Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Brusis, jā lasīju. bet liela daļa tik un tā balsos par kādu no šiem trijiem. bet ir jau starp deputātiem arī sakarīgi, tāka pašiem tik jāorganizējas un jādara.
Arī iesaistīšanās partijā, neko nerisina, ja neesi uz vienas nots ar vadošajiem, tāpēc ir jādara arī ārpus politikas, tikai jātur viņi īsā pavadā.
23.februāris 2010, 14:53 | links
 
brusi
a kāpēc viņš nedrīkst celt māju kāpu zonā? :)) personiski man tā nebūt neliekas labākā dzīvesvieta, tur vienmēr vējš un tā, tāpēc ar viņu nekonkurēju...tak, lai ceļ kaut jūrā uz pāļiem...
23.februāris 2010, 14:53 | links
 
ok, tagad ceru visiem ir skaidrs, ka foto uz dok jābūt. es pieņemu, ka rīgas satiksmes kontroliera karte ar foto arī derētu, un inspektors nepiesietos. Lai dzīvo cope! priekā!
Būsim mierīg un pacietīgi un darīsim to kas katram ir jādara un vēl mazliet vairāk, tad viss būs ok.
23.februāris 2010, 14:51 | links
 
to Eerglistu ;Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) un Tautas partija (TP) negrasās likt šķēršļus Šlesera savrupmājas un saimniecības ēkas celtniecībai kāpu zonā.;Un par kādām sarunām mēs te runājam...........
23.februāris 2010, 14:48 | links
 
Vai Tev neliekas, ka pirmā texta daļa konfliktē ar otru?
Ja Tevi nevar identificēt (naf foto us tava doka), tad esi pārkāpis, un .......
23.februāris 2010, 14:47 | links
 
Nu nav jēgas te strīdēties, tāpat katram taisnība sava , bet patiesība tikai viena! :) Kā jau teicu, man vienmēr līdzi ir autovadītāja apliecība( nu ja nav, tad kartes arī nav)! Netaisos arī ne ar vienu strīdēties utt! Pārbaudīts esmu 1 reizi un nekāds dokuments netika prasīts(laikam tad arī vēl nebija rakstīts pers kods uz mk).. Ne asakas visiem!
23.februāris 2010, 14:46 | links
 
Iepriekš par to bildi kaut kā neieomājos, tagad sapratu ,ka bez bldes nevar dentifcēt personu! Bet noteikumos tik un tā ir rakstīts ''dokuments, kas ļauj identificēt personu (vārds, uzvārds un personas kods).'' Tad nesaprotu kāda jēga ielikt to iekavu, kura ļauj dažādi saprast šo punktu! Bet par to aizturēšanu - ''...ja izdarīti pārkāpumi, kas saistīti ar medību, zvejas, makšķerēšanas noteikumu pārkāpšanu...'', uzrādot kaut vai to pašu diplomu(kas ir DOKUMENTS ,kurā ir vārds,uzvārds, pers.kods)- neesmu pārkāpis nevienu no noteikumiem un nevienam nav nekādu tiesību mani aizturēt!
23.februāris 2010, 14:43 | links
 
ir protams muļķīgi noteikumi, bet pret tiem var cīnieties ar citādām metodēm, nav pie vainas inspektors, viņam savs darbs, kuru es ceru tas veic pēc labākās sirdsapziņas. tas ka likumdevējs ir salaidis kaut ko grīstē ir cits jautājums un tur stīvēšanās ar inspektoru nelīdzēs.
Vispareizākais būtu sēsties pie viena galda ar inspektoriem izpētīt visus punktus, un tad no kādas organizācijas sūtīt vēstuli atbildīgajiem + vēl iesaistīt žurnālistus u.c. pazīstamas personas, lai efekts lielāks.
Iespējams, ka tam vajag oficiālu juridisku personu, bet to var noteikti izmantot LSMF, jo LMA jau ir piedalījusies cik saprotu un esam tur kur esam.
23.februāris 2010, 14:36 | links
 
To Daddy Tāpēc jau mēs esam .......jo ievēlēti un amatos tiek tikai foršie.Un tas ir neatkarīgi no tā,par ko tu esi balsojis un vai vispār esi balsojis.
23.februāris 2010, 14:25 | links
 
brusi
pēc pusgada dūklavs jau vairs nebūs ministrs un par ko "jaunajam, foršajam ministram", ko ievēlēsim būtu jācieš? :))

es šitās lietas ņemu vienkāršāk...ja justu baigo iekārienu pasauli pārtaisīt ietu politikā :))
23.februāris 2010, 14:19 | links
 
to Daddy Iedomājies pats,Latvijā ir aptuveni pusmiljons makšķernieku,ja katrs aizsūta ierakstītu vēstuli uz to ir jāsniedz atbilde.Ministrijā darbs paralizēts.Pieņemot nākošos noteikumus tiks padomāts par katru komatu.
23.februāris 2010, 14:15 | links
 
to Dady Ok,likumdošana sakārtota,bet cik gadus man nav laika makšķerēt,jo jātiesājās,bērni prasa nopērc saldējumu,sorry,samaksāju advokātam.Tad jau drīzāk tiešām,kā te jau viens minēja, uzrakstam katrs Dūklavam iesniegumu,ka nepirksim kartes kamēr spēkā būs šie noteikumi,Domāju rosība būtu ātrāk.
23.februāris 2010, 14:07 | links
 
Daddy, viņpus dīķa tikai tā.
:))
23.februāris 2010, 14:02 | links
 
tikpat, cik pa 1-u???
23.februāris 2010, 14:01 | links
 
viepli
mja...tev tāpēc atlaidi iedeva, ka instrukcija nebija valsts valodā? :)))

vienmēr esmu teicis - miers baro, nemiers posta
23.februāris 2010, 14:00 | links
 
46
23.februāris 2010, 14:00 | links
 
viepli - cik pa 2-ām šipings bija?
23.februāris 2010, 14:00 | links
 
Nu, vo! Kamēr jūs te ņematies, es nopirku jaunu spoli - no $200 un $100 nocenota.
:)))
23.februāris 2010, 13:58 | links
 
Ko jūs puiši cepaties, viss ir atkarīgs no inpektora, ja būs normāls un TU NELEKSIES, tad arī jebkurš dokuments ar bildi un personas kodu derēss. Man šāds variants jau bija Lielupē, pienāca paprasīja, es paŗādīju, abi aprunājāmies par copi un viņš gāja pie nākamā.
23.februāris 2010, 13:58 | links
 
automeistars, paldies Dievam, pie mums jau kādu brīdi, tādas lietas nenotiek ar 3 vārdu zīmītēm :)
23.februāris 2010, 13:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager