
Tu kā pisaķeļs varēji baikas sacerēt mēnesi uz priekšu, bet izrādās nevelc:)
7.jūlijs 2013, 22:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager