Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
automeistar
ja tu domā šito:
http://www2.la.lv/lat/praktiskais_latvietis/jaunakaja_numura/tiesibu.skola/?doc=73277
tad tas ir MN atstāstījums un nesatur nekādu radikāli jaunu informāciju.

Savukārt tavu aicinājumu uzticēties kaukādam advokātam uzskatu, kā mēģinājumu palielināt minētā zvērinātā advokāta klientūru krīzes laikā :))

MN 33. punktā vari izlasīt, saskaņā ar kādiem NA var "drāzt" pārkāpēju :)
24.februāris 2010, 13:57 | links
 
Vīri, ir tāds žurnāls PRAKTISKAIS LATVIETIS 22-28 februāris,tur ir zvērināta advokāta konsultācija,par makšķerēšanas kārtību pēc jaunajiem noteikumiem.Tad lūk,neviena vārda par pasi,auto vadītāja apliecību - tikai dokuments pēc kura var identificēt personību ar vārdu,uzvārdu,personas kodu.Arī inspektora un personu,kuri var veikt pārbaudi,tiesības - neviena vārda par aizturēšanu.
PALASIET UN UZTICIETIES ZVĒRINĀTAM ADVOKĀTAM !
24.februāris 2010, 13:40 | links
 
Es saprotu, ka arī tad nepieciešams kāds dokuments! Kāds dokuments man vienmēr ir līdz, tādēļ tas problēmas nesagādā!
24.februāris 2010, 09:58 | links
 
klops Igaunijā tā kvīts bez pases arī nav derīga :D
Eestposiem pietiek ar viņu ID :)
ID vajadzīgs jebkurā variantā.
24.februāris 2010, 07:47 | links
 
Nu, kā tur nedaudz alus? ID doku pērkot neprasīja? :DDDDDDDDD
23.februāris 2010, 19:16 | links
 
A es... a man... a es laikam nedaudz pēc alus aiziešu...
23.februāris 2010, 17:40 | links
 
Vajadzēs foto- atkal sāksies brēka, par to, ka speciāl jāfotografējas utt! Vislabākais variants tomēr ir kā Igaunijā- maksājuma kvīts un viss! Un derīga arī uz kalendāro nevis tekošo gadu!
23.februāris 2010, 17:33 | links
 
Vai uztaisīt kaut ko līdzīgu e-talonam :D Aizbrauc uz copi un nopīkstini, lai varētu copēt :D
23.februāris 2010, 17:27 | links
 
Kādas tur problēmas-tajā papīrītī ko sauc par makšķernieka karti atstāj vietu fotogrāfijai.Zīmogs virsū un ir dokuments.Vaitad ministriem smadzenes nav -tik elementāru,vienkāršu lietu nevar izdpmāt.
23.februāris 2010, 16:56 | links
 
brusi
pamēģini pats pastrādāt, ja ar vienu roku pie krēsla jāturās un ar otru konkurenti jāžņaudz vai kukuļi jāņem...šķiet atbildēju? :))
23.februāris 2010, 16:25 | links
 
To Daddy Starp citu,attīstot tavu domu par celiņiem,jebkuram jūras piekrastes ciemam būtu finansiāli izdevīgi uzbūvēt pāris maksas celiņu un stāvlaukumu pie kāpām,kāpēc to nedara ,nesaprotu.
23.februāris 2010, 16:16 | links
 
To Daddy.Par to celiņu doma super,tikai neticu ka realizējama ,pagaidām izskatās,ka celiņi,par atļaujas saņemšanu,tiks būvēti gar vides sargātāju mājām.
23.februāris 2010, 16:07 | links
 
brusi
varam pastrīdēties :) manuprāt ja viņš vismaz kauko tādu kā mākoņos uzceļ, tad no šī projekta valsts iegūs vairāk nekā no MK tirgošanas...visu pa tumšo nevar nopirkt un pat ja tā, tad vienalga tur būvmateriālu ražotāji un celtnieki uzvārīsies :))

es jau teicu - miers baro, nemiers posta - var taču iedot atļauju ar nosacījumu - lūdzu cel, bet par to noasfaltē celiņu līdz jūrai...
23.februāris 2010, 15:49 | links
 
To Daddy Par tiem stāvlaukumiem pilnīgi piekrītu,es arī šito stulbību nesaprotu.Par to labumu,domāju vari iedomāties kādi cipari ienāk no šleserveidīgo būvniecības 500 km garumā.Arī makšķernieki kādu kapeiku ienes.
23.februāris 2010, 15:41 | links
 
Brusi
diemžēl tā ir realitāte gan pie baltezeriem, gan lielupes, gan vēl viskautkur (katrs pats zin)...

no otras puses kāds ir labums no 500km jūrmalas, ja pie tās ir tikai 5 stāvlaukumi...kam mēs viņu sargājam? :))
23.februāris 2010, 15:32 | links
 
to Daddy Mja,laba perspektīva jūras krasts būs aizsargāts un nobruģēts. Ministrijā arī varēs pāris nodaļas likvidēt,jo nebūs ko sargāt.Varēs mazbērniem rādīt kartē,vot te es kādreiz drīkstēju staigāt,butes ķert.Gribi redzēt jūru,aizej uz kino,šodien rāda Zvejnieka dēlu.
23.februāris 2010, 15:28 | links
 
brusi
ak šis 2 teltis taisās celt??! tak pirmīt teici, ka māju :))

redzi tur jau ir atšķirība, ka ja ceļ telti un pārmēru daudz dzīvojas pa kāpām, tad nonīdē tur augošos augus un kāpa sāk ceļot. a ja uzceļ normālu māju, ar iekoptiem zālieniem un bruģētu pagalmu, tad tas vēl labāk kāpu nostiprinās, nekā tur augošie krūmi. nu tā kaukā, ja mēs runājam par jūras krasta aizsardzību.

a ja tā ir latvietība vulgaris - tb viņam būs māja kāpās, man nē, tad es nepiedalos, negribu kāpās dzīvot... :))
23.februāris 2010, 15:09 | links
 
labi nav ko cepties, ar vārdu uzvārdu un personas kodu neviens uz ezera nav identificēts. dokumenta informācijas saturs ir detalizēts, lai nerāda dokumentu, kurā nav norādīts personas kods, bet tikai vārds uzvārds, piemēram, kāda uzņēmuma apliecība, kurā nav norādīts personas kods un paredzēts tikai caurlaides režīma nodrošināšanai utml.
23.februāris 2010, 15:06 | links
 
To Daddy Negribi iemest aci likumdošanā,kas būs ja tu uzcelsi telti kāpu zonā.Pats rakstīji-trīs stundas,un ja vēl esi lietojis....Ar kājiņām arī mirstīgie staigā tālu.
23.februāris 2010, 15:03 | links
 
Saprotu ,ka pretruna tur ir, bet ... nu ja jau prasīts dokuments ar vārdu,uzvārdu,personas kodu- tad jau tādu arī būtu jāvar rādīt inspektoram! Esmu izpildījis visas prasības, kas IR RAKSTĪTAS makšķerēšanas noteikumos!
23.februāris 2010, 14:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager