Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Noteikumos nekas nav minēts par personu apliecinošu dokumentu ,bet gan ir minēts ''dokuments, kas ļauj identificēt personu (vārds, uzvārds un personas kods)''! Jēdziena dokuments definīcija jau tika vakar šeit parādīta- ''Dokuments - jebkurā veidā un materiālā ierakstīta informācija, ko rada, saņem un uzglabā jebkura Latvijas Republikas valsts pārvaldes institūcija, valsts un pašvaldību iestāde, uzņēmums, uzņēmējsabiedrība un uzņēmējsabiedrību apvienība, kā arī sabiedriskā un reliģiskā organizācija (turpmāk tekstā - "organizācija") vai fiziskā persona. '' Parasti man līdzi ir autovadītāja apliecība, tātad man problēmas tas nesagādā! Bet uzrādot kādu citu dokumentu ,kur ir mans vārds,uzvārds, pers.,kods, problēmām nevajadzētu rasties arī tādā gadījumā! Nu ja inspektoram nepietiek prātiņa lai salīdzīnātu pārdesmit zīmes, tad piedodiet...
23.februāris 2010, 12:10 | links
 
Cienītie kungi, Jūs te beržaties neparko, jo Latvijā ir pieņemami tikai divi personas apliecinošie dokumenti tā ir pase un identifikācijas karte, izņēmuma gadījumos vadītāja apliecība, ja kāds no tiem ir līdzi tad nekāda problēma....
23.februāris 2010, 11:49 | links
 
klops g tie IR derīgi, jo izsniegti konkrētai personai, bet pēc tiem nevar identificē personu "lauka" apstākļos.

Diploms kalpo par pierādijumu kaut kādai kvalifikācijai vai kam tamlīdzīgam, "tāda un tāda persona ir ieguvusi augstākā līmeni muldēšanā", bet arī tas tiek visur iesniegt uzrādot pasi (vai vismaz iesniedzot kopiju, kura principā būtu jāpārbauda salīdzinot ar oriģinālu), lai varētu pārbaudīt, ka diploms ir izsniegts personai, kura to uzrāda.
Viens iegūs doktora grādu kvantu fizikā un jebkurš kurš to uzrādīs būs doktora grāda ieguvējs?
23.februāris 2010, 11:49 | links
 
Personu jau arī var identificēt ,ja ir vārds, uzvārds, personas kods- jo ,kā jau teicu, divu cilvēku ar identiskiem personas datiem nekad nebūs! Ja jau obligāti jābūt foto, tad jau sanāk, ka mani skolu diplomi, atestāti utt jau nav derīgi, jo tajos nav foto?
23.februāris 2010, 11:41 | links
 
Nederīgs dokuments ir nederīgs, neatkarīgi no tā, vai tāpēc, ka tagad nav vienas acs, un foto esi ar abām, vai tai ir beidzies termiņš. Nekas jau datos nemainīsies, bet nederīgs dokuments var būt ar patiesu info, bet var būt arī ar nepatiesu info, piemērma mainījies uzvārds utml. Tāpēc jābūt derīgam dokumentam.

Visādas apliecības var izdot arī privātās iestādes, bet tā ir attiecināma tikai uz konkrēto uzņēmumu un nevar tikt izmantota kā pilnvērtīgs dokuments attiecībās ar valsti. Jo katram sava drošibas līmenis.

Ielaminēt var dajebko un tas nenodrošina pret viltojumiem, bet atsevišķos gadījumos pat noslēpj to. :)

Man liekas, ka diskusija ved uz ārprātu. Skaidrs ir tas, ka jābūt vadītāja apliecībai vai pasei, tikai tad ir garantija, ka Tevi nesāks čakarēt.
Protams, ka tas rada zināmas neērtības utml, bet kaut kādai kārtībai jābūt. Protams pareizāk būtu igauņu variants ar maksājuma uzdevumu, kur vari maksāt par dienu, nedēļu mēnesi vai gadu. Lai nevajadzetu 2 reizgadā copmanim maksāt 10 ls, par sīkām raudelēm. kad ar bērnu izbrauc pie dabas krūts, bet tas jau ir cits stāsts. Bet arī ar maksājuma uzdevumu būtu nepieciešams dokuments un nevajag pārspīlēt problēmas nopietnību. ieliec plēves kuļķenē un aidā, lai stāv turklat tik bieži inspektorus jau nestiek, ka ik pa pusstundai jāvelk ārā, var jau patālāk tā lai netraucē darboties un ir drošībā.
23.februāris 2010, 11:34 | links
 
Tagad tu man paskaidro sekojošo:
- Valsts izdots, kas tad paŗējie ir jefiņi?
- ja esi atbraucis uz ar auto, tad ir OK, tev ir vadītāja apliecība, bet ja esi līdzbraucējs vai ar kājām aizstāgis, kurš tev nēsās līdzi pasi vai kādu vitu VALSTS IZDOTU dokumentu.
- DERĪGA, ja būs nederīga, vai tad man izmainīsies ģimis, personas kods un ja dokuments ir ievalcēts, tātad arī aizsargāts no viltojuma.
23.februāris 2010, 10:33 | links
 
personu var identificēt tikai, ja uz dokumenta virsū ir foto jo citādi, es varu parādīt arī meitas dzimšanas apliecību un mēģināt iestāstīt, ka makšķerē viņa, es tikai makšķeres paturu kamēr viņa izaugs.

Otrkārt, identificējošam dokumentam būtu jābūt grūti viltojamam un BEZ acīmredzamām viltojuma pazīmēm, tas ir, skolēnu apliecība ar izplīsušu fotogrāfiju galīgi nederēs.



Treškārt personu identificējošs dokuments ir valsts izdots, piemēram, DERĪGA dienesta apliecība.

Par makšķerēšanas noteikumiem runājot, iespējams, ka vajag siltajā klubiņā iztirzāt šo tēmu un paskatīties ko var darīt lietas labā. Kamēr locīsies tikmēr lieks. Sastāties vajag LMA un izbalsot iepriekšējo valdi un tad tik būs, i zivju daudz i makšķernieki godīgi :D
23.februāris 2010, 09:57 | links
 
to Daddy Mja,doma dziļa, un kā tad ir ar makšķernieku kurš semeikās un zandalēs makšķerē upes vidū.Tad jau mn jābūt punktam;makšķerēšanas kartei jābūt līdz apģērbtiem makšķerniekiem.
23.februāris 2010, 09:14 | links
 
heino - točna! zemūdens medības taču arī ir pielīdzinātas makšķerēšanai un medniekam medību laikā ir jābūt klāt MK un mistiskajam dokumentam. Kur d.. lai viņš tos papīrus bāž?? tajā košas krāsas bojā (15.3.) varbūt? :))
23.februāris 2010, 08:51 | links
 
Aprobezoti un ierobezoti.Gan pec laika,gan vietas,gan centimetriem gan pec zivju gabaliniem un kilogramiem.Tur nedrikst,te tikai ar licenzem,te bez akiem,tur bez passes udenslidejs pat nevar peldet.Atlautieo makskerriku saraksta vieni pliki aki.


Toties kiniesu tikli nau aizliegti udeni likt.Goda vards!Ja es iemestu tiklu ezera,tad to ne pec likuma un siem noteikumiem nevar nosaukt par aizliegtu darijumu.Tas tads bus tikai tad ja es no vina zivis nemsu ara un kulite bazisu.
23.februāris 2010, 07:19 | links
 
Heino, ko Tu domāji ar:
"tiktal aprobezoti makskeresana"
22.februāris 2010, 23:49 | links
 
Bet varbut tomer labak vispar makskeresanu aizliegt.Tacu prieks zivju resursu saglabasanas tas butu idelakais variants?
Te jau arvien vairak Latvijas timekli paradas skalas domas par to ka laudis ir tiktal aprobezoti makskeresana ka jau gatavi nosplauties uz tik drastiskiem un nelogiskiem un nepamatotiem noteikumiem,un massveida!
22.februāris 2010, 23:42 | links
 
heino :), protams !!! Vajag tikai apzināt un dokumentēt brekšu migrācijas laikus pa konkrētām ūdens krātuvēm un AIZLIEGT spiningošanu :DDDDDDD

P.S. mirtin te es nebiju idejiskais tēvs :DDDD
22.februāris 2010, 23:26 | links
 
Makšķerēšanas noteikumi
12. Ja lieto makšķerēšanas rīkus, nav atļauts izmantot:

12.1. aizciršanas paņēmienu, ja zivi aizķer ar āķi aiz citas ķermeņa daļas, nevis mutes;

Nu nevar jat ar makšķerēšanas rīkiem ta ka aizcertas zivis.Itka aizcirsta zivs butu godigi jaatlaiz lai sirdsapzina butu tiira.Tiktal viss itka saprotams un pienemams.

Bet ar to jau nepietiek,nu luk ar nakoso punktu padzilinam saprasanu!
Akcinariem no "dziva udens" tacu kautka plano galdinu urbinat vajag!Japarada tacu cik gudri un svarigi ir sie zivjusargi!


12.3. mākslīgo ēsmu, kas abos galos aprīkota ar nekustīgiem āķiem un ar vēl vienu āķi (vai bez āķa) vidū starp tiem, ja makšķerē upēs ledus periodā;


A ko par so saka pasi makskernieki kuri nesastav Maksnernieku asociacija ???Es gan ne vienu labu vardinu neesmu saklausijis !
Aiz vobleriem tacu ari aizcersas zivis dazreiz,varbut piespelet so domu asociacijas teviem?
22.februāris 2010, 23:15 | links
 
Greizeejs, gan jau apstiprināja arī komisiju, kas izstrādās īpašu tirdzniecības programmu, pārejas periodu, īpašās uzlīmes (parasti tiesības drukāt iegūst kāds pēkšņi radies mistisks uzņēmums), kas ir baigi aizsargātas un dārgas :DDDDDDDD nu un tā tālāk, tāpat kā ar zirgu :DDDDD
22.februāris 2010, 23:00 | links
 
Vajag tik komisionariem dot pa federi,lai sie rada ko mak ar sprāgušim zirgiem vai ari ar blitkam bez akiem:))
22.februāris 2010, 22:47 | links
 
eMKa, nesen piemērs ziņās bija :DDDDDDDDD
100 gudrie 2vas studas lēma, vai kautkādas cigarešu paciņas pēc 1mā marta varēs tirgot. Man liekas, kautkāc nesaimniecisx 100 gudro galvu islietojums, par ko maxā .......
Tā kā Tavs piemērs ar beigto zirgu, trāpīja 10mistniekā :)))))))))
22.februāris 2010, 22:41 | links
 
Un vispār viss šitais man atmiņā atsauc kaut kur lasītu salīdzinājumu (lasīju, ņirdzu un aiz lieliem priekiem aizmirsu saglabāt), kur būtības sāls sekojoša :
Ja indiānim prērijā nosprāgst zirgs, viņš daudz nedomā, meklē un ņem citu zirgu. Tajā pat laikā letiņi sasauc ārkārtas sēdi, kas ilgi un dikti spriež vai zirgs tiešām ir miris, vēl vairāk tiek izveidotas komisijas- kā jāt ar sprāgušu zirgu, nolikums drošai jāšanai ar sprāgušu zirgu u.tt. :DD
Nu būtībā tas atspoguļo ,ģenerāli, vispār norises mūsu valstī. Smieklīgi līdz vājprātam un tajā pat laikā skumīgi....
22.februāris 2010, 22:29 | links
 
mirtin , man jau vēl vairāki priekšlikumi, labāk tomēr neizteikšos :DD, bļin, ka nesanāk tiešām mēsli :DD
22.februāris 2010, 22:16 | links
 
mirtin - Tu vēl pieņem idejas par MN?
22.februāris 2010, 22:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager