Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Heino, ko Tu domāji ar:
"tiktal aprobezoti makskeresana"
22.februāris 2010, 23:49 | links
 
Bet varbut tomer labak vispar makskeresanu aizliegt.Tacu prieks zivju resursu saglabasanas tas butu idelakais variants?
Te jau arvien vairak Latvijas timekli paradas skalas domas par to ka laudis ir tiktal aprobezoti makskeresana ka jau gatavi nosplauties uz tik drastiskiem un nelogiskiem un nepamatotiem noteikumiem,un massveida!
22.februāris 2010, 23:42 | links
 
heino :), protams !!! Vajag tikai apzināt un dokumentēt brekšu migrācijas laikus pa konkrētām ūdens krātuvēm un AIZLIEGT spiningošanu :DDDDDDD

P.S. mirtin te es nebiju idejiskais tēvs :DDDD
22.februāris 2010, 23:26 | links
 
Makšķerēšanas noteikumi
12. Ja lieto makšķerēšanas rīkus, nav atļauts izmantot:

12.1. aizciršanas paņēmienu, ja zivi aizķer ar āķi aiz citas ķermeņa daļas, nevis mutes;

Nu nevar jat ar makšķerēšanas rīkiem ta ka aizcertas zivis.Itka aizcirsta zivs butu godigi jaatlaiz lai sirdsapzina butu tiira.Tiktal viss itka saprotams un pienemams.

Bet ar to jau nepietiek,nu luk ar nakoso punktu padzilinam saprasanu!
Akcinariem no "dziva udens" tacu kautka plano galdinu urbinat vajag!Japarada tacu cik gudri un svarigi ir sie zivjusargi!


12.3. mākslīgo ēsmu, kas abos galos aprīkota ar nekustīgiem āķiem un ar vēl vienu āķi (vai bez āķa) vidū starp tiem, ja makšķerē upēs ledus periodā;


A ko par so saka pasi makskernieki kuri nesastav Maksnernieku asociacija ???Es gan ne vienu labu vardinu neesmu saklausijis !
Aiz vobleriem tacu ari aizcersas zivis dazreiz,varbut piespelet so domu asociacijas teviem?
22.februāris 2010, 23:15 | links
 
Greizeejs, gan jau apstiprināja arī komisiju, kas izstrādās īpašu tirdzniecības programmu, pārejas periodu, īpašās uzlīmes (parasti tiesības drukāt iegūst kāds pēkšņi radies mistisks uzņēmums), kas ir baigi aizsargātas un dārgas :DDDDDDDD nu un tā tālāk, tāpat kā ar zirgu :DDDDD
22.februāris 2010, 23:00 | links
 
Vajag tik komisionariem dot pa federi,lai sie rada ko mak ar sprāgušim zirgiem vai ari ar blitkam bez akiem:))
22.februāris 2010, 22:47 | links
 
eMKa, nesen piemērs ziņās bija :DDDDDDDDD
100 gudrie 2vas studas lēma, vai kautkādas cigarešu paciņas pēc 1mā marta varēs tirgot. Man liekas, kautkāc nesaimniecisx 100 gudro galvu islietojums, par ko maxā .......
Tā kā Tavs piemērs ar beigto zirgu, trāpīja 10mistniekā :)))))))))
22.februāris 2010, 22:41 | links
 
Un vispār viss šitais man atmiņā atsauc kaut kur lasītu salīdzinājumu (lasīju, ņirdzu un aiz lieliem priekiem aizmirsu saglabāt), kur būtības sāls sekojoša :
Ja indiānim prērijā nosprāgst zirgs, viņš daudz nedomā, meklē un ņem citu zirgu. Tajā pat laikā letiņi sasauc ārkārtas sēdi, kas ilgi un dikti spriež vai zirgs tiešām ir miris, vēl vairāk tiek izveidotas komisijas- kā jāt ar sprāgušu zirgu, nolikums drošai jāšanai ar sprāgušu zirgu u.tt. :DD
Nu būtībā tas atspoguļo ,ģenerāli, vispār norises mūsu valstī. Smieklīgi līdz vājprātam un tajā pat laikā skumīgi....
22.februāris 2010, 22:29 | links
 
mirtin , man jau vēl vairāki priekšlikumi, labāk tomēr neizteikšos :DD, bļin, ka nesanāk tiešām mēsli :DD
22.februāris 2010, 22:16 | links
 
mirtin - Tu vēl pieņem idejas par MN?
22.februāris 2010, 22:06 | links
 
Vajadzētu piemēram ar likumu aizliegt pretīm Tallinkam ķert un bāzt zābakā zemmēra zandarteļus. Kaut esmu piekritējs maksimālajam, nevis minimālajam izmēram.
22.februāris 2010, 22:01 | links
 
eMKa - ja šito ieviesīs, uzskatīšu tevi par idejisko tēvu :DDDDDD
22.februāris 2010, 21:48 | links
 
Vēl advancētajiem kungiem es ieteiktu aizliegt makšķerēšanu ar gruntenēm laikā no 1. oktobra līdz 1. maijam visās upēs pa kurām kāpj un krīt lašveidīgie, kaut kā aizdomīgi bieži taimiņi uzraujas uz vēdzelēm (rudenī) un vimbām (pavasarī) piedāvāto ēsmu :DDD
22.februāris 2010, 21:41 | links
 
Interesanti būtu zināt, vai kāds ievēro noteikumu par šķērseni upē! Nu bet tā pa īstam! Nevis tur vienu āķi nost, vai tārpiņu uz āķa, bet tā pa īstam, nevar un vis!:)))
22.februāris 2010, 21:41 | links
 
mirtin, tur ir pilns ar idiotismiem un jau iepriekšējā versijā, tā kā raustot šķērseni Ventā vairs nonotrīs pat ne mazākais nerva gals :DD
22.februāris 2010, 21:35 | links
 
Maliķa kungs ;), tur ir citi idio..., par ko varētu ustraukties, bet ID doka klātbūtne, tikai lieta kas kārtību nodrošina :)))))))) Ustraukties naf vērc (par ID doku), vnk jāatceras un jāievēro
22.februāris 2010, 21:35 | links
 
Griezeejs - tas neatsver idiotismus, kas sarakstīti noteikumos :D Es tev kā pieredzējis maliķis saku :D
22.februāris 2010, 21:23 | links
 
Vieplīt, Tu ar jau pilngadīx? :))))))))))
VNK nobesīja. Jau 77tītais (nu aptuveni) atkārtojums par tām pasēm un ID dokiem. Kādam jaunietim tas var galvu sajaukt, sāks ar inspektoru baigu likumdošanas specu tēlot, kā rezultātā dabūs lielāku sodu, kaut arī MK būs nopircis. Nu inspektoriem taču arī nerfi ir.
Savukārt inpektors lieki laiku notērēs, un varbūt tiešām kādu brakari nenoķers.
MK ir pamatota prasība personas ID nēsāt līdz, jo foto uz MK naf. Nu naf nemaz tik grūti paņemt līdz to doku. Ja grūti, tad var arī necopēt, tirgū un veikalā ID neprasa ;)
22.februāris 2010, 20:55 | links
 
Dumibas jau MN ir ierakstitas,makskernieki tos lasot protams saprot ka Latvija likumi juridisku ekspertizi neiziet.Valodnieku ari saja valsti nau.Bet ja ta labi paskatamies,tad teksts loti lidzigs dazu lobiju izteikumiem no "Mes zivim" .
MN nu sobrid ir lidz tadam klinkim novesti,tie ir pamatskolas vidusklasu sacerejuma limeni.
Likumi un Noteikumi nedrikst but neizprotami un daudznozimigi jedzieni vienmer dod iespeju but nevainigiem pret sadiem noteikumiem.
Ja Noteikumos nau prasits dokuments ar bildi,tad tas nelikumigu prasisanu var sodit ari pec cita Likuma.
Un vienmer atcerieties-Likuma prieksa visiem itka butu jabut vienlidzigiem, kaut vai ar to pasu kotrolieri.
22.februāris 2010, 19:33 | links
 
Griezēj, kas tad nu? Beidzot kļuvi pieaudzis?
:DD
22.februāris 2010, 18:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager