Makšķerēšanas klubi un organizācijas

Pieņemot, ka Sadarbības padomē varēs darboties tikai organizāciju pārstāvji,

izsludinu konkuru uz makškernieku biedrības nosaukumu :)

Biedrība paredzēta bez biedra naudām, atvērta, galvenokārt, lai veidotu pārstāvniecību Sadarbības padomē. Lai nebūt liekas papīru krāmēšanas, pēc nodibināšanas tiks uzņemts jebkurš interesents, jo tikai kopā mums ir spēks! :D
18.februāris 2011, 10:42 | links
 
Kur īsti var atrast copes klubus! Šie daži klubi kas šeit parādās man neinteresē!
7.februāris 2011, 19:10 | links
 
Cēsu makšķerēšanas sporta klubs aicina pieteikties makšķerniekus, kuriem ir interese par ziemas makšķerēšanas sportu un par piedalīšanos sacensībās kluba sastāvā tuvākā vai tālākā nākotnē. Tiem, kam ir radusies interese, rakstat man privāti.
13.novembris 2010, 17:24 | links
 
Mirtin, tev kluba statūtus ver vaļā? Es kaut kā viņus nevaru atvērt. Vari aizsūtīt man uz privāto?
10.novembris 2010, 08:14 | links
 
Cēsu makšķerēšanas sporta klubs aicina pieteikties makšķerniekus, kuriem ir interese par ziemas makšķerēšanas sportu un par piedalīšanos sacensībās kluba sastāvā tuvākā vai tālākā nākotnē. Tiem, kam ir radusies interese, rakstat man privāti.
9.novembris 2010, 20:01 | links
 
Ja kāds meklē normāllu klubu, tad es zinu tikai divus. Viens ir Salmo, kurā iekļūt vienkārši nevar... tas ir elitārs klubiņš. Tagad ir jauns izveidojies - http://www.miloveikals.lv/ - sadaļā LSMK. Tur ir ļoti dažādi cilvēkki, Klubs vēl nav liels un plašs, taču dažus cilvēkus tajā zinu. Pats gan vēl neesmu iestājies... es gaidu lielo rudens vai ziemas kongresu, tad redzēs....
20.oktobris 2010, 23:20 | links
 
CLK vaitad vēl pastāv? sen nekas nav dzirdēts, pasākumi ar vairs nenotiek, būs nākamvasar, kas jānoorganizē :))
20.augusts 2010, 15:29 | links
 
pēc manā rīcībā esošās pēdējas info par copes lietu klubu atbildīgais ir andrislencis.
20.augusts 2010, 15:27 | links
 
kur var pieteikties kada normala kluba?
20.augusts 2010, 15:03 | links
 
Mani sini kluba var sastapt!http://www.striborg.ee/
12.septembris 2008, 15:42 | links
 
Rotin ja nemaldos ir Liepajas makshkernieku biedriiba....var ieiet pie Kuzmicha un pajautaat vinsh zinaas kas un ka!!!
29.augusts 2008, 14:55 | links
 
o jā šeit jautrība ir vienmēr :)))
29.augusts 2008, 10:07 | links
 
Spiningotaajs
Ja veelies kljuut par CLK (Copes Lietu Klubs),tad raksti privaati Jansonam un pievienojies muusu jautram pulcinjam:).
28.augusts 2008, 21:42 | links
 
ar CLK nepietiek?
28.augusts 2008, 21:26 | links
 
Es ari gribu bet laikam liepaja naw...
28.augusts 2008, 21:24 | links
 
Ja ir tad kuraa vietaa Liepaajaa ir iespeejams klluut par biedru kaadam copes klubam?
6.janvāris 2008, 09:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager