Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Ņem spini rokā un uz upi vai ezeru! spiningot var tik līdakas jalaiž vaļā un protams laši un taimiņi!
24.marts 2010, 19:30 | links
 
ARCHA,andris56- kas nav aizliegts, tas ir atļauts! Ja nekļūdos iepriekšējos noteikumos bij rakstīts, ka no līdz nedrīkst spiningot, bet tagad liegums ir uz zivi, nevis uz metodi!
24.marts 2010, 14:32 | links
 
ARCHA, ja noteikumi www.copeslapa.lv ir pareizi, tad par piningošnu pavasarī nekas nav minēts. Es neko aizliedzošu neatradu. Izlasi !
24.marts 2010, 13:10 | links
 
Vai varēto ievietot oficiālu info, vai drīkst līdz 01.05 spinigot un atlaist lašus, taimiņus, vai vienkārši asarus spiningot? Neviens neko konkrētu nezin :(
Šodien bīju iegriezies Daugaugrīvas Salmo veikalā, tur spečuki arī rausta plecus. uzdevu šādu jautājumu ekspertam Reinim, tas neatbild...
22.marts 2010, 22:47 | links
 
Man liekas, ka jau pag'aju'so l'idaku sezonu var'eja uzs'akt no laivas...
12.marts 2010, 10:07 | links
 
vispār es pirmo reizi šeit runāju un par kaut ko.
1. skaidrs.
2.copes teiksim Daugavā uz 2 gruntenēm brīžiem tiešām var pamest. Tikai gribēju zināt vai vienu vajadzēs novākt.
3. īstenībā padomāju kā dabā varētu izskatīties 50m. Ir ok. Aizejot tālāk var palikt bez mantām. Tātad ok.

Paldies!
11.marts 2010, 23:39 | links
 
xoct.kuro reizi Tu runā par neko.
1.nē...
2.kam Tev 2 gruntenes un spinings,ja copes tāpat nespēsi realizēt?
3.esi ieradies makšķerēt vai pastaigāties.vai nu sēdi ar grunteni vai spiningo.bez uzraudzības atstāts makšķerrīks var tikt ievilkts ūdenī.spiningot no krasta Tu vari arī tagad,ja konkrētajā vietā nepastāv visa veida makšķerēšanas liegums. joprojām drīkst makšķerēt ar dzīvo zivtiņu-nedrīkst lomā paturēt līdakas.
11.marts 2010, 19:08 | links
 
Vai tiešām ir jārunā 150 reizes par neko?
Man liekas, ka neviens inspektors nesodīs un uz policijas iecirkni nevedīs, ja parādīsiet autovadītāja apliecību, vai jebkuru cita veida dokumentu uz kā ir jūsu bilde un tas nebūs viltots. :)

1.Mani vairāk interesē lai kāds normāli izskaidro par to vai ūdas (pludiņus) lietot? Cik es saprotu - nē.
(12.4. brīvi peldošus makšķerēšanas rīkus tādā veidā, ja attiecīgais rīks pēc tā ievietošanas ūdenī un makšķerēšanas laikā līdz rīka izcelšanai no ūdens nav piestiprināts vai nostiprināts laivā vai to netur makšķernieks)


2. Nevar nolikt 2 gruntenes (pieņemsim pa 1 āķim katrai) un spinningot, jo tas būs 2 makšķerēšanas rīks.
(11.1. divus makšķerēšanas rīkus iekšējos ūdeņos, ja katram rīkam ir ne vairāk par trim jebkura veida āķiem. Vairākžuburu āķi uzskata par vienu āķi)

3. Ja noliek kaut vienu grunteni - jāstaigā kā sunim ķēdē ne tālāk kā 50m (pat neskatoties vai ej čurāt vai spinningot)
(27. ....kā arī atstāt jebkurus citus makšķerēšanas rīkus bez uzraudzības, attālinoties no makšķerēšanas rīka tālāk par 50 metriem.)

Un laikam pozitīvās izmaiņas - šogad varēs sākt spinningot uzreiz no laivas. (pagājušogad mēnesi laivā ar spinu nevarēja līst).

Ja man varētu kāds normāli paskaidrot vai es pareizi traktēju MN! ;)

Paldies!
Pagājušogad pirmo reizi satiku inspektoru! Bija baigais prieks redzēt! Biežāk tā!
Un kad vienreiz iemācīsies cilvēki nepiesārņot dabu???!!!
Kaut kas jau mainās, bet cūku tāpat pietiek. Ir tik patīkami atbraukt uz nakts copi un redzēt, ka kāds pirms Tevis ir bijis un atstājis tīrību!
10.marts 2010, 23:42 | links
 
Nu redz ku lapi! :)))))
Un ko tur tiesāties, vnkāšak taču docus līdz paņemt ;)
6.marts 2010, 20:53 | links
 
Griezēj, es esmu par kārtību uz ūdeņiem, par tīru vidi un ētisku copi. Man tikai šis bardaks nepatīk!

Iedomājies situāciju, uzliek man sodu. Es nemaksāju un sākam tiesāties. Parādu instancēm savu MK un ID. Sanāk, teisas zālē tā ir derīga, bet uz ūdens nē?!

P.s. Protams, man karte makā stāv, kopā ar citiem doķiem. Visus, kas var pārbaudīt, es pazīstu. :))) Klāt, pie manis nenāk, jo zin ka viss ir "kulē". To esmu panācis ar savu attieksmi! Esmu viens no tiem retajiem, kas momentā zvana un nostučī! :)))
6.marts 2010, 17:38 | links
 
inspektoru ir maz un nēsu nevienu manijis..... kaut vai esi līdz ausīm mēslos bet papīros kārtībai ir jābūt))))
6.marts 2010, 16:41 | links
 
ZG, nu diezgan vnkārši. Ja naf ID docs, MK var usskatīt par nederīgu. Tātad ..........
Vispār, ko tur iespringt, ja vajag paņemt līdz, tad vajag. Un visiem tak kāc docs ir. Šitas punkc MN jau nu gan ir pamatoc un naf saspringšanas vērc :))))))
BTW, vakar vienc man pazīstams makšķerniex teica, inspektors MK pārbaudīja, bet doc nepaprasīja. Tātad praksē face control us pārbaudēm arī strādā, ja inspektors normālu copmani saskata :))))))))))
6.marts 2010, 15:51 | links
 
likumam ar līkumu vai arī kā?
6.marts 2010, 07:50 | links
 
:)))Griezēj, uz kāda pamata man var uzlikt sodu?! Par to, ka nebij līdzi personu apliecinoša dokumenta??!!! Sodu var uzlikt, ja nav MK, ne tā?! Herņa, ne herņa bet nav tāda likuma, ka man visu laiku jānēsā pase līdzi!!!
Tie debloīdi, paši ir saputrojušies! Ir tikai 2 varianti: viens-igauņu (maksājuma kvīts+doķis), otrs-agrākais (biedra karte ar feisu, zieģeli+ierakstu, ka šogad esi sapiķojis.
Vot meklēju MN aizliegumos un sodos-nekur nebij rakstīts, ka sodu uzliek, ja ID naf!!!
6.marts 2010, 07:29 | links
 
ZG, nu Tu i herņu saraxtīji. Skolnieki taču klausās / lasās. Ja noteikumi saka, ka ID dokam (pase, tiesības sk/st apliecība, ... docs ar foto un ...), tad vnk jāpaņem. Ja negribi, maxā sodu un nepis smadzeņkausa iekšieni tādiem, kas varbūt Tevi par likumu Guru te tagad usskatīs, un varbūt sevi par revolucionāriem sekotājiem iedomāsies.
5.marts 2010, 22:27 | links
 
likumi mainās katru dienu un kur vēl var līdzi tik tam visam........ dokumentan ir jābūt itkā līdz tas tāpat kā nedrīkst braukt ar mašinu ja nav visu papīru... ja kas atgadās kā var zināt kas pa putnu esi?
5.marts 2010, 20:50 | links
 
pie mums pat rajona laikrakstinjaa bija uzraxtiiits viens veciiits enzinaja ka likumi mainijushies-nopircis karti viss kaa vajag aizgaaja copeet-a tur baac inspektori un tapec ka nebija nekadu personu apliecinosha dokumenta uzlika 20ls shtrafu.... onkuliiitis uzraxtija laikraxtaa-lai citi zinaatu un netiktu valaa no 20ls. es uzzinaaju to ka pietiek pat ar studenta aplieciiibu-ka tik mordas bilde un pers kods ir.... a paarejais pie kaajas.
5.marts 2010, 20:08 | links
 
jau sen, sen vienojāmies, ka, ja ļoti gribēsiet, varēsiet savu taisnību pierādīt, jo MN (un ne tikai) ir cauri pri cauri...TIKAI vai ir vērts? :))
5.marts 2010, 20:03 | links
 
Nav ko satraukties! MK dod tiesības makšķerēt LV teritorijā un viss. Tur ir mans Vārds Uzvārds. Nav nevienam inspektoram tādu tiesību, kā prasīt personu apliecinošu dokumentu! Man nav jāpierāda viņam, ka es esmu es! Labi, savāks mani, noskaidrot manu personību...Tālāk, parādu pasi un sāku tiesāties! NAV Latvijā tāda likuma, kas prasa lai pase būtu līdzi!
5.marts 2010, 19:02 | links
 
Noteikumos rakstīts ... '''dokumentas, kas ļauj identificēt personu (vārds, uzvārds un personas kods)''... nekur NAV MINĒTS personu apliecinošs dokuments!!!
5.marts 2010, 18:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager