Makšķerēšanas noteikumi

Makšķerēšanas noteikumi
Hei, veči, pasak man priekšā, man puikam 14 gadi, viņam nevajag ne makšķerēšanas karti, ne makšķerēšanas licenci attiecīgajā ūdenskrātuvē, un drīgst izmantot attiecīgi atļautos makšķerēšanas rīkus. Piemēram, mēs abi katrs ar vienu makšķeri pie ūdenskrātuves kur vajag maksķerēšanas atļaujas (viņš drīgst ar divām, man nav atļauja), un es viņu mācu makšķerēt, mani var sodīt...
12.aprīlis 2009, 19:28 | links
 
Tā būs jādara.
12.aprīlis 2009, 19:06 | links
 
ļoti vienkārši!!!!! atrodiet likumu par upēm un to krasta zonām, izdrukājiet paņemiet līdi uz copi ,un kad sākas problēmas pabāziet zem deguna papīru un lai iepazīstās ar likumiem!!!!
12.aprīlis 2009, 18:43 | links
 
blin man tas pac variants pie mums abavaa 2 vietaas 2 p....i dzen prom un rida sunus virsuuu
12.aprīlis 2009, 18:03 | links
 
manā pusē vietām gar upi toč nevar iet, jo redz privātīpašums,upe ir maza 5 metri plata, visi dīķus pie upes sarakuši un baigie upes īpašnieki toč kādu na*uj vienreiz pasūtīšu. Nejau viņi to upi raka.
12.aprīlis 2009, 18:00 | links
 
Paldies!
12.aprīlis 2009, 13:43 | links
 
10 meetrus drosi vari bliezt gar amatu, pilnigi pie pakalas man, esmu uzaudzis pie amatas, ta ka ej drosi!
12.aprīlis 2009, 12:50 | links
 
Cik zinu tad tā ir 20m no ūdens līnijas un pie pakaļas kam un kas tur pieder.....tā ir valsts zeme un pārvietojoties pa valsts zemi man neviens nevar prasīt samaksu ja valsts to nav likusi ar likumu!!!!!!!
Tākā veči ziniet un neuzķerieties uz šitiem fu....iniem prihvatizatoriem un copējiet droši, jo upes pieder visai tautai ,nevis vienam ĻIMANIERIM!!!!!
12.aprīlis 2009, 11:49 | links
 
Par tauvas zonu. Ja mēs gribam apskatīt Zvārtes iezi tad mums ir jāpērk biļete (tā norādīja plakāts braucot garām), bet ja mēs ejam copējot pa upi un priekšā Zvārtes iezis. Mums(copējot gar upi) arī jāmaksā, vai jātinās no tās vietas pa gabalu jo savādāk saimnieks ar s*dainu mietu skries mums pakaļ?Un cik tad īsti upei ir liela tā tauvas zona?
12.aprīlis 2009, 11:23 | links
 
Paganel.Tas bija sen,bet kā ir tagad?
3.aprīlis 2009, 19:34 | links
 
hoķis sākās -jāskatās ...
3.aprīlis 2009, 19:12 | links
 
vot i netceros:)roc tik augšā.tagad atradu RD lēmumus datētus 2002.gadā. visticamāk viss pa vecam-ne kādi motori un no 1 jūlija.vairāk rakņāties nebija vēlēšanās,sorri.bet lapa bija,jo tolaik gribēju uzdot'pāris jautājumus par smilšu sūknēšanu.
3.aprīlis 2009, 19:10 | links
 
kurā mājas lapā?
3.aprīlis 2009, 19:00 | links
 
meklē mājas lapu.pērn biju iečolējis kaut kādi noteikumi bija,paveci gan,bet atcelti nebija.
3.aprīlis 2009, 18:49 | links
 
ja kāds nesaprot,es runāju par 1 maiju
3.aprīlis 2009, 18:46 | links
 
Juglas ezers ir mākoņiem tīts,neviens neko nezin,kā nokūst ledus,tā lielie zveinieku tīkli iekšā(zinātnes nolūkiem...it kā)Jāsmejas,bet ko lai dara?
3.aprīlis 2009, 18:41 | links
 
kas var būt vel labāk 1 maijs vai 1 jūnijs Padomju laikos bija 20 jūnijs
3.aprīlis 2009, 18:34 | links
 
Too Juons
1.marta līdz 30.aprīlim aizliegta jebkura veida makšķerēšana:
25.1. no laivām un citiem peldošiem transportlīdzekļiem visās ūdens­tilpēs, izņemot makšķerēšanu jūras piekrastes ūdeņos un licencētās makšķerē­šanas nolikumos norādītajās vietās;
No ledus nav problēmas un no krasta neviens tevi nedzenās Agrāk par 1 maiju nelien ar laivu .Tas arī attiecaas uz Lielupes stinceniekiem kuri jau tagad ar pūšļiem sēž ziemas copes vietās.Tāpēc iepriekš jautāju speciem par stinču ķeršanu bezledus apstākļos
3.aprīlis 2009, 18:32 | links
 
Vizinies,izkāp krastā un makšķerē līdz 30.aprīlim.Kas pa visam tupi palikuši?
3.aprīlis 2009, 18:31 | links
 
juon76 tu vizinies,bet es gribu spiningot-labvakar!!!!
3.aprīlis 2009, 18:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager