Līņi un to cope

Bebrs [Vakar]: Uz āķa 12 baltie.Saki, ka liec baltos, bet tad visāda sīkzivs uzreiz nekrīt virsū? Laikam kārtējais, kurš dīķī ķer, nav liela māksla.

blitkotajs, 1.jūnijs 2021, 13:21

Nu ja tev klāt ir sīkzivs, tad līņa tur toč nav un barība nedara savu darbu!
1.jūnijs 2021, 14:07 | links
 
Bebrs [31.05.21]: Uz āķa 12 baltie.
Saki, ka liec baltos, bet tad visāda sīkzivs uzreiz nekrīt virsū? Laikam kārtējais, kurš dīķī ķer, nav liela māksla.
1.jūnijs 2021, 13:21 | links
 
Ashulis [31.05.21]: Sveiki, varbūt kāds tirgo dzīvus līņus priekš ielaišanas dīķī?
Ša.lv var nopirkt
31.maijs 2021, 23:13 | links
 
Uz āķa 12 baltie.
31.maijs 2021, 23:00 | links
 
Labvakar ka veicas ar liņu copi? Es divas dienas biju necopes var but jau beidzas cope?

Fishmanx, 31.maijs 2021, 19:52


Man šovakar 3, ne pārāk lieli, bet stabila mēra. Tīri atsaucīgi uz barību, par ko rakstīju bik agrāk.
31.maijs 2021, 22:59 | links
 
Labvakar ka veicas ar liņu copi? Es divas dienas biju necopes var but jau beidzas cope?
31.maijs 2021, 19:52 | links
 
Sveiki, varbūt kāds tirgo dzīvus līņus priekš ielaišanas dīķī?
31.maijs 2021, 11:14 | links
 
Babillon apsveicu ar līņu copes sezonas atklāšanu, es rīt, parīt mēģināšu. :)))
29.maijs 2021, 12:37 | links
 
Iebarošanā Dobeles dzirnavnieka zivju granulas mix ar baltajiem tārpiem. 3 tenisa lieluma bumbiņas sākot copēt. Sāku 19, pirmais līnis pēc 2,5h . Ne asakas:):)

Babillon, 28.maijs 2021, 23:59
29.maijs 2021, 12:26 | links
 
blitkotajs [27.05.21]: Kāds nevar pastāstīt, kā Liepājas pusē ar līņiem, pagājušā gadā jau ķēru, šogad nekā, tukšums. Ūdens nevārās :) pēc barības iemešanas, laikam līnītis nerokas. Varbūt ūdens par vēsu. Kādu jūs barību parasti izmantojat?
Lobi labi ķeras Liepājas pusē, bet jāpiekrīt ,ka cope ir mainījies savu raksturu, ja salīdzina ar citiem gadiem .un ūdenis tik tiešām nevārds ka citus gadus, bet ņem:)
29.maijs 2021, 07:46 | links
 
Iebarošanā Dobeles dzirnavnieka zivju granulas mix ar baltajiem tārpiem. 3 tenisa lieluma bumbiņas sākot copēt. Sāku 19, pirmais līnis pēc 2,5h . Ne asakas:):)
28.maijs 2021, 23:59 | links
 
3 kungi pievarēti, līņu sezona ar aizkavēšanos , bet atklāta godam. Lielākas 1,6 . Ņēma tikai uz tārpu, baltiem pat nepieskārās , kas samērā jocīgi ezerā kurā ķēru!
28.maijs 2021, 23:54 | links
 
Nju ko pastisimies ko sezonas atklāšana dos :)
28.maijs 2021, 19:38 | links
 
Es izmantoju nakts tārpus un sūdenes :))
Viss strādā!
28.maijs 2021, 15:19 | links
 
Līnim uz āķa vienmēr lieku tikai slieku kombinācijā ar baltajiem un viss strādā. Protams pirms copes vieta tiek kārtīgi iebarota un tad jau skatoties pēc aktivitātes ir pa brīdim vietā iemetu pa vienai, divām apelsīna lielumā barības bumbām.
28.maijs 2021, 15:18 | links
 
Es vasarā braucu praktiski tikai uz līņiem un karūsām, copēju tikai publiskajās tilpnēs ( pārsvarā lielupe, no krasta ). Esmu ievērojis pāris sīkas nianses pa šo laiku kuras cenšos arī ievērot.

1. Jāizmanto maksimāli viegls pluds, es personīgi izmantoju 3-4gr
2. Lieku mazās svina bumbiņas tieši virs pavadas ( uz 4 gr pludu - 2 bumbiņas ).
3. Pavadai izmantoju flurokarbona auklu, 0.18 ( tests ~ 2.8kg )
4. Vietās kur copēju ir dziļš ( ap 1.5-2m ), tādēļ pavadu lieku ~ 60cm
5. Aķis nevar būt ne pārāk liels nedz arī pārāk mazs, izmantoju 8 izmēra owner āķi.
6. 80% līņu esmu izvilcis uz balto tārpu kušķīša ( 6-7 tārpi )
7. Dziļumu lieku tā lai ēsma būtu aptuveni 5cm no grunts
8. Metu maksimāli tuvu lēpēm, burtiski parasti pludu lieku pie pašu lēpju malas
9. barībai pārsvarā izmantoju Salmo līņu barību bez marcipāna, līņa pakai parasti klāt piejaucu pus paku ar brekša salmo barību.

Prakitksi nekad nav copes bez līņa. Ceru, ka noderēja :)
28.maijs 2021, 15:02 | links
 
Kāds nevar pastāstīt, kā Liepājas pusē ar līņiem, pagājušā gadā jau ķēru, šogad nekā, tukšums. Ūdens nevārās :) pēc barības iemešanas, laikam līnītis nerokas. Varbūt ūdens par vēsu. Kādu jūs barību parasti izmantojat?

blitkotajs, 27.maijs 2021, 13:07

Nekādas brīnumatslēgas nav. Pagājušais pavasaris bija savādāks kā citgad un šogad arī ir vēl savādāks. Ja līnis nerokās pie barības tad ir 2 varianti - vai nu viņš tur nav, vai negrib ēst. Brīžiem šādā salīdzinoši aukstā laikā savu korekciju ievieš lietus - pēc tiem negrib baroties 1-2 dienas. Baroju ar līnis@karūsa(brūnais)+plaucēts kombikorms. brīžiem ižšauj kustīgs balto tārpu kušķītis uz āķa.
27.maijs 2021, 16:06 | links
 
Kāds nevar pastāstīt, kā Liepājas pusē ar līņiem, pagājušā gadā jau ķēru, šogad nekā, tukšums. Ūdens nevārās :) pēc barības iemešanas, laikam līnītis nerokas. Varbūt ūdens par vēsu. Kādu jūs barību parasti izmantojat?
27.maijs 2021, 13:07 | links
 
Vai to kukurūzu vajag? Pamēģini sliekai pielikt baltos kukurūzas vietā.
27.maijs 2021, 09:03 | links
 
labi piebildīšu, ka tam paziņa visus uz slieku un kukurūzu. arī liku tā, gan tikai slieku, gan tikai kukurūzu, bet nu nav. bet jā, man sliekas grūti dabūjamas, pārsvarā nakts tārpi, ko tā arī mēģinu samocīt uz āķi kopā ar to kukurūzas graudu.
26.maijs 2021, 00:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager